راز جذب ثروت با خواستن و آرزو کردن را بدانید

راز جذب ثروت

راز جذب ثروت چیست؟ چطور ثروت را به سمت خود جذب کنیم؟ بهترین کاری که می‌توانیم برای فقرا انجام دهیم این است که یکی از آنها نباشیم. خیلی‌ها معتقدند وقتی صحبت پول و خوشبختی به میان می‌آید، هیچ یک از این تفکرات مثبت به کار‌های شبانه روزی و نگرش‌های صحیح برای بالا بردن توان پرداخت صورت حساب های آخر ماه کوچکترین کمکی نمی‌کنند.

حقیقت این است که اندیشه‌‌های هشیار و ناهشیار ما همیشه با احتساب موجودی بانکی ما در حال عمل هستند.  سعادت یا عدم سعادت ما نتیجه تفکر ماست. ذهن انسان و نظام باور‌های او تعیین کننده کیفیت زندگی او هستند. ذهن ما بسته به شیوه‌ای که برای تربیت آن اتخاذ می‌کنیم، ما را ثروتمند یا فقیر نگه می‌دارد.

فقر، نتیجه تفکر فقیرانه است. اگر ثروت می‌خواهید، نوع تفکر خود را تغییر دهید. یک نفر را در نظر بگیرید که معتقد است تا ابد برای پرداخت بدهی‌های خود در کشمکش و تقلا خواهد بود. شاید او فقط داوطلب شغل‌هایی  است که حقوق و مزایا ناچیزی دارند. زیرا این جایی است که او خود را متعلق به  آن می‌داند.

به احتمال زیاد او فقط با کسانی می‌تواند ارتباط نزدیک برقرار کند که از طبقه اقتصادی او هستند. زیرا فقط از مصاحبت با این قبیل افراد احساس راحتی می‌کند. او به خود تلقین کرده است که زندگی دشوار و طاقت فرسا است و با دوستانی که انتخاب کرده است، کوچکترین انگیزه‌ای برای  تغییر این عقیده و تلاش برای شناخت قابلیت‌های واقعی خود در او باقی نخواهد ماند.

 به احتمال زیاد او در خانواده ای بزرگ شده است که درباره پول و مضیقه همیشگی، نگرش‌‌های مشابهی داشته اند. این نگرش به شکل‌گیری سیستم باور‌های او نیز کمک کرده است. راز جذب ثروت در باورهای انسان‌ها نهفته است.

1670599185146 - راز جذب ثروت با خواستن و آرزو کردن را بدانید

راز جذب ثروت در زندگی 

 فردی  را در نظر بگیرید که انتظار تنگدستی دارد همان نصیبش می‌شود.  زیرا او در سلول‌‌های مغزی خود برنامه‌ای دارد که به او می‌گوید: تو هیچ وقت پولدار نمی‌شوی. شاید خود او به این نکته پی برده است که هر وقت پول غیرمنتظره ای به دستش می رسد، بلافاصله بیرون می‌رود و آن را خرج می‌کند.

در واقع او ناهوشیارانه  چنین فکر می‌کند: از داشتن پول اضافی، احساس عجیبی دارم. بهتر است بروم با این پول چیزی بخرم و به وضعیت عادی، یعنی بی پولی برگردم. همین گفتگوی درونی باعث می شود که آن شخص مشکلات مالی را به عنوان جزء اجتناب ناپذیر زندگی بپذیرد.

ممکن است به خود بگوید: من هیچ وقت پولدار نخواهم شد. زیرا تحصیلات خوبی ندارم. اگر تحصیلات عالی شرط ثروتمند شدن است باید تمام اساتید دانشگاه میلیونر باشند. تحصیل کرده‌های بسیاری هستند که همیشه  جیبشان خالی است و بالعکس، مردم کم سوادی که ثروت افسانه‌ای دارند. پس راز جذب ثروت در سطح تحصیلات عالی نیست.

جذب ثروت روش مشخصی دارد

بهانه‌ی دیگر این فرد ممکن است این باشد: من برای ثروتمند شدن، شغل مناسبی ندارم. خوب، خیلی‌ها برای شروع، شغل دوم انتخاب می‌کنند یا کارشان را عوض می‌کنند.ممکن است زمان، کلید حل مسئله باشد.

به عبارت دیگر ممکن است آن فرد ادعا کند که وقت کافی برای ثروتمند شدن ندارد. در این صورت باید گفت همه‌ی ما همین زمان را در اختیار داریم. ۲۴ ساعت در شبانه‌روز! نه بیشتر و نه کمتر. یا اینکه می‌تواند بگوید برای ثروتمند شدن خیلی جوان یا خیلی پیر است. یا باید به فکر همسرش باشد، یا همسری  ندارد که بتواند از نظر مالی از او حمایت کند، یا عائله مند است و…

با این حال اگر نگاهی به دور و بر خود بیندازد، کسانی را پیدا خواهد کرد که علیرغم وجود انواع مشکلات توانسته اند ثروتمند شوند. به علاوه ممکن است بگویید: من دوست دارم ثروتمند شوم، اما دوست ندارم تا سرحد مرگ کار کنم. باز هم در جواب می توان گفت: هزار نفر ساعت‌های طولانی در شبانه روز کار می‌کنند و همچنان  فقیر هستند و همچنین کسانی که به میزان متعارف کار می‌کنند و ثروتمند هم می‌شوند.

1670599184911 - راز جذب ثروت با خواستن و آرزو کردن را بدانید

پول شادی را تضمین نمی‌کند

 کار و تلاش، جزء ضروری موفقیت است، اما ثروت را تضمین نمی‌کند اگر سر خود را پایین بیاندازید و روزی ده ساعت در کشتارگاه پر  مرغ بکنید، با تلاش بیشتر در این شغل، وضعیت مالی شما انقدر‌ها تغییر نخواهد کرد.

بعضی وقت‌ها باید استراتژی را تغییر داد! اینجا قصد ندارم قضاوت کنم. پول به خودی خود، نه خوب است و نه بد. پول فقط پول است  و هر کسی ممکن است بتواند بدون آن هم شاد باشد. فقط می‌خواهم بگویم وضعیت هر کسی ساخته و پرداخته ذهن خود است و اگر تصمیم بگیرد تغییر کند، می‌تواند به این هدف دست پیدا کند.

 راز‌های بزرگ ثروت

 ۱. برای کسب ثروت به تصمیم گیری نیاز داریم. باید خود را متعهد به انجام تلاش‌های لازم در این زمینه کنید. ذکر این نکته ضروری است که گرچه تلاش از اهمیت بسیاری برخوردار است اما باید با نگرش مناسب و نظام باور‌های صحیح همراه و همزمان باشد.

 ۲. اول پس انداز کنید، بعد  خرج کنید. فقرا برعکس عمل می‌کنند. آنها اول خرج می‌کنند و بعد نقشه پس انداز‌های آتی را می‌کشند.

 ۳ – به مشاهده‌ی افراد ثروتمند بپردازید. مدتی از وقت خود را با ثروتمندان بگذرانید و ببینید چه فرقی بین شما و آنها وجود دارد. نکات جالب و مثبت آنها را جذب کنید. واقع بین باشید و از نزدیک در رفتار آنها دقیق شوید. نگرش‌های آنها را بررسی کرده و مورد استفاده قرار دهید.

 ۴. از دیگران کمک بخواهید. وقتی مردم ببینند که شما برای کمک به خود مصمم هستید، آنها نیز برای کمک به شما بسیار مستعد می‌شوند. به حدی که ممکن است شما را شگفت زده کنند. اگر بدانیم چگونه باید از دیگران کمک بگیریم، به توانایی خود برای رسیدن به اهداف‌مان افزوده‌ایم.

 ۵. دایم به خود خاطرنشان کنید که شایسته‌ی ثروت هستید. به خود‌تان بگویید که من علم ثروت اندوزی را می‌دانم.

 ۶. گاه و بیگاه برای خود‌تان پول خرج کنید. بخشی از فرآیند رسیدن به استقلال مالی، فهمیدن این نکته است که شما استطاعت هدر دادن پول خود را دارید. به علاوه وقتی از پولی که دارید، لذت می‌برید، انگیزه پول سازی بیشتری را پیدا می‌کنید.

 ۷. نقشه بریزید و هدف‌های خود را مشخص کنید.

 ۸. پیوسته در جهت تعمیم و ترمیم نظام باور‌های خود  بکوشید.

1670599184699 - راز جذب ثروت با خواستن و آرزو کردن را بدانید

همیشه مقداری پول با خود داشته باشید

به سه دلیل زیر همیشه مقداری پول به همراه خود داشته باشید:

 الف: احساس ثروت بیشتری می‌کنید.

 ب: به پول داشتن عادت می‌کنید.

ج: اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کنید. به این ترتیب، ترس خرج کردن پول را از دست می‌دهید. این ویژگی برای ثروتمند شدن بسیار حائز اهمیت است.

 بعضی ها می‌گویند: من نمی توانم با خودم پول حمل کنم. زیرا بلافاصله آن را خرج می‌کنم. خوب، اگر وقتی پول در جیب شماست به خود اطمینان ندارید چطور می‌توانید انتظار ثروتمند شدن داشته باشید؟

  ۹. پدر و مادر، اوضاع جوی، اقتصاد، دولت، شغل و تحصیلات در ثروتمند شدن تاثیری ندارند. خود را به خاطر حال و روز‌تان سرزنش نکنید.

 ۱۰. به هر مبارزه‌ای با شور و شوق و تعهد یورش ببرید.

 ثروتمندان می‌دانند که پول سازی واقعی، تنها وقتی شروع می‌شود که کار کردن به خاطر پول کنار گذاشته شود.

ورود به دوره سبک سلامتی

 ۱۱. فقر بیماری روانی است که مانند بسیاری از بیماری‌های دیگر برای کسانی که معتقد به درمان آن هستند، قابل علاج است مانند هر بیماری دیگری برای درمان آن به تلاش، ابتکار و شهامت نیاز داریم.

 جالب است بدانید که تمام آدم های شاد و ثروتمند، زمانی این بیماری را در زندگی خود شکست دادند که شما هم می‌توانید. فقط کافی است نگرش‌تان را به پول تغییر دهید.1671116630994 - راز جذب ثروت با خواستن و آرزو کردن را بدانید

لینک کانال تلگرام ما: گروه تحقیقاتی جذب ساده

jazbesadeh@امتیاز به ما
[تعداد: 2 میانگین: 5]

 

همکار فروش محصولات ما باشید و پورسانت دریافت کنید:

3 دیدگاه برای “راز جذب ثروت با خواستن و آرزو کردن را بدانید

  1. سمیه گفته:

    این ۱۱ دیدگاه واقعا عالی هستن اگه به چند موردشون هم عمل کنی مطمئنم رو به سمت ثروت میری
    از مطلب خوبتون سپاسگذارم

  2. محمدمتین گفته:

    سلام من خودم یه شخص ثروتمندم وحرفای شما روبرای کسب ثروت تاییدمیکنم چون خودم استفاده کردم میگم من از صفر شرو ع کردم وطی چند سال همه چیزهایی که میخواستمو به دست آوردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo