احساس خوب کلید ارتباط با رویاها

احساس خوب

برآورده شدن آرزوها با احساس خوب

هر شخصی در ددنیا آرزوها و چه بسا رویاهایی دارد که برآورده شدن آنها قطعا حال هر کسی را خوب می کند.از لحضه ای که فردی یک آرزو را برای اولین بار در سر می پروراند تا لحضه رسیدن به آن یک پروسه ای طی میشود.و شخص باید یک مجموعه کارهایی را انجام دهد تا به خواسته خود برسد.یکی از مهمترین مراحل رسیدن به خواسته ها احساس خوب است.در این مقاله قصد داریم به احساس خوب بپردازیم .پس با ما باشید.

در این جهانی که زندگی می‌کنیم قوانین طبیعی زیادی حکمفرماست.یکی از این قوانین جهان هستی قانون جاذبه است. علاوه بر قانون جاذبه قانون دیگری هم وجود دارد به اسم قانون جذب. اگر جسم سنگینی را از یک بلندی به پایین پرت کنیم متلاشی خواهد شد;در حالت عادی امکان ندارد که آن  جسم در هوا معلق شود. چون قانون جاذبه زمین آنرا به طرف خود جذب می کند.این قانون بی نقص در سال 1687 توسط آیزاک نیوتون برای توصیف نیروی گرانش در کتاب “اصول ریاضی فلسفه طبیعی”ارائه شد.

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

اما مواردی وجود دارد که معادلات موجود در قانون جاذبه را بر هم می زند. مثلا یک هواپیما را در نظر بگیرید, با بلند شدن خود از زمین نظم قانون جاذبه را به هم می زند. هرچند  هنگامی که هواپیما از زمین بلند شده است نیز , قانون جاذبه در حال وارد کردن نیرو به هواپیما می باشد.

احساس خوب قانونی طبیعی و شگفت انگیز

 اما بالاتر از قانون جاذبه و برتر از هر قانون دیگری رازی وجود دارد که فیزیک کوانتوم آن را با تمام جزئیاتش اثبات می کند. این راز  یکی از قوانین طبیعی در جهان هستی است که تمام افراد موفق دنیا خواسته یا ناخواسته از آن استفاده کرده اند و به آن اعتقاد دارند. تمام دانشمندان دنیا با آزمایشاتی آن را اثبات نموده اند. یک راز بسیار ساده و در عین حال مهم که زندگی تمام انسان ها کاملاً به این راز مرتبط است. این راز چیزی نیست جز قانون جذب.

بیشتر بخوانید  چرا قانون جذب و کائنات برای من کار نمی کند

قانون جذب به زبان ساده به ما می گوید چیزهایی که در زندگی ما وجود دارد اعم از خوب یا بد,تلخ یا شیرین , توسط خودمان جذب شده است. به هم خوردن رابطه با یک دوست قدیمی, یک تصادف نابهنگام, برنده شدن در یک قرعه کشی و هر اتفاق دیگری که در طول روز برای ما می افتد خود ما جذب کرده ایم. احساس خوب و بد  ریشه تمام داشته های ما است.

 لطفاً این اتفاقات را به شانس و اقبال خود ربط ندهید. زیرا شانس وجود ندارد. شانس را میشود به این شکل تفسیر کرد: تصمیم گیری و عمل, در بهترین زمان ممکن و سپس مثبت نمودن ذهن در راستای زمان. نتیجه آن قطعاً یک اتفاق خوب خواهد بود که انسان های ناتوان آن را به شانس تعبیر می کنند. با فکر کردن مداوم به چیزی, آن را به زندگی خود می آوریم. و این ارتباطی به خوب یا بد بودن آن چیز ندارد.

 بهترین راه برای کنترل افکار

 کنترل کردن افکارمان در طول روز غیر ممکن است. محققان می گویند که انسان در طول روز حدود ۶۰ هزار فکر دارد. کنترل این همه فکر سخت و خسته کننده است. اما یک راه وجود دارد که کار را برای ما آسان می کند و آن کنترل احساسات است. ما  از طریق احساساتمان می فهمیم که به چه چیزی فکر میکنیم.احساسات ما دقیقا دلیوری افکار ما هستند.این احساس شما هست که مشخص می کند موضوعی که در حال فکر کردن به آن هستید آیا موضوع خوبی هست یا نه.اگر احساس شما خوب باشد پس به افکارتان در آن زمینه ادامه دهید.در غیر اینصورت در افکار خود تجدیدنظر کنید.پس نیازی به شمردن افکار مثبت ندارید همین که احساس شما خوب باشد یعنی اینکه شما در مدار درست قرار دارید.

بیشتر بخوانید  فیزیک کوانتوم چگونه کارکرد قانون جذب را توضیح می‌دهد؟

  در طبقه بندی احساسات باید بگویم ما انسان ها , هم احساس بد داریم و هم خوب. احساسات بد مانع موفقیت می شوند مثل افسردگی و نا امیدی . برای سنجش احساسات, خودمان بهترین کسی هستیم که می توانیم تشخیص دهیم در لحظه , چه احساسی داریم. مهمترین نکته ای که باید بدانیم این است ; غیر ممکن است که در یک زمان هم احساس بد و هم افکار خوب داشته باشیم. اگر احساس بدی داریم به خاطر این است که به چیزهای بد فکر می‌کنیم. و اگر احساس خوبی داریم به این دلیل است که به چیزهای خوب فکر میکنیم.

چگونه با احساسات منفی مقابله کنم

 وقتی احساس بدی داریم و تلاشی برای تغییر آن  نمیکنیم با این کار دنیا شرایطی را برای ما به وجود می آید که احساس بدی هم داشته باشیم. تا زمانی که احساسمان را عوض نکنیم اتفاقات ناگوار و ناراحت کننده  در زندگی ما در حال رخ دادن هستند. مثلاً در نظر بگیرید شخصی اول صبح از خواب بیدار می شود که به سرکار برود.هنگام پایین آمدن از تختخواب پایش به لبه تخت برخورد می کند و از این اتفاق بسیار ناراحت و شاکی می شود و دائما به آن فکر می کنید.

همین کار باعث جذب اتفاقات بد پشت سر هم می شود مثل دیر رسیدن به سرویس یا تصادف کردن یا دعوا کردن با شخصی دیگر. درحالی که آن شخص می توانست وقتی این اتفاق برایش رخ داد به آن توجهی  نکند وحس خود را خوب نگه دارد در این صورت در تمام طول روز دچار اتفاقات بد نمیشد. این ساده‌ترین مثالی بود که در باره قانون جذب میشد  ارائه داد.

 در مقابل احساسات بد احساسات خوب وجود دارد مثل حس شادی و احساس عشق.به احساسات خوب خود احترام بگذارید و قدر آنها را بدانید.احساس خوب باعث میشود که ارتعاشهایی که با افکارتان به سمت کائنات فرستاده اید در مسیر درست قرار بگیرند و آنها را به منبع (خود شما) برسانند.

احساس خوب کلید رسیدن به همه چیز

 اگر حال شما خوب است و احساس خوشبختی و خوشحالی می کنید به این دلیل است  که به چیزهای خوبی فکر کرده‌ای و دنیا هم پاداش احساسات خوب تو را می دهد, آینده‌ای خوب را برای تو رقم خواهد زد که همسو با اهدافت باشد.ما در این مقاله بصورت اساسی راجب فکر و ارتعاش صحبت کرده ایم پیشنهاد می کنم حتما آنرا مطالعه کنید.با احساس خوب , در آینده ای نه چندان دور به چیزی تبدیل میشوید که هم اکنون به آن فکر می کنید.

شادی شما آرزوی ماست.

 

امتیاز به ما
[تعداد: 0 میانگین: 0]

 

‫4 نظر ارسال شده در “احساس خوب کلید ارتباط با رویاها

  1. عباس :

    سلام وقتتون بخیرو شادی
    واقعا به قانون جذب ایمان آوردم ممنون از مطالبتون که به من کمک زیادی کرده تا بتونم شادوبا احساس خوب زندگی کنم
    سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.