علم ثروتمند شدن – چگونه ثروتمند شوم ؟

علم ثروتمند شدن

علم ثروتمند شدن

این مقاله برای کسانی است که بیشترین فشار بر آنها نیاز به پول است. کسانی که می‌خواهند اول پولدار شوند و بعد فلسفه پردازی کنند با علمی که در اینجا گفته می شود هر مرد یا زنی که این دستورات را انجام دهد قطعاً ثروتمند خواهد شد. این علم دقیق است و در آن شکستی وجود ندارد.

نقش پول در زندگی امروز:

بدون داشتن ثروت زندگی خوب امکان پذیر نیست. هیچ انسانی نمی تواند به بالاترین درجه ارتقای روحی خود برسد مگر اینکه پول فراوانی داشته باشد.

ثروت مند شدن به این معنی نیست که به کم راضی و یا قانع باشیم تا زمانی که توانایی استفاده و لذت از پول را داریم نباید به کم قانع باشیم.

کسی که به کم قانع باشد خطا کار است. کسی که پول کافی نداشته باشد نمی‌تواند هر آنچه را که می خواهد داشته باشد. جامعه امروز بسیار پیشرفت کرده است و ما نیاز به ثروت بیشتری داریم که از آن پیشرفت ها استفاده کنیم.

بیشتر بخوانید  دانلود کتاب راز || با فرمت PDF

نمونه‌اش تلفن همراهی که دارید که می توانید با آن به اینترنت وصل شوید و تماس تصویری بگیرید و از حال هم دیگر در هر کجای دنیا که هستید با خبر شوید. برای اینکه بتوانید از این امکانات استفاده کنید باید پول کافی داشته باشید تا یک تلفن همراه بخرید. یا اینکه یک مسافت ۲۴ ساعته را می‌توانید با هواپیما دو ساعت طی کنید و این یعنی راحتی و لذت بیشتر که با پول امکان پذیر است.

برای اینکه بدنی سالم داشته باشید به یک تغذیه سالم و کامل در طول روز نیاز دارید که در صورت نبودن پول کافی این امر امکان پذیر نیست و هزاران کار دیگر که با پول امکان پذیر است.

علم ثروتمند شدن مشکل شرعی ندارد

اینکه بخواهیم ثروتمند شویم مشکل شرعی ندارد آرزوی ثروت به معنی آرزوی زندگی کامل تر و غنی تر است. و کسی که دوست ندارد پول کافی برای خرید چیزهایی که دوست دارد را داشته باشد انسانی غیر طبیعی است.

انسان بدون غذا و سرپناه گرم و لباس راحتی نمی‌تواند زندگی جسمانی کاملی داشته باشد. بدن ما به تفریح و استراحت و مطالعه نیاز دارد. برای اینکه بتوانید یک زندگی عاشقانه ای را با همسر خود داشته باشید احتیاج به پول دارید.

فقط با استفاده از چیزهای مادی است که شخص می‌تواند زندگی کامل جسمانی داشته و فکرش را توسعه و روحش را پرورش دهد. بنابراین ثروتمند شدن در زندگی اهمیت زیادی دارد.

ثروتمند شدن ربطی به محیط ندارد:

اگر ثروتمند شدن به محیط بستگی داشت باید تمام مردمی که در یک شهر بودن ثروتمند می‌شدند یا تمام مردمی که در شهر دیگری بودند فقیر می ماندند. در حالیکه در یک محل هم افراد ثروتمند وجود دارد هم فقیر ، یا در کسب و کارهای مشابه باید همه ور شکسته باشند یا همه ثروتمند.

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

درحالی که در یک محل می بینیم که چند کسب و کار مشابه هم فعالیت می‌کنند ولی در آمد همه آنها یک اندازه نیست امکان دارد که یکی از آن‌ها ورشکسته و دیگری ثروتمند شده باشد و این در صورتی است که هر دو یک کسب و کار را دارند و در یک محل فعالیت می کنند. ثروتمند شدن نتیجه انجام کارها به روشی معین است.

ثروتمند شدن ربطی به سواد و قدرت بدنی و صرفه‌جویی ندارد:

با مطالعه زندگی افراد ثروتمند پی می‌بریم که اکثراً سواد دانشگاهی ندارند یا چه بسیار کسانی هستند که در عین باسوادی در فقر زندگی می کنند. ثروتمند شدن نتیجه صرفه جویی و جمع کردن نیست ، بسیاری از مردم خسیس را می‌بینیم که فقیر هستند یا مردمانی را می‌بینیم که بسیار ولخرج هستند و اغلب ثروتمندند.

ثروتمند شدن ربطی به قدرت بدنی ندارد زیرا بسیاری از افراد را می بینیم که دارای ضعف جسمانی هستند یا حتی بیمار هستند ولی ثروتمند اند. اگر شخصی بتواند در محل یا شهر شما ثروتمند شود پس شما هم می توانید. کمبود سرمایه مانع ثروتمند شدن کسی نمی شود چون اکثراً کسانی که ثروتمند شدند و شهرت جهانی پیدا کرده اند افراد فقیر و تنگدستی بودند.

بیشتر بخوانید  رازهایی که درباره قانون جذب کائنات از شما مخفی کرده اند

افراد طبقه کارکنان می‌توانند به طبقه روسا وارد شوند در صورتی که شروع به انجام کار ها به روشی معین کنند.قانون ثروت برای هم صدق می‌کند. این چیزی است که آنها باید بیاموزند آنها تا وقتی که کارهایشان را مانند قبل انجام می دهند در همان طبقه باقی خواهند ماند.

با علم ثروتمند شدن

منابع پایان ناپذیر هستند:

هیچ کس به علت محدودیت منابع در زمین فقیر نمی‌ماند. منابع قابل مشاهده ما در عمل پایان ناپذیر است و منابع غیر قابل مشاهده ما واقعا پایان ناپذیر هستند طبیعت منبع پایان‌ناپذیر ثروت است. منابع زمین همواره در حال تولید شدن هستند وقتی منابع ما در جایی تمام میشوند در جای دیگر در حال تجدید شدن هستند. ثروت همواره فراوان است و اگر کسی فقیر مانده به خاطر این است که طرز فکر و کارهای او با افراد ثروتمند فرق دارد و کارهای آنها را انجام نمی دهد.

راز ثروتمند شدن:

فکر تنها نیرویی است که می تواند از مواد بدون شکل ثروت تولید کند. ماده‌ای که همه چیز از آن ساخته شده است ، جوهری است که می‌اندیشد و وقتی به شکلی فکر می‌کند آن را تولید می‌کند. ماده اولیه در راستای این فکر حرکت می‌کند. هر شکل و رویدادی که شما در طبیعت می‌بینید یک تصویر مرئی از اندیشه ماده اولیه است.

هرگاه ماده ی بدون شکل به صورتی فکر کند آن را به وجود خواهد آورد.

بیشتر بخوانید  فیزیک کوانتوم چگونه کارکرد قانون جذب را توضیح می‌دهد؟

فکر کردن به یک خانه با بنای مشخص ، اگر ماده بی شکل را تحت تاثیر قرار دهد ممکن است فوراً به شکل گرفتن خانه منجر نشود اما باعث تغییر جهت دادن انرژی آفریننده که اکنون در تجارت و بازرگانی در حال کار است خواهد شد و آن را در مسیری قرار می دهد که در نتیجه آن بدون معطلی خانه را بسازد و اگر مسیری وجود نداشته باشد مستقیماً از ماده اولیه ساخته می شود بدون اینکه منتظر روند آهسته درونی و غیر درونی دنیا بماند.

با علم ثروتمند شدن همه چیز از تفکر نشأت می گیرد:

فرد می تواند اشیا را در ذهن خود شکل دهد و می‌تواند با تحت تاثیر قرار دادن مواد بی شکل توسط فکرش ، باعث شود چیزی که به آن فکر می کند خلق شود.

برای اینکه کارها را به روشی که می خواهید انجام دهید باید ابتدا به این توانایی برسید که به همان روشی که میخواهید فکر کنید. این اولین قدم برای ثروتمند شدن است.

فکر کردن مطابق با ظواهر آسان است برای اینکه موفق شوید باید بدون در نظر گرفتن ظاهر قضیه به حقیقت فکر کنید و این کار به تلاش زیادی نیاز دارد واز سخت ترین کارهادردنیا است.

مثلاً شخصی که از لحاظ مالی ضعیف است برای او خیلی دشوار است که حالتی را تصور کند که در آن غرق در ثروت است و نمی تواند باور کند که این اتفاق می‌افتد ولی اصل قضیه این است که به ظاهر قضیه که فقر است اصلاً توجهی نکند و خود را غرق در ثروت تجسم کند او باید باور داشته باشد که به ثروت می رسد در غیر این صورت یک رویا پردازی بیش نیست.

اوباید خود را در ثروت ببیند و ایمان داشته باشد که یک فرد ثروتمند خواهد شد. همه چیزهایی که الان شما می‌بینید مثل هواپیما ،نیروی الکتریسیته ، ماشین ، تلفن و غیره قبلاًبه صورت فکردر ذهن کسی بوده و آن را اختراع کرده است.

زندگی شما بازتاب افکار شماست

زندگی الان شما نتیجه افکار خود شماست. کسی که از فقر می ترسد و دائماً آن را در ذهن خود تجسم می کند بدون شک فقیر میشود. یا کسی که دائماً به بیماری فکر می‌کند و از آن می ترسد بیمار می شود.

اگر کسی ثروتمند است به خاطر این است که قبلاً آن ثروت را تجسم کرده و به آن فکر کرده و ایمان داشته است که به آن می رسد. با فکر کردن به فقر کسی ثروتمند نمی شود یا با غصه خوردن به حال افراد فقیر ، فقر آنها کم نمی‌شود بلکه باعث می‌شود که خود شما هم یک روز فقیر بشوید.

یک فکر تمام چیزهایی را که در خود تجسم کرده را به وجود می‌آورد. اگر ذهنتان را با تصویر فقر پر کنید نمی توانید تصویر ذهنی که باعث ثروتمند شدن شما می شود را نگه دارید.

از خواندن مطالبی که به بدبختی و فقر می پردازد پرهیز کنید. با خواندن این مطالب نمی‌توانید به هیچ فردی کمک کنید. چیزی که فقر را از بین می‌برد ، داشتن تصویر فقر در ذهن شما نیست. اما داشتن تصویر ثروت در ذهن های افراد فقیر می تواند آنها را از فقر دور کند.

برگرفته از علم ثروتمند شدن

 

امتیاز به ما
[تعداد: 1 میانگین: 5]

 

‫1 نظر ارسال شده در “علم ثروتمند شدن – چگونه ثروتمند شوم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.