چرا قانون جذب و کائنات برای من کار نمی کند

کائنات

هنگامی که قانون جذب و کائنات برای شما کار نمی کند، ممکن است احساس ناامیدی و نارضایتی از زندگی داشته باشید.

اما چون چیزی که نهایتا به آن دچار میشوید احساس نا امیدی و تنفر از قانون جذب است، تنها به ناامیدی و نارضایتی بیشتری دست مییابید.

این مثل یک حلقه بدبختی است که در آن گرفتار شده اید، اما شما گاهی با نا امیدی به دنبال رسیدن به رویاهای خود با توسل به قانون جذب هستید.

بیشتر بخوانید  فیزیک کوانتوم چگونه کارکرد قانون جذب را توضیح می‌دهد؟

هنگامی که قانون جذب و کائنات برای شما کار نمی کند، ممکن است احساس ناامیدی و نارضایتی از زندگی داشته باشید.

اما چون چیزی که نهایتا به آن دچار میشوید احساس نا امیدی و تنفر از قانون جذب است، تنها به ناامیدی و نارضایتی بیشتری دست مییابید.

این مثل یک حلقه بدبختی است که در آن گرفتار شده اید، اما شما گاهی با نا امیدی به دنبال رسیدن به رویاهای خود با توسل به قانون جذب هستید.

چرا کائنات برای من کار نمی کند؟

شما تمرکز خود را بر آنچه که می خواهید ایجاد کنید مثل: رابطه عاشقانه، فراوانی مالی، خانه بزرگ . اما زمانی که با اولین جرقه مشکلات روبه رو میشوید و باخودتان خلوت میکنید به رابطه فعلی متلاشی شده , به بدهکاری ها، مشکلات و آنقدر در این افکار منفی غرق میشوید که احساس میکنید هیچ راه بازگشتی وجود ندارد.

بیشتر بخوانید  کوین ترودو کیست؟

اتفاقی که برای شما می افتد این است که…

کائنات به شما توجهی نشان نمی دهد, زیرا شما افکار خود را با چیزهایی که دوست ندارید پر می کنید.اگر با احساس بد مشغول ارتعاش هستیددر واقع دارید برعکس ,آنها را به زندگی خود دعوت می کنید. شما در طول شبانه روز می توانید به هر چیزی فکر کنید. در حالت کلی این را بدانید که شما به هر چیزی که مشغول فکر کردن هستید و به آن می اندیشید در حال دعوت کردن آنها به زندگی خود هستید. قانون جذب مانند یک طناب است که به آن یک قلاب متصل است.

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

هنگامی که شما به یک موضوعی فکر می کنید قانون جذب بنا را بر این می گذارد که شما آن موضوع را می خواهید.حال مثلا شما با افکارتان در حال دور کردن یک موضوع هستید. شما با ارتعاش خود طناب را پرت می کنید و قلاب به آن  فکر گیرمیکند . و آن را به سمت شما می کشد. بنابراین طولی نمی کشد که شما آن مورد را به دست می آورید. حال می خواهد سلامتی باشد ثروت شهرت بیماری و یا هر چیز دیگری.

تجسم خالق است و کائنات به آن عمل می کند

 اگر شما در افکار خود مثلا بر روی بیماری فعلی خود تجسم کرده اید و مشغول دور کردن این بیماری در افکار خود هستید .بدانید که شما با این کار دارید فرکانس آن بیماری را در بدن خود قوی تر می کنید. راه چاره چیست؟ برای رها شدن از این بیماری شما برعکس باید بر روی سلامتی تمرکز کنید.با قوانین متافیزیک به راحتی این مسائل را درک می کنید.

اگر شما تمرکز خود را بر روی  از دست ندادن یک رابطه قرار داده اید, به زودی شما آن رابطه را از دست خواهید داد. اگر نگران نحوه پرداخت اقساط وام خود هستید و بر این قضیه تمرکز دارید که بعد از اتمام اقساط این وام دیگر سراغ وام دیگری نروم, متأسفانه شما وام های بعدی را در انتظار خود قرار داده اید. اگر شما  بر روی خانه کوچکی که در حال حاضر در آن زندگی می کنید تمرکز کرده اید, احتمال دارد که این را هم از دست بدهید.کائنات همیشه منتظر دستور شما می ماند

زمانی که شما بر روی چیزهایی که در حال حاضر شما را ناراحت کرده است تمرکز کنید آنها را به زندگی خود بیشتر دعوت می کنید. و در این حالت قانون جذب برای شما کار نمی کند. و شما دارید وقت خودتان را هدر می دهید.

بیشتر بخوانید  هوش مصنوعی و اتوماسیون چگونه می‌تواند به پیشرفت کسب‌وکار کمک کند؟‌

 پس از این  لحظه بیایید به  نعمتهای خوب زندگی فکر کنیم. در این صورت به شما حس سپاسگزاری دست می دهد. و این را بدانید که شکر نعمت بر نعمت های شما می افزاید.

این مقاله راز ثروتمند شدن را به شما می آموزد

این مقاله روشهای جذب ثروت را به شما نشان می دهد

فرشته خوب , فرشته بد

صبح که از خواب بیدار می شوید دو فرشته منتظر دستور شما هستند. فرشته  خوش شانسی و فرشته بد شانسی. اجازه بدهید یک راهکار به شما پیشنهاد دهم. فردا صبح که از خواب بیدار شدید قبل از هرکاری یک لبخند طولانی بزنید. و پس از آن چند جمله مثبت ادا کنید. مثلا اینکه امروز روز فوق العاده ای است.امروز روز خوش شانسی من است.

شما با این کارتان فرشته خوش شانسی را از کائنات صدا می زنید و به سمت خودتان دعوت می کنید و به او دستور می دهید که آن روز را به بهترین شکل ممکن برای شما به اتمام برساند. باور کنید همین یک حرکت کوچک انقلابی را در شما به وجود می‌آورد. و یادمان نمی رود که قبل از روی دادن این اتفاقات باید به آن ها ایمان داشته باشیم.

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

همه چیز بستگی دارد به طرز فکر شما. اگر فکر میکنید قانون جذب برای شما کار نمی کند مطمئن باشید این اتفاق برای شما می افتد. و اگر فکر کنید که قانون جذب زندگی شما را تغییر می دهد مطمئن باشید زیباترین زندگی  در انتظار شماست. بیایید در جهت درست کردن افکارمان بکوشیم.

دنیای پر از شادی را برای شما آرزومندم

امتیاز به ما
[تعداد: 2 میانگین: 3]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.