روشهای جذب ثروت

روشهای جذب ثروت

قانون جذب و روشهای جذب ثروت

روشهای جذب ثروت در دنیای امروز با دنیای دیروز کاملا متفاوت است.اگر قبلا در دنیای بیرون به دنبال روشهای جذب ثروت بوده اند باید گفت امروز روشهای جذب ثروت ریشه در درون دارد. باورهای غلط در مورد ثروتمندان باعث می شود که ما به ثروت دلخواهمان نرسیم. باورهایی مثل, همه ثروتمندان از راه های نامشروع به ثروت رسیدند ویا, کسی که پولدار است حتماً سر کسی دیگر را کلاه گذاشته و یا, پول خوشبختی نمی آورد و باعث فساد می شود.

 دین با روشهای جذب ثروت مخالفتی ندارد

خیلی از افراد بر این عقیده هستند که دین  با ثروت مخالف است. آنها اعتقاد دارند کسی که پولدار میشود از خدا فاصله می گیرد. اما اگر همین دوستان کتاب های مقدس را مطالعه کنند می بینند که پیامبران بزرگ افراد ثروتمندی بوده‌اند مثل حضرت موسی, حضرت عیسی حضرت سلیمان و دیگر پیامبران. بنابراین , این طرز تفکر ریشه در باورهای غلطی که به مرور زمان در ما شکل گرفته است, دارد.

 نه تنها دین با ثروت مخالفتی ندارد بلکه از آنجایی که روایات و احادیث انسانها را به بخشش دعوت می کنند, این خود می تواند نشانه ای باشد بر اینکه خداوند افراد ثروتمند را بیشتر دوست دارد.  پس این افکار غلط که ما درباره ثروتمندان داریم , در ضمیر ناخودآگاه ما , به صورت غیر ارادی , فقر تلقی می شود و این باعث می شود که ما همیشه فقیر بمانیم. و با این افکار مانع ورود پول به زندگیمان می شویم.

 روشهای جذب ثروت و احساس نیاز

 اگر تا امروز با این تفکرات زندگی کرده اید پیشنهاد می کنم سریع آن را عوض کنید. نگاهی به زندگی خود بیندازید. آیا از لحاظ مادی از زندگی خود راضی هستید؟ اگر پاسخ نه هست باید ریشه آن را درمان کنید. وریشه آن چیزی نیست جز طرز فکر شما راجع به پول. اگر می خواهید به اندازه کافی پول داشته باشید باید افکار شما به وفور و فراوانی پول توجه کند. اگر شما به دنبال پول هستید و به شدت به پول نیاز دارید,  و با افکار خودتان به دنبال برطرف کردن نیازهای مالی خود هستید  و یا به زبان ساده تر احساس نیاز می کنید, متاسفانه باید بگویم نه تنها نیاز شما برطرف نمی شود بلکه شما بیشتر به پول نیازمند می شوید.

 برای اصلاح ریشه این قضیه شما باید به فراوانی و ثروت زیاد فکر کنید بعد در افکار خودتان, خود را صاحب مبلغی که به آن نیاز دارید, بدانید. در این صورت دنیا این نیاز را برای شما برآورده می کند. برای کائنات برآورده کردن هیچ آرزویی سخت نیست. فقط باید درخواست مناسب را بشنود. و درخواست مناسب را شما با افکارتان به صورت ارتعاش به دنیا مخابره می کنید. ایمان داشته باشید که کائنات پس از شنیدن درخواست مناسب به بهترین شکل ممکن در کوتاه‌ترین زمان ممکن در خواست شما را برآورده می کند.

روشهای جذب ثروت و فراوانی

 اگر شما به زندگی ثروتمندان وارد شوید و با آنها هم کلام شوید میبینید که آنها هیچ وقت راجع به بدهکاری ها صحبت نمی کند. هیچ وقت راجع به قبض های پرداخت نشده صحبت نمی کند. آنها به کمبودها فکر نمی کنند. تمام افکار آن ها حول محور فراوانی می چرخد. و دنیا به افکار آنها پاسخ می دهد و ثروت بیشتری را وارد زندگی آنها می کند. ممکن است شما بگویید چون آنها ثروتمند هستند به این شکل فکر می‌کنند. اما واقعیت این نیست برای رسیدن به هر هدفی شما قبلاً باید احساس خوبی راجع به آن هدف داشته باشید. شما باید به پول حس خوب داشته باشید که وارد زندگی  تان شود.

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

بدانید که خداوند برای شما هم به همان اندازه ای که فلان ثروتمند, دارد نعمت قرار داده است. یعنی اگر بخواهم دقیق‌تر این موضوع را برای شما توضیح دهم شما هم به همان اندازه دارای ثروت هستید. اما شما با افکار منفی خود آن را از خود دور کرده اید. این را مطمئن باشید که اگر ریشه این تفکرات را اصلاح کنید شما هم هر لحظه به آن ثروتی که شایسته آن هستید, نزدیک تر می شوید. فقط کافیست که بخواهید تا به شما داده شود.

 ثروت با سخت کار کردن به دست نمی آید

اگر طرز فکر شما برای ثروتمند شدن این است که برای پولدار شدن باید به سختی کار کرد, قطعاً همین طور هم خواهد شد. شما باید به سختی کار کنید تا ثروتمند شوید. دنیا به خواسته های شما دقیقاً جواب می دهد. اما اگر طرز تفکر شما این باشد که  پولدار شدن بسیار ساده است مطمئناً دنیا هم به دنبال راههای خواهد گشت که در آنها پول درآوردن خیلی ساده است و این راه ها را در زندگی به شما نشان می دهد. قطعا اگر دنبال نمونه بگردید در اطراف شما هم دیده می شوند اشخاصی که در طول شبانه روز به سختی کار می کنند اما همیشه در زندگی گرفتار مشکلات مالی هستند. و افرادی که ثروتمند هستند اما هیچ زحمتی نمی کشند. این را بدانید تفاوت این دو نفر فقط در ریشه افکار آنهاست.

و ریشه این تفکر در کودکی های ما قرار دارد. ما با این باور بزرگ شده ایم که پول درآوردن بسیار سخت است. و با این باور بزرگ شده ایم. و دقیقا  به همین شکل یعنی به سختی زندگی می کنیم. اما خبر خوب این است اگر از همین لحظه ریشه افکار خود را اصلاح کنیم زندگی ما نیز عوض می شود.اگر میخواهید بدانید که چرا شما در مسیر درست قرار نمیگیرید حتما این مقاله را بخوانید.

  ارتباط روشهای جذب ثروت با شکر گذاری

راز دیگری که برای افزودن به ثروت شما وجود دارد نعمت  شکر گذاری و سپاس گذاری است. پس از اینکه شما به پول احساس خوبی پیدا کردید و با افکارتان باعث شدید کائنات مسیرهای جدیدی را پیش روی زندگی شما باز کنند و از کانال های متفاوت به زندگی شما پول سرازیر شد. باید به یاد داشته باشید که بر این نعمت ها همیشه شکرگزار باشید. شکرگزاری از عواملی

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

است که به ثروت شما می افزاید. هنگام گفتن جملات شکرگزاری سعی کنید از فراوانی نعمتی که خداوند به شما بخشیده است سپاسگزار باشید حتی اگر آن نعمت فعلا به زندگی شما نیامده باشد. این کار دو حسن دارد. حسن اول این است که در ضمیر ناخودآگاه شما شکل می‌گیرد که شما هم اکنون صاحب آن نعمت هستید.  و حسن دوم احساس خوبی است این نوع سپاسگزاری در شما به وجود می آورد.

بخشش

یکی از رازهایی که باعث می شود ثروت را به زندگی شما بکشاند بخشش است. شاید شما مخالف این نظر من باشید که ثروتمندان افرادی هستند که بسیار بخشش می کنند. دلیل این امر هم کاملا واضح است. آن ها می دانند که بخشش ثروت بیشتری را به زندگیشان سرازیر می‌کند.تی هارو اکردر کتاب اسرار ذهن ثروتمند نسخه جالبی برای بخشش دارد. وی می گوید در طول یک شبانه روز هر چقدر که شما در آمد داشتید ۱۰ درصد آن را ببخشید. مطمئن باشید با این کار فردای روزگار ۲۰ درصد ثروت بیشتر به زندگی شما افزوده می شود.در کتاب‌های دینی هم احادیث و روایات زیادی در این زمینه وجود دارد. پس با بخشیدن, شما فقط در حق شخص نیازمند لطف نکرده‌اید بلکه بزرگترین لطف را در حق زندگی خود کرده اید. پس ببخشید تا بر شما بخشیده شود.

زندگی شادی را برای شما آرزو دارم

امتیاز به ما
[تعداد: 1 میانگین: 1]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo