دلیل اصلی موفقیت انسان های بزرگ چیست ؟

دلیل اصلی موفقیت

 احتمالاً شما هم با انسانهایی که بدبختی و بدشانسی به جزء جدایی ناپذیر زندگی شان تبدیل شده است برخورد داشته اید. اشخاصی که هر کاری انجام می دهند در نهایت به شکست منتهی می شود. اصلاً این طور به نظر می رسد که سیستم آن‌ها بر روی شکست تنظیم شده است. آنها با حرص و ولع یک کاری را و یا اینکه یک رابطه جدید را شروع می کنند و مدتی بعد نتیجه چیزی نیست جز همان شکست. در این مطلب قصد داریم به دلیل اصلی موفقیت و همچنین عامل شکست افراد بپردازیم.

 ضمیر ناخودآگاه دلیل اصلی موفقیت و شکست افراد

 حتماً شما هم راجع به ضمیر ناخودآگاه انسان شنیده اید.عاملی که افکار انسان را به مرحله عمل در می آورد. انسانهایی که بدبختی و بدشانسی به جزء لاینفک زندگی شان تبدیل شده است, نمی دانند که دقیقاً خود شان باعث شده اند که مدام در این مدار قرار بگیرند. همان طوری که افراد موفق نیز خود به تنهایی باعث موفقیت شان هستند. در تمام لحظاتی که یک انسان بیدار است و به عبارتی هنگام بیداری بر طبق تحقیقات روانشناسان حدود ۶۰ هزار فکر را از سر می گذراند. و دقیقاً همین افکار بدبختی یا سعادت انسان ها را رقم می‌زند. اما چگونه!

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

ضمیر ناخودآگاه چگونه به عنوان دلیل اصلی موفقیت عمل می کند

 افکار ما به ضمیر ناخودآگاه ما منتقل می شود. و در واقع این ضمیر ناخودآگاه ماست که تصمیم می گیرد شرایط را چگونه برای ما رقم بزند. ضمیر ناخودآگاه ما محرک بسیار قوی برای تبدیل انرژی به ماده است. در طول روز ما به هر چه فکر کنیم توسط ضمیر ناخودآگاه به مرحله عمل در می آید. اگر ما افکارمان را کنترل کنیم و فقط به موارد مثبت فکر کنیم همین افکار مثبت توسط ضمیر ناخودآگاه ما تبدیل به انرژی های مثبت می شود و به مرور زمان زندگی مان را پر از  سعادت می کند.

بیشتر بخوانید  چگونه ارتعاش پول بفرستیم

 این مورد را هم بدانید حتی اگر به ضمیر ناخودآگاه خود دروغ بگویید باز هم این حس برتر یعنی ضمیر ناخودآگاه آن را باور می‌کند.مثلا شما آرزوی داشتن یک خانه رویایی را دارید ، اگر طوری وانمود کنید که الان در همان خانه رویایی که تصویر آن را در ذهن خودتان مجسم کرده اید زندگی می کنید و این روند را بارها و بارها انجام دهید ضمیر ناخودآگاه شما این دروغ را باور می‌کند. به عبارتی می‌توان گفت که

ضمیر ناخوداگاه یک شنونده فوق العاده است. در این صورت مدام به دنبال شرایطی می‌گردد که این خواسته قلبی شما را به واقعیت تبدیل کند. دیری نمی پاید که شما آرزوهای خودتان را تحقق یافته می بینید.

یکی از عوامل اصلی موفقیت این است که بدانیم افکارمان را چگونه کنترل کنیم

 شاید از خودتان بپرسید که من این همه فکر را چگونه کنترل کنم. اگر قرار باشد که من مدام افکارم را کنترل کنم این شدنی نیست و باید در طول روز هیچ کار دیگری را انجام ندهم جز اینکه مراقب افکارم باشم.و یا اصلا من از کجا بدانم که در طول روز چند فکر منفی و چند فکر مثبت داشته ام ؟

بیشتر بخوانید  دانلود کتاب راز || با فرمت PDF

 پاسخ این سوال بسیار ساده است. خداوند که منبع بزرگ رحمت است نعمت بسیار زیبایی را به ما ارزانی داشته به نام احساس. نیازی نیست که شما در طول روز به افکارتان توجه کنید اصلا کنترل کردن و شمردن افکار بسیار سخت است اما شما می توانید که به راحتی احساس تان را کنترل کنید. احساس شما یک آلارم است یک هشدار است.

 

اما چگونه احساستان را مدیریت کنید.در طول روز بارها این سوال را از خودتان بپرسید که الان چه احساسی دارم. اگر احساس شما خوب بود بدانید که در مسیر درست قرار دارید. اما اگر احساس شما منفی بود به راحتی می توانید در همان لحظه افکار خودتان را کنترل کنید. در واقع سریعاً افکار خودتان را اصلاح کنید.

 با ذکر مواردی که در بالا اشاره شد باید قاطعانه بگویم که خوش شانسی یا بدشانسی فقط زاییده مغز افراد ناتوان است. هیچ گونه شانسی وجود ندارد شانس هم دقیقاً موردی است که می‌تواند ایجاد شود. شما هر گاه در یک فرصت مناسب تصمیم خوبی بگیرید و سپس اقدام کنید تبدیل به آدم خوش شانسی می شوید.

 واقعیت زندگی افراد بدشانس

 انسان هایی که بد شانس هستند باید به درون خود مراجعه کنند. به قول تی هارو اکر افرادی که در کسب و کارشان شکست می خورند قبل از شروع کسب و کار خود می‌گویند حالا این کار را شروع می‌کنم اگر خوب بود ادامه می‌دهم اگر هم نگرفت که بیخیال آن می شوم. در واقع این اشخاص از همان ابتدا خود را برای شکست آماده کرده‌اند. و بنابراین دقیقاً شکست می خورند.

بیشتر بخوانید  قانون جذب،رازی که همه دارند ولی از آن بی خبرند

 در پایان باید این را بگویم که شما با احساستان افکارتان را کنترل کنید و مدام احساس تان را در مرحله عالی نگه دارید. مطمئن باشید که بهترین اتفاق ها را تجربه خواهید کرد و به راحتی شما در رده افراد خوش شانس قرار خواهید گرفت.

با آرزوی بهترینها

 

امتیاز به ما
[تعداد: 0 میانگین: 0]

 

بازاریاب محصولات ما باشید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.