قانون جذب،رازی که همه دارند ولی از آن بی خبرند

قانون جذب

قانون جذب

بسیاری قانون جذب را بزرگترین راز و سر زندگی می دانند. این قانون در واقع نمودی از قدرت ذهن انسان، برترین مخلوق خداوند است. تمامی انسان های موفق و بزرگ، عارفان ، همه و همه به نوعی به قانون جذب و قدرت شگفت انگیز آن اشاره نموده اند و تلاش کرده اند تا انسان ها را از این راز و قدرتی که دارند، آگاه نمایند. در این قانون شما یاد می گیرید تا با کنترل افکارتان، بر محیط اطراف خود و اتفاقات آینده تاثیر بگذارید و افکار منفی خود را محدود نمایید. شما با قانون جذب می آموزید که چگونه افکار منفی را با افکار مثبت جایگزین نمایید و از قدرت شگفت انگیز آن استفاده کنید.

همه ایمان داریم، قانون جذب وجود دارد!

همه ما زمانی که مورد حمله افکار منفی قرار می گیریم تلاش می کنیم تا خود را با فعالیتی که از آن لذت می بریم سرگرم کنیم در واقع این کار ریشه در ایمان ذاتی ما به قانون جذب دارد. همه ما می دانیم زمانی که از فعالیتی لذت می بریم و شاد هستیم می توانیم به اتفاقات بهتری بیندیشیم و اتفاقات خوبی را برای خود رقم بزنیم.

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

در واقع همه ما به این قانون ایمان داریم و در ناخودآگاه خود تلاش می کنیم از این قانون و قدرت آن استفاده نماییم. برای بهره مندی از مزایای قانون جذب فقط کافی است ایمان داشته باشیم که ذهن از بدن قوی تر است و می تواند محیط اطراف ما را تحت تاثیر قرار دهد.

بیشتر بخوانید  اسرار ذهن ثروتمندان

قانون جذب، بزرگترین راز موفقیت

قانون جذب، بزرگترین راز موفقیت است. فقط کافی است مصاحبه افراد موفق را بخوانید تا ایمان بیاورید که این قانون بزرگترین راز موفقیت است. خصلت مشترک تمامی افراد موفق، ایمان بالای آنان به این قانون است. خداوند این قانون را در جهان هستی جاری ساخته و امکان استفاده از آن را برای تمامی افراد و به صورت یکسان قرار داده است. تنها تفاوت این است که برخی افراد از این قانون و قدرت آن استفاده می نمایند و برخی دیگر دچار روزمرگی شده و از آن غافل شده اند.

در این سایت شما میتوانید مطالب ارزشمندی را مطالعه کنید

قانون جذب، راه ایمن شدن در برابر نا امیدی

نا امیدی می تواند بازده شما را بسیار کاهش دهد و بیماری های روحی و جسمی متعددی را برای شما ایجاد نماید. برای موفقیت و برداشتن گام های بزرگ در زندگی، ضروری است تا خود را در برابر نا امیدی ایمن نمایید. استفاده از قانون جذب تنها راه ایمن ساختن روحتان در برابر نا امیدی و ناملایمات زندگی است. با کمک قانون جذب باید ایمان داشته باشید که به اتفاقات خوب می رسید و نا امیدی ها و ناملایمت ها بخشی از اتفاقاتی است که شما را به موفقیت های بزرگ نزدیک تر می کند.

راه های استفاده از قانون کائنات
 جذب و ایجاد تحول در زندگی خود، لازم است تا در گام اول این قانون را بپذیرید و تصمیم بگیرید تا از آن استفاده کنید. بعد لازم است تا قدرت ذهن خود را افزایش دهید تا بتوانید حداکثر استفاده را از قانون جذب داشته باشید. ما برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم. شما می توانید با استفاده از پکیج های آموزشی کوین ترودو، نهایت استفاده را از این قانون حاکم بر جهان هستی بنمایید. کوین تردو با شعار آرزوی تو، دستور توست شهرت جهانی در آموزش بکارگیری قانون جذب در سراسر جهان دارد.

اگر میخواهید بدانید که ثروتمندان چه اسراری در زندگی خود دارند که دوست ندارند شما بدانید این مقاله را حتما بخوانید.

 

امتیاز به ما
[تعداد: 1 میانگین: 5]

 

‫2 نظر ارسال شده در “قانون جذب،رازی که همه دارند ولی از آن بی خبرند

 1. محمد حسن بیگی :

  امید است که در مطالبتان بیشتر به موضوع جذب معنوی اشاره نمایید تا جذب پول و ثروت و خواسته های مادی ممنون و سپاسگذار

  • کیومرث :

   با سلام و درود
   از پیشنهاد بسیار خوب شما سپاسگذاریم در مقالات آینده حتما مدنظر قرار می گیرد.
   مقاله راز بزرگ شکرگزاری را نیز مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.