هدف از ایجاد گروه تحقیقاتی جذب ساده

یکی از اصلی‌ترین فاکتور‌های یک زندگی عالی، نعمت عظیم سلامتی است. تمام مردم دنیا همواره به دنبال خوشبختی هستند. اما بسیاری از آنها هیچ وقت به خوشبختی نمی‌رسند. دلیل آن هم واضح است؛ چون این افراد واقعا معنی خوشبختی را نمی‌دانند.خیلی ها ثروت دارند اما سلامتی ندارند. بسیاری سلامتی دارند اما در فقر زندگی می‌کنند. و دسته ای دیگر از نعمت سلامتی برخوردارند و در ثروت و رفاه بسر می‌برند اما فاقد یک رابطه خوب و عاشقانه هستند. هر کدام از این اشخاص به نوعی فاقد خوشبختی هستند. کسانی خوشبخت و سعادتمند هستند که در تمام جنبه های زندگی آن را تجربه کنند.

ذهن خود را کنترل کنید و در مسیر خوشبختی حرکت کنید

سوال این است که آیا محیط بیرون شخصیت افراد را می‌سازد، یا دنیای درون؟ همه چیز از درون شروع می‌شود. اگر شما بتوانید دنیای درون و ذهن خود را کنترل کنید، قطعا محیط بیرون و دنیای فیزیکی شما چاره ای ندارد جز اینکه خودش را با شما تطبیق دهد. همچنین در بحث سلامتی، بسیاری از بیماری‌ها ریشه درونی دارند. اگر شما بتوانید نیروهای ویرانگر استرس و اضطراب و هیجانات منفی را کنترل کنید، قطعا از بروز بسیاری از بیماری‌ها جلوگیری میکنید.

گروه تحقیقاتی جذب ساده بر این باور است که با کنترل ذهن، و مثبت اندیشی و ورود به دنیای ناشناخته‌ها به راحتی می‌توان بر بسیاری از بیماری‌ها غلبه کرد. به همین منظور ما در این وبسایت قصد داریم به اشخاصی که درگیر بیماری هستند و صد البته به نیروهای ماورایی و کوانتومی اعتقاد دارند کمک کنیم که زندگی ایده آل و سالمی را تجربه کنند.

امروزه بیماری‌ها به سرعت در حال پیشرفت هستند. و هر روز اسامی جدیدی از بیماری‌ها را می‌توانیم ببینیم. همچنین شرکت‌های داروسازی هم به سرعت در حال ساخت دارو‌های شیمیایی جدید هستند، و با تبلیغات فراوان محصولات خود را به بازار عرضه می‌کنند. دانشگاه‌ها پزشکان جدیدی تربیت می‌کند و این دارو‌ها را به آنان معرفی می‌کنند و آنها به بیماران تجویز می‌کنند.

اصلاح سبک زندگی برای رسیدن به سلامتی

این چرخه هر روز در حال پیشرفت است. اگر اندکی تامل کنیم، می‌توان نتیجه گیری کرد که چرا زندگی امروز انسان‌ها به این شکل درآمده است. چرا شخصی که در یک کوهستان طبیعی و فرسنگ‌ها از دنیای ماشینی ما فاصله دارد، هیچگونه بیماری تجربه نمی کند. تفاوت آن شخص با آدم‌هایی که بصورت هفتگی و منظم باید تحت نظر پزشک باشند چیست؟

انسان‌های امروز بیماری‌های جدیدی را تجربه می‌کنند. دیابت نوع دو، نارسایی کلیه، مشکلات قلبی عروقی، سکته های قلبی و مغزی، ام اس، التهاب مفاصل و بسیاری از بیماری‌های دیگر که صدرصد آنها در حالت طبیعی نباید وجود داشته باشد. اما امروزه اکثر افراد هر کدام یک یا چند عارضه را تجربه می‌کنند.

ریشه تمام این بیماری‌ها در سبک نامناسب زندگی است. و متاسفانه از آنجایی که این سبک در حال پیشرفت است، نه تنها این امراض درمانی ندارند، بلکه به سرعت به تعداد آنها به اشکال متفاوت اضافه می‌شود. اما اگر افراد سبک زندگی خود را اصلاح کنند، نه تنها بیماری‌های کنونی آنها به راحتی درمان می‌شود، بلکه استرس گرفتار شدن به بیماری‌های جدید نیز نخواهند داشت.

ما در این سایت تجربیات درمان‌های طبیعی و شفا‌های خودبخودی افراد را در سراسر دنیا به شما معرفی می‌کنیم. همچنین رسالت ما این است، به افرادی که از درمان‌های شیمیایی برای مداوای بیماری خود خسته شده‌اند، سبک صحیح زندگی را آموزش دهیم، تا احساسات بی نظیری را در حوزه سلامتی تجربه کنند. افرادی که آمادگی پذیرش این اطلاعات را داشته باشند.

کیومرث سیفی راد

مدیر مجموعه جذب ساده