علم ثروتمند شدن – چگونه ثروتمند شوم؟

علم ثروتمند شدن

علم ثروتمند شدن یک مقوله ذهنی است، و به تلاش و پشتکار هیچ ارتباطی ندارد. راز ثروت و به ثروت رسیدن خیلی ساده است. این مقاله برای کسانی است که بیشترین فشار بر آنها نیاز به پول است. و مسئله آنها این است که چگونه به ثروت برسم؟

کسانی که می‌خواهند اول پولدار شوند و بعد فلسفه پردازی کنند با علمی که در اینجا گفته می شود هر مرد یا زنی که این دستورات را انجام دهد قطعاً ثروتمند خواهد شد. این علم دقیق است و در آن شکستی وجود ندارد. فقط یک مشکل وجود دارد، آن هم این است که اگر شما به این مطالب ایمان نداشته باشید و آنها را باور نکنید برای شما کار نمی‌کند.

بعضی افراد همیشه برای باور هر مقوله ای به دنبال اثبات علمی آن می‌گردند. این درست نیست، چون در این جهان هستی اتفاقاتی رخ می‌دهد که علم هیچ پاسخی برای آن ندارد. در این مورد این افراد می‌گویند معجزه رخ داده، معجزه هم کار خداوند است.

اما این را بدانید که ما در مورد ذهن و مغز می‌خواهیم صحبت کنیم. مغز هم هدیه خداوند به انسان است. کافی است این مطلب را درک کنیم که خداوند همیشه بهترین‌ها را برای انسان می‌خواهد.

1669057759212 - علم ثروتمند شدن - چگونه ثروتمند شوم؟

اگر این یک جمله را باور کنیم، می‌توان نتیجه گرفت، پس ابزار آن را هم به انسان داده است. نام این ابزار مغز است. مغز راه به ثروت رسیدن را بلد است. حال سوال این است، چگونه به ثروت برسم؟

علم ثروتمند شدن و راز ثروت

بدون داشتن ثروت، زندگی خوب امکان پذیر نیست. هیچ انسانی نمی‌تواند به بالاترین درجه ارتقای روحی خود برسد مگر اینکه پول فراوانی داشته باشد.

علم ثروتمند شدن و به ثروت رسیدن، به این معنی نیست که به کم راضی و یا قانع باشیم تا زمانی که توانایی استفاده و لذت از پول را داریم نباید به کم قانع باشیم. کسی که به کم قانع باشد خطا کار است.

کسی که پول کافی نداشته باشد نمی‌تواند هر آنچه را که می‌خواهد داشته باشد. جامعه امروز بسیار پیشرفت کرده است و ما نیاز به ثروت بیشتری داریم که از آن پیشرفت‌ها استفاده کنیم. اما بسیاری افراد این را نمی‌دانند. اما هستند افرادی که همیشه از خودشان می‌پرسند چگونه به ثروت برسم؟

نمونه‌اش تلفن همراهی که دارید و می‌توانید با آن به اینترنت وصل شوید و تماس تصویری بگیرید و از حال هم دیگر در هر کجای دنیا که هستید با خبر شوید. برای اینکه بتوانید از این امکانات استفاده کنید باید پول کافی داشته باشید تا یک تلفن همراه بخرید.

یا اینکه یک مسافت ۲۴ ساعته را می‌توانید با هواپیما در دو ساعت طی کنید و این یعنی راحتی و لذت بیشتر، که با پول امکان پذیر است. پس به ثروت رسیدن این ابزار را در اختیار شما قرار می‌دهد

برای اینکه بدنی سالم داشته باشید و آرامش داشته باشید، به یک تغذیه سالم و کامل در طول روز نیاز دارید که در صورت نبودن پول کافی این امر امکان پذیر نیست و هزاران کار دیگر که با پول امکان پذیر است. بنابراین یادگیری علم ثروتمند شدن بسیار اهمیت دارد.

1669057798505 - علم ثروتمند شدن - چگونه ثروتمند شوم؟

ثروتمند شدن مشکل شرعی ندارد، پس چگونه به ثروت برسم؟

اینکه بخواهیم ثروتمند شویم مشکل شرعی ندارد آرزوی ثروت به معنی آرزوی زندگی کامل تر و غنی تر است. و کسی که دوست ندارد پول کافی برای خرید چیزهایی که دوست دارد را داشته باشد انسانی غیر طبیعی است. به ثروت رسیدن رفاه و آسایش فکری را به دنبال دارد.

انسان بدون غذا و سرپناه گرم و لباس راحتی نمی‌تواند زندگی جسمانی کاملی داشته باشد. بدن ما به تفریح و استراحت و مطالعه نیاز دارد. برای اینکه بتوانید یک زندگی عاشقانه ای را با همسر خود داشته باشید احتیاج به پول دارید.

فقط با استفاده از چیزهای مادی است که شخص می‌تواند زندگی کامل جسمانی داشته باشد و فکرش را توسعه و روحش را پرورش دهد. بنابراین علم ثروتمند شدن و راز ثروت در زندگی اهمیت زیادی دارد.

ثروتمند شدن ربطی به محیط ندارد:

اگر ثروتمند شدن به محیط بستگی داشت باید تمام مردمی که در یک شهر بودند ثروتمند می‌شدند یا تمام مردمی که در شهر دیگری بودند فقیر می‌ماندند. در حالیکه در یک محل هم افراد ثروتمند وجود دارد هم افراد فقیر، یا در کسب و کارهای مشابه باید همه ورشکسته باشند یا همه ثروتمند.

درحالی که در یک محل می‌بینیم که چند کسب و کار مشابه هم فعالیت می‌کنند ولی در آمد همه آنها یک اندازه نیست امکان دارد که یکی از آن‌ها ورشکسته و دیگری ثروتمند شده باشد و این در صورتی است که هر دو یک کسب و کار را دارند و در یک محل فعالیت می کنند. ثروتمند شدن نتیجه انجام کارها به روشی معین است.

ثروتمند شدن ربطی به سواد، قدرت بدنی و صرفه‌جویی ندارد:

با مطالعه زندگی افراد ثروتمند پی می‌بریم که اکثراً سواد دانشگاهی ندارند یا چه بسیار کسانی هستند که در عین باسوادی در فقر زندگی می‌کنند. ثروتمند شدن نتیجه صرفه جویی و جمع کردن نیست، بسیاری از مردم خسیس را می‌بینیم که فقیر هستند یا مردمانی را می‌بینیم که بسیار ولخرج هستند و اغلب ثروتمندند.

ثروتمند شدن ربطی به قدرت بدنی ندارد زیرا بسیاری از افراد را می بینیم که دارای ضعف جسمانی هستند یا حتی بیمار هستند ولی ثروتمند اند. اگر شخصی بتواند در محل یا شهر شما ثروتمند شود پس شما هم می توانید. کمبود سرمایه مانع ثروتمند شدن کسی نمی شود چون اکثر کسانی که ثروتمند شدند و شهرت جهانی پیدا کرده اند افراد فقیر و تنگدستی بودند. ثروتمندان در ذهن خود اسراری دارند.

1669057843828 - علم ثروتمند شدن - چگونه ثروتمند شوم؟

افراد طبقه کارکنان می‌توانند به طبقه روسا وارد شوند، در صورتی که شروع به انجام کار‌ها به روشی معین کنند. راز ثروت برای همه یکی است و قانون ثابت است. این چیزی است که آنها باید بیاموزند. آنها تا وقتی که کارهایشان را مانند قبل انجام می‌دهند در همان طبقه باقی خواهند ماند.

منابع پایان ناپذیر هستند، چگونه به ثروت برسم؟

هیچ کس به علت محدودیت منابع در زمین فقیر نمی‌ماند. منابع قابل مشاهده ما در عمل پایان ناپذیر است و منابع غیر قابل مشاهده ما واقعا پایان ناپذیر هستند طبیعت منبع پایان‌ ناپذیر ثروت است.

منابع زمین همواره در حال تولید شدن هستند وقتی منابع ما در جایی تمام می‌شوند در جای دیگر در حال تجدید شدن هستند. ثروت همواره فراوان است و اگر کسی فقیر مانده به خاطر این است که طرز فکر و کار‌های او با افراد ثروتمند فرق دارد و کارهای آنها را انجام نمی دهد.

چگونه به ثروت برسم؟ راز ثروت چیست؟

فکر تنها نیرویی است که می‌تواند از مواد بدون شکل ثروت تولید کند. ماده‌ای که همه چیز از آن ساخته شده است، جوهری است که می‌اندیشد و وقتی به شکلی فکر می‌کند آن را تولید می‌کند. ماده اولیه در راستای این فکر حرکت می‌کند.

هر شکل و رویدادی که شما در طبیعت می‌بینید یک تصویر مرئی از اندیشه ماده اولیه است.هرگاه ماده ی بدون شکل به صورتی فکر کند آن را به وجود خواهد آورد.

فکر کردن به یک خانه با بنای مشخص، اگر ماده بی شکل را تحت تاثیر قرار دهد ممکن است فوراً به شکل گرفتن خانه منجر نشود اما باعث تغییر جهت دادن انرژی آفریننده که اکنون در تجارت و بازرگانی در حال کار است خواهد شد و آن را در مسیری قرار می دهد که در نتیجه آن بدون معطلی خانه را بسازد.

و اگر مسیری وجود نداشته باشد مستقیماً از ماده اولیه ساخته می‌شود بدون اینکه منتظر روند آهسته درونی و غیر درونی دنیا بماند. این علم ثروتمند شدن و راز به ثروت رسیدن است که باید یاد بگیرید.

همه چیز از تفکر نشأت می گیرد

فرد می‌تواند اشیا را در ذهن خود شکل دهد و می‌تواند با تحت تاثیر قرار دادن مواد بی شکل توسط فکرش، باعث شود چیزی که به آن فکر می‌کند خلق شود.

برای اینکه کار‌ها را به روشی که می‌خواهید انجام دهید باید ابتدا به این توانایی برسید که به همان روشی که می‌خواهید فکر کنید. این اولین قدم برای ثروتمند شدن است.

1669057871321 - علم ثروتمند شدن - چگونه ثروتمند شوم؟

فکر کردن مطابق با ظواهر آسان است. برای اینکه موفق شوید باید بدون در نظر گرفتن ظاهر قضیه به حقیقت فکر کنید و این کار به تلاش زیادی نیاز دارد واز سخت‌ترین کارها دردنیا است. بنابراین فکر نکنید حال که علم ثروتمند شدن را فرا گرفتید، به ثروت رسیدن کار ساده‌ای است.

مثلاً شخصی که از لحاظ مالی ضعیف است برای او خیلی دشوار است که حالتی را تصور کند که در آن غرق در ثروت است و نمی تواند باور کند که این اتفاق می‌افتد. ولی اصل قضیه این است که به ظاهر قضیه که فقر است اصلاً توجهی نکند و خود را غرق در ثروت تجسم کند او باید باور داشته باشد که به ثروت می رسد در غیر این صورت یک رویا پردازی بیش نیست.

چگونه به ثروت برسم؟ باید ایمان قوی داشته باشید

او باید خود را در ثروت ببیند و ایمان داشته باشد که یک فرد ثروتمند خواهد شد. همه چیز‌هایی که الان شما می‌بینید مثل هواپیما، نیروی الکتریسیته، ماشین، تلفن و غیره قبلاًبه صورت فکر در ذهن کسی بوده و آن را اختراع کرده است.

زندگی شما بازتاب افکار شماست

زندگی الان شما نتیجه افکار خود شماست. کسی که از فقر می‌ترسد و دائماً آن را در ذهن خود تجسم می‌کند بدون شک فقیر می‌شود. یا کسی که دائماً به بیماری فکر می‌کند و از آن می‌ترسد بیمار می‌شود.

اگر کسی ثروتمند است به خاطر این است که قبلاً آن ثروت را تجسم کرده و به آن فکر کرده و ایمان داشته است که به آن می رسد. با فکر کردن به فقر کسی ثروتمند نمی شود یا با غصه خوردن به حال افراد فقیر، فقر آنها کم نمی‌شود بلکه باعث می‌شود که خود شما هم یک روز فقیر بشوید.

یک فکر تمام چیزهایی را که در خود تجسم کرده را به وجود می‌آورد. اگر ذهنتان را با تصویر فقر پر کنید نمی توانید تصویر ذهنی که باعث ثروتمند شدن شما می‌شود را نگه دارید.

ورود به دوره سبک سلامتی

از خواندن مطالبی که به بدبختی و فقر می‌پردازد پرهیز کنید. با خواندن این مطالب نمی‌توانید به هیچ فردی کمک کنید. چیزی که فقر را از بین می‌برد، داشتن تصویر فقر در ذهن شما نیست.

اما داشتن تصویر ثروت در ذهن های افراد فقیر می تواند آنها را از فقر دور کند. این راز ثروت است. حالا شما راز رسیدن به ثروت را می‌دانید. فقط با ایمان و یقین شروع به استفاده از ذهن خود برای رسیدن به ثروت کنید.

“برگرفته از علم چگونه به ثروت برسم، والس واتلز”1671116630994 - علم ثروتمند شدن - چگونه ثروتمند شوم؟

لینک کانال تلگرام ما: گروه تحقیقاتی جذب ساده

jazbesadeh@امتیاز به ما
[تعداد: 3 میانگین: 4.7]

 

همکار فروش محصولات ما باشید و پورسانت دریافت کنید:

1 دیدگاه برای “علم ثروتمند شدن – چگونه ثروتمند شوم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo