بخواهید تا به شما داده شود _ فصل سوم

بخواهید تا به شما داده شود _ فصل سوم

شما خالق زندگی خود هستید

بخواهید تا به شما داده شود _ فصل سوم.فصل دوم را در اینجا بخوانید.مدت زیادی نمی گذرد از زمانی که دوستان ما جری و استر با این عبارت: شما خالق زندگی خود هستید, آشنا شدند. این آشنایی هم برای آنها هیجان انگیز بوده و هم دردسر ساز, زیرا آنها هم مانند بسیاری دیگر از دوستان ما در جهان مادی, مایل بودند که اختیار زندگی خود را در دست داشته باشند. اما سوالاتی اساسی  دائم فکر آن ها را به خود مشغول می داشت:

آیا ما واقعاً می‌توانیم وقایع زندگی خود را بیافرینیم؟ اگر واقعاً برای ما بهتر است که همه وقایع زندگی خود را بیافرینیم در این صورت چگونه این کار را انجام دهیم؟

 آزادی مطلق اساس زندگی شما است

 آگاهی بر این که خالق وقایع زندگی خود هستید از روز تولد در وجود شما نهفته بوده است. در واقع این آگاهی چنان اساسی بوده که هرگاه کسی سعی در ممانعت شما از مسیر دلخواه داشت بلافاصله احساس مخالفت در شما بیدار می شد. صدای تولد این خواسته از وجود شما بوده که وقایع زندگی تان را خود رقم بزنید و از قضا این خواسته در وجود شما بسیار نیرومند بود.و هنگامی که با جامعه یکی شدید, پذیرفتید که دیگران آینده و زندگی شما را رقم بزنند. اما هنوز در وجود شما این آگاهی وجود دارد که خالق سرنوشت خود هستید و آزادی مطلق احساس تجربیات شماست و سرنوشتتان را به طور مطلق خود رقم می زنید. هیچگاه از این که کسی دیگر به شما بگوید چه بکنید خوشتان نمی آید. هیچگاه مایل نیستید که کسی شما را از خواسته های درونی تان منصرف کند.

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

 اما در طول زمان با فشار کسانی که دور و برتان هستند و تصور می کنند که راه های رفته را بهتر از شما می شناسند دست از تصمیم خود مبنی بر راهی که دوست دارید بر می دارید. اغلب می‌بینید برای تان گوش کردن به توصیه دیگران در مورد آینده تان راحت تر است از اینکه سرنوشت تان را خود رقم بزنید و در این روند, آزادی کامل خود برای رقم زدن سرنوشت تان را از دست می دهید. گرچه این آزادی هنوز دربطن وجود شما نهفته است اما پیروی از نظر دیگران و دست برداشتن از تمایل درونی, بر خلاف جریان طبیعی و وجود شما و خلاف مسیر راه شماست.

هیچ کس نمی تواند سرنوشت شما را رقم بزند

این کتاب قصد دارد شما را با خالق تان هماهنگ کند. این کتاب قصد دارد آگاهی , قدرت و خوبی را در وجود شما بیدار کند. بر اساس این آگاهی نوشته شده که شما آزادید, همیشه آزاد بوده اید و آزاد خواهید بود که مسیر تان را خود انتخاب کنید. اگر دیگران به جای شما مسیر زندگیتان را انتخاب کنند هیچگاه از زندگی راضی نخواهید بود. در اصل برای دیگران ممکن نیست که مسیر زندگی شما را مشخص کنند.

هنگامی که با نیروهای ابدی و قوانین کائنات به هماهنگی و توازن رسیدید, آنگاه شادی خلاقیت که در توصیف مادی نمی گنجد در انتظار شماست زیرا خالق سرنوشت خود هستید.

شما موجودی هستید جاودانی در قالبی مادی

شما موجودی هستید جاودانه که به دلایلی شگفت‌انگیز برگزیده شده اید تا در تجربیات زندگی مادی شرکت کنید. زندگی بر روی این سیاره مانند سکوئی است که می باید برای شما فرصت خلاقیت های بخصوصی را فراهم کند. گاهی اوقات اجازه می دهید که ذات حقیقی شما در شما جریان یابد و گاهی اوقات اجازه نمی دهید.

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

این کتاب برای آن نوشته شده که همیشه اجازه دهید ذات حقیقی شما در شما جاری شود و با خود واقعی تان که از خدا سرچشمه می گیرد ارتباط برقرار کنید. با انتخاب آگاهانه مسیر افکارتان, می توانید در ارتباط دائم با انرژی خالق, یعنی خدا باشید و در نتیجه همه چیز را خوب و شاد ببینید.

سعادت کامل اساس جهان شماست

سعادت پایه و اساس این جهان است. سعادت به سوی شما و در شما جاری است. فقط می باید به آن اجازه جریان بدهید. درست مثل هوایی که تنفس می کنید. باید آرام بگیرید و وجودتان را به روی آن باز کنید و بگذارید در وجود شما جاری شود.

این کتاب درباره آن است که آگاهانه اجازه اتصال به جریان سعادت را بدهید. درباره آن است که به یادتان بیاید که به راستی که هستی تا به قصد و نیت اصلی از خلقت خود برسید. آیا می دانید که جریانی از سعادت به سوی شما جاریست؟ آیا می دانید که هماهنگی از وقایع و حوادث به سود شما در جریان است؟  آیا می‌دانید خلقت این عالم و این سیاره با تکامل تجربیات شما پیوند دارد؟

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

شما در هماهنگی کامل با منبع هستید

می دانید چقدر مبارک و کاملید و چطور همه اجزای وجودتان در هماهنگی هستند؟ می خواهیم بدانید. می‌خواهیم از برکت وجود خود آگاه شوید و به دنبال دلایل آن بگردید. اگر به ما فرصت بدهید آن را در هر لحظه از زندگیتان به شما نشان خواهیم داد. آنرا در عواطف شما, در موقعیت ها, چیز های زیبای اطراف تان  آشکار می کنیم. آنرا در هماهنگی و وقایع, اتفاقات و همکاری انسان هایی که به طرزی شگفت انگیز سر راهتان سبز می شوند تا وقایع به نفع شما به گردش درآید, آشکار می کنیم.

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

حرکت رو به جلو شما ناگزیر است. باید چنین باشد. کاری نمی توانید بکنید مگر آن که رو به جلو بروید. اینجایید تا شادی بیکرانی را تجربه کنید.

فصل چهارم کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس را از اینجا مطالعه کنید.

موفق باشید

امتیاز به ما
[تعداد: 0 میانگین: 0]

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo