درباره ما

هدف از ایجاد وبسایت انگیرشی جذب ساده

من کیومرث سیفی راد از سال 1382 وارد دنیای کسب و کار شدم و تا سال 1398 زندگی پرفراز و نشیبی را سپری کردم و از لحاظ مالی در زمانهایی در اوج بوده و در شرایطی هم بحران مالی را تجربه کرده ام.اما چیزی که در وجود من همیشه نهفته بوده این بوده است که چرا بعضی از آدمها از لحاظ مالی بسیار رشد میکنند و به قول معروف دست به خاک میزنند طلا میشود,اما اکثریت عامه مردم در فقر و فلاکت زندگی میکنند.

بازار آزاد و ثروت آفرینی

بسیاری از شما به کسب و کار نگاه سنتی دارید. خود من هم زمانی جزء همین دسته بودم. من فکر میکردم که برای رسیدن به درآمد بالا باید حتما یک سرمایه زیادی را به بازار آزاد تزریق کرد و یک مغازه و یا یک سوله اجاره کنم و چند ده میلیون تومان جنس در قفسه های آن بچینم و سپس منتظر مشتری باشم.این طرز فکر حدود 50 سال پیش جوابگو بود. اما به جرات میتوانم بگویم که الان دیگر جواب نمیدهد. امروزه باید دیدگاه و نگرش خود را به کسب و کار تغییر دهیم تا نتایج متفاوت بگیریم.

فضای مجازی و ثروت آفرینی

بیشتر ما امروزه کسب و کارهای آزاد زیادی را تجربه کرده ایم. و نتیجه خوشایندی از آن نگرفته ایم. بنابراین شما قطعا باید نگرش و دیدگاه خود را به کسب و کار عوض کنید. امروز اشخاصی هستند که از طریق شبکه های اجتماعی و فضای مجازی و آنلاین میلیاردها تومان در ماه درآمد دارند.این فضا مشتریانی به وسعت کل جمعیت کره زمین دارد.کافی است شما با کمی تخیل و هوش یک محصول ایجاد کنید و یک پیج اینستاگرام و یا یک کانال تلگرام داشته باشید و محصول خود را در مقرهای کاریتان تبلیغ کنید. به همین سادگی شما شاهد درآمد های سرشار خواهید شد. درآمدهایی که دیگران در رویا هایشان نمیبینند.

تبلیغات فضای مجازی

من به اتفاق گروهم خدمات تبلیغات شما را به ارزانترین و سریعترین روش ممکن انجام میدهیم. اگر شما صاحب یک کسب و کار در فضای مجازی هستید و قصد دارید از این راه به درآمد برسید نیاز دارید مقر کاری خود را به دیگران معرفی کنید.مجموعه ما متشکل از یک تیم حرفه ای و مجرب و با ابزارهای کاملا قانونی و اتومات شبکه شما را به تمام مردم دنیا نشان میدهد. مطمئن باشید در سراسر این کره خاکی افراد زیادی به محصول و خدمات شما نیاز دارند.برای ورود به بخش ربات کاملا پیشرفته مجموعه جذب ساده  بر روی دکمه زیر کلیک کنید و از خدمات فوق العاده متنوع آن استفاده کنید. من به همراه اعضای گروهم امیدواریم بتوانیم رضایت خاطر شما عزیزان را فراهم نماییم. kiumars 278x300 - درباره ما

کیومرث سیفی راد

مدیر وبسایت جذب ساده

  
برای سفارش تبلیغات شبکه اجتماعی خود کلیک کنید