کوین ترودو کیست؟

کوین ترودو کیست؟

با کوین ترودو، مرد موفق قرن آشنا شوید

کوین ترودو کیست؟ ترودو مردی کارآفرین، فروشنده موفق، نویسنده خوشنام و پر طرفدار آمریکایی است که در ۶ فوریه سال ۱۹۶۳ در شهر لین متولد شده است و از همان کودکی تمایز و هوش برتر او مشهود بوده است. او در دوران تحصیل نیز بارها به عنوان استعداد برتر دوره تحصیلی مدرسه شناخته شده است. می توان به جرات او را مرد موفق قرن نامید.کوین ترودو در ابعاد مختلف زندگی خود از جمله تجارت و ثروت نیز بسیار موفق بوده و دارای شهرت است. این سخنران بزرگ، بر خلاف سایر ثروتمندان، رازهای موفقیت و جذب ثروت را برای خود حفظ نکرده و آن را با دیگران به اشتراک می گذارد و این راز اصلی محبوبیت و شهرت اوست.

کوین ترودو مشاور و سخنران بزرگ جهانی است که بزرگ مردان و ثروتمندان زیادی از سراسر جهان، رهنمود های او را چراغ راه خود قرار داده اند و موفق شده اند. این نویسنده تا کنون ۱۳ جلد کتاب را تدوین و منتشر نموده است و کتاب های او به مدت ۲۹ هفته در سراسر جهان رکورد دار بوده است. شهرت اصلی این مدرس و سخنران از دوره های قانون جذب با سمینار ” آرزوی تو، دستور توست” حاصل شده است. این بزرگمرد با این جمله در جهان شناخته می شود.

سرآغاز موفقیت های کوین ترودو

کوین ترودو پس از پایان دوره تحصیلی، به سرعت وارد بازار کار شد. جالب است بدانید او کار خود را با دستفروشی آغاز نمود اما دیری نپایید که با فروش تکنیک های افزایش حافظه به موفقیت های مالی دست یافت. سپس این نویسنده و سخنران بزرگ، همکاری خود را با شرکت های بازاریابی شبکه ای آغاز نمود و به موفقیت های مالی بزرگی دست یافت.

این موفقیت های مالی سرآغاز کارآفرینی او شده و این کارآفرین بزرگ کسب و کار خود را در حوزه تبلیغات تلویزیونی آغاز نمود. در ادامه مسیر موفقیت، کوین ترودو وارد گروه بزرگی از ثروتمندان جهان شد و اسرار موفقیت مالی این گروه بزرگ و مخفی را کشف نمود. او در دوره های آموزشی، کتاب ها و سخنرانی های خود این راز ها را با شما در میان می گذارد.

آرزوی تو دستور توست

دوره آرزوی تو دستور توست یکی از معروف ترین دوره های کوین ترودو است این دوره به مدت حدود ۱۳ ساعت و پس از جدایی ترودو از گروههای مخفی در کوه های آلپ برگزار شد و طبق گفته های کوین ترودو و افرادی که در این دوره حضور داشتند افراد ثروتمند و مشهور و همچنین سیاستمداران زیادی از آمریکا و سرتاسر جهان که عضو گروههای مخفی بوده اند در این دوره حضور داشتند.در این دورهراجب اسراری که ثروتمندان دارند صحبت میشود.

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

ولی این افراد حاضر نبودند که مردم از وجود آنان در این دوره با خبر بشوند به همین دلیل کوین ترودو نامی از آنان در این دوره نمی برد و این دوره را نیز به صورت صوتی انتشار میدهد که هیچ تصویری و ویدیویی از این دوره انتشار پیدا نکند.بنابر این شما در هیچ جایی تصویری از این سمینار را نمی توانید ببینید.

علت نامگذاری این دوره به نام آرزوی تو دستور توست این است که ترودو اعتقاد دارد هر شخص میتواند هرچیزی را داشته باشد.یا به هر رابطه ای دست پیدا کند.کافی است اصول درخواست آن را بداند تا دنیا آن را برای ما برآورده کند.البته بسیاری با این تفکرات مخالف هستند.وبه آن اعتقادی ندارند.اما بر طبق اصول کوین ترودو این مهم نیست که دیگران چه نظری دارند.مهم این است که شما چگونه فکر میکنید.اگر در همسایگی شما افراد زیادی ورشکسته وجود دارد, دلیل نمیشود که شما هم ورشکسته شوید.

اگر کسی ورشکست شده تنها دلیلش افکار خود آن شخص است.افکار شما در این مورد چه میگوید؟اگر شما از همین لحضه به ثروت فکر کنید مطمئن باشید که ثروتمندان را میبینید.پس باید به شما دوست عزیزی که در حال خواندن این مقاله هستی باید بگویم این قوانین واقعا کار میکند زیرا کوین ترودو و بیشتر افرادی که این دوره را مشاهده کرده اند نتایج دلخواهشان را از این دوره گرفته اند و توانسته اند به طور کلی فرد بهتری در زندگی خود باشند و از نظر مالی و اجتماعی به سطح دلخواهشان برسند.

شک ندارم که همه مردم در درون خود به قانون جذب اعتقاد دارند.حتی اگر این دستورات دروغ باشد یک دروغ دوست داشتنی است.زیرا حال شما را کاملا دگرگون میکند.این مدرس قانون جذب اعتقاد دارد ما به هر آنچه که آرزویش را داریم میتوانیم برسیم به عبارت دیگر آرزوهای مان به سادگی میتوانند محقق شوند فقط کافی است ما باور داشته باشیم که به آن میرسیم دوره آرزوی تو دستور توست به صورت کامل و بدون سانسور و با دوبله فارسی در اینجا میتوانید تهیه کنید.

علت زندانی شدن کوین ترودو

کوین ترودو در آن مدت زیادی که در بین ثروتمندان و جوامع مخفی بود تمام اطلاعات و اصول آنها را به طور کامل آموخت و توانست با استفاده از همین اطلاعات ۶۰ شرکت تاسیس کند و روزانه میلیون ها دلار بدست بیاورد.

پس از آنکه ترودو  به ثروت سرشاری دست یافت تصمیم گرفت تمام آموخته‌های خود را که طی سالیان متوالی در گروه های مخفی رازهای ثروت را در اختیار داشتند به عموم مردم منتقل کند. اما بزرگان گروه های مخفی از این کار او به شدت عصبانی شدن و تصمیم گرفتند  ترودو را به دلیل آنچه که آنها خیانت نام گذاشته بودند به دادگاه بکشانند. بنابراین علت اصلی زندانی شدن کوین ترودو نارضایتی سران این گروههای قدرتمندی است که از افشای رازهای جذب ثروت شاکی بودند.

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

این گروه ها که قدرت نفوذ و ثروت در دست آنان بود، نمی خواهند این اسراردر اختیار عامه مردم قرار بگیرد. زیرا آنها اعتقاد داشتند با فاش شدن این اسرار برای خود آنها رقیبان زیادی متولد می شود. اما ترودو با همراهی دوستان دیگرش که آنها نیز عضو گروه های مخفی بودند تمام این اسرار را به عامه مردم منتقل کردند. و همچنین پرده از بسیاری از کارهای نادرست  این افراد برداشتند.

ترودو به خاطر مطالبی که در کتاب کاهش وزن خود انتشار داد، به ده سال زندان محکوم شد. قاضی پرونده، نویسندۀ این کتاب را که به خاطر تبلیغات گسترده در تلویزیون مشهور بود، «فریبکار» توصیف کرد. کوین ترودو از سوی دادگاه به جرم ارائۀ تبلیغات کاذب در مورد کتابش محکوم شد.

ترودو در دفاعیه کوتاه خود که به قاضی ارائه کرد، عذرخواهی نمود و گفته که تغییر کرده است. او مدیتیشن کرده، دعا نموده و کتاب‌های خودیاری خوانده است. کوین ترودو گفت همه چیز را می تواند تغییر دهد. ترودو گفت: «من یک بیداری حقیقی داشته‌ام. اگر دوباره آگهی تبلیغاتی انجام دهم… قول می‌دهم که هیچ آب و تاب، تعریف زیادی در آن نباشد.»

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

کوین ترودو به واسطه یکی از دوستانش فعالیت خود را در تلوزیون شروع میکند او برای شرکت های مختلف تیزر های تبلیغاتی میسازد و همچنین به ساختن تبلیغات کوتاه تلویزیونی مشغول میشود.

دادگاه در نوامبر ۲۰۰۴ ترودو را به خاطر فروش کتابش محکوم کرده بود. او در دفاع از کتابش با عنوان «درمان‌هایی که آن‌ها نمی‌خواهند شما بدانید» آگهی‌های تبلیغاتی بیشتری از تلویزیون پخش کرده بود. قاضی اظهار داشت که علی‌رغم این حکم، او ۳۲ هزار بار آگهی‌های خویش را پخش کرده است. آنها گفتند: «او بیش از ۸۵ هزار نسخه از کتابش را فروخته و ۳۹ میلیون دلار از این طریق به دست آورده است. وکیل مدافع ترودو ، رو به قاضی گفت: اگر هم کتاب کوین ترودو آسیبی وارد کرده باشد، آسیبی که کتاب ترودو وارد کرده در مقایسه با کلاهبردارانی که هر روز در آمریکا مردم را به خاطر درمان سرکیسه می‌کنند، بسیار ناچیز بوده است.

وی گفت: «حبس ده ساله کمال بی عدالتی است. ۱۰ سال حبس برای افرادی مناسب است که زندگی مردم را نابود کرده‌اند، اما ترودو – اگر هم سر کسی کلاه گذاشته باشد – فقط برای ۳۰ دلار (قیمت کتابش) بوده است.»

وکیل مدافع دیگر ترودو رو به قاضی گفت: این حکم به هیچ وجه درست نیست. چرا یکی بخاطر فروش کتاب به ده سال زندان محکوم میشود. او همچنین اظهار داشت که مشکلات حقوقی که برای ترودو ایجاد کردید تا همین جا هم به قیمت از دست دادن آبرو و کسب و کار و خانه‌اش تمام شده است.

اما قاضی پرونده عصبانی‌تر از آن بود که احساس همدردی کند و گفت که ترودو از دهۀ نود تا کنون حکم‌های دادگاه را نادیده گرفته و به سیستم قضایی بی‌توجه بوده است. قاضی گفت: «او طوری با حکم‌های دادگاه فدرال برخورد کرده که گویی پیشنهاد هست… یا موانع کوچکی هستند که باید از سر راه بردارد یا به طور کلی نادیده بگیرد.»

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

همچنین وی اظهار داشت، فریبکاری آن‌جا صورت گرفت که ترودو در آگهی‌های تبلیغاتی به توصیف نامناسب کتاب پرداخت و آن را به عنوان «رژیمی ساده برای کاهش وزن که در آن گرسنگی نمی‌کشید» معرفی کرد و مردم را تحریک نمود تا کتابش را خریداری نمایند.

علت اصلی زندانی شدن کوین ترودو نارضایتی گروه قدرتمندی است که از افشای رازهای جذب ثروت شاکی بودند. این گروه ها که قدرت نفوذ و ثروت در دست آنان است، نمی خواهند این رموز به دست سایر افراد برسد و برای خود رقیب ایجاد کنند،

آنقدر این اصول محکم و نتیجه بخش است که این افراد سینه به سینه این رموز را منتقل می کنند و به راحتی اجازه نمی دهند کسی از این دانسته ها آگاهی یابد؛ چون دستیابی به این اسرار یعنی ایجاد رقیب برای خود این افراد. وی همچنین از کارهای نادرست این گروه ها هم پرده برمی دارد و از سانسور شدن برخی از کتاب ها و مستندها خبر می دهد و ناگفته ها را می گوید.

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

ترودو به خاطر فروش‌ کتاب‌هایی همانند «درمانی‌های طبیعی که آن‌ها نمی‌خواهند بدانید» و «پول رایگان که آن‌ها نمی‌خواهند بدانید» میلیون‌ها دلار درآمد داشته است و آن‌ها را در تبلیغات و مصاحبه‌هایی با ساختار خبری تبلیغ کرده است.

این کل روند دادگاهی شدن و اعلام حکم زندان کوین ترودو بود. واقعیت این هست که من تمام خبرهای ان دوره را مطالعه کردم و به نظر میرسد که این کار هدفمند و دستوری انجام شده است.

حدود ده سال کوین را بارها به دادگاه خواستند. یکبار گفتن در کتابت نام دارو آوردی در صورتی که تو پزشک نیستی. او هم صدها کتاب را معرفی کرد که دارو معرفی کردند. چند بار او را بخاطر توهین به سیستم مافیای صنعت دارو و FDA در آمریکا خواستند.

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

کتاب های کوین ترودو در طول سال‌ها جنجال حقوقی فروشش بالا گرفت و همین دردسر جدیدی برایش شد. کوین ترودو در آخرین گفتگوی خبری خود اعلام کرد که دولت آمریکا و سایر نهادها او را متهم کرده‌اند چون راهکارهایی ساده و مقرون به صرفه برای درمان بیماری‌ها از جمله سرطان ارائه می‌داده است.

او توانست زندگی میلیون ها نفر را به درجات بالاتری ببرد و توانست اثبات کند که قانون جذب کار میکند دوره های او به نفع جوامع مخفی و ثروتمندان نبود و همین سبب شد تا او دوباره به دادگاه ها راه پیدا کند و در سال ۲۰۱۴ کوین ترودو جریمه ی مالی سنگینی حدود ۳۷ میلیون دلار را پرداخت میکند.

محتوای پکیج های آموزشی کوین ترودو

در دوره های آموزشی کوین ترودو راز های موفقیت، جذب ثروت، قانون جذب و بسیاری دیگر از مباحث در اختیار عموم مردم قرار می گیرد. این دوره های ناب، تاکنون زندگی بسیاری را متحول نموده است. جملات انگیزشی کوین ترودو می تواند راهگشای شما در زندگی و یافتن مسیر موفقیت باشد. در سمینار ” آرزوی تو، دستور توست” به سوالات زیادی همچون چگونه خوشحال بودن، غلبه بر ناسازگاری و … پاسخ داده شده است.

کوین ترودو در تمامی پکیج های آموزشی خود، شنوندگان را به یادگیری و پویایی تشویق می نماید. او تاکید دارد که در بسیاری از مواقع افراد به دلیل مقاومت در برابر مطالعه و یادگیری، در مسیر موفقیت قرار نمی گیرند و این افراد حتی نمی خواهند راز های موفقیت را نیز یاد بگیرند. کوین ترودو همواره بیان می کند که بایستی بگردید تا پیدا شود، در بزنید تا در به رویتان باز شود و باید از دری که به رویتان باز می شود، وارد شوید.

مطالعه

ترودو اعتقاد دارد اگر شما تصمیم بگیرید که روش زندگی خود را عوض کنید این کار فقط با آموزش امکانپذیر است.و کسی که شروع به یادگیری میکند باید مطالعه کند.وی اعتقاد دارد که خواندن کتاب به طور قطع زندگی شما را تغییر می دهد.در جایی اشاره میکند که اگر فردی را دیدید که فقط مطالعه میکند احتمال بدهید که عضوی از گروههای مخفی باشد .مطالعه  بینش شما را تغییر می دهد.

از نظر کوین ترودو شاگردی کردن در هر سن وسالی حکم نردبان را برای شما دارد.به راستی که این جمله حیرت انگیز است.اگر ما ادعا کنیم که همه چیز را بلد هستیم قاعدتا باید صاحب همه چیز باشیم.اما اگر نیستیم باید نتیجه بگیریم که نیاز به استادی داریم که ما را اصولی آموزش دهد.و از نظر کوین ترودو این همان نقطه شروع تغییرات است.

یادگیری و مطالعه و همچنین شاگردی کردن بسیار مهم است. اما مهمتر از آن این است که شما از چه کسی یاد می گیرید. چه کتابی را مطالعه می‌کنید. این مورد جزء اولین قدم از سمینار آرزوی تو دستور توست. همانطور که کتاب های مثبت روانشناسی در زمینه موفقیت بسیار چاق شده است به همان اندازه نیز کتاب های بی ارزش به چاپ رسیده است. بنابراین انتخاب کتاب های مثبت از ارزش زیادی برخوردار است. در سمینار آرزوی تو دستور توست, ترودو لیستی از بهترین کتاب  های موفقیت  را به شما معرفی می کند.

معرفی دوره های کوین ترودو

به طور کل از مهم ترین دوره های کوین ترودو میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
• دوره ی ارزوی تو دستور توست
• دوره ی موانعی که ما را از موفقیت باز میدارد
• دوره ی چگونه یک ماشین خلق پول همیشگی بسازیم؟
• دوره ی درمان های طبیعی که نمی خواهند شما بدانید

کتابهای زیر نوشته کوین ترودو هستند:

۱- Your Wish Is Your Command Book-Guidebook “آرزوی تو دستور توست- کتاب راهنما و تمرینات روزانه”

۲- Your Wish Is Your Command Book-AudioBook “کتاب بخواه تا برآورده شود”

۳- Kevin Trudeau’s Mega Memory “کتاب خود آموز تکنیکهای تقویت حافظه

۴- Natural Cures They Don’t Want You to Know About “کتاب درمان‌های طبیعی که آن‌ها نمی‌خواهند شما بدانید- کوین ترودو”

۵- Free Money They Don’t Want You to Know About “کتاب پول رایگانی که آنها نمی خواهند شما بدانید- کوین ترودو”

۶- more natural cures revealed “کتاب درمان های طبیعی (تغذیه و رژیم غذایی) – کوین ترودو “

۷- Recession Cures: Get Rich in Tough Times “درمان رکود اقتصادی: ثروتمند شدن در دوران سخت- کوین ترودو “

۸- The Weight-Loss Cure “They” Don’t Want You to Know About “کتاب درمان با کاهش وزن، که آنها نمی خواهند شما بدانید – کوین ترودو”

۹- Debt Cures “They” Don’t Want You to Know About “بدهی درمانی که انها نمی خواهند شما بدانید- کوین ترودو”

 

امتیاز به ما
[تعداد: 1 میانگین: 5]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo