دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس | فایل pdf

بخواهید تا به شما داده شود

کتاب بخواهید تا به شما داده شوداستر هیکس _ Esther Hicks یک نویسنده و سخنران انگیزشی است، او در ۵ مارس ۱۹۴۸ در آمریکا متولد شد. استر هیکس دوره‌ها و کتاب‌های موفقیت و انگیزشی بسیاری را منتشر کرده و همینطور با طرح بی عیب و نقصی آبراهام هیکس آموزش و انتشار قانون جذب را راحت‌تر کرده است؛ استر هیکس در ارتباط با انتشار قانون جذب قدم‌های بسیاری برداشته است که یکی از آنها بازی در مستند راز است. کتاب بخواهید تا به شما داده شود را در پایان مقاله دانلود کنید.

کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس

در زندگی به دنبال چه هستید؟ بهبود روابط؟ اوضاع مالی؟ وضعیت سلامتی‌تان؟ آیا به دنبال شغل مورد علاقه‌تان هستید؟ یا به دنبال جذب زوج مناسب؟ اگر می‌خواهید تمامی این موارد را داشته باشید این کتاب راه دستیابی فراوانی نعمت را به شما می‌آموزد.

این کتاب پاسخی است برای آن که چطور باشید و چطور عمل کنید و هرچیزی را که باعث خوشحالی شما می شود بتوانید به دست آورید. این کتاب همچنین به شما یاد می‌دهد که چطور نباشید و چطور عمل نکنید و چطور چیز‌هایی را که باعث ناخشنودی شما می‌شود از خود دور کنید.

در کتاب بخواهید تا به شما داده شود چه خواهید آموخت

پس از مطالعه کتاب بخواهید تا به شما داده شود خواهید آموخت که اساسِ قانون جذب این است:

احساس خوب = اتفاقات خوب

این قانون در مورد تمام جنبه های زندگی صادق است، از جمله پول. برخی افراد با اینکه سالهاست به دنبال کسب ثروت هستند، با وجود تلاش فراوان هنوز به ثروتی که خواهان آن بوده‌اند، دست نیافته‌اند. وقتی افکار و زندگی این افراد را مورد مطالعه قرار می‌دهیم، می‌بینم آن‌ها به جای موضوع ثروت، بر کمبود ثروت و ترس و یأسی که این کمبود در زندگی‌شان پدید می‌آورد، تمرکز کرده‌اند. آنها مدام احساسِ بدی دارند چون پولی را که خواهان آن هستند، ندارند.

در این کتاب خواهید آموخت قانون جذب با احساس شما کار می‌کند نه با آنچه که می‌خواهید! به عبارت دیگر شاید شما خواهان ورود پول بیشتر در زندگی‌تان باشید اما اگر در عین حال احساس کمبود و نداری داشته باشید پول بیشتر وارد زندگی شما نمی‌شود و حتی پول بیشتری از دست شما خارج می‌شود.

قانون ارتعاش از زبان استر هیکس

شاید در بین اساتید و سخنرانان معروف دنیا مانند ناپلئون هیل، آنتونی رابینز، کوین ترودو، برایان ترسی، رابرت کیوساکی، جک کنفیلد و… نام خانم استر هیکس را کمتر شنیده باشید اما در این مقاله به پشت پرده فیلم راز و نقش مهم ایشان در توسعه قانون جذب و نقش ارتعاش خواهیم پرداخت. ایشان یکی از مهمترین عناصر سازنده فیلم راز هستند که بعد از سالها مشخص شد که یکی از قدیمی ترین سخنرانان انگیزشی در زمینه قانون جذب بوده اند تا جایی که افرادی سابقه او را از کلاسهایی که در زیرزمین خانه اش برگذار می‌کرد بیاد دارند.

مهم نیست شرایط فعلی شما به چه صورت است این کتاب روش‌های بسیار کارآمدی ارائه خواهد کرد تا بتوانید در تمام جنبه‌های زندگی‌تان تغییری بنیادین ایجاد کنید. با خواندن این کتاب متوجه خواهید شد روابط، سلامتی و ثروت تابع قوانینی است که با فهم درست آن قوانین می‌توانید زندگی‌تان را متحول کنید.

آموزه های این کتاب همانند شاه کلیدی هستند برای حل مشکلات شما در جنبه‌های مختلف زندگی‌تان و همچنین شاه کلیدی برای دستیابی به تمام خواسته‌هایتان. یکی از ارزشمند‌ترین نکات درباره این کتاب آن است که ۲۲ تمرین بسیار کارآمد ارائه می‌‎کند تا بتوانیم به آن‎ چه می‌‎خواهیم دست یابیم.

در کتاب بخواهید تا به شما داده شود خواهید آموخت چگونه احساس خود را با خواسته‌تان هماهنگ کنید و یا به بیان دیگر نحوه هم‌ فرکانس شدن با خواسته‌تان را خواهید آموخت. شما را به مطالعه این کتاب ارزشمند دعوت می کنیم.

بخشی از کتاب بخواهید تا به شما داده شود:

می‌خواهید به یاد‌تان بیاوریم که چیزی در این دنیا نیست که نتوانید صاحب آن بشوید یا کاری نیست که نتوانید بکنید یا کسی نیست که نتوانید مثل او بشوید. اما موقعیت فعلی شما را هم دوست داریم . حتی اگر خود‌تان دوست نداشته باشید، می‌دانیم که این سفر (از جایی که هستید به جایی که می‌خواهید بروید) چقدر نشاط آور است.

از شما می‌خواهیم در طی این روزگاری که گذرانده اید هر اندیشه ای را که مانع از شادی و قدرت شما بوده فراموش کنید و می‌خواهیم کمک‌تان کنیم آن دانش نیرومندی را که درون هر یک از شما خفته از نو بیدار کنیم. بنابراین آرام بگیرید و از این سفر آرامی که منجر به کشف دوباره وجود‌تان می‌شود لذت ببرید.

خواسته ما این است هنگامی که به پایان این کتاب می رسید، خود‌تان را همان طوری بشناسید که ما می‌شناسیم. خودتان را آن طوری دوست بدارید که ما دوست می‌داریم .

چگونه ارتعاش خواسته‌ها را افزایش دهیم؟

استر هیکس در یکی از سمینار‌های خود به نقش ارتعاش و هم فرکانس بودن با خواسته‌ها اشاره می‌کند. او از زمان‌های جادویی ۱۷ ثانیه و ۶۸ ثانیه برای جذب خواسته‌ها برای عملی شدن اهداف نام می‌برد. حال سئوال پیش می‌آید که چرا با این وجود به خواسته‌های خود نمی‌رسیم؟ پاسخ او جالب است: وقتی شما در حال فرستادن ارتعاش ثروت و شادی هستید و از آنطرف به مشکلات و بدبختی‌های جامعه فکر می‌کنید و توجه‌تان به آن جلب می‌شود، میزان ارتعاش را کم می‌کنید و نمی‌توانید هم فرکانس آن شوید.

ورود به دوره سبک سلامتی

اگر بتوان ذهن را در کانال جذب خواسته‌ها نگه داشت و فقط بر روی هر هدف بطور روزانه ۶۸ ثانیه تمرکز کرد، همانند یک ضربه بین تمام نیروی ذهن را روی آن متمرکز می‌کنیم. خودآگاهی و تمرین ذهنیت مثبت از مهمترین عوامل جذب خواسته‌ها است. همه حرف ما این است ” هماهنگ با افکارتان باشید”.1670967885853 - دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس | فایل pdf

لینک کانال تلگرام ما: گروه تحقیقاتی جذب ساده

jazbesadeh@برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید 

امتیاز به ما
[تعداد: 11 میانگین: 4.2]

 

همکار فروش محصولات ما باشید و پورسانت دریافت کنید:

9 دیدگاه برای “دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس | فایل pdf

  1. ساحل مرادی گفته:

    واقعا خوندن این کتاب باعث میشه که به زندگی امیدوار بشیم وبه آرزوهایی که قبلا جرات فکرکردن به اونارو نداشتیم الان باورشون کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo