آموزش قانون جذب و راز رسیدن به رویا‌ها

آموزش قانون جذب

آموزش قانون جذب برای تجربه یک زندگی خوب برای هر شخصی واجب است. در این مقاله قصد داریم راجب قانون جذب و مراحل اولیه یادگیری قانون جذب، برای شما مطلبی بنویسیم. هر آنچه که در ذهن شما اتفاق می افتد اعم از خوب و بد، زشت و زیبا در زندگی بیرون شما هم اتفاق می‌افتد و سرعت و شدت اتفاقاتی که می‌افتد بستگی به تمرکز روی آن موضوع دارد.

طبق تحقیقات دانشمندان فیزیک، در این دنیا هر چیزی دارای فرکانس مخصوص به خودش است و فکر‌های ما هم دارای فرکانس مخصوص به خودش است. بنابراین فکر‌های ما از هر جنسی باشد مثلاً ثروت، فقر، پایان یک رابطه و بیماری، فرکانس یا ارتعاش مانند خودش را جذب می‌کند.

مثلاً شما وقتی افکار‌تان راجع به ثروت باشد و ارتعاش ثروت بفرستید ثروت را جذب می‌کنید و وقتی افکارتان راجع به فقر باشد ارتعاش فقر را می فرستید و فقر را جذب می‌کنید. ما وقتی می‌توانیم از قانون جذب استفاده کنیم که دنیا را یک دنیای ارتعاشی ببینیم. وقتی کل دنیا رابه شکل یک دنیای ارتعاشی ببینیم  می‌توانیم کاملاً از قانون جذب استفاده کنیم.

1668978312902 - آموزش قانون جذب و راز رسیدن به رویا‌ها

آموزش قانون جذب با چهار مرحله

۱. مرحله اول یادگیری قانون جذب، ناآگاهی و ناشایستگی:

 در مرحله اول آموزش قانون جذب ما نمی‌دانیم که از چه اطلاعاتی بی خبر هستیم.  علم‌های فیزیک، شیمی، کسب ثروت و… زیادی وجود دارد که ما  حتی از وجود آنها بی اطلاع  هستیم. به زبان ساده یعنی  ما نمی‌دانیم که چه چیزی را نمی‌دانیم حال ما نمی‌دانیم  که قانون جذبی وجود دارد پس بنابراین هیچ بهره ای هم نمی‌توانیم از آن ببریم. در  واقع شایستگی آن را هم نداریم.

۲. مرحله دوم یادگیری قانون جذب، آگاهی و ناشایستگی:

 مرحله دوم آموزش قانون جذب ما متوجه می‌شویم که از موضوعی بی اطلاع هستیم و آن را نمی‌دانیم این مرحله، مرحله ای است که ما را به خود متوجه خواهد کرد که هیچ چیزی نمی‌دانیم و  باید برای دانستن آن تلاش کنیم.

1668978249309 - آموزش قانون جذب و راز رسیدن به رویا‌ها

برای مثال من می‌دانم که پیانو زدن بلد نیستم و برای یادگیری این حرفه باید به کلاس و یا آموزشگاه بروم. در این مرحله ما آگاهی پیدا می‌کنیم که بعضی از افراد از یک قانونی برای ثروتمند شدن یا هر کار دیگری استفاده می‌کنند که به نتایج فوق العاده ای می‌رسند ولی ما فعلاً شایستگی رسیدن به آن را نداریم.

۳. مرحله سوم یادگیری قانون جذب، آگاهی و شایستگی:

اما در مرحله سوم آموزش قانون جذب اگر ما تصمیم بگیریم که برای دانستن اطلاعات، علم، حرفه و…. باید تلاش کنیم وارد مرحله سوم می‌شویم. در این مرحله ما نقش یک شاگرد را داریم. یعنی ما می‌دانیم که قانون جذبی وجود دارد که با به کار بردن آن زندگیمان زیر و رو می‌شود و شایستگی این را هم در خود می‌بینیم. ولی نباید زیاد در این مرحله بمانیم و باید تمام تلاش خود را بکنیم تا به مرحله چهارم وارد شویم.

۴. مرحله چهارم آموزش قانون جذب، ناآگاهی و شایستگی:

 رسیدن به چهارمین مرحله آموزش قانون جذب به تلاش زیادی نیاز دارد. زمانی که شما به این مرحله می رسید ناخودآگاه و بدون اینکه نیاز به تمرکز داشته باشید می توانید آن کار را انجام دهید به طور مثال رانندگی کردن.

1668978209190 - آموزش قانون جذب و راز رسیدن به رویا‌ها

زمانی که زیاد ماهر نیستید خیلی سخت است و در اوایل انرژی زیادی از ما می‌برد و به تمرکز زیادی نیاز دارد و با یک ساعت رانندگی به شدت خسته می‌شویم.

ولی وقتی این کار را  مکرر انجام می‌دهیم و در آن کار مهارت لازم را به دست می‌آوریم دیگر برای ما سخت نیست  وحتی با چند ساعت رانندگی ما خسته نمی‌شویم و نیازی به تمرکز زیادی نداریم و می‌توانیم حین رانندگی با تلفن همراه صحبت کنیم یا چیزی بخوریم.

این مرحله از آموزش قانون جذب جایی است که معجزات به وقوع  می پیوندد و اتفاقات خوب برای شما رخ می دهد. کل هدف ما باید رسیدن به این مرحله یعنی مرحله چهارم باشد.

برای رسیدن به این مرحله باید مطالعه کنیم و تمرین های قانون جذب را انجام دهیم کسی که به این مرحله می‌رسد ناخوداگاه  چیزهای خوب را جذب می‌کند. و به رویاهای خود دست پیدا می‌کند.

1668978124700 - آموزش قانون جذب و راز رسیدن به رویا‌ها

این قانون درهر شرایطی کار می کند

 آیا برایتان پیش آمده که به دوستی که مدتهاست او را ندیده اید فکر کنید و فردای همان روز به خانه تان بیاید؟ یا ترانه ای را زیر لب زمزمه کرده‌اید و همان ترانه را همان موقع از تلویزیون یا رادیو پخش شده باشد؟ آیا شما صاحب ماشین یا خانه یا شغلی بوده‌اید که قبلاً رویای  آن را داشته اید؟ ذهن انسان شبیه به  آهن ربا است  و هرچه را  به آن فکر کند به طرف خودش می‌کشد.

 

انسان آنچه را در ذهن دارد ، به سوی خود جذب می‌کند ، ذهن آدمی همانند آهن ربا است. یکی از نکاتی  که در ارتباط با قوانین جذب وجود دارد این است که تمام افراد موفق دنیا به این اصل آگاهی دارند و سال‌ها است که از آن استفاده می‌کنند. و افرادی که منکر قانون جذب هستند اغلب افرادی شکست خورده و ضعیف هستند.

حتی کسانی که در زندگی موفق هستند و نمی‌دانند که قانون جذبی هم وجود دارد با بررسی زندگی آنها می‌فهمیم که این قوانین را در زندگی خود به کار می‌برند و از آن نتیجه می‌گیرند بدون آنکه بفهمند که قانون جذب چیست .

اغلب وزشکاران از این قانون استفاده می‌کنند و موفق می‌شوند البته این به آن معنا نیست که هیچ کار فیزیکی انجام ندهیم و فقط ارتعاش بفرستیم. در کنار این قانون شما بایدبه فعالیت‌های خود ادامه دهید و اگر در یک گوشه بنشینید و هیچ کاری نکنید و انتظار داشته باشید با قانون جذب پولدار شوید یک امری اشتباه است. یک ورزشکار با انجام تمرین‌های خود و استفاده از قانون جذب می‌تواند در کارش موفق شود.

1668978090039 - آموزش قانون جذب و راز رسیدن به رویا‌ها

با این قانون هر چیزی امکانپذیر است

  هر چیزی که وارد زندگی ما می‌شود خودمان آن را به درون زندگیمان جذب کرده ایم و آن چیز به خاطر تصویرهای ذهنی به طرف ما جذب می‌شود.

این تصاویر همان افکار ما هستند به هر چیزی که فکر کنیم به طرف ما جذب می‌شود. قانون جذب بزرگترین قانون دنیا است. این قانون از آغاز زندگی وجود داشته و همان قانونی است که نظام کامل این دنیا را تعیین می کند.

برای این قانون اهمیتی ندارد که ما  چه کسی هستیم، سلامتی جسمی داریم یا نه، یا کجای دنیا زندگی می‌کنیم. قانون جذب  تجربه تمام زندگی ما را شکل می‌دهد و این قانون قدرتمند این کار را از طریق افکار ما انجام می‌دهد. این خود ما هستیم که قانون جذب را فعال می‌کنیم و این کار را از طریق افکارمان انجام می‌دهیم.

اصل مهم یادگیری قانون جذب قانون ارتعاش است

  آیا تا به حال  توجه کرده اید وقتی درباره چیزی که تو را ناراحت می‌کند فکر کنی و هرچه بیشتر به آن فکر کنید بیشتر ناراحت بشوی؟ دلیلش این است وقتی دائم به یک موضوع فکر می کنید، قانون جذب  فوراً افکار مشابهی را به سمت شما جذب می‌کند ظرف  چند دقیقه به قدری افکار منفی مشابه به اطرافتان می‌آید که اوضاع را نسبت به قبل بد تر می کند.

در نتیجه هر چه بیشتر به آن فکر کنید بیشتر ناراحت می‌شوید. وقتی به گذشته  فکر می‌کنید، قانون جذب عمل می‌کند. وقتی در بازه زمان حال یا آینده فکر می‌کنید، قانون جذب عمل می‌کند این فرایند همیشه فعال است و مثل وسایل الکترونیکی دکمه توقف یا توقف موقت ندارد. تا وقتی که فکر کنی قانون جذب هم کار می کند.

1668978025622 - آموزش قانون جذب و راز رسیدن به رویا‌ها

 زندگی ما در دست خودمان است و بدون در نظر گرفتن اینکه الان کجا هستیم و تا به حال چه اتفاقی برایمان افتاده می‌توانیم آگاهانه فکر هایمان را انتخاب کنیم و زندگیمان را تغییر بدهیم.

بزرگان و قانون کائنات

 پرنتیس مالفورد: کسی که ذهنش را روی قسمت تاریک زندگی متمرکز کرده است، کسی که بارها و بارها بدشانسی و بدبختی و سرخوردگی های گذشته اش را تکرار کرده است در واقع دارد برای وقوع این بدشانسی ها و سرخوردگی ها در آینده نیز  دعا می‌کند. اگر تو هیچ چیز جز بدبختی در آینده نبینی، داری برای وقوع آن دعا می‌کنی و مطمئناً به آن خواهی رسید. راز بزرگ همین است.

 چارلز هانل: هیچ کاری نیست که قانون جذب نتواند برای تو انجام دهد. جرات داشته باش و به ایده‌آل‌هایت ایمان داشته باش و خواسته ات را به عنوان واقعیتی که از پیش به وقوع پیوسته است در نظر بگیر.

چارلز هانل: این شگفت انگیز‌ترین توصیه را به خاطر بسپار هرچند که همیشه به آن عمل کردن سخت‌ترین کار است. به خاطر داشته باش که مهم نیست مشکلت چیست، کجاست و برای چه کسی پیش آمده.

کسی که در این میان می‌تواند مشکل را حل کند فقط و فقط تو هستی. و تنها کاری که باید بکنید این است که خودت را وادار کنی که به جای تمرکز روی مشکل روی اتفاق خوشایندی که آرزو داری به جای آن ظاهر شود تمرکز کنی. مطالعات شما باعث یادگیری بیشتر شما می‌شود.1671116630994 - آموزش قانون جذب و راز رسیدن به رویا‌ها

لینک کانال تلگرام ما: گروه تحقیقاتی جذب ساده

jazbesadeh@امتیاز به ما
[تعداد: 2 میانگین: 5]

 

همکار فروش محصولات ما باشید و پورسانت دریافت کنید:

2 دیدگاه برای “آموزش قانون جذب و راز رسیدن به رویا‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo