دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد از هنریت کلاوسر pdf

دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیافتد

دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیفتدنویسنده کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد خانم هنریت کلاوسر (Henriette Klauser) است. هنریت کلاوسر، نویسنده‌ی آمریکایی است. او مدیر موسسه‌ی Writing Resources است که در حوزه‌ی مشاوره فعالیت می‌کند. کلاوسر علاوه بر نوشتن کتاب‌هایی پرفروش در زمینه رشد شخصی، سخنران، برگزار کننده ی کارگاه های رشد شخصی و نویسنده‌ای مستقل است. در این مقاله می توانید دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد را بصورت رایگان انجام دهید.

همان طور که از اسم کتاب مشخص است شما می‌توانید از طریق نوشتن به خواسته‌هایتان برسید. پس آرزو‌ها و خواسته‌هایتان را بنویسید تا در زندگی تان رخ دهد .

این کتاب دارای ۲۰ فصل می‌باشد. تعیین هدف، تمرکز روی نتیجه ی کار، واضح بودن درباره ی آنچه که در زندگی می‌خواهید می‌تواند رویا‌هایتان رابه حقیقت پیوند زند. اصل کلیدی دیگری وجود دارد که قابل توجه است و به طور مشترک در هریک از کتاب‌های ماندگار وجود دارد. اولین گام در همه ی آن ها نوشتن هدفتان است. اگر کتاب‌های بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس و بیندیشید تا ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل را مطالعه کرده باشید، متوجه می‌شوید که همه این آثار بر رسیدن به خواسته‌ها از طریق قانون جذب تاکید دارند. در اثر ناپلئون هیل نیز تاکید شده است که برای رسیدن به اهداف باید آنها را بنویسید.

بنویس تا اتفاق بیفتد

اگر اهل مطالعه باشید و به کتاب‌های قانون جذب توجه کنید، در می‌یابید که تمام این آثار به یک چیز اشاره می‌کنند. بنابراین برای یکبار هم شده بیایید دستورات این آثار را انجام دهید. اکثر انسانهای موفق دفتر وقایع روزانه دارند برخی اندیشه‌های خود را در یک دفترچه یا هر تکه کاغذی در دم دست خود ببینند می نویسند. خود من زمانی تصمیم گرفتم که افکارم را ثبت کنم. بنابر این به دنبال شیک ترین دفترچه بازار بودم. یکی دو سال بعد روی طاقچه را که نگاه کردم چندین دفترچه شیک پیدا کردم که البته در هر کدام فقط چند خط نوشته وجود داشت. اما از زمانی که قانون جذب را درک کردم حتی افکارم را بر روی کاغذ باطله هم می‌نویسم.

دلیل این کار هم کاملا واضح است. افکار انسان فرار هستند وقتی ایده‌ای یا فکری در مغز شما پدیدار می‌شوند برای مدتی در ذهن شما باقی می‌مانند. اما اگر همان لحضه آن را یادداشت کنید تا همیشه باقی می‌ماند. اگر شما خواسته‌های خود را بر روی کاغذ یادداشت کنید قطعا به آنها می‌رسید. البته با انجام دادن یک سری کار‌ها و در نظر گرفتن یک سری شرایط. در پایان مقاله می‌توانید دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیافتد را بصورت رایگان انجام دهید.

سر فصل های کتاب عبارتند از:

بنویس تا اتفاق بیفتد
آگاهی نسبت به خواسته: تعیین اهداف
جمع بندی نظریه‌ها: صندوق پیشنهاد‌های مغز

آماده دریافت شدن
بررسی ترس‌ها و احساس‌ها
دستیابی به آزادی: تمام و کمال نوشتن تا رسیدن به نتیجه
ساده گرفتن کار: فهرست کردن
تمرکز به روی نتیجه
محیط را تغییر دهید: رفتن به کنار آب برای نوشتن
زندگی روزمره خود را مکتوب کنید
متعهد شدن
روی هم چیدن اهداف: بالا بردن موانع
یک گروه تشکیل دهید: چه چیزی و چه موقع؟
به دست گرفتن ابتکار عمل
نامه نوشتن به خدا
مقاومت پر معناست
ایجاد یک مراسم آیینی
رها کردن: برقراری تعادل
سپاسگزاری
از پس شکست برآمدن

بخشی از کتاب

تا ندانی چه می‌خواهی نمی‌توانی به آن برسی. نوشتن باعث می‌شود تصور روشنی از خواست خود پیدا کنی. خدا می‌تواند چیزی را که می‌خواهی به تو بدهد اما خودت باید به روشنی بدانی که چه می‌خواهی و باور داشته باشی. اگر نمی‌دانید چه می‌خواهید، نوشتن را شروع کنید. نوشتن، مفهومی واقعی خود را خواهد ساخت.

ورود به دوره سبک سلامتی

وقتی می‌نویسیم قدر و ارزش چیزهایی را که بعدا به دست می‌آوریم، خوب می‌فهمیم، اما وقتی نمی‌نویسیم مانند این است که پیروزی‌های کوچک را نادیده گرفته، آن‌ها را فراموش کرده و عادی تلقی می‌کنیم. این گونه به مرور قدرناشناس می‌شویم.

اگر شما نیت چیزی را با فکر و احترام و دقت در سر داشته باشید، حتما به آن دست پیدا خواهید کرد. چرا خدا باید به تو بیشتر بدهد در حالی که تو در مقابل آنچه که داری ناسپاسی می کنی؟ شکرگزاری بالا‌ترین فرکانس گیرندگی و دریافت شادی است است.دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد از هنریت کلاوسر1670967885853 - دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد از هنریت کلاوسر pdf

لینک کانال تلگرام ما: گروه تحقیقاتی جذب ساده

jazbesadeh@برای دانلود کتاب اینجا کلیک کن 

امتیاز به ما
[تعداد: 24 میانگین: 4.1]

 

همکار فروش محصولات ما باشید و پورسانت دریافت کنید:

12 دیدگاه برای “دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد از هنریت کلاوسر pdf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo