رسیدن به رویاها در ۶ مرحله |  شش مرحله ای که آرزو را به طلا تبدیل می کند

رسیدن به رویاها

 اکنون به شش راه روشن و عملی در این زمینه اشاره خواهیم کرد.و در ادامه راه رسیدن به رویاها را به شما نشان خواهیم داد.

شش مرحله ای که آرزو را به طلا تبدیل می کند

 ۱- آن میزان پولی را که خواهان به دست آوردن آن هستید ، در فکر و مغز خود ثبت کنید. تنها  اکتفا به اینکه پول زیادی می خواهید کافی نیست ، باید میزان آن دقیقاً مشخص شود. این مطلب دلیل روانشناسانه دارد.

 ۲- دقیقاً مشخص کنید که در قبال دریافت این مبلغ پول ، چه چیزی را می خواهی بدهید و یا چه زحمتی میخواهید بکشید. چون در قبال چیزی ، حتماً باید چیزی پرداخت شود.

 ۳- تاریخ مشخصی برای دستیابی به آن پول  تعیین کنید.

 ۴- راه روشن و درستی برای طرح خود پیدا کنید و و فوراً در جهت انجام آن  برآید و از هیچ کوششی دریغ نکنید.

 ۵- مبلغ دقیق پول را بر روی کاغذ بنویسید. مدت زمانی برای به دست آوردننش مشخص کنید و حتماً مطرح کنید که  درقبال این مبلغ چه چیزی خواهید داد و طرح و برنامه ای را که می خواهید از آن استفاده کنید  ، دقیقاً شرح دهید.

 ۶- مطالب و مراحل بالا را قبل از خوابیدن ، خوانده و یک بار بعد از بلند شدن از خواب مرور کنید. در همان حال که مشغول خواندن آن هستید باور کنید و ببینید که آن میزان پول را در اختیار خود دارید.رسیدن به رویاها شرایطی دارد که به بررسی آنها می پردازیم.

 عشق و آرزوی سوزان برای رسیدن به رویاها

 ممکن است اعتراض کنید که تصور قسمت آخر بند ششم ، دشوار است و با عقل جور در نمی آید ، چون وقتی پولی در کار نیست چگونه خود را مالک آن بدانیم.

اما در این جاست که عشق و آرزوی سوزان به یاری شما می آید. وقتی که آرزوی بدست آوردن پول ، این قدر شدید است که به صورت وسواس درآمده است ، پس بدانید که بسیار آسان به دست خواهد آمد. هدف ،  دستیابی و دسترسی به پول است و اراده شما را به داشتن آن تقویت می‌کند و آن را به صورت امری طبیعی در می آورد.

 مراحل شش گانه بالا ، نیازمند کار سخت و طاقت فرسا نیست ، احتیاج به فداکاری هم ندارد.  باعث تمسخر و یا زودباوری کسی نیز نمی‌شود. انجام این کار ، نیازی به تحصیلات عالیه ندارد ، در ضمن تاکید داریم که رسیدن به مال و ثروت ، تابع بخت و شانس و اقبال نیز نمی باشد.باید این مسئله را آویزه گوش تان کنید که اکثر افراد ثروتمند و موفق ، بخشی از وقت خود را صرف رویاپردازی ، امیدواری ، آرزو کردن و برنامه‌ریزی کرده‌اند و بعد از طی آن مرحله ، به هدف خود یعنی پولدار شدن رسیدند.

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

باید به خاطر داشته باشید که به پول دست نخواهد یافت ، مگر آنکه در تب و آرزوی آن بسوزید. در  ضمن واقعاً یقین و باور داشته باشید که آن را به دست خواهید آورد.

رسیدن به رویاها ی بزرگ می تواند تبدیل به ثروت شود

 برای پیروزی مهمترین عامل تعیین کننده و سرنوشت‌ساز ، داشتن هدف مشخص و روشن است. باید بدانیم که به دنبال چه هستیم و در آن جهت حرکت کنیم. علاوه بر آن باید به خاطر بسپارید که اشخاص و مردمان موفق امروزی ، در دسته و گروه کسانی بودند که به رویا پردازی در خصوص امور و چیزهای خراب شده مشغول بوده و افکارشان را به صورت روشن و محسوس ، عملی کرده ونیروی سرکش خود را مهار کرده ، تحت فرمان و عمر خویش در آورده‌اند و خلاصه آنکه به موقعیت ممتاز و چشمگیر رسیده اند.

آنها افکار و آرزوی اولیه را به صورت کامل و روشن و مشخص به شکل آسمانخراشها ، شهرها ، کارخانجات ، هواپیماها وغیره تبدیل کرده و به حقیقت نزدیک شان کرده اند. در ضمن اکثر چیزهایی را به دست آوردند که لازمه ی یک زندگی راحت و آسوده می باشد. باید یادآوری کنم که به حرف های بیهوده ی تمسخر کنندگان و منفی بافان گوش ندهید.

برای موفقیت در این عصر پیشرفته  ،باید روح انسان های موفق  گذشته را در خود زنده کنیم و در دنیای امروزی دست به خلاقیت ، ابتکار و نوآوری بزنیم. روحی که چکیده و مایه حیات در جامعه کنونی ماست. باید خدمات شخصی خود را به عمل تبدیل کنیم و قابلیت‌ها و استعدادهای خود را به همه مردم نشان دهیم.

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

به طوری که انجام کار مورد نظر شما درست و صحیح باشد ، بدون اتلاف وقت به آن بپردازید و هیچ ترسی از کسی و چیزی نداشته باشید و  هراسی از تمسخرکنندگان و  خرده گیران  وسنگ اندازان به خود راه ندهید. بدانید که به دنبال هر شکست ، بذر موفقیت شروع به رشد و نمو می کند.

رسیدن به رویاها با پشتکار

 توماس ادیسون آرزو داشت لامپ اختراع کند تا بتواند با نیروی الکتریسیته کار کند  ، او با آن اطلاعات کمی که داشت شروع کرد  بیش ازده هزار بار شکست خورد ، اما از آرزو سوزان خود دست نکشید و سرانجام به هدفش دست یافت. رویاپردازانی که  دست به عمل می زنند در کارشان پشتکار دارند و هیچ زمان میدان را خالی نمی کنند و با امید به آینده روشن ، در جهت هدف خود سعی و تلاش می کنند. شخص دیگری آرزو داشت فروشگاه زنجیره‌ای فروش سیگار و دخانیات را تأسیس کند.

و با پشتکار ، به این هدف رسید و آرزوی خود را عملی ساخت و اکنون شعبات گسترده‌ای در سراسر ایالات متحده دایر کرده است. برادران رایت آرزوی پرواز در آسمان را داشتند و اکنون جهان شاهد است که آرزوهایشان عملی گشته. مارکونی به دنبال چیزی بود که بتواند نیروی اتر را کنترل کند ، دیدیم که به هدفش دست یافت و با پشتکار این کار را کرد.

 

شاید خالی از لطف نباشد که بدانید دوستان مارکونی او را به بیمارستان روانی بردند تا معالجه اش کنند ، چون ادعا کرده بود که می‌تواند از طریق هوا ارتباط برقرار ساخته و دستگاه بی سیم را اختراع کند. در عصر حاضر ، رویا پردازان از موقعیت‌های ممتاز تری برخوردارند. دنیای کنونی  پر از موقعیت‌های استثنایی است که رویاپردازان قدیمی ، حتی خوابش را هم نمی دیدند.

 تن ندادن به مشکلات در راه رسیدن به آرزوها

 انسان با اراده و پشتکار ، هیچگاه تن به ناامیدی و خودباختگی در برابر مشکلات و ناملایمات نمی دهد. نمونه های زیادی از افراد سرشناس و خبره را بیان خواهیم کرد تا یادآور شویم که بسیاری از این افراد ،با بحرانها و مشکلات مختلف رو به رو بوده اند.

از جمله این اشخاص می‌توان( جی هنری) را نام برد که به زندان افتاده و در آنجا با پشتکار قابل تحسین به درجه و رتبه های عالی دست پیدا کرد و کتابهایی  تالیف کرد که باعث شهرت و جهانی او شد. در این زمینه نیز باید  از( چارلز دیکنز) یاد کرد ، او نیز با سرخوردگی ها و موانع بزرگ ،  چه از نظر موقعیتی ، چه از لحاظ عاطفی و روانی روبرو بود.

از جمله این بحران‌ها ، شکست بزرگ عشقی اش را می‌توان عنوان کرد ، همه می دانیم که چطور این شخص مشهور شد و با نگارش کتاب (دیوید کاپرفیلد) قلب جهانیان را تسخیر کرده  ، وآنها را به  تشویق و تمجید واداشت.

نفر بعدی(هلن کلر) است. بعد از به دنیا آمدن مدتی کرولا شد.  با وجود این مشکل بزرگ ، او نامش را در صفحات درخشان اشخاص مشهور و نامدار جهان ثبت کرده است. در مورد او یادآور می شوم که هیچ فردی شکست نمی‌خورد  ، مگر آنکه شکست را به عنوان یک واقعیت بپذیرد. (بتهوون) کر بود و(میلتون) کور بود. اما اسامی شان را تا ابد در تاریخ ثبت کردند.

 ایمان داشتن به رسیدن به خواسته های خود

 بین آرزو کردن برای چیزی و آماده دریافت بودن برای آن ، فرق زیادی است. هیچکس آماده ی دریافت  چیزی نمی تواند باشد ، مگر آنکه  به خود بقبولانید که می‌تواند آن را به دست آورد. حالت ذهنی باید به صورت باور و عقیده باشد و تنها نباید به امید و خواستن اکتفا کرد. سعی و تلاش فراوان ، برای اعتقاد و ایمان ضروری است.

با افکار و اندیشه ی یخزده  وتنگ نظرانه نمی توان به خواسته های قلبی دسترسی  یافت. به خاطر داشته باشید که باید زحمت زیادی کشیده و سطح جاه طلبی های خود را بالا ببرید ، چون به کوشش و تلاش آنچنانی احتیاجی نیست. نسبت سختی ها و ناراحتی ها در برابر به دست آوردن آن و تن دادن به ذلت و خواری به مراتب کمتر است.

 (( در حضور ذهن ، هیچ محدودیتی پذیرفته نیست ، مگر آنهایی که خودمان به آنها اعتراف کنیم))

امتیاز به ما
[تعداد: 0 میانگین: 0]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo