قانون جذب، رازی که همه دارند ولی از آن بی خبرند

قانون جذب

راز قانون جذببسیاری از افراد قانون جذب را بزرگترین راز زندگی می‌دانند. این قانون در واقع نمودی از قدرت ذهن انسان، برترین مخلوق خداوند است. تمامی انسان‌های موفق و بزرگ، عارفان، همه و همه به نوعی به قانون جذب و قدرت شگفت انگیز آن اشاره نموده‌اند و تلاش کرده‌اند تا انسان‌ها را از این راز و قدرتی که دارند، آگاه نمایند. در این قانون شما یاد می‌گیرید تا با کنترل افکارتان، بر محیط اطراف خود و اتفاقات آینده تاثیر بگذارید و افکار منفی خود را محدود نمایید. شما با قانون جذب می‌آموزید که چگونه افکار منفی را با افکار مثبت جایگزین نمایید و از قدرت شگفت انگیز آن استفاده کنید.

قانون جذب وجود دارد!

ما انسان‌ها زمانی که مورد حمله افکار منفی قرار می‌گیریم تلاش می‌کنیم تا خود را با فعالیتی که از آن لذت می‌بریم سرگرم کنیم. در واقع این کار ریشه در ایمان ذاتی ما به قانون جذب دارد. همه ما می‌دانیم زمانی که از فعالیتی لذت می‌بریم و شاد هستیم می‌توانیم به اتفاقات بهتری بیندیشیم و اتفاقات خوبی را برای خود رقم بزنیم.

در واقع همه ما به این قانون ایمان داریم و در ناخودآگاه خود تلاش می‌کنیم از این قانون و قدرت آن استفاده نماییم. برای بهره مندی از مزایای این قانون، فقط کافی است ایمان داشته باشیم که ذهن از بدن قوی تر است و می‌تواند محیط اطراف ما را تحت تاثیر قرار دهد.

قانون جذب بزرگترین راز موفقیت

قانون جذب، بزرگترین راز موفقیت است. فقط کافی است مصاحبه افراد موفق را بخوانید تا ایمان بیاورید که این قانون بزرگترین راز موفقیت است. خصلت مشترک تمامی افراد موفق، ایمان بالای آنان به این قانون است. خداوند این قانون را در جهان هستی جاری ساخته و امکان استفاده از آن را برای تمامی افراد و به صورت یکسان قرار داده است. تنها تفاوت این است که برخی افراد از این قانون و قدرت آن استفاده می نمایند و برخی دیگر دچار روزمرگی شده و از آن غافل شده اند.

راه ایمن شدن در برابر نا امیدی

نا امیدی می‌تواند بازدهی شما را بسیار کاهش دهد. و بیماری‌های روحی و جسمی متعددی را برای شما ایجاد نماید. برای موفقیت و برداشتن گام‌های بزرگ در زندگی، ضروری است تا خود را در برابر نا امیدی ایمن نمایید. استفاده از قانون جذب یکی از راه‌های ایمن ساختن روحتان در برابر نا امیدی و ناملایمات زندگی است. با کمک قانون جذب، باید ایمان داشته باشید که به اتفاقات خوب می رسید و نا امیدی‌ها و ناملایمت‌ها بخشی از اتفاقاتی است که شما را به موفقیت‌های بزرگ نزدیک‌تر می‌کند.

ورود به دوره سبک سلامتی

راه های استفاده از قانون کائنات

 برای ایجاد تحول در زندگی خود، لازم است تا در گام اول این قانون را بپذیرید و تصمیم بگیرید تا از آن استفاده کنید. بعد لازم است تا قدرت ذهن خود را افزایش دهید تا بتوانید حداکثر استفاده را از قانون جذب داشته باشید. اما بعضی از افراد هیچ عملی در زندگی انجام نمی‌دهند، و انتظار دارند که فقط با قانون جذب به خواسته‌های خود برسند. این یک کار اشتباه است.

این جمله اشتباه است که، من هر چیزی را که از زندگی درخواست کنم به آن می‌رسم. در واقع دنیا چیزی را به شما می‌دهد که در ذهن خود ساخته‌اید. یعنی چیزی که الان هستید. این دو مورد با هم تفاوت دارند. مثلا شخصی در طول روز به یک ماشین چند میلیاردی فکر می‌کند. فکر کردن به ماشین چند میلیاردی باعث نمی‌گردد که شخص به آن دست پیدا کند. بلکه کائنات به درون فرد نگاه می‌کند؛ اگر آن فرد آمادگی دریافت آن را داشته باشد، مسیر را برای تحقق خواسته‌اش را فراهم می‌کند.

بنابراین خیالبافی، کسی را ثروتمند نمی کند. رسیدن به رویا‌ها نیازمند بسیاری از فاکتور‌ها است. در مرحله اول شما باید بخواهید. خواستن فقط با زبان نیست. خواستن باید با اشتیاق سوزان همراه باشد. سپس شما باید هدف مشخص داشته باشید. و در راستای آن هدف تلاش کنید. مداومت داشته باشید. و در مرحله آخر شما باید آمادگی دریافت خواسته خود را هم داشته باشید.1671116630994 - قانون جذب، رازی که همه دارند ولی از آن بی خبرند

لینک کانال تلگرام ما: گروه تحقیقاتی جذب ساده

jazbesadeh@امتیاز به ما
[تعداد: 1 میانگین: 5]

 

همکار فروش محصولات ما باشید و پورسانت دریافت کنید:

2 دیدگاه برای “قانون جذب، رازی که همه دارند ولی از آن بی خبرند

 1. محمد حسن بیگی گفته:

  امید است که در مطالبتان بیشتر به موضوع جذب معنوی اشاره نمایید تا جذب پول و ثروت و خواسته های مادی ممنون و سپاسگذار

  • کیومرث گفته:

   با سلام و درود
   از پیشنهاد بسیار خوب شما سپاسگذاریم در مقالات آینده حتما مدنظر قرار می گیرد.
   مقاله راز بزرگ شکرگزاری را نیز مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo