زندگی نامه جیم ران استاد موفقیت و رشد شخصی

زندگی نامه جیم ران

زندگی نامه جیم ران

 جیمز ران ،  کارآفرین ، نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است. کارهای او تاثیر مستقیمی بر آفرینش و گسترش افراد دیگری که در صنعت رشد شخصی فعالیت داشتند ، از قبیل آنتونی رابینز ، مارک ویکتور هنسن ، برایان تریسی و جک کنفیلد داشت.

او متولد ۱۷ سپتامبر  ۱۹۳۰ است که در یاکیما ، ایالت واشنگتن آمریکا به دنیا آمد و در تاریخ ۱۵ دسامبر ۲۰۰۹ در کالیفرنیای آمریکا درگذشت او تا سن ۲۵ سالگی زندگی عادی داشته بعد از طی کردن مدرسه وارد دانشکده شد و بعد از یک سال از دانشکده براون انصراف داد و مشغول کسب و کار شد.

 

زندگی حرفه ای جیم ران

 زندگی نامه جیم ران با کارآفرینی به نام جان ارال شف آغاز شد و تحول بزرگی در زندگی اش ایجاد کرد و  مسحور او شد و به سازمان فروش  شف پیوست و باعث رشد شخصی او شد و باعث شد که در سن ۳۱ سالگی میلیونر شود.

شف به جیم یاد داد که برای بهتر شدن باید بر روی درون خود تمرکز کنی نه بر روی بهتر شدن شغلت.و یا اینکه ثروتمند شدن به احساسات درونی تو به پول بستگی دارد نه وضع کنونی اقتصاد.

جیم ران یک بچه روستایی در آیداهو بود که کالج را ترک کرد. هنگامی که با شواف دیدار کرد فهمید که می تواند بلندپروازی کند و به رویاهایش دست یابد. جیم ران ۶ سال پس از اینکه ورشکسته شد به یک میلیونر تبدیل شد.

جیم تصمیم گرفت که تجربیات خود را در اختیار مردم بگذارد. سخنرانی های او باعث دلگرمی میلیون ها نفر شده است. کارهای او تاثیر مستقیمی بر گسترش افراد دیگری که در صنعت رشد شخصی فعالیت داشتند شد.

جیم ران به مدت ۴۰ سال تجربه خویش را در سمینار هایش بیان کرد و بیش از  ۴ میلیون نفر از آموزش‌های او استفاده کردند. جیم ران با نوشتن بیش از بیست و پنج کتاب و تبدیل آنها به برنامه های صوتی و تصویری توانست شهرت جهانی کسب کند.

در سال ۱۹۸۵ از سوی موسسه ی  سخنرانان ملی برنده جایزه ی CPAE شد. جیم ران افراد زیادی را در زمینه توسعه فردی آموزش داده است و به طور مستمر در زمینه آگاهی بخشی به مردم فعالیت کرده است. هنر زندگی استثنایی و چالش موفقیت دونمونه از آثار برجسته وی می باشد.

 از دیگر کتاب های جیم ران عبارتند است:

 پنج قطعه اصلی از پازل زندگی

معجزه در درون توست

 هفت کلید طلایی ثروتمند شدن

 جادوی کار پاره وقت

 دوازده ستون

 فصل های زندگی

 فرزانگی

 درس های زندگی

 قاتل شما کیست

جیم ران در سال ۲۰۰۳ به عنوان مربی و عضو افتخاری موزه رادیو و تلویزیون پیوک مشغول برگزاری جلسات آموزشی برای کودکان و بزرگسالان شد. از آنجایی که جیم به عنوان یک مدرس خوب در سرتاسر جهان شناخته شده است ، کتاب‌های نوشته شده به دست وی مرجع آموزشی مدرس های برتر موفقیت هستند.

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

بسیار متخصصان جوان با استفاده از مطالب این کتاب ها افراد موفق زیادی را تحویل جهان داده اند.

 جملات تاثیر گذار جیم ران

 هر که به مردم خدمت کند خود را در راه بزرگی و عظمت ، ثروت ، رضایت ، اعتبار و لذت قرار می دهد.

 آرزو نکنید که مطالب آسانتر شود ،  بلکه آرزو کنید شما بهترشوید.

 مهم نیست از کدام طرف حصار میپرید ، مهم پریدن است. بدانید که بدون تصمیم‌گیری هیچ پیشرفتی وجود نخواهد داشت.

 روزها گران قیمت هستند. وقتی روزی که در اختیار داری را سپری می کنی ، یک روز کمتر برای سپری کردن داری.

 چالش بزرگ این است که به تمام آنچه که دارید تبدیل شوید باورتان نمی شود که به حداکثر رساندن قابلیت انسان و فرا رفتن از محدودیت ها با  روح انسان چه کار می کند.

 شما نمی توانید تصمیم خود را یک شبه تغییر دهید ، اما می توانید مسیرتان را در یک شب عوض کنید .

 اگر اوضاع را نمی‌پسندید آن را تغییر دهید! شما هویج نیستید.

  زندگی فقط گذر زمان نیست .زندگی  مجموعه ای ازتجربه ها و سختی ها است.

 خوشبختی چیزی نیست که آن را به آینده موکول کنید. چیزی است که باید برای حال طراحی نمایید.

 آدم های موفق کتابخانه دارند. بقیه تلویزیون های بزرگ دارند.

 کارهایی هست که هر روز باید انجامش دهید ، خوردن هفت  سیب در آخر هفته کار خوردن روزی یک سیب را نمیکند.

 اگر جایی که ایستاده اید نمی پسندید عوضش کنید! شما درخت نیستید!

 یا تو روزت را کنترل می کنی یا روزت  تو را کنترل می کند.

شکست از دیدگاه جیم ران

زندگی نامه جیم ران پر است از نکات عالی.جیم ران معتقد بود که شکست یک مصیبت بزرگ نیست که به یکباره اتفاق می افتد.جیم اعتقاد داشت که شکستی که انسانها به آن گرفتار می شوند مانند یک عفونت بسیار جزیی است که اگر از آن غفلت کنیم به یک بیماری بزرگ تبدیل می شود.

همچنین وی شکست را نتیجه اشتباه ها و تصمیم های جزیی و نادرستی می دانست که انسانها به مرور زمان می گیرند.و نهایتا به یک شکست بزرگ منتهی می شود.اگر بر روی همین تصمیم های کوچک زندگی با وسواس برخورد کنیم و تمام تلاش خود را انجام دهیم که به بهترین شکل ممکن تصمیم گیری کنیم نتیجه ای که در طول زمان به دست می آید خارق العاده خواهد بود.

 

بیشتر بدانید : جیم ران استاد رشد شخصی

 

امتیاز به ما
[تعداد: 1 میانگین: 5]

 

همکار فروش محصولات ما باشید و پورسانت دریافت کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo