بخواهید تا به شما داده شود _ فصل چهارم

بخواهید تا به شما داده شود _ فصل چهارم

بخواهید تا به شما داده شود _ فصل چهارم.فصل سوم را در اینجا مطالعه کنید.

چگونه می توان از اینجا به آنجا بروم

شاید بیشتر از هر سوالی دوستان ما در جهان مادی این سوالات را می پرسند:  چرا این همه طول می‌کشد تا به آنچه می خواهم برسم. به این علت نیست که خواسته تان را با تمام وجود نمی خواهید. به این علت نیست که شایستگی آن را ندارید. به این علت نیست که کسان دیگری به خواسته شما رسیده اند.

 علت اینکه تا به حال به خواسته‌های خود نرسیده اید این است که روح خود را در حالت ارتعاشی قرار می دهید که با ارتعاشات خواسته تان هماهنگ نیست. به عبارت دیگر از ته دل خواهان خواسته خود نیستید. یا دائماً بر سر راه وصول به آن ناخودآگاه مانع می تراشید. مسئله مهمی که می باید درک کنید آن است که اگر توقف کنید و به این موضوع فکر کنید یا مهمتر از آن اگر توقف کنید و احساس کنید متوجه این گسستگی خواهید شد.

 بنابراین اکنون تنها کاری که می باید به تدریج و مرحله به مرحله انجام دهید آن است که افکار مقاوم خود را کنار بگذارید که تنها عامل بازدارنده است. احساس رهایی از خشم, سرخوردگی و تنش نشانه آن است که دارید مقاومتها را کنار می گذارید.

 سعادت پشت در خانه تان منتظر ایستاده است

 می خواهیم نکته اصلی را که درک آن ضروری است بفهمید تا این حرف ها برایتان معنی پیدا کند. سعادت جاری است. به سوی شما می آید. پشت در خانه تان منتظر است. هر آنچه آرزو دارید, بر زبان آورده باشید یا نه, به سوی شما فرستاده شده است. خالق آنها را شنیده و درک کرده و به آنها پاسخ گفته است. اکنون باید راه جذب آن را به سوی خود احساس کنید.

 شما گستره مادی منبع انرژی عالم هستید

 همه چیز در عالم مادی از عالمی غیر مادی نشأت گرفته که ما آن را مبدا عالم می نامیم و درست همانطور که مبدا جهان وجود, شما را از فکر خود آفرید, شما نیز می توانید دنیای خود را از فکرتان بیافرینید.

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

شما از مبداء انرژی می گیرید

شما با آنچه مبداء می نامید یکی هستید.

نمی‌توانید جدا از مبدا باشید.

 مبدا هیچ گاه از شما جدا نمی شود.

 وقتی درباره شما فکر می‌کنیم یعنی به مبدا فکر کرده‌ایم.

 وقتی به مبدا فکر می‌کنیم یعنی به شما فکر کرده ایم.

 مبدا هیچگاه فکری را ارائه نمی کند که جدایی از شما را سبب شود. شما نمی توانید خود را به طور کامل از مبدا جدا کنید. اما با داشتن افکاری خاص می توانید در برابر ارتباط با مبدا مقاومت کنید.

 تنها شکل مقاومت یا مانع تراشی در برابر ارتباط از دیدگاه شما سرچشمه می گیرد. مبدا همیشه به طور کامل برای شما قابل دسترسی است. و سعادت به طور دائم به سوی شما جاری است. مگر آن که خود جلو آن را بگیرید.  می‌خواهیم به شما کمک کنیم تا آگاهانه ارتباط خود را با خالق برقرار کنید.

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

 شما به عنوان موجودی که دامنه انرژی غیر مادی است می توانید به افکاری دست پیدا کنید ماوراء آنچه تاکنون تصور کرده اید و به نتایج و تصمیمات مهمی برسید. هنگامی که با آرزوی خود هماهنگ شدید, انرژی غیرمادی که جهان را آفریده در شما جریان می یابد و این به معنای شور و هیجان و اشتیاق و پیروزی است که تقدیر مسلم به شماست.

 شما از عالم غیر مادی آفریده شده اید و در این عالم مادی می توانید بیافرینید. همه ما می باید هدف هایی داشته باشیم که بر آن تمرکز کنیم و آرزوهایی که در سر مان زنگ بزند. تا احساس سرشار بودن به ما دست بزند و بدانیم چه چیزی در وجود ما جاری است. این اشتیاق همان چیزی است که میل به ابدی بودن را به ابدیت می پیوندد.

 

 ارزش تکاملی خواسته های شخصی

 خواسته های خود را کوچک بشمارید. زیرا تکامل سیاره شما بستگی به آرزوهای شما داشته و دارد. تنوع محیط شرایطی کامل برای پیگیری خواسته های شخصی فراهم می کند. از آنجا که در میانه ی تنوع و تضاد های این جهان قرار گرفته اند, آرزوهای جدیدی در شما شکل می گیرد که امواج آن را خالق می گیرد و به آن پاسخ می‌دهد و در آن لحظه کائنات نیز رو به گستردگی است.

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

 این کتاب درباره گسترش کائنات, یا درباره این که خالق به هر خواسته شما پاسخ می دهد, یا درباره استحقاق شما نیست. زیرا همه اینها به شما داده شده…این کتاب درباره آن است که خود را در جایگاهی از ارتعاش قرار دهید که بتوانید هر آنچه را که می خواهید دریافت کنید.

 علم خلق ارادی خواسته ها

 می خواهیم به شما کمک کنیم تا تشخیص دهید چه چیزهایی در وجود شما نهفته و خواسته های خود را با شادی و به طور آگاهانه خلق کنید. شما می توانید سرنوشت خود را رقم بزنید. هیچ کس دیگر قادر به این کار نیست. وقتی به افکار خود آگاهی دارید و آنها را آگاهانه ارائه می کنید, خالق ارادی سرنوشت خود هستید.

 خواسته ها و آرزوها فقط در شکل فکر هستند: بخواهید تا به شما داده شود.  شما از طریق توجه بر چیزی به همراه خواستن از طریق آرزو چیزی را می‌طلبید (چیزی اتفاق بیفتد یا نخواهید چیزی اتفاق بیفتد هر دو یعنی طلبیدن). لازم نیست خواسته خود را با کلمات بیان کنید, فقط باید آن را در وجود خود احساس کنید که: من این را می خواهم. من این را تحسین می کنم, ستایش می کنم و می خواهمش. این میل و آرزو شروع جذب آن چیز است.

انتهای آرزوها

 شما هیچگاه از رشد و توسعه و خلق خسته نمی شوید زیرا برای خواسته حد و مرزی وجود ندارد. با عقیده و اندیشه ای که درباره هر چیزی دارید و دوست دارید آن چیز را تجربه و تملک کنید و بفهمید…  مرحله ی به عمل در آمدن و ظهور فرا می رسد و ظهور آن  خواسته در شما دیدگاه جدیدی خلق می‌کند که منجر به آرزوی دیگر می شود.

 این تنوع و گستردگی هیچ گاه به پایان نمی رسد. آرزو ها هیچگاه متوقف نمی شود و پاسخ به آنها نیز همچنان ادامه خواهد یافت. آرزوی ما آن است موجودی باشید که از آنچه هستید و از آنچه دارید شاد بوده و در عین حال اشتیاق داشته باشید برای بیشتر داشتن.

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

  یعنی احساس اشتیاق و خوش بینی برای آنچه در راه به شما دست می‌دهد و تردید, بی صبری, یا عدم شایستگی که مانع از رسیدن به آرزوها می‌شود در شما نباشد. این است علم خلق ارادی خواسته ها.

انتهای بخواهید تا به شما داده شود _ فصل چهارم. فصل پنجم کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس را در اینجا بخوانید.

موفق باشید

امتیاز به ما
[تعداد: میانگین: ]

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo