دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین نسخه اصلی⭐️⭐️

چهار اثر فلورانس اسکاول شین

دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شینفلورانس اسکاول شین در یک خانوادهٔ کهن «فیلادلفیایی» به دنیا آمد و سالیان بسیار در مقام نقاش و متافیزیسین و سخنران، نامی پرآوازه داشت. خداوند در وجود وی قدرت شفا به مردمان را هدیه داده بود بنابراین با خدمت بزرگِ شفا بخشیدن، هزاران تن از مردمان را در گشودن گره‌ها و از بین بردن دشواری‌های زندگی‌شان، یاری نمود.و به راستی کدام نعمت از این بالاتر است. وی سال‌ها در نیویورک، دانش الهی را تدریس می‌کرد. کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین در رده کتابهای پر فروش قرار دارد.

افراد بی‌شماری در کلاس‌هایش شرکت می‌کردند و از این راه، پیام معنویت را به بخش گسترده‌ای از مردم می‌رساند. بزرگ‌ترین راز موفقیتش این بود که همواره خودش بود، ساده و صمیمی و بی‌تکلف و شوخ‌طبع. با بزرگ شدن هرگز اجازه نداد بزرگیش به غرور منتهی شود.

هرچند بسیار معنوی و روحانی بود، معمولاً معنویت و روحانیتش در پس برخورد ساده و راحت با موضوع مورد بحث پنهان می‌شد. به بیان ساده تر هیچ وقت به مانند اساتید بزرگی که با توجه به سطح سوادشان به شیوه ای خاص زندگی می‌کنند، اما فلورانس همچنان ساده و بی تکلف زندگی کرد.

بخشی از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

ذهن ۳ بخش دارد:

۱. ذهن نیمه هشیار (ضمیر ناخوداگاه): قدرت مطلق است. بدون مسیر و جهت و بدون توان فهم و استنباط، هر زمانی (کلامی یا احساسی) را مو به مو اجرا و در صحنه زندگی آشکار می‌سازد.

۲. ذهن هشیار با ذهن نفسانی یا فانی: ذهن بشری است و زندگی را به همان شکلی که به نظر می‌رسد، می‌بینید و بر ذهن نیمه هوشیار اثر می‌گذارد.

1670957381607 - دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین نسخه اصلی⭐️⭐️

۳. هشیاری برتــر: یعنی آن ذهن الهــی درون هر انسان و قلمرو آرمانهای عالی و عرصه طرح الهی که افلاطون آن را الگوی کامل خوانده است. جایی هست که جز تو هیچ کس نمی‌تواند آن را پر کند. کاری هست که جز تو هیچ کس قادر به انجامش نیست.

همانا این تقدیر (با عنایت) راستین آدمی است که از جانب روح لایتناهی (خـــدا) درون خود انسان بر او جلوه کرده است. که در ذهن هشیار آدمی آرزویی دست نیافتنی جلوه می‌کند.

عدل از دیدگاه فلورانس اسکاول شین

قانون معنویت حکم می‌کند که بنا به حق الهــی (طرح الهی) اگر چیزی یا کسی از آن تو باشد نمی‌توانی آن را از دست بدهی اگر نه همطرازش را به دست خواهی آورد. شهود (یعنی الهام یا دریافت هدایت مستقیم از باطن) راهنمایی لغزش ناپذیر انسان است.

زیرا من مغناطیسی مقاومت ناپذیرم در برابر همه چیزهایی که حق الهی من است. اکنون به یمن کلامی که بر زبان می‌آورم، هر صفحه غیر حقیقی را در ذهن نیمه هشیارم می‌شکنم و نابود می‌کنم.

ورود به دوره سبک سلامتی

جملاتی طلایی از این نویسنده بزرگ

هر آنچه آدمی احساس یا به روشنی مجسم کند بر ذهن نیمه هشیار اثر می‌گذارد و مو به مو در صحنه زندگی ظاهر می‌شود.

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی‌تواند میان انسان و بزرگ‌ترین آرمان‌ها یا مرادهای دلش فاصله ایجاد کند.

اصولاً هر مرضی حاصل ذهنی ناآرام است.

شر زاییده خیالات نادرست آدمی است و حاصل اعتقاد به دو قدرت: خیر و شر به جای اعتقاد به یک قدرت یعنی خدا.

تنها آن چیزهایی را به خود جذب می‌کنید که بی‌نهایت به آن می‌اندیشید.

جائی هست که غیر از تو هیچ‌کس نمی‌تواند آن را پر کند و کاری هست که غیر از تو هیچ‌کس نمی‌تواند آن را انجام دهد.

کتاب‌شناسی

بازی زندگی و شیوه آن (۱۹۲۵)

گفتار تو چوب جادوی توست (۱۹۲۸)

راهی نهان به‌سوی پیروزی (۱۹۴۰)

آثار منتشرشده پس از مرگ:

قدرت کلام (۱۹۴۵)

چهار اثر از اسکاول شین (۱۹۸۹)

افسون گذرگاه شهود (۲۰۱۳)

منبع : ویکیپدیادانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین1670967885853 - دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین نسخه اصلی⭐️⭐️

لینک کانال تلگرام ما: گروه تحقیقاتی جذب ساده

jazbesadeh@برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید 

امتیاز به ما
[تعداد: 2 میانگین: 3]

 

همکار فروش محصولات ما باشید و پورسانت دریافت کنید:

1 دیدگاه برای “دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین نسخه اصلی⭐️⭐️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo