دانلود کتاب جادوی کار پاره وقت اثر جیم ران

کتاب جادوی کار پاره وقت

دانلود کتاب جادوی کار پاره وقت اثر جیم رانشما جزء کدام دسته از آدم‌ها هستید؟ آیا شما جزء افرادی هستید که اعتقاد دارید برای پولدار شدن حتما باید یک شغل تمام وقت داشته باشید و تمام وقت خود را صرف همان کار کنید تا به ثروت برسید؟ یا نه، اعتقاد دارید با یک کار پاره وقت هم می‌توانید به ثروت برسید. آیا تاکنون تصور کرده‌اید که حتی اگر شغلی تمام وقت نداشته باشید، باز هم می‌توانید درآمد بالا و زندگی ایده‌آل داشته باشید؟ برای رسیدن به پاسخ این سوالات کتاب جادوی کار پاره وقت را به شما توصیه می‌کنم.

بگذارید کار پاره وقت، جادویش را به شما نشان دهد. چیزی که اینجا به چالش کشیده می‌شود سبک زندگی شماست. درآمد بسیار زیادی لازم نیست تا زندگی شما را به‌طور اساسی تغییر دهد، تنها هزار دلار درآمد بیشتر در ماه کافیست. لزوما پول نیست که زندگی شما را تغییر می‌دهد، بلکه نحوه استفاده از پولتان است که زندگی را متحول می‌کند. به همین خاطر کار پاره وقت واقعا ارزشمند است چرا که می‌تواند نحوه و سبک زندگی هر شخصی را تغییر دهد.

قسمت‌هایی از کتاب جادوی کار پاره وقت

اتفاقاتی که در زندگی شما روی می‌دهند، مسیر زندگی شما را تعیین نمی‌کنند. بلکه این چگونگی برخورد شما با این وقایع است که آینده شما را می‌سازد. همه‌ی ما شبیه به یک قایق بادبانی در وسط دریا هستیم، این مسیر وزش باد نیست که مقصد ما را تعیین می‌کند بلکه این قایق‌ران و تنظیم بادبان است که مسیر را معین می‌سازد.

بگذارید نکته‌ای را به شما یادآور شوم: تغییر و تحول در نحوه زندگی شما، اساسا به سیاست وابسته نیست. امروز وقتش فرا رسیده است که ۲ سال آینده شما، اساسا با ۲ سال گذشته شما متفاوت شود، تنها کافی است به‌طور درونی و قلبی، در پی دست‌یابی به آرزو‌هایتان باشید.

ورود به دوره سبک سلامتی

به‌خاطر داشته باشید که آینده شما، نوشته نشده است و هیچ قانونی برای نرسیدن به آرزو‌هایتان وجود ندارد؛ پس آینده‌تان را خودتان تعیین می‌کنید و این چیزی است که آن را فرصت می‌نامیم. فکر نکنید برای ایجاد تحول بی‌تجربه و خام هستید، هنگامی‌که این مسائل برای شما درونی شود، توانایی پیش‌بینی مسائل و آمادگی مواجهه با آنها را به‌دست خواهید آورد.

بادها برای همه ما، به‌طور یکسان می‌وزند: باد مصایب، باد فرصت‌ها، باد تغییرات! آنها حتی زمانی که قایق ما سر و ته شده است نیز می‌وزند.1671116630994 - دانلود کتاب جادوی کار پاره وقت اثر جیم ران

لینک کانال تلگرام ما: گروه تحقیقاتی جذب ساده

jazbesadeh@از اینجا دانلود کنیدامتیاز به ما
[تعداد: 3 میانگین: 5]

 

همکار فروش محصولات ما باشید و پورسانت دریافت کنید:

1 دیدگاه برای “دانلود کتاب جادوی کار پاره وقت اثر جیم ران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo