دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیافتد از هنریت کلاوسر pdf

دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیافتد

درباره نویسنده

نویسنده کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد خانم هنریت کلاوسر (Henriette Klauser) است.هنریت کلاوسر، نویسنده ی آمریکایی است. او مدیر موسسه ی Writing Resources است که در حوزه ی مشاوره فعالیت می کند. کلاوسر علاوه بر نوشتن کتاب هایی پرفروش در زمینه رشد شخصی، سخنران ، برگزارکننده ی کارگاه های رشد شخصی و نویسنده ای مستقل است.در این مقاله می توانید دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیافتد را بصورت رایگان انجام دهید.

همان طور که از اسم کتاب مشخص است شما می توانید از طریق نوشتن به خواسته هایتان برسید پس آرزوها و خواسته هایتان رابنویسید تا در زندگی تان رخ دهد .

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

این کتاب دارای ۲۰فصل می باشد تعیین هدف ،تمرکز روی نتیجه ی کار، واضح بودن درباره ی آنچه که در زندکی می خواهید می تواند رویاهایتان رابه حقیقت پیوند زند. اصل کلیدی دیگری وجود دارد که قابل توجه است و به طور مشترک در هریک از کتاب های ماندگار وجود دارد اولین گام در همه ی آن ها نوشتن هدفتان است.اگر کتابهای بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس و یندیشید تا ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل را مطالعه کرده باشید , متوجه میشوید که همه این آثار بر رسیدن به خواسته ها از طریق قانون جذب تاکید دارند.در اثر ناپلئون هیل نیز تاکید شده است که برای رسیدن به اهداف باید آنها را بنویسید.

بنویس تا اتفاق بیفتد

اگر اهل مطالعه باشید و به کتابهای قانون جذب توجه کنید , در می یابید که تمام این آثار به یک چیز اشاره می کنند.بنابراین برای یکبار هم شده بیایید دستورات این آثار را انجام دهید.اکثر انسانهای موفق دفتر وقایع روزانه دارند برخی اندیشه های خود را در یک دفترچه یا هر تکه کاغذی در دم دست خود ببینند می نویسند .خود من زمانی تصمیم گرفتم که افکارم را ثبت کنم.بنابر این به دنبال شیک ترین دفترچه بازار بودم.یکی دو سال بعد روی طاقچه را که نگاه کردم چندین دفترچه شیک پیدا کردم که البته در هر کدام فقط چند خط نوشته وجود داشت. اما از زمانی که قانون جذب را درک کردم حتی افکارم را بر روی کاغذ باطله هم می نویسم.

بیشتر بخوانید  فیزیک کوانتوم چگونه کارکرد قانون جذب را توضیح می‌دهد؟

دلیل این کار هم کاملا واضح است.افکار انسان فرار هستند وقتی ایده ای یا فکری در مغز شما پدیدار می شوند برای مدتی در ذهن شما باقی می مانند.اما اگر همان لحضه آنرا یادداشت کنید تا همیشه باقی می ماند.اگر شما خواسته های خود را بر روی کاغذ یادداشت کنید قطعا به آنها می رسید.البته با انجام دادن یک سری کارها و در نظر گرفتن یک سری شرایط.

و…

در پایان مقاله می توانید دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیافتد را بصورت رایگان انجام دهید.

 

سر فصل های کتاب عبارتند از:

بنویس تا اتفاق بیفتد
آگاهی نسبت به خواسته: تعیین اهداف
جمع بندی نظریه ها: صندوق پیشنهادهای مغز

آماده دریافت شدن
بررسی ترس ها و احساس ها
دستیابی به آزادی: تمام و کمال نوشتن تا رسیدن به نتیجه
ساده گرفتن کار: فهرست کردن
تمرکز به روی نتیجه
محیط را تغییر دهید: رفتن به کنار آب برای نوشتن
زندگی روزمره خود را مکتوب کنید
متعهد شدن
روی هم چیدن اهداف: بالا بردن موانع
یک گروه تشکیل دهید: چه چیزی و چه موقع؟
به دست گرفتن ابتکار عمل
نامه نوشتن به خدا
مقاومت پر معناست
ایجاد یک مراسم آیینی
رها کردن: برقراری تعادل
سپاسگزاری
از پس شکست برآمدن

بیشتر بخوانید  چگونه ارتعاش پول بفرستیم

بخشی از کتاب

تا ندانی چه می خواهی نمی توانی به آن برسی. نوشتن باعث می شود تصور روشنی از خواست خود پیدا کنی. خدا می تواند چیزی را که می خواهی به تو بدهد اما خودت باید به روشنی بدانی که چه می خواهی.

اگر نمی دانید چه می خواهید، نوشتن را شروع کنید. نوشتن، مفهومی واقعی خود را خواهد ساخت.

وقتی می نویسیم قدر و ارزش چیزهایی را که بعدا به دست می آوریم، می فهمیم، اما وقتی نمی نویسیم مانند این است که پیروزی های کوچک را نادیده گرفته، آن ها را فراموش کرده و عادی تلقی می کنیم. این گونه به مرور قدرناشناس می شویم.

بیشتر بخوانید  قانون جذب،رازی که همه دارند ولی از آن بی خبرند

اگر شما نیت چیزی را با فکر و احترام و دقت در سر داشته باشید، حتما به آن دست پیدا خواهید کرد.

چرا خدا باید به تو بیشتر بدهد در حالی که تو در مقابل آنچه که داری ناسپاسی می کنی؟

موفق باشید

از اینجا دانلود کنید

 

امتیاز به ما
[تعداد: 20 میانگین: 4.4]

 

‫9 نظر ارسال شده در “دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیافتد از هنریت کلاوسر pdf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.