درمان قطعی دیابت نوع دو بدون دارو • آیا تا بحال برای کنترل دیابت خود چاره ای اندیشیده اید؟
 • آیا می‌دانید که به راحتی می‌توانید به درمان قطعی دیابت نوع دو بدون دارو بپردازید؟
 • آیا می‌دانید که دیابت عمر انسان را کوتاه میکند؟
 • آیا می‌دانید مواد شیمیایی که تحت عنوان دارو برای دیابت شما توسط پزشک تجویز می‌شود هیچ کمکی به شما نمی‌کند؟
 • آیا داروهای شیمیایی و حتی انسولین کمکی به کاهش استرس شما در جهت کنترل قندخون در بدن شما می‌کند؟
 • و آیا می‌دانید که استرس خود یکی از عوامل بالا رفتن قندخون است؟
 • آیا تا امروز از یک منبع موثق شنیده اید که شخصی با تزریق انسولین یا با مصرف دارو‌های شیمیایی دیابت خود را درمان کند؟
 • چرا در یک خانواده ۵ نفره که حداقل یکی از والدین به دیابت نوع ۲ دچار شده است، فقط یک نفر از فرزندان به دیابت نوع ۲ دچار می‌شود؟
 • در واقع چرا همه اعضاء خانواده با دیابت نوع ۲ درگیر نمی‌شوند؟
 • ژن‌های بدن در انسان‌ها چگونه بیماری‌ها را از نسلی به نسل دیگر منتقل می‌کنند؟
 • آیا میتوان راهی پیدا کرد که از انتقال بیماری‌ها از نسلی به نسل دیگر جلوگیری کنیم؟
 • آیا عمر انسان‌ها می‌تواند بیشتر از میانگین سن کنونی باشد؟ اگر امکانپذیر است چگونه؟
 • آیا می‌دانید این استاندارد که مشخص کرده اند انسانها باید در طول روز ۳ وعده غذای اصلی و چند بار هم میان وعده تناول کنند، از کجا آمده است؟

------ به گذشته سفر کنید ------

 • آیا می‌توانید افرادی را بیابید که به کبد چرب گرفتار شده باشند؟
 • آیا می‌توانید بیمارانی را پیدا کنید که چربی خون داشته باشند؟
 • فشار خون چطور؟
 • و آیا می‌توانید اشخاصی را ببینید که از دیابت نوع دو رنج می‌برند؟
 • چند نوع داروی شیمیایی می‌شناسید که به درمان بیماری‌ها کمک می‌کند؟
 • آیا صنعتی به نام داروسازی وجود دارد؟
woman ge19589e13 1280 1024x684 - درمان قطعی دیابت نوع دو بدون دارو

پاسخ تمام این سوالات را که به بهبود بیماری‌های داخلی شما منجر می‌شود؛ می‌توانید در دوره آموزشی درمان قطعی دیابت نوع ۲ بگیرید. دیابت نوع ۲ بسیار بسیار راحت و آسان کنترل می‌شود. فقط کافی است راه آن را یاد بگیرید.

قصد دارم شما را به اندکی تفکر و تامل وادارم. قصد ندارم شما را از خوردن داروی شیمیایی که پزشک‌تان برای بیماری فعلی شما تجویز کرده است منصرف کنم. این کار در تخصص من نیست. اما می‌توانم شما را به یک سبک از زندگی دعوت کنم که با اصلاح تغذیه و مسائل پیرامون آن به راحتی بیماری‌های داخلی را درمان کنید.

ورود به دوره آموزشی درمان دیابت

 • افرادی که بیماری دیابت نوع دو دارند صد درصد مداوا می‌شوند.
 • افرادی که فشارخون بالا دارند صد درصد درمان می‌شوند.
 • اشخاصی که چربی خون دارند.
 • عزیزانی که کبد چرب دارند.
 • اشخاصی که چاقی شکم و یا پهلو دارند در کمتر از یکماه با تمام چربی‌های بدن خود خداحافظی خواهند کرد.
 • افرادی که دردهای مزمن مفصلی دارند.
 • خانمهایی که به کیست تخمدان مبتلا هستند.
 • عزیزانی که به مشکلات گوارشی گرفتار هستند.
 • افرادی که در طول روز احساس خستگی می‌کنند و از کمبود انرژی رنج می‌برند.
 • و بسیاری از مشکلات و بیماری‌های داخلی دیگر، مواردی که در برگه های چکاپ بدن دارای مشکل هستند.

------ با مشاوران ما در ارتباط باشید ------

---- کامنتها در حال بروز رسانی است ----

برای دیدن تمام کامنت‌های مثبت و منفی به بخش نظرات صفحه محصول مراجعه کنید

نسترن نصیرپور  

سلام به شما من دو ماه پیش آزمایش دادم و پزشک به من گفت دیابت دارم. قرص بنگلامید برام تجویز کرد و گفت دو ماه مصرف کن بعدش باید قرص رو عوض کنی و یه قرص قوی تر برات تجویز کنم. موضوعی که برام خنده دار بود این بود که ایشون دقیقا میدونستن که من دو ماه دیگه نه تنها بهتر نشدم بلکه قندخونم بالاتر هم میره.بخاطر همین اومدم کلی سرچ کردم و هزار جور آدم مختلف رو دیدم که هر کدوم میگفت این داروی من معجزه میکنه.تصمیم گرفته بودم روش گیاهی رو برای درمان تست کنم.حجم اطلاعات واقعا بالا بود و تصمیم گیری برای اینکه چه دارویی بخرم خیلی سخت بود بخاطر همین کلا بیخیال همشون شدم. اما باز هم سرچ کردم این بار یه وویس جالب شنیدم که ادعا میکرد شخص دیابتی باید روش زندگیشو عوض کنه و اصلا نیازی به دارو نداره.خیلی مشتاق شدم ببینم داستان چیه. پیگیرش شدم و اومدم سایت خوب شما.من ویدیوهای آقای سیفی رو دیدم و تردید نداشتم که این دقیقا راهیه که باید برم.بعد اینکه تماس تلفنی هم با مشاورشون داشتم دیگه مطمئن شدم این خودشه.من فشارخون بالا رو هم تجربه میکردم چند وقته.اما نمیدونستم که به دیابت ربط داره. ایشون به من گفتن که دیابت و فشارخون مث دو تا برادر دوقلو هستن.و اگر قند شما نرمال بشه فشارخون هم طبیعی میشه.در کل از اطلاعاتی که ازشون گرفتم خیلی مسائل برام روشن شد.من هم مثل دوستان دیگه که کامنت گذاشتن و از سلامتیشون نوشتن باید بگم امروز منم به لطف خدا حالم عالیه.نه تنها قندخونم نرمال شده و به ۷۰ رسیده بلکه فشارخونم هم طبیعیه.رنگ پوستم هم بینهایت روشن شده. این واقعا معجزه هستش.کاشکی همه آدمها که مشکل دیابت و فشارخون دارن یاد بگیرن که شیوه زندگیشون رو عوض کنن به خدا اصلا نیاز به دارو نیستش.از شما استاد عزیز و همکارتون بینهایت ممنونم.آرزوی سلامتی دارم برای تمام بیمارانموفق باشید

کامبیز همت – آبان ۳, ۱۴۰۱

با سلام

من در کشور کویت زندگی میکنم و بصورت اتفاقی با سایت شما آشنا شدم و بعد از دیدن ویدئویی از آقای راد دوره را خریدم. چند ساله که دیابت و قندخون بالا را تجربه میکردم. یکی از آسیب های جدی که من وارد شده تاری چشمانم است.حدود یکساله چشمانم دچار تاری شدن. و کم کم داشت زندگیم فلج میشد.

با اینکه در مغز من پر بود از اطلاعات و باورهایی که دیابت آخرش من را میکشد ولی هزینه دوره را پرداخت کردم و شروع کردم به گوش دادن فایلهای صوتی.

منطق خوبی داره دوره شما آقای راد، من کاملا با حرفهای شما راجب انسانهای گذشته موافقم.

الان که این کامنت را مینویسم حالم بسیار عالیه. نه تنها قند خونم طبیعی شده بلکه احساس میکنم داره تاری چشمانم هم بهتر میشه.

حتی اگر تاری چشمان من بهتر هم نشه دیگه استرس از دست دادن بینایی را ندارم چون میدانم قندخونم طبیعیه. باید بگم ارزش محصول شما ۷۰ دلار نیست ۷۰۰۰ دلاره و الان حاضرم با کمال میل این مبلغ را واریز کنم.

بابت این زندگی جدید از خداوند و شما و مجموعه شما سپاسگذرم.

کوچک شما همت

 

مصطفی کرمی  

سلام خدمت استاد عزیز جناب رادمن حدود ۶ ماه بود که مبتلا شدم و همان روزهای اول بصورت اتفاقی با مطالب شما آشنا شدم ولی متاسفانه به راحتی از کنارش گذشتم.در مدت ۳ ماه من ۱۳ کیلو از وزن بدنم کاهش پیدا کرد چون قندخونم به شدت بالا بود تا محدوده ۴۰۰ هم رفت و واقعا دچار افسردگی بدی شدم.هر کاری کردم نتوانستم قندخونم را کنترل کنم.بالاخره دوباره برگشتم به سایت خوب شما و بی درنگ دوره شما را خریدم.بعد از گوش دادن فایلهای صوتی دو تا راه جلوی من بود یا اینکه با این درد و رنج بسوزم و بسازم و یا دستورات شما را که هم راحته و هم سخت انجام دهم.بالاخره تصمیم گرفتم دستورات را اجرا کنم. و باور نکردنی بود چون در مدت ۳۵ روز قند خونم به ۸۵ رسید.مورد جالبی که برام خیلی جالب بود این بود که دیگر وزنم کم نشد با اینکه وارد سیستم چربی سوزی شده بودم.الان تنها حسرتم اینه که چرا همون روزای اول که مبتلا شدم و با شما آشنا شدم دوره رو نخریدم.اگه این کار را میکردم این ۱۳ کیلو از وزنم از بین نمیرفت.اما الان هم خدا را صد هزار شکر میکنم که حالم عالیه. بسیار سبک شدم. بعضی وقتها احساس میکنم مثل یک پر سبک بالم.میل به ورزش و پیاده روی در من بسیار بسیار بالا رفته. با اینکه کارمندم و پشت میز نشین ولی بیقرار راه رفتنم.خداوند به شما سلامتی بدهد که یک خانواده را از نگرانی نجات دادید.

تیمور محمدی  

سلام. دوره آموزشی شما را یکی از دوستان به من معرفی کرد. ایشان برای درمان دیابتش دوره را خریداری کرده بودن ولی به بنده گفتن که شرایطش را ندارد که دستوراتش را انجام دهد. اما من واقعا تحمل هر چیزی را داشتم الا قندخون ۳۵۰.بخاطر همین تصمیم گرفتم دوره را بخرم و دستوراتش را انجام دهم. با اینکه اوائل اذیت شدن ولی هدفم سلامتی بود و این از هر چیزی برایم مهمتر بود.خدا را شکر میکنم که امروز که این کامنت را مینویسم به هدفم رسیدم.قندخونم در حال حاضر از ۳۵۰ رسیده به ۹۰ و بینهایت سپاسگذار خداوند هستم.یکی از آموزش های قشنگ آقای سیفی راد این بود که من باید به خودم تعهد میدادم.تعهد میدادم که تا به سلامتی نرسم این سبک را کنار نگذارم. تصمیم گرفته ام به تعهدی که به خودم داده ام تا آخر عمرم پایبند باشم.چون بعد از ۴۸ سال تازه فهمیده ام که انسان در زندگی اول نیاز به سلامتی دارد و بعد بقیه چیزها.من امروز به لطف سایت عالی شما و جناب سیفی راد سلامتی را احساس میکنم.بابت این حس قشنگ از خداوند و شما عزیزان سایت جذب ساده

سپاسگذارم.

 

حسن شرفی  

من سه هفته اس توی دوره شرکت کردم. قندخون بالا داشتم در حد ۳۰۰ با دستوراتی که توی دوره گفته شد و رعایت کردم توی یک هفته گذشته قندم ۱۰۰ واحد کم شده.گفتم این کامنت رو اینجا بنویسم که دوستان ببینن.توی دوره گفتن که ۳۰ روزه نتیجه میگیرید ولی خدایی همون روزای اولی میفهمی که توی بدنت داره چه اتفاقی میفته.مهمترین توضیحاتش هم به نظر من همون حرفهای جلسه دوم هست که آدم رو به تفکر میندازه.واقعا کاملا درسته که زندگی ما آدمها هر روز به سمت بیماری میر. اگر اینطور نیستش چرا این همه داروهای عجیب غریب درست میشه.به نظر من این بهترین سبک زندگی هست.البته اگر کسی بتونه انجامش بده.آرزوی سلامتی برای همه بیماران علی الخصوص بیماران دیابتی دارم.

پوران مهرانفر  

 حدود ۳ ماهه در دوره شرکت کردم و تمام دستورات را انجام دادم. قندخون ناشتا من ۳۱۰ بود بعد از ۴۵ روز به ۱۱۰ رسیده. اوائل مقداری از وزن خودم را از دست دادم ولی به مرور زمان وقتی عادت کردم به سیستم دوره خوشبختانه وزنم به تعادل رسید.یکی از بهترین نتایجی که گرفتم این بود که خوابم تنظیم شد.من قبلا هیچ وقت تجربه یک خواب خوب را نداشتم.اما الان خدا را شکر به آرامش رسیدم.از شما ممنونم

بهروز دوستی – مهر ۱۸, ۱۴۰۱

سلام

 ۵ ساله دیابت نوع ۲ شدید دارم. انسولین هم تزریق میکنم. با انسولین مشکلی ندارم قندخونم رو پایین میاره. مشکلی که دارم اینه که سه ساله درد مهره های کمر دارم و متخصص های مغز و اعصاب زیادی رفتم ولی فایده نداشته.یک وویس از آقای سیفی راد شنیدم و گفتن که اگر دیابت کنترل بشه درد کمر و مفاصل هم از بین میره.حتما منظورشون این بوده که درد کمر ربط به دیابت داره.در حالی که من یک وزن سنگین برداشتم و کمرم آسیب دید.

اگر امکان داره برام توضیح بدهید که رابطه این درد کمر و قندخون چیه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

بیژن کرم خانی  

به نام خالق بی همتا وظیفه خودم دانستم که بابت سلامتی و آرامشی که به من بخشیدید از شما تشکر کنم. اینجانب سابقه ۷ سال دیابت نوع داشتم. و در این مدت راههای بسیاری را رفتم که قند خونم را در محدوده حداقل زیر ۲۰۰ نگه دارم. من تقریبا هر روز با دستگاه خانگی قندخونم را تست میکردم. و این عدد همیشه بالای ۲۰۰ بود. باید بگویم هر بار که میخواستم قندخونم را تست کنم با کلی استرس این کار را میکردم. و نمیدانستم که همین استرس خود یکی از عوامل تشدید کننده قندخون است. بعد از دیدن اعداد عجیب و غریب قند خونم در دستگاه تست دچار افسردگی میشدم. واقعا بخاطر قندخون زندگی متعادلی نداشتم.وقتی میدیدم که قندخونم بالا هست شروع به پیاده روی میکردم بلکه قندم پایین بیاد. اما ۵۰۰ متر که راه میرفتم زانوهایم درد میگرفت و باز هم نمیدانستم که همین درد مفاصل هم مربوط به قند بالا هست. وقتی با دوره شما آشنا شدم حقیقتا هیچ اعتمادی نداشتم. چون در مدت چند سال گذشته هر کاری که دیگران گفتن انجام دادم و هیچ نتیجه ای هم نگرفتم. بخاطر همین گفتم این هم روشی هست مثل بقیه روشها. وقتی ویدیوهای رایگان جناب سیفی را نگاه کردم و ایشان خیلی راحت گفتن که قندخون مشکل اصلی افراد دیابتی نیست و با یک روش ساده پایین میاد و مشکل اصلی انسولین هست واقعا احساس کردم حتما توی این دوره یه موضوع جالب هست.من دوره را خریدم و فهمیدم که واقعا مشکل من میزان قندخون بالا در بدنم نبوده. دستورات دوره را مو به مو انجام دادم و خدا را شکر میکنم در ۳۵ روز قند خونم به ۱۱۰ رسید. و الان ۳ ماهه پایداره. بار اولی که آزمایش دادم اصلا باورم نشد.بخاطر همین دوباره آزمایشم را تجدید کردم اما باز همان نتیجه عالی.بعد از اون حدود ۱۰ روز روزی دو بار قندم را تست میکردم چون این بار بر خلاف قدیم که با استرس تست میکردم حالا با احساس عالی این کار را میکردم. اما الان دو ماهه حتی یکعدد نوار تست قند نخریدم چون به قول معروف رنگ رخسار خبر میدهد از سر درون.موضوع دیگه درد مفاصلم بود که به لطف خدا کامل از بین رفته. روزانه بیشتر از ۸ کیلومتر پیاده روی میکنم و باز هم اشتیاق بیشتری برای این کار دارم.از خداوند میخوام به شما سلامتی و خوشبختی فراوان عنایت کند.بابت تک تک لحظه های عالی و سرشار از سلامتیم شما را دعا میکنم.

محبوبه منوچهری  

سلام بعنوان کسی که چند ساله دیابت دارم و دوره آموزشی سایت را خریدم با تمام صحبتهای مدرس دوره آقای سیفی راد کاملا موافقم چون کاملا منطقی هست.واقعا زندگی گذشته انسانها اصلا شبیه الان نبوده بخاطر همین هم هست که بیماری کمتر بوده.ولی حقیقتش خودم فعلا دستورات ایشان را انجام ندادم چون آمادگی این کار را فعلا ندارم.اما ایمان دارم با این روش قندخونم کاملا کنترل میشه.منتظر قسمت‌های بعدی هم هستیم انشالا.موفق باشید

بهمن خراسانی  

به نام خدا اینجانب سه ماه پیش دوره را خریدم و فایلها را گوش کردم.ولی حقیقت، احساس کردم نمیتوانم دستورات دوره را انجام دهم فکر میکردم خیلی سخت هستن.حدود یکماه سراغ دوره نرفتم. تا اینکه قند خونم دیگه از کنترل خارج شد. متفورمین استفاده میکردم. و دارو گیاهی هر هفته کلی هزینه میکردم و از عطاری میگرفتم. از عرق بوقناق هم استفاده میکردم ولی دریغ از اینکه یک روز مثلا قند من بشه حتی ۲۰۰.واقعا روزهای سختی را سپری میکردم دستانم گزگز میکردن. شبها تا صبح ادرار داشتم و دریغ از یک شب خواب راحت. این اواخر درد کلیه هم به دردهام اضافه شد.وقتی همه اینها را کنار هم قرار دادم دیدم تقریبا به آخر خط رسیدم. و اونجا بود که تصمیم مهمی گرفتم.یکجا آقای سیفی راد توی فایلها از تعهد صحبت کردن و گفتن انسان تا زمانی که به خودش تعهد نده اتفاقی براش توی زندگی نمیفته.بنابراین به خودم تعهد دادم تمام دستورات دوره را از اول تا انتها کامل انجام دهم. و دوباره شروع کردم و فایلها را گوش دادم و دستورات را رعایت کردم.هیچکس باورش نمیشه واقعا، چون در مدت ۲۸ روز قند خون ناشتام رسید به ۷۹.من مسیر آزمایشگاه تا خانه را فقط خدا را شکر کردم. و اصلا دیگه به پزشک هم مراجعه نکردم که جواب آزمایش راببیند و تفسیر کند چون این مرد به حرفش عمل کرد، و همانطور که به من قول داد در کمتر از یکماه من را مداوا کرد.الان به این معجزه ایمان آوردم. و میدانم که تمام حرفهای آقای سیفی مبنی بر سلامتی کامل اندامهای بدن درست است. چون الان انقدر انرژی دارم که برنامه ریزی کردم حتما در یک باشگاه فیتنس ثبت نام کنم. روزانه بیشتر از ۱۰ کیلومتر پیاده روی میکنم. قبلا درد مفاصل داشتم ولی الان هیچگونه درد مفصلی هم ندارم.پیشنهاد میکنم به همه دوستانی که با این دوره آشنا شدن حتما در دوره شرکت کنید باور کنید که نتیجه میگیرید.در آخر هم میخواهم از آقای سیفی راد تشکر کنم به خاطر اینکه به من زندگی دوباره بخشیدید.سپاسگزارم

ساسان  

من از طریق تلگرام با سایت شما و این دوره عالی آشنا شدم. علت حضور من در دوره رسیدن به اندام ایده آل بود.وزن من ۱۰۹ کیلو بود قبل دوره. الان بعد ۴۵ روز به لطف خدا و شما ۲۹ کیلو از وزنم کم شده. در حال حاضر ۸۰ کیلو هستم.یه ایراد بزرگ برام داشته این دوره اونم اینه که کلی هزینه رو دستم گذاشته که برم لباس بخرمآخه دقیقا دو سایز کم کردم.و این عالیه. از شما بینهایت ممنونم. همه اقوام و دوستان منو میبینن اولش نمیشناسن. همونطوری که خودتون گفته بودید هر کسی راز کاهش وزنم رو ازم پرسیده معرفیش کردم به سایت شما.تا حالا حداقل ۲۰ نفر رو به سایتتون معرفی کردم.امیدوارم همیشه سلامت باشید

فاطمه مقصودی  

فشار خون بالا داشتم و همچنین کبدم هم چرب بود.برای درمان فشارخونم خیلی دارو مصرف کردم و خیلی عوارض پیدا کردم.یکی از اقوام دوره شما را به من پیشنهاد داد. اولش خیلی شک داشتم گفتم مگه امکان داره کسی ادعا کنه با چند تا فایل صوتی هم دیابت را درمان کند هم فشار خون و هم کبد چرب را.چند وقتی شک داشتم تا اینکه تصمیم خودم را گرفتم. من دوره را تهیه کردم باید بگم معجزه را دیدم.فشار خونم اکثر اوقات نرماله.کبد هم داره شرایطش بهتر میشه.توصیه میکنم به عزیزانی که مشکل دیابت فشار خون و یا کبد چرب دارن حتما توی این دوره شرکت کنن.پشیمان نمیشوید.

موسی مرادمند  

عرض ادب و احترام خدمت شما جناب سیفی راد ۳ سالی هست که دیابت داشتم و هنوز دچار عارضه های جدی نشده بودم.اما از آنجایی که در مورد دیابت اطلاعات زیادی داشتم بسیار دچار ترس شده بودم و در طول این مدت ۳ سال خیلی روشهای طبی را تست کردم.از گیاه درمانی تا گیاهخواری و خوردن دمنوشهای مختلف.میتوانم بگویم که تقریبا تمام راهها را رفته بودم. اگر کسی میگفت که در فلان شهر فلان طبیب دیابت را درمان میکند حتما مراجعه میکردم.ولی هیچ کدام از این راهها به من جواب نداد.البته بصورت مقطعی بعضی وقتها قند خونم که نزدیک ۲۹۰ بود تا ۱۴۰ هم پایین می آمدولی دو روز بعد دوباره فوران میکرد.اما در دوره درمان دیابت یاد گرفتم که من بیمار دیابتی باید چگونه زندگی کنم. و واقعا وقتی آقای سیفی راد گفتن سبک زندگی، انصافا سبک زندگی را یاد گرفتم.الان ۱۶ روزه که قندم هر روز زیر ۱۰۰ شده با دستگاه تستر روزی سه وعده قندمرا تست میکنم.باور کنید بعضی روزها از شوق گریه میکنم. به خودم تعهد داده ام تا روزی که زنده هستم به این شیوه زندگی کنم. چند روزه یکجا بند نمیشوم و دوست دارم پیاده روی کنم.از پیاده روی خسته نمیشوم. انرژیم بسیار بالا رفته. واقعا در حد معجزه هست. از شما آقای سفی راد عزیز بسیار بسیار ممنونم.خداوند به شما طول عمر با عزت دهد.

سهراب مردانپور  

سلام بر دست اندرکاران وبسایت دوست داشتنی جذب ساده خدای خودم را هزاران بار سپاسگزارم که با شما استاد بزرگوار آقای سیفی راد عزیز آشنا شدم.چقدر عالیه که انسان بدن سالمی داشته باشد.من سالیان سال بود که دیابت نوع ۲ داشتم و با این مریضی دست و پنجه نرم میکردم و عوارض آن هر روز بیشتر و بیشتر میشد.به لطف خداوند با شرکت توی دوره درمان دیابت بعد از فقط ۹ روز ریشه دیابت در وجود من خشکید و امروز که دارم این کامنت را مینویسم حالم از هر جهت عالیه و بی اندازه انرژی من بالاست.استاد عزیز باید به شما بگویم که در حال حاضر روزانه ۳ ساعت پیاده روی میکنم و انقدر سبک شده ام که احساس میکنم بدنم به اندازه یک پر کاه شده است.پوستم قبلا بسیار چرب بود اما الان کاملا چربی آن از بین رفته و بسیاری مسائل داخلیم برطرف شده.از شما استاد عزیز بی اندازه ممنونم که سلامتی را به من هدیه کردید.موفق باشید

میثم خانیان  

خدمت استاد گرامی آقای سیفی راد عرض سلام و ادب دارمدوست داشتم این کامنت را برای شما و تمام عزیزانی که قصد دارند در دوره درمان دیابت شرکت کنند بنویسم تا توانسته باشم گوشه ای از محبتتان را جبران کنم.من ۱۱ ساله دیابت دارم و کلیه های من داشتن به مشکل میخوردن.وزنم بسیار پایین آمده بود و شکمم چربی زیادی داشت.شبها اصلا خواب آرامی نداشتم و چندین بار دستشویی میرفتم.به خیلی جاهها مراجعه کردم و خیلی داروههای گیاهی را تست کردم اما هیچ کدام از آنها حال منو خوب نکرد.بعضی شبها تاصبح توی این فکر بودم که قراره در آینده چه اتفاقی برام بیفته.نگران بچه هام بودم.از خدا خواستم کمکم کنه.و جوابم رو خیلی زود داد.من با دوره درمان دیابت آشنا شدم و وقتی صحبتهای شما رو شنیدم در فایل معرفی دوره احساسم این بود که دقیقا راه درمان رو پیدا کردم.بنابراین خیلی زود دوره رو خریدم.و شروع کردم به دستوراتی که استاد عزیز گفته بودن.باورم نمیشد دردی که به عظمت یک کوه بود برام به سادگی اونم تو مدت ۲ هفته درمان بشه.خدا رو بینهایت سپاسگزارم که الان انقدر حالم خوبه که حس میکنم ۲۰۰ سال عمر میکنم.من درمان شدم استاد عزیز.من به شما اعتماد کردم و جواب اعتمادم رو هم گرفتم.الان قند خونم زیر ۱۰۰ شده این بیشتر شبیه یک معجزه هست.از خداوند منان تمام خوبیهای دنیا را براتون آرزو میکنم.موفق باشید

نادر خاکیان  

عرض ادب دارم خدمت شما استاد عزیز علت شرکت من در دوره چاقی بیش از حد بود. حدود ۱۰۵ کیلو وزن داشتم قبل از اینکه وارد دوره شما شوم.و وضعیت شکم و پهلوهایم بسیار نگران کننده بود.دو ماهه وارد دوره شما شدم و الان ۸۷ کیلو هستم و حدود ۱۸ کیلو از وزنم کم شده.خدای خودم را شاکرم و از شما استاد عزیز بینهایت ممنونم.به تمام دوستانی که این مطلبو میخوانند پیشنهاد میکنم حتما از دوره درمان دیابت استفاده کنندسرافراز باشید و پایدار

سجاد مجد  

دروود بر شما استاد گرامی از دوره شما استفاده کردم و بعد از یکماه قند خونم که روی ۳۲۰ بود به ۱۰۲ رسید.دکتر تازه منو به تزریق انسولین تشویق کرد که از طریق سایتتون با دوره شما آشنا شدم.از اونجایی که از دیابت خیلی میترسیدم وقتی صحبتهای شما رو شنیدم بلافاصله در دوره شرکت کردم.و خدا رو صد هزار مرتبه شکر میکنم که الان دیابتم کاملا کنترل شده تا حالا ۳ بار آزمایش دادم و هر ۳ بار نرمال بوده.من قبلا کبد چدب هم داشتم که خوشبختانه الان بعد از دو ماه داره اونم نرمال میشه.از شما استاد بزرگوار بی اندازه سپاسگزارم.به امید اینکه روزی برسه تمام مردم ایران حرفای شما را بفهمن و به سلامتی برسند.ممنون از شما بزرگوار

اکبر حسین زاده  

سلام به شما استاد عزیز بنده اکبر حسین زاده در حدود ۶ سال دیابت نوع ۲ داشتم.از قرص به انسولین رسیدم و تقریبا هر روز باید انسولین مصرف میکردم.چشمای من این اواخر تار میدید.بعضی روزها درد خفیفی در کلیه هام حس میکردم.اکثر مواقع درد کمر داشتم.وزنم ۸۸ کیلو بود و وضعیت چربیهای شکمم اصلا مناسب نبود.کلسترول خونم بالا بود.و مجموع این دردها باعث شده بودن که گوشه گیر و منزوی بشم.و اصلا تحرک نداشتم.تا اینکه از طریق یکی از دوستانم با دوره شما آشنا شدم و فایل معرفی دوره را گوش کردم.حقیقت بگم اول خندم گرفت. چون شما گفتین که تمام مریضیها رو با این دوره مداوا میکنید.شما استاد بزرگوار صراحتا از درمان دیابت حرف زدید.اما من توی مغزم حک شده بود که دیابت آخرش منو میکشه.مدتی بیخیال شدم.اما یه روز به خودم گفتم که ده ها راه برای این دیابت لعنتی امتحان کردی و جواب نگرفتی.این یکی هم روش.بنابراین وارد دوره شما شدم.و به جرات میگم این بزرگترین و بهترین تصمیم عمرم بود.باورکردنی نبود توی یک هفته اتفاقایی توی سلامتیم افتاد که یک عمر به دنبال راه حلشون توی داروخانه ها و عطاریها بودم.اما الان به راحتی قند من نرمال شده. دیگه درد کلیه ندارم.کمردرد م هم از بین رفته.استاد عزیزمیخواستم بابت لطفی که شما در حق من کردید یه گوشه جبران کرده باشم و چند دقیقه وقت گذاشتم این پیام رو نوشتم.که دیگران هم که مشکلات دیابت دارن بخونن و بدونن که این دوره به خدا تنها راه نجاته.امیدوارم هر چیزی که از خدا میخواید رو بدست بیارید آقای سیفی عزیز.موفق باشید

 

ورود به دوره آموزشی درمان دیابت