قانون ارتعاش در قانون جذب چیست؟ چگونه با خواسته ها هم ارتعاش شوم؟

قانون ارتعاش

قانون ارتعاش در قانون جذب یک اصل بسیار مهم برای رسیدن به خواسته‌ها است. انسان علاوه بر این  جسم مادی که دارد یک موجود ارتعاشی است. شما در هر لحظه در حال ارتعاش هستید.

شما زمانی که فکر میکنید یا به چیزی نگاه می‌کنید و یا چیزی را گوش می دهید در حال فرستادن  ارتعاش  هستید. قانون ارتعاش در طول ۲۴ ساعت شبانه روز کار کار میکند، چه اطلاع داشته باشید و چه از آن بی اطلاع باشید. انسان هر لحظه در حال فرستادن ارتعاش است .

شما زمانی که بیدارید دائماً سیگنالی خاص از خود بروز می دهید که بدون شک دریافت و درک و پاسخ داده می شود و زندگی حال و آینده شما وابسته به ارتعاشی است که از خود بروز می دهید و کائنات هم تحت تاثیر ارتعاشی هستند که شما ارسال می‌کنید.

1668593283674 - قانون ارتعاش در قانون جذب چیست؟ چگونه با خواسته ها هم ارتعاش شوم؟

شما از طریق احساساتتان  می‌توانید بفهمید که در حال فرستادن چه ارتعاشی هستید و می توانید بفهمید که با خواسته خود هم ارتعاش هستید یا نه.در واقع می توانید بفهمید قانون ارتعاش درست عمل کرده یا نه.

 قانون ارتعاش در قانون جذب و احساساتی که راهنمای  درون ماهستند:

 احساسات ما راهنمای درون ما هستند  و در فهمیدن اینکه آیا در مسیر درست رسیدن به خواسته هایمان قرار داریم یا نه به ما کمک خواهند کرد.

به طور مثال اگر شما ثروت را  دوست دارید ولی وقتی به ثروت فکر می کنید حال شما بد می شود و در رسیدن به آن شک دارید و ناامید هستید این احساس شک و ناامیدی  به شما هشدار می دهد که هم ارتعاش با خواسته خود نیستید و راه غلط را پیش می روید و باید فکرتان را تغییر دهید. چون قانون ارتعاش در قانون جذب دقیق کار می‌کند.

1668593238376 - قانون ارتعاش در قانون جذب چیست؟ چگونه با خواسته ها هم ارتعاش شوم؟

زمانی که به چیزی فکر می‌کنید ارتعاش آن فکر را در وجود خود فعال میکنید ولی زمانی که توجه خود را از روی آن فکر بر می دارید آن  فکر دیگر فعال نیست. اگر شما دائم به بی‌پولی توجه می‌کنید می توانید آگاهانه فکر خود را از روی آن بردارید و به چیز دیگری مثلاً ثروت زیاد  فکر کنید.

پس تنها راه دور کردن توجه تان از یک فکر توجه کردن به فکر دیگری است. این قانون ارتعاش است.

قانون ارتعاش در قانون جذب، و باور‌هایی که از تکرار مجدد یک فکر به وجود می آیند:

 باورها زمانی از یک فکر شروع شده اند و آن فکر آنقدر تکرار شده است که به شکل باور در شما درآمده است.هر فکری در ابتدا ارتعاشش قوی نیست ولی چنانچه بیشتر در مورد آن حرف بزنید و به آن فکر کنید آن فکر قوی ‌تر می‌شود و ارتعاش قوی‌ تری می فرستید و آن موضوع به فکر غالب شما تبدیل می شود.

 اگر در راستای اهداف خود عمل کنید هم ارتعاشی آن فکر را در قالب  احساسات خوب حس خواهید کرد. و اگر در راستای اهداف خود عمل نکنید نبود هم ارتعاشی را در قالب احساسات بد حس خواهید کرد. به هر چیزی فکر کنید آن تحقق و گسترش می یابد و بخش بزرگتری از ترکیب ارتعاش شما را تشکیل می دهد توجه شما یا فکر کردن به چیزی که می خواهید یا فکر کردن به چیزی که نمی خواهید آن را به مسیر زندگی شما دعوت می کند.

1668593200261 - قانون ارتعاش در قانون جذب چیست؟ چگونه با خواسته ها هم ارتعاش شوم؟

قانون کائنات بر مبنای جذب است. پس هنگامی که چیزی را می خواهید و بر آن تمرکز می کنید آن را به سوی خود می‌کشانید و هنگامی که چیزی را نمی خواهید و بر آن تمرکز می‌کنید و از آن بیزارید آن را به زندگی خود دعوت می کنید.

ارتعاش چیزی را بفرستیم که در راستای آرزوی ماست نه مخالف آن:

ما در طول روزدر موردچیزهایی حرف میزنیم که آن ها را نمی خواهیم مثلاً می گوییم من این مریضی را نمیخواهم من فلان شغل را نمی خواهم من فلان آدم را دوست ندارم وبی خبراز اینکه در حال فرستادن چه ارتعاشی از خود هستیم این روند را تکرار می‌کنیم  و طولی نمی کشد که می فهمیم تمام چیزهایی که آنها را نخواسته ایم و در مورد آن صحبت کرده ایم به زندگیمان وارد شده است. قانون ارتعاش در قانون جذب همیشه عمل می‌کند.

وقتی چیزی رادوست نداری ارتعاش  نخواستن آن را نفرست بلکه ارتعاش چیزی را بفرست که دوست داری بگو من فلان ماشین را دوست دارم، من فلان شخصیت را دوست دارم من سلامتی را می خواهم.

ورود به دوره سبک سلامتی

طرز بیان و فکر کردن ما خیلی مهم است و باید آگاهانه توجه خود را روی چیزهای خوب بگذاریم تا ارتعاشی که می فرستیم در راستای اهدافمان باشد. بنابراین آنهایی که اغلب مشاهده گر هستند،در زمان های خوب رشد می کنند و در زمانهای بد رنج می‌برند.

زیرا ارتعاش چیزی را می‌فرستند که در حال مشاهده آن هستند و کائنات آنرا به عنوان نقطه جذبشان می پذیرد واز ماهیتش بیشتربه آنها می دهد.

کائنات در قانون ارتعاش هر چیزی را بشنود برآورده می کند 

پس برای کسی که مشاهده گر است هرچه همه‌چیز بهتر شود،بهتر خواهد شد.یا هرچه همه چیز بدتر شود ، بد‌تر خواهد شد.

به همین خاطر است که اغلب وقتی اتفاق بدی برایمان می‌افتد زنجیره ای از اتفاقات بد را بعد از آن تجربه می کنیم یا وقتی زندگی باب میلمان است روز به روزموفق تر و قدرتمند‌‌تر می شویم. چون وقتی اتفاق بد یا خوبی برایمان می افتد فقط آن اتفاق را می‌بینیم و به آن توجه می‌کنیم و باعث فرستادن ارتعاش شبیه آن می شویم.قانون ارتعاش در قانون جذب جزء جدایی ناپذیر زندگی ما است.

اما کسی که خیال اندیش است و همیشه آرزو‌هایی دارد در تمام موقعیت ها رشد می کند و به خاطر اینکه به مشاهداتش توجه نمی کند وقتی اتفاق بدی برایش می‌افتد با تجسم و خیال اندیشی وضعیتی را در ذهن خود تجسم می‌کند که همه چیز خوب پیش می‌رود و به آن اتفاق بد هیچ اهمیتی نمی دهد که در نتیجه اتفاقات خوب را جذب می کند.1671116630994 - قانون ارتعاش در قانون جذب چیست؟ چگونه با خواسته ها هم ارتعاش شوم؟

لینک کانال تلگرام ما: گروه تحقیقاتی جذب ساده

jazbesadeh@امتیاز به ما
[تعداد: 5 میانگین: 4.8]

 

همکار فروش محصولات ما باشید و پورسانت دریافت کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo