بخواهید تا به شما داده شود _ فصل دوم

بخواهید تا به شما داده شود _ فصل دوم

فصل اول کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس را از اینجا مطالعه کنید.و در ادامه بخواهید تا به شما داده شود _ فصل دوم:

به قولمان پایبندیم _ یادتان می آوریم که کی هستید

 می دانید چه می خواهید؟ میدانید که خالق وقایع زندگی خود هستید؟ آیا از به ثمر رسیدن خواسته‌های خود لذت می برید؟ آیا خواسته ای جدید در دل شما می تپد؟ اگر از نادر موجوداتی هستید که پاسخ می‌دهید:<< بله من از به ثمر رسیدن خواسته هایم لذت می برم اما بسیاری از خواسته‌هایم به سر انجام نرسیده‌اند>>.

بنابراین می دانید که هستید و تجربه زندگی بر این جهان چه معنایی دارد. اما اگر مانند اغلب انسان‌ها از برآورده نشدن آرزوهای تان ناخشنود هستید  اگر در آرزوی پول بیشتر هستید اما دائم به مضیقه مالی دچار هستید .

اگر از کار خود راضی نیستید اما چنان دست و پایتان بسته است که راهی برای اصلاح وضع خود پیدا نمی‌کنید. اگر روابط شما راضی کننده نیست اگر رویایتان برای روابط  دوست داشتنی همچنان خارج از دسترس است. اگر بدنتان آنچنان که دوست دارید باشد نیست… بنابراین چیزهای قابل فهم و مهمی را به شما می آموزیم. ما می‌خواهیم راه دستیابی به آرزوهای تان را پیدا کنید.

 اما این بخش کوچکی است از دلیل ما, زیرا می دانیم به محض آنکه فهرست خواسته های شما به پایان نزدیک شود, فهرست دیگری آماده می‌شود که حتی از اولی طولانی تر و بزرگتر است. بنابراین می‌دانیم که آرزوها پایان ندارند.

 این کتاب را می نویسیم تا ضربان قدرت و موفقیتی را که در دل هر آرزوی نهفته در وجود شما بیدار کنیم. می خواهیم شما را به خوش‌بینی نیرومندی نائل کنیم. در جایگاه توقعات مثبت بگذاریم. شادی را در شما فراوان کنیم و به شما یادآوری کنیم که چیزی نیست که نتوانید انجام دهید. خواسته ای نیست که نتوانید به آن برسید و هرچه بخواهید بشوید می شوید. این کتاب را می نویسیم زیرا قولی به شما دادیم و یادتان هست که شما نیز به ما قولی دادید.

 قول دادید: به شادی زندگی می کنم

 قول دادید : <<من پا به دنیای مادی می گذارم تا در میان انسان‌ها زندگی کنم و هویتی مشخص پیدا می کنم. یاد می گیرم فهم را از آن دیدگاه ببینم و از آنکه آن طور هستم خوشحالم>>. قول دادید: <<هر آنچه در اطرافم روی می‌دهد مشاهده می‌کنم و این مشاهده باعث سلیقه و میل من خواهد شد که ارزشمند است>>.

و بعد قول دادید:( و این از همه مهمتر است)<< ارزش و قدرت نهفته در خواسته هایم را میدانم. زیرا انرژی غیر مادی که جهان را آفریده در تصمیم هایی که میگیرم در نیت و قصد و اراده و اندیشه ام جاری است و منجر به خلق آن چه می شود که در اندیشه ام جای داشته است>>.

 قبل از تولد می دانستید که بخشی از<< انرژی خلقت>> هستید که در جسم مادی به خصوصی خانه خواهید کرد و هیچ گاه از منشأ خود جدا نخواهید شد قول دادید: <<دوست دارم که در این جسم مادی جا بگیرم و در زمان و مکان باشم و این زمان و مکان باعث می‌شود انرژی نیرومندی که همانا من باشم بر چیز بخصوصی تمرکز یابد و حرکتی به جلو داشته باشم همراه با نشاط.

 ما می دانیم شما که هستید

 بنابراین در این قالب شگفت انگیز که جسم تان باشد پا به این دنیا گذاشتید در حالی که از عظمت بیکران خالق خود آگاه بودید. بنابراین اکنون قصد داریم شما را بیاد ارتباط با حال خود بیندازیم. اکنون قصد داریم کمکتان کنیم به یاد بیاورید که طبیعت نیرومندی دارید و می خواهیم کمکتان کنیم تا به حالت موجودی پرنشاط , مطمئن که دائم در جستجوی چیزی شگفت انگیز است برگردید, و توجه تان با آنچه هستید جلب شود. از آنجا که ما می دانیم شما که هستید , به آسانی کمک تان می کنیم تا به یاد بیاورید که هستید.

 از آنجا که ما در مکانی هستیم که شما قبلا در آنجا بوده اید , به آسانی به یادتان می آوریم که قبلاً کجا بودید. از آنجا که می دانیم چه چیز می خواهید کمک تان می کنیم تا به آنچه می خواهید برسید.

 چیزی نیست که نتوانید داشته باشید بکنید یا بشوید

 می خواهیم به یادتان بیاوریم که چیزی در این دنیا نیست که نتوانید صاحب آن بشوید یا کاری نیست که نتوانید بکنید یا کسی نیست که نتوانید مثل او بشوید اما موقعیت فعلی شما را هم دوست داریم. حتی اگر خودتان دوست نداشته باشید. می‌دانیم که از سفر (از جایی که هستید به جایی که می خواهید بروید) چقدر نشاط آور است.

 از شما می خواهیم در طی این روزگاری که گذرانده اید هر اندیشه ای را که مانع از شادی و قدرت شما بوده فراموش کنید. و می خواهیم کمکتان کنیم آن دانش نیرومندی را که درون هر یک از شما خفته از نو بیدار کنیم.

بنابراین آرام بگیرید و از این سفر آرامی که منجر به کشف دوباره وجودتان می شود لذت ببرید. خواسته ما این است که ,هنگامی که به پایان این کتاب می رسید خودتان را همانطوری بشناسید که ما می شناسیم. خودتان را آن طوری دوست بدارید که ما دوست می داریم و از زندگی خود آنچنان به لذت ببرید که از تماشای زندگی شما لذت می بریم.

پایان بخواهید تا به شما داده شود _ فصل دوم.

فصل سوم کتاب را از اینجا مطالعه کنید.کتاب بخواهید تا به شما داده شود را از اینجا بصورت رایگان دانلود کنید.

موفق باشید

امتیاز به ما
[تعداد: 0 میانگین: 0]

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo