دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس | فایل pdf

بخواهید تا به شما داده شود

استر هیکس _ Esther Hicks یک نویسنده و سخنران انگیزشی است، او در ۵ مارس ۱۹۴۸ در آمریکا متولد شد. استر هیکس دوره ها و کتاب های موفقیت و انگیزشی بسیاری را منتشر کرده و همینطور با طرح بی عیب و نقصی آبراهام هیکس آموزش و انتشار قانون جذب را راحت تر کرده است؛ استر هیکس در ارتباط با انتشار قانون جذب قدم های بسیاری برداشته است که یکی از آنها بازی در مستند راز است.در ادامه نگاهی داریم به کتاب بخواهید تا به شما داده شود .

کتاب بخواهید تا به شما داده شود از استر هیکس

در زندگی به دنبال چه هستید؟ بهبود روابط؟ بهبود اوضاع مالی؟ بهبود وضعیت سلامتی تان؟ آیا به دنبال شغل مورد علاقه تان هستید؟ یا به دنبال جذب زوج مناسب؟ اگر می خواهید تمامی این موارد را داشته باشید این کتاب راه دستیابی به آنها را به شما می‌آموزد.

ورود به دوره درمان قطعی دیابت

این کتاب پاسخی است برای آن که چطور باشید و چطور عمل کنید و هرچیزی را که باعث خوشحالی شما می شود بتوانید به دست آورید . این کتاب همچنین به شما یاد می دهد که چطور نباشید و چطور عمل نکنید و چطور چیزهایی را که باعث ناخشنودی شما می شود از خود دور کنید.

در کتاب بخواهید تا به شما داده شود چه خواهید آموخت

پس از مطالعه کتاب بخواهید تا به شما داده شود خواهید آموخت که اساسِ قانون جذب این است:

احساس خوب = اتفاقات خوب

این قانون در مورد تمام جنبه های زندگی صادق است، از جمله پول. برخی افراد با اینکه سالهاست به دنبال کسب ثروت هستند، با وجود تلاش فراوان هنوز به ثروتی که خواهان آن بوده‌اند، دست نیافته‌اند. وقتی افکار و زندگی این افراد را مورد مطالعه قرار می‌دهیم، می‌بینم آن‌ها به جای موضوع ثروت، بر کمبود ثروت و ترس و یأسی که این کمبود در زندگی‌شان پدید می آورد، تمرکز کرده‌اند. آن‌ها مدام احساسِ بدی دارند چون پولی را که خواهان آن هستند، ندارند.

ورود به دوره درمان قطعی دیابت

در این کتاب خواهید آموخت قانون جذب با احساس شما کار می کند نه با آنچه که می‌خواهید! به عبارت دیگر شاید شما خواهان ورود پول بیشتر در زندگی تان باشید اما اگر در عین حال احساس کمبود و نداری داشته باشید پول بیشتر وارد زندگی شما نمی شود و حتی پول بیشتری از دست شما خارج می شود.

قانون ارتعاش از زبان استر هیکس

شاید در بین اساتید و سخنرانان معروف دنیا مانند ناپلئون هیل، آنتونی رابینز، کوین ترودو، برایان ترسی، رابرت کیوساکی، جک کنفیلد و… نام خانم استر هیکس را کمتر شنیده باشید اما در این مقاله به پشت پرده فیلم راز و نقش مهم ایشان در توسعه قانون جذب خواهیم پرداخت. ایشان یکی از مهمترین عناصر سازنده فیلم راز هستند که بعد از سالها مشخص شد که یکی از قدیمی ترین سخنرانان انگیزشی در زمینه قانون جذب بوده اند تا جایی که افرادی سابقه او را از کلاسهایی که در زیرزمین خانه اش برگذار میکرد بیاد دارند.

بیشتر بخوانید  نقش باور در زندگی انسان چیست؟|باورها چگونه شکل می گیرند

مهم نیست شرایط فعلی شما به چه صورت است این کتاب روش های بسیار کارآمدی ارائه خواهد کرد تا بتوانید در تمام جنبه های زندگی تان تغییری بنیادین ایجاد کنید. با خواندن این کتاب متوجه خواهید شد روابط، سلامتی و ثروت تابع قوانینی است که با فهم درست آن قوانین می توانید زندگی تان را متحول کنید.

آموزه های این کتاب همانند شاه کلیدی هستند برای حل مشکلات شما در جنبه های مختلف زندگی تان و همچنین شاه کلیدی برای دستیابی به تمام خواسته هایتان. یکی از ارزشمندترین نکات درباره این کتاب آن است که 22 تمرین بسیار کارآمد ارائه می‎کند تا بتوانیم به آن‎ چه می‎خواهیم دست یابیم.

در کتاب بخواهید تا به شما داده شود خواهید آموخت چگونه احساس خود را با خواسته تان هماهنگ کنید و یا به بیان دیگر نحوه هم‌ فرکانس شدن با خواسته تان را خواهید آموخت. شما را به مطالعه این کتاب ارزشمند دعوت می کنیم.

بخشی از کتاب بخواهید تا به شما داده شود

استر هیکس در قسمتی از این کتاب نوشته است:

می خواهید به یادتان بیاوریم که چیزی در این دنیا نیست که نتوانید صاحب آن بشوید یا کاری نیست که نتوانید بکنید یا کسی نیست که نتوانید مثل او بشوید.اما موقعیت فعلی شما را هم دوست داریم . حتی اگر خودتان دوست نداشته باشید ، می دانیم که این سفر ( از جایی که هستید به جایی که می خواهید بروید ) چقدر نشاط آور است.

از شما می خواهیم در طی این روزگاری که گذرانده اید هر اندیشه ای را که مانع از شادی و قدرت شما بوده فراموش کنید و می خواهیم کمکتان کنیم آن دانش نیرومندی را که درون هر یک از شما خفته از نو بیدار کنیم . بنابراین آرام بگیرید و از این سفر آرامی که منجر به کشف دوباره وجودتان می شود لذت ببرید .

خواسته ما این است هنگامی که به پایان این کتاب می رسید ، خودتان همان طوری بشناسید که ما می شناسیم. خودتان را آن طوری دوست بدارید که ما دوست می داریم .

بیشتر بخوانید  دانلود کامل کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید | فایل PDF

چگونه ارتعاش خواسته ها را افزایش دهیم؟

استر هیکس در یکی از سمینارهای خود به نقش ارتعاش و هم فرکانس بودن با خواسته ها اشاره می کند. او از زمان های جادویی 17 ثانیه و 68 ثانیه برای جذب خواسته ها برای عملی شدن اهداف نام میبرد. حال سئوال پیش می آید که چرا با این وجود به خواسه های خود نمی رسیم؟ پاسخ او جالب است: وقتی شما در حال فرستادن ارتعاش ثروت و شادی هستید و از آنطرف به مشکلات و بدبختی های جامعه فکر می کنید و توجه تان به آن جلب می شود، میزان ارتعاش را کم می کنید و نمی توانید هم فرکانس آن شوید.

اگر بتوان ذهن را در کانال جذب خواسته ها نگه داشت و فقط بر روی هر هدف بطور روزانه 68 ثانیه تمرکز کرد، همانند یک ضربه بین تمام نیروی ذهن را روی آن متمرکز می کنیم.

خودآگاهی و تمرین ذهنیت مثبت از مهمترین عوامل جذب خواسته ها است. همه حرف ما این است ” هماهنگ با افکارتان باشید”.

کتاب های خانم استر هیکس

كتاب بخواهید تا به شما داده شود ؛ تعالیم آبراهام

کتاب گرداب : مجموعه قوانین جذب در روابط

کتاب پول و قانون جذب : آموزش جذب ثروت و سلامتی و شادی

کتاب شروعی تازه 1

کتاب شروعی تازه 2

کتاب سارا اسرار قانون جذب را یاد می گیرد

کتاب سارا 2 استر هیکس ؛ دوستان خوب بی پر و بال سلیمان

کتاب سارا 3 استر هیکس ؛ دوستان خوب بی پر و بال سلیمان

کتاب قدرت اعجاب انگیز آرزوهای شما

کتاب قدرت اعجاب انگیز احساسات شما

کتاب خواسته هایت را آشکار کن ؛ 365 راه برای آنکه آرزوهایتان را به واقعیت بدل کنید (ترجمه نشده)

کتاب سلامتی و قانون جذب (ترجمه نشده)

کتاب قانون جذب رفاه و سلامتی ؛ اصول ابتدایی آموزش های آبراهام

بیشتر بخوانید  چرا قانون جذب و کائنات برای من کار نمی کند

از اینجا دانلود کنید

 

امتیاز به ما
[تعداد: 5 میانگین: 3.4]

 

‫9 نظر ارسال شده در “دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس | فایل pdf

  1. ساحل مرادی :

    واقعا خوندن این کتاب باعث میشه که به زندگی امیدوار بشیم وبه آرزوهایی که قبلا جرات فکرکردن به اونارو نداشتیم الان باورشون کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.