احساس خوب کلید ارتباط با رویا‌ها

احساس خوب

احساس خوب راز رسیدن به رویا‌ها است. هر شخصی در دنیا آرزو‌ها و چه بسا رویا‌هایی دارد که برآورده شدن آنها قطعا حال هر کسی را خوب می کند. از لحضه ای که فردی یک آرزو را برای اولین بار در سر می‌پروراند تا لحضه رسیدن به آن یک پروسه ای طی می‌شود. و شخص باید یک مجموعه کارهایی را انجام دهد تا به خواسته خود برسد. یکی از مهمترین مراحل رسیدن به خواسته ها احساس خوب است. در این مقاله قصد داریم به احساس خوب بپردازیم .

در این جهانی که زندگی می‌کنیم قوانین طبیعی زیادی حکمفرماست. یکی از این قوانین جهان هستی قانون جاذبه است. علاوه بر قانون جاذبه قانون دیگری هم وجود دارد به اسم قانون جذب. اگر جسم سنگینی را از یک بلندی به پایین پرت کنیم متلاشی خواهد شد. در حالت عادی امکان ندارد که آن  جسم در هوا معلق شود. چون قانون جاذبه زمین آنرا به طرف خود جذب می‌کند. این قانون بی نقص در سال ۱۶۸۷ توسط آیزاک نیوتون برای توصیف نیروی گرانش در کتاب “اصول ریاضی فلسفه طبیعی”ارائه شد.

اما مواردی وجود دارد که معادلات موجود در قانون جاذبه را بر هم می‌زند. مثلا یک هواپیما را در نظر بگیرید، با بلند شدن خود از زمین نظم قانون جاذبه را به هم می‌زند. هرچند هنگامی که هواپیما از زمین بلند شده است نیز، قانون جاذبه در حال وارد کردن نیرو به هواپیما است.

1669865967711 - احساس خوب کلید ارتباط با رویا‌ها

احساس خوب قانونی طبیعی و شگفت انگیز

 اما بالاتر از قانون جاذبه و برتر از هر قانون دیگری رازی وجود دارد که فیزیک کوانتوم آن را با تمام جزئیاتش اثبات می‌کند. این راز  یکی از قوانین طبیعی در جهان هستی است که تمام افراد موفق دنیا خواسته یا ناخواسته از آن استفاده کرده‌اند و به آن اعتقاد دارند. تمام دانشمندان دنیا با آزمایشاتی آن را اثبات نموده اند. یک راز بسیار ساده و در عین حال مهم که موفقیت و زندگی تمام انسان ها کاملاً به این راز مرتبط است. این راز چیزی نیست جز قانون جذب.

قانون جذب به زبان ساده به ما می‌گوید چیز‌هایی که در زندگی ما وجود دارد اعم از خوب یا بد، تلخ یا شیرین، توسط خودمان جذب شده است. به هم خوردن رابطه با یک دوست قدیمی، یک تصادف نابهنگام، برنده شدن در یک قرعه کشی و هر اتفاق دیگری که در طول روز برای ما می‌افتد خود ما جذب کرده ایم. احساس خوب و بد ریشه تمام داشته‌های ما است.

 لطفاً این اتفاقات را به شانس و اقبال خود ربط ندهید. زیرا شانس وجود ندارد. شانس را می‌شود به این شکل تفسیر کرد: تصمیم گیری و عمل، در بهترین زمان ممکن و سپس مثبت نمودن ذهن در راستای زمان. نتیجه آن قطعاً یک اتفاق خوب خواهد بود که انسان‌های ناتوان آن را به شانس تعبیر می‌کنند. با فکر کردن مداوم به چیزی، آن را به زندگی خود می‌آوریم. و این ارتباطی به خوب یا بد بودن آن چیز ندارد.

1669865967356 - احساس خوب کلید ارتباط با رویا‌ها

بهترین راه برای کنترل افکار با احساس خوب

 کنترل کردن افکارمان در طول روز غیر ممکن است. محققان می گویند که انسان در طول روز حدود ۶۰ هزار فکر دارد. کنترل این همه فکر سخت و خسته کننده است. اما یک راه وجود دارد که کار را برای ما آسان می کند و آن کنترل احساسات است. ما  از طریق احساساتمان می فهمیم که به چه چیزی فکر می‌کنیم. احساسات ما دقیقا دلیوری افکار ما هستند.این احساس شما هست که مشخص می کند موضوعی که در حال فکر کردن به آن هستید آیا موضوع خوبی هست یا نه. اگر احساس شما خوب باشد پس به افکارتان در آن زمینه ادامه دهید چون به آرامش می‌رسید. در غیر اینصورت در افکار خود تجدیدنظر کنید. پس نیازی به شمردن افکار مثبت ندارید همین که احساس شما خوب باشد یعنی اینکه شما در مدار درست قرار دارید.

  در طبقه بندی احساسات باید بگویم ما انسان‌ها، هم احساس بد داریم و هم خوب. احساسات بد مانع موفقیت می‌شوند مثل افسردگی و ناامیدی. برای سنجش احساسات، خودمان بهترین کسی هستیم که می‌توانیم تشخیص دهیم در لحظه، چه احساسی داریم. مهمترین نکته ای که باید بدانیم این است که، غیر ممکن است که در یک زمان هم احساس بد و هم افکار خوب داشته باشیم. اگر احساس بدی داریم به خاطر این است که به چیزهای بد فکر می‌کنیم. و اگر احساس خوبی داریم به این دلیل است که به چیزهای خوب فکر می‌کنیم.

چگونه با احساسات منفی مقابله کنم

 وقتی احساس بدی داریم و تلاشی برای تغییر آن  نمی‌کنیم با این کار دنیا شرایطی را برای ما به وجود می‌آید که احساس بدی هم داشته باشیم. تا زمانی که احساسمان را عوض نکنیم اتفاقات ناگوار و ناراحت کننده در زندگی ما در حال رخ دادن هستند، چه از لحاظ مالی و چه سلامتی. مثلاً در نظر بگیرید شخصی اول صبح از خواب بیدار می‌شود که به سرکار برود. هنگام پایین آمدن از تختخواب پایش به لبه تخت برخورد می‌کند و از این اتفاق بسیار ناراحت و شاکی می‌شود و دائما به آن فکر می‌کنید.

همین کار باعث جذب اتفاقات بد پشت سر هم می شود مثل دیر رسیدن به سرویس یا تصادف کردن یا دعوا کردن با شخصی دیگر. درحالی که آن شخص می‌توانست وقتی این اتفاق برایش رخ داد به آن توجهی نکند و حس خود را خوب نگه دارد در این صورت در تمام طول روز دچار اتفاقات بد نمی‌شد. این ساده‌ترین مثالی بود که در باره قانون جذب می‌شد ارائه داد.

ورود به دوره سبک سلامتی

 در مقابل احساسات بد احساسات خوب وجود دارد مثل حس شادی و احساس عشق. به احساسات خوب خود احترام بگذارید و قدر آنها را بدانید. احساس خوب باعث می‌شود که ارتعاش‌هایی که با افکارتان به سمت کائنات فرستاده اید در مسیر درست قرار بگیرند و آنها را به منبع (خود شما) برسانند.

1669865967532 - احساس خوب کلید ارتباط با رویا‌ها

احساس خوب کلید رسیدن به همه چیز

 اگر حال شما خوب است و احساس خوشبختی و خوشحالی می کنید به این دلیل است  که به چیزهای خوبی فکر کرده‌ای و دنیا هم پاداش احساسات خوب تو را می دهد, آینده‌ای خوب را برای تو رقم خواهد زد که همسو با اهدافت باشد.ما در این مقاله بصورت اساسی راجب فکر و ارتعاش صحبت کرده ایم پیشنهاد می کنم حتما آنرا مطالعه کنید.با احساس خوب، در آینده ای نه چندان دور به چیزی تبدیل می‌شوید که هم اکنون به آن فکر می‌کنید.

 

امتیاز به ما
[تعداد: 3 میانگین: 4.7]

 

همکار فروش محصولات ما باشید و پورسانت دریافت کنید:

دوست ارجمند، اگر پیشنهادی در مورد این مطلب دارید، به ما کمک کنید:

[contact-form-7 id=”7442″ title=”پیشنهاد شما:”]

4 دیدگاه برای “احساس خوب کلید ارتباط با رویا‌ها

  1. عباس گفته:

    سلام وقتتون بخیرو شادی
    واقعا به قانون جذب ایمان آوردم ممنون از مطالبتون که به من کمک زیادی کرده تا بتونم شادوبا احساس خوب زندگی کنم
    سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo