چرا قانون جذب و کائنات برای من کار نمی‌کند؟

کائنات

قانون جذب و کائناتهنگامی که قانون جذب و کائنات برای ما کار نمی‌کند، ممکن است احساس ناامیدی و نارضایتی از زندگی داشته باشید. اما چون چیزی که نهایتا به آن دچار می‌شوید، در ابتدا شک و تردید و سپس احساس نا امیدی و تنفر از قانون جذب است، بنابراین، ناامیدی و نارضایتی بیشتری وارد زندگی‌مان می‌شود.

این مثل یک حلقه بدبختی و بدشانسی است که در آن گرفتار می‌شویم. اما ما گاهی با نا امیدی به دنبال رسیدن به رویاهای خود با توسل به قانون جذب هستیم. یعنی ته قلبمان باز هم دوست داریم این قوانین درست کار کنند. و باز هم به دنبال سود جستن از این قانون هستیم. اما قانون جذب و کائنات به این شکل عمل نمی‌کنند. قرار نیست که شما هر چیزی را درخواست کنید، به آن دست پیدا کنید. در واقع قانون جذب چیزی را به شما می‌دهد که همین حالا با آن زندگی می‌کنید. یعنی احساسات قلبی شما.

1674636488439 - چرا قانون جذب و کائنات برای من کار نمی‌کند؟

کائنات به ارتعاشات شما پاسخ می‌دهدچرا قانون جذب و کائنات برای من کار نمی‌کند؟

شما تمرکز خود را بر آنچه که می‌خواهید ایجاد کنید مثل: رابطه عاشقانه، فراوانی مالی، خانه بزرگ و یا سلامتی. اما زمانی که با اولین جرقه مشکلات روبه رو می‌شوید و با خودتان خلوت می‌کنید؛ به رابطه فعلی متلاشی شده، به بدهکاری‌ها، مشکلات و آنقدر در این افکار منفی غرق می‌شوید که احساس می‌کنید هیچ راهی برای اصلاح آنها وجود ندارد. این احساس قلبی، به یک ارتعاش تبدیل می‌شود، و همان مشکلات، مجددا در زندگی شما بیشتر می‌شوند.

اتفاقی که برای شما می‌افتد این است که،کائنات به شما توجهی نشان نمی‌دهد، زیرا شما افکار خود را با چیز‌هایی که دوست ندارید پر می کنید. اگر با احساس بد مشغول ارتعاش هستید در واقع دارید برعکس، آنها را به زندگی خود دعوت می‌کنید. شما در طول شبانه روز می‌توانید به هر چیزی فکر کنید. در حالت کلی این را بدانید که شما به هر چیزی که مشغول فکر کردن هستید و به آن می‌اندیشید در حال دعوت کردن آنها به زندگی خود هستید. قانون جذب مانند یک طناب است که به آن یک قلاب متصل است.

هنگامی که شما به یک موضوعی فکر می‌کنید، قانون جذب بنا را بر این می‌گذارد که شما آن موضوع را می‌خواهید. حال مثلا شما با افکارتان در حال دور کردن یک موضوع هستید. شما با ارتعاش خود طناب را پرت می‌کنید و قلاب به آن  فکر گیر می‌کند. و آن را به سمت شما می‌کشد. بنابراین طولی نمی‌کشد که شما آن مورد را به دست می‌آورید. حال می‌خواهد سلامتی باشد، ثروت، شهرت، بیماری و یا هر چیز دیگری.

تجسم خالق است، قانون جذب و کائنات به آن عمل می کند

 اگر شما در افکار خود مثلا بر روی بیماری فعلی خود تجسم کرده اید و مشغول دور کردن این بیماری در افکار خود هستید .بدانید که شما با این کار دارید فرکانس آن بیماری را در بدن خود قوی تر می کنید. راه چاره چیست؟ برای رها شدن از این بیماری شما برعکس باید بر روی سلامتی تمرکز کنید.با قوانین متافیزیک به راحتی این مسائل را درک می کنید.

اگر شما تمرکز خود را بر روی  از دست ندادن یک رابطه قرار داده اید، به زودی شما آن رابطه را از دست خواهید داد. اگر نگران نحوه پرداخت اقساط وام خود هستید و هر روز بر این قضیه تمرکز دارید، که بعد از اتمام اقساط، سراغ وام دیگری نمی‌روم، متأسفانه باید گفت باز هم گذر شم به بانک می‌خورد. همچنین اگر شما بر روی خانه کوچکی که در حال حاضر در آن زندگی می‌کنید تمرکز کرده اید، احتمال دارد که همین را هم از دست بدهید. کائنات همیشه منتظر دستور و ارتعاش شما می‌ماند.

1674636488219 1 - چرا قانون جذب و کائنات برای من کار نمی‌کند؟

قانون جذب و خواسته‌هازمانی که شما بر روی چیز‌هایی که در حال حاضر شما را ناراحت کرده است تمرکز کنید آنها را به زندگی خود بیشتر دعوت می‌کنید. و در این حالت قانون جذب برای شما کار نمی‌کند. و شما دارید وقت خودتان را هدر می‌دهید. پس از این  لحظه بیایید به  نعمت‌های خوب زندگی فکر کنیم. در این صورت به شما حس سپاسگزاری دست می‌دهد. و این را بدانید که شکر نعمت بر نعمت‌های شما می افزاید.

این مقاله راز ثروتمند شدن را به شما می آموزد.

این مقاله روشهای جذب ثروت را به شما نشان می دهد.

فرشته خوب، فرشته بد

صبح که از خواب بیدار می‌شوید دو فرشته منتظر دستور شما هستند. فرشته  خوش شانسی و فرشته بد شانسی. اجازه بدهید یک راهکار به شما پیشنهاد دهم. فردا صبح که از خواب بیدار شدید قبل از هرکاری یک لبخند طولانی بزنید. و پس از آن چند جمله مثبت ادا کنید. مثلا اینکه امروز روز فوق العاده‌ای است. امروز روز خوش شانسی من است.

شما با این کار‌تان فرشته خوش شانسی را از کائنات صدا می‌زنید و به سمت خودتان دعوت می‌کنید و به او دستور می‌دهید که آن روز را به بهترین شکل ممکن برای شما به اتمام برساند. باور کنید همین یک حرکت کوچک انقلابی را در شما به وجود می‌‌آورد. و یادمان نمی رود که قبل از روی دادن این اتفاقات باید به آن ها ایمان داشته باشیم.

ورود به دوره سبک سلامتی

همه چیز بستگی دارد به طرز فکر شما. اگر فکر می‌کنید قانون جذب برای شما کار نمی‌کند مطمئن باشید این اتفاق برای شما می‌افتد. و اگر فکر کنید که قانون جذب زندگی شما را تغییر می‌دهد مطمئن باشید زیبا‌ترین زندگی  در انتظار شما است. بیایید در جهت درست کردن افکارمان بکوشیم.1671116630994 - چرا قانون جذب و کائنات برای من کار نمی‌کند؟

لینک کانال تلگرام ما: گروه تحقیقاتی جذب ساده

jazbesadeh@امتیاز به ما
[تعداد: 5 میانگین: 4.2]

 

همکار فروش محصولات ما باشید و پورسانت دریافت کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo