بخواهید تا به شما داده شود _ فصل اول

بخواهید تا به شما داده شود _ فصل اول

سخنی با شما…

در این مقاله و مقاله های آینده به بررسی کتاب بخواهید تا به شما داده شود _ فصل اول خانم استر هیکس می پردازیم. اگر اغراق نکرده باشیم, این کتاب راهنمای رسیدن به هر آن چیزی است که شما می خواهید در زندگی داشته باشید. هر فصل کتاب راهگشا ی بسیاری از مشکلات خواهد بود.

بنده خود با استفاده از آموزه های این کتاب خیلی از موانع را از سر راه زندگی خود برداشته ام.و به خیلی از خواسته های خود  رسیده ام. آموزه های کتاب بسیار ساده است. اما در عین حال خیلی مهم هستند. اگر شما به نوشته های کتاب دقت کنید می بینید که خبر از عالم دیگر می دهد.

 در این کتاب خانم استر هیکس جملات  را از زبان معبود معنوی خویش که آبراهام نام دارد برای ما بازگو می کند. معبودی که تمام انسانها دارند. اما ارتباط خیلی از ما آدمها با آن قطع شده است. که البته این به خواست خود ما بوده است. امید است که با خواندن فصل های این کتاب, این ارتباط معنوی برقرار شود.

در هر مقاله قصد داریم یک فصل کتاب را برای شما دوست داران  قانون جذب بررسی کنیم. امیدوارم که گره گشای چالش های زندگی شما عزیزان نیز باشد.

 

فصل اول

 نیروی داشتن احساس خوب در این لحضه

 نام ما آبراهام است. ما از قلمرو غیر مادی با شما سخن می گوییم. البته می‌دانیم که خود شما نیز از عالم غیر مادی آمده‌اید. بنابراین تفاوت چندانی با هم نداریم. دنیای مادی شما هم بازتابی است از  عالم غیر مادی. در حقیقت شما و دنیای دور و برتان گستردگی دنیای انرژی و دنیای غیر مادی هستید.

 

 

 در این قلمرو غیرمادی, از کلمات استفاده نمی کنیم زیرا به زبان نیازی نداریم. زبان غیر مادی ما بر اساس نوسانات انرژی است. ما قصد و نیت مان را به سوی همدیگر ساطع می کنیم. و دیگرانی که نیت شان با ما یکی است آن را دریافت می کند. دنیای شما هم همینطور است اما اکثر شما این کار را از یاد برده اید.

 هدف ما کمک به شماست تا به یاد بیاورید که بخشی هستید از منبع انرژی, که موجوداتی هستید تبرک شده و دوست داشتنی که به این جهان مادی آمده اید تا منشاء خلقت باشید. همه شما موجودات مادی همتایی غیرمادی دارید, استثنایی وجود ندارد. همه شما موجودات مادی به عالم معنا دسترسی گسترده‌ای دارید.

استثنایی وجود ندارد. اما اکثر شما موجودات مادی چنان سرگرم این دنیا شده‌اید که ارتباطتان با منشاء خلقت گسیخته شده, هدف ما کمک به کسانی است که می‌خواهند این ارتباط را از نو برقرار کند.

 

ارتباط مجدد

 در حالی که برای  عده‌ای ارتباط مجدد کاری است ساده, برای بسیاری این ارتباطات ساده نیست. علاوه بر آن عادات و اندیشه های شما موانعی را به وجود می آورد تا نتوانید از قابلیت های خود استفاده کنید. گاهی اوقات مجراهای ارتباطی گشوده می شود و ما می توانیم ادراک خود را به شما منتقل کنیم.

و این کار از راه انتقال ارتعاشات به کسانی است که می‌توانند آن را بگیرند و بفهمند. ما دانسته های خود را همچون امواج رادیویی ارسال می کنیم.و استر آنها را می‌گیرد و به کلمات مبدل می کند. خواسته ما آن است که در این لحظه هر جا هستید خوشنود باشید.

 

 

می دانیم اگر در جایی که می خواهید باشید نیستید این کلمات چقدر برایتان بیگانه جلوه می کند. اما می دانیم اگر در این لحظه احساس خوبی دارید این احساس کلیدی است برای دستیابی به هر نوع حالت از وجود, هر حالت از تندرستی, مرجع ثبت و هر چه دلخواه شماست.

این صفحات برای آن نوشته شده که درک بهتری از خود و کسانی که اطراف شما هستند پیدا کنید. اما کلمات به خودی خود چیزی به ما یاد نمی دهند.

درک واقعی, از تجربیات شما حاصل می شود و در حالی که دائم در حال جمع آوری دانش و تجربه اید. اما زندگی شما فقط از اینها تشکیل نشده, زندگی دستیابی به موفقیت, رضایت و شادی است. زندگی شما بیان دائمی وجود واقعی شماست.

 

شما فقط چیزهایی را می شنوید که آماده شنیدن آنها هستید

 ما در سطوح مختلفی از آگاهی تان با شما سخن می گوییم, اما شما فقط چیزهایی را درک می کنید که آماده درک آنها هستید. همه برداشتی یکسان از این کتاب ندارند اما هر بار خواندن این کتاب مطالب جدیدی به شما می آموزد. کسانی که قدرت این کتاب را درک می کنند آن را چند بار می خوانند. این کتاب به موجودات مادی کمک می کند تا رابطه شان را با خدا و هر آنچه به راستی هستند درک کنند.

 

 

 این کتاب به شما کمک می کند بدانید چه بوده اید, به کجا می روید و چه خواهید بود. به شما کمک می کند تا روابط تان با زندگی و آینده تان را بدانید و از آن مهم تر بدانید چه قدرتی در شما نهفته است. یاد می گیرید تا خالق تجربیات خود باشید. و بدانید چرا هم اکنون قدرت در وجود شما پنهان است.

علاوه بر آن راهنمایی عواطف و ظرفیت‌های شماست. در این کتاب مجموعه‌ای از فرآیندها را می آموزید. تا با بخش غیر مادی وجود خود ارتباط برقرار کنید. فرایندهایی که به شما در دستیابی به هر چه میخواهید کمک خواهد کرد. کاربرد این فرآیند باعث بیداری ذهن خواهد شد و اشتیاق برای زندگی شاد در شما بیدار می شود.

در اینجا بخواهید تا به شما داده شود _ فصل اول به پایان می رسد.

 فصل دوم کتاب بخواهید تا به شما داده شود را می توانید در اینجا بخوانید

 

امتیاز به ما
[تعداد: 2 میانگین: 5]

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo