قانون جذب چیست ؟ چگونه با قانون جذب به خواسته های خود برسیم ؟

قانون جذب

قانون جذب :

 هر آنچه که در ذهن شما اتفاق می افتد اعم از خوب و بد  ،  زشت و زیبا  در زندگی بیرون شما هم اتفاق می‌افتد و سرعت و شدت اتفاقاتی که می‌افتد بستگی به تمرکز روی آن موضوع دارد.

طبق نظریه کارشناسان قانون جذب در این دنیا هر چیزی دارای فرکانس مخصوص به خودش است و فکر های ما هم دارای فرکانس مخصوص به خودش است. بنابراین   فکرهای ما از هر جنسی باشد مثلاً ثروت ،  فقر ،پایان یک رابطه و بیماری فرکانس یا ارتعاش مانند خودش را جذب میکند.

مثلاً شما وقتی افکارتان راجع به ثروت باشد و ارتعاش ثروت بفرستید ثروت را جذب می کنید و وقتی افکارتان راجع به فقر باشد ارتعاش فقر را می فرستید و فقر را جذب می کنید. ما وقتی می توانیم از قانون جذب  استفاده کنیم که دنیا را یک دنیای ارتعاشی ببینیم.وقتی کل دنیا رابه شکل یک دنیای ارتعاشی ببینیم  می توانیم کاملاً از قانون جذب استفاده کنیم.

 قانون جذب چهار مرحله یادگیری دارد که شامل مراحل زیر می شود:

1- مرحله اول ناآگاهی و ناشایستگی:

 در این مرحله ما نمی دانیم که از چه اطلاعاتی بی خبر هستیم.  علم های فیزیک ، شیمی ، کسب ثروت و… زیادی وجود دارد که ما  حتی از وجود آنها بی اطلاع  هستیم. به زبان ساده یعنی  ما نمی دانیم که چه چیزی را نمی دانیم حال ما نمی دانیم  که قانون جذبی وجود دارد پس بنابراین هیچ بهره ای هم نمی توانیم از آن ببریم.در  واقع شایستگی آن را هم نداریم.

2- مرحله دوم آگاهی و ناشایستگی:

 در این مرحله ما متوجه میشویم که از موضوعی بی اطلاع هستیم و آن را نمی دانیم این مرحله ، مرحله ای است که ما را به خود متوجه خواهد کرد که هیچ چیزی نمی دانیم و  باید برای دانستن آن تلاش کنیم برای مثال من می دانم که پیانو زدن بلد  نیستم و برای یادگیری این حرفه باید به کلاس و یا آموزشگاه بروم. در این مرحله ما آگاهی پیدا می‌کنیم که بعضی از افراد از یک قانونی برای ثروتمند شدن یا هر کار دیگری استفاده می‌کنند که به نتایج فوق العاده ای می رسند ولی ما فعلاً شایسته رسیدن به آن را نداریم.

3- مرحله سوم آگاهی و شایستگی:

 اگر ما تصمیم بگیریم که برای دانستن اطلاعات ، علم ، حرفه و…. باید تلاش کنیم وارد مرحله سوم میشویم. در این مرحله ما نقش یک شاگرد را داریم. یعنی ما می‌دانیم که قانون جذبی وجود دارد که با به کار بردن آن زندگیمان زیر و رو می شود و شایستگی این را هم در خود می‌بینیم. ولی نباید زیاد در این مرحله بمانیم و باید تمام تلاش خود را بکنیم تا به مرحله چهارم وارد شویم.

4- مرحله چهارم ناآگاهی و شایستگی:

 رسیدن به این مرحله به تلاش زیادی نیاز دارد. زمانی که شما به این مرحله می رسید ناخودآگاه و بدون اینکه نیاز به تمرکز داشته باشید می توانید آن کار را انجام دهید به طور مثال رانندگی کردن.

زمانی که زیاد ماهر نیستید خیلی سخت است و در اوایل انرژی زیادی از ما می برد و به تمرکز زیادی نیاز دارد و با یک ساعت رانندگی به شدت خسته می شویم .ولی وقتی این کار را  مکرر انجام می دهیم و در آن کار مهارت لازم را به دست می آوریم دیگر برای ما سخت نیست  وحتی با چند ساعت رانندگی ما خسته نمی شویم و نیازی به تمرکز زیادی نداریم و می‌توانیم حین رانندگی با تلفن همراه صحبت کنیم یا چیزی بخوریم.

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

در این مرحله جایی است که معجزات به وقوع  می پیوندد و اتفاقات خوب برای شما رخ می دهد. کل هدف ما باید رسیدن به این مرحله یعنی مرحله چهارم باشد. برای رسیدن به این مرحله باید مطالعه کنیم و تمرین های قانون جذب را انجام دهیم کسی که به این مرحله می‌رسد ناخوداگاه  چیزهای خوب را جذب می کند.

قانون جذب درهر شرایطی کار می کند

 آیا برایتان پیش آمده که به دوستی که مدتهاست که او را ندیده اید فکر کنید و فردای همان روز به خانه تان بیاید ؟  یا ترانه ای را زیر لب زمزمه کرده‌اید و همان ترانه را همان موقع  از تلویزیون یا رادیو پخش شده باشد ؟ آیا شما صاحب ماشین یا خانه یا شغلی بوده‌اید که قبلاً رویای  آن را داشته اید ؟ ذهن انسان شبیه به  آهن ربا است  و هرچه را  به آن فکر کند به طرف خودش میکشد.

انسان آنچه را در ذهن دارد ، به سوی خود جذب می کند ، ذهن آدمی همانند آهن ربا است. یکی از نکاتی  که در ارتباط با قوانین جذب وجود دارد این است که تمام افراد موفق دنیا به این اصل آگاهی دارند و سال‌ها است که از آن استفاده می‌کنند.و افرادی که منکر قانون جذب هستند اغلب افرادی شکست خورده و ضعیف هستند.

بیشتر بخوانید  جملات مثبت چگونه حافظه را تقویت می کند ؟

حتی کسانی که در زندگی موفق هستند و نمی‌دانند که قانون جذبی هم وجود دارد با بررسی زندگی آنها می فهمیم که این قوانین را در زندگی خود به کار می‌برند و از آن نتیجه می‌گیرند بدون آنکه بفهمند که قانون جذب چیست .

اغلب وزشکاران از این قانون استفاده می‌کنند و موفق می شوند البته این به آن معنا نیست که هیچ کار فیزیکی انجام ندهیم و فقط ارتعاش بفرستیم در کنار این قانون شما بایدبه فعالیت‌های خود ادامه دهید و اگر در یک گوشه بنشینید و هیچ کاری نکنید و انتظار داشته باشید با قانون جذب پولدار شوید یک امری اشتباه است. یک ورزشکار با انجام تمرین‌های خود و استفاده از قانون جذب می‌تواند در کارش موفق شود.

با قانون جذب هر چیزی امکانپذیر است

  هر چیزی که وارد زندگی ما می‌شود خودمان آن را به درون زندگیمان جذب کرده ایم و آن چیز به خاطر تصویرهای ذهنی به طرف ما جذب میشود.

این تصاویر همان افکار ما هستند به هر چیزی که فکر کنیم به طرف ما جذب می شود. قانون جذب بزرگترین قانون دنیا است. این قانون از آغاز زندگی وجود داشته و همان قانونی است که نظام کامل این دنیا را تعیین می کند.

بیشتر بخوانید  چگونه به آرامش درونی برسم | 40 راهکار ساده

برای این قانون اهمیتی ندارد که ما  چه کسی هستیم یا کجای دنیا زندگی میکنیم قانون جذب  تجربه تمام زندگی ما را شکل می دهد و این قانون قدرتمند این کار را از طریق افکار ما انجام می دهد. این خود ما هستیم که قانون جذب را فعال می‌کنیم و این کار را از طریق افکارمان انجام می دهیم.

اصل قانون جذب قانون ارتعاش است

  آیا تا به حال  توجه کرده اید وقتی درباره چیزی که تو را ناراحت می کند فکر کنی وهرچه بیشتر به آن فکر کنید بیشتر ناراحت بشوی ؟ دلیلش این است وقتی دائم به یک موضوع فکر می کنید ، قانون جذب  فوراً افکار مشابهی را به سمت شما جذب می کند ظرف  چند دقیقه به قدری افکار منفی مشابه به اطرافتان می آید که اوضاع را نسبت به قبل بد تر می کند.

 

در نتیجه هر چه بیشتر به آن فکر کنید بیشتر ناراحت می شوید.. وقتی به گذشته  فکرمی‌کنید ، قانون جذب عمل می‌کند. وقتی در بازه زمان حال یا آینده فکر می کنید ، قانون جذب عمل می‌کند این فرایند همیشه فعال است و مثل وسایل الکترونیکی دکمه توقف یا توقف موقت ندارد. تا وقتی که فکر کنی قانون جذب هم کار می کند.

 زندگی ما در دست خودمان است و بدون در نظر گرفتن اینکه الان کجا هستیم و تا به حال چه اتفاقی برایمان  افتاده میتوانیم آگاهانه فکر هایمان را انتخاب کنیم و زندگیمان را تغییر بدهیم.

بیشتر بخوانید  چگونه ارتعاش پول بفرستیم

بزرگان و قانون جذب

 کسی که ذهنش را روی قسمت تاریک زندگی متمرکز کرده است ، کسی که بارها و بارها بدشانسی و بدبختی و سرخوردگی های گذشته اش را تکرار کرده است در واقع دارد برای وقوع این بدشانسی ها و سرخوردگی ها در آینده نیز  دعا می‌کند. اگر تو هیچ چیز جز بدبختی در آینده نبینی ، داری برای وقوع آن دعا می کنی و مطمئناً به آن خواهی رسید. ((پرنتیس مالفورد))

 هیچ کاری نیست که قانون جذب نتواند برای تو انجام دهد. جرات داشته باش و به ایده‌آل هایت ایمان داشته باشد و خواسته ات را به عنوان واقعیتی که از پیش به وقوع پیوسته است در نظر بگیر.((چارلزهانل))

این شگفت انگیز ترین توصیه را به خاطر بسپار هرچند که همیشه به آن عمل کردن سخت ترین کار است. به خاطر داشته باش که مهم نیست مشکلت چیست ، کجاست و برای چه کسی پیش آمده. کسی که در این میان می‌تواند مشکل را حل کند فقط و فقط تو هستی. و تنها کاری که باید بکنید این است که خودت را وادار کنی که به جای تمرکز روی مشکل روی اتفاق خوشایندی که آرزو داری به جای آن ظاهر شود تمرکز کنی.((چارلز هانل))

امتیاز به ما
[تعداد: 2 میانگین: 5]

 

‫2 نظر ارسال شده در “قانون جذب چیست ؟ چگونه با قانون جذب به خواسته های خود برسیم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.