جملات زیبا و آرامبخش روح خسته شما را نوازش می دهد

جملات زیبا و آرامبخش

جملات زیبا و آرامبخش می توانند بیشتر از آن چه که تصور می کنید در موفقیت و حفظ انگیزه شما برای موفقیت تاثیرگذار باشند. فقط کافی است چند بار تکرار کنید که به هدفتان خواهید رسید تا اثر مثبت آن را حس کنید.

تاثیر شگفت انگیز جملات انگیزشی

اگر تاکنون به دفتر کار افراد موفق دقت کرده باشید یا در شرکت های بزرگ و معتبر قدم زده باشید، به احتمال زیاد، با جملات زیبا و آرامبخش بر روی برد ها و دیوارها مواجه شده اید. جملات انگیزشی می توانند بیشتر از آن چه که تصور می کنید در موفقیت و حفظ انگیزه شما برای موفقیت تاثیرگذار باشند. فقط کافی است چند بار تکرار کنید که موفق خواهید شد و به هدفتان خواهید رسید تا اثر مثبت آن را حس کنید.

مسیر موفقیت پر پیچ و خم است و شما باید قادر باشید در این مسیر، خود را از نا امیدی ها دور نموده و انگیزه خود را در طول مسیر حفظ نمایید. چه بسیارند افرادی که در یک قدمی موفقیت، انگیزه خود را برای ادامه مسیر از دست داده اند و برای همیشه هدفشان را از دست داده اند.

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

جالب است بدانید جملات انگیزشی می تواند در خلق ایده های نو و نوآوری نیز تاثیر چشمگیری داشته باشد. افراد با اعتماد به نفس بالاتر در ارائه ایده های نو موفق تر از دیگران عمل می کنند و شما می توانید با جملات انگیزشی اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. نوآوری می تواند پیشران شما در رقابت ها و مسیر موفقیت باشد. نوآوری در فائق آمدن بر انواع مشکلات نیز پشتیبان شما خواهد بود.

جملات انگیزشی در مسیر موفقیت به شما جهت می دهد

جملات زیبا و آرامبخش تاثیر زیادی در موفقیت شما دارند و این جملات می توانند به حرکت شما در مسیر موفقیت جهت دهند و از شما در برابر بیراهه های نا امیدی و یاس مراقبت و محافظت نمایند.

هر روز تعدادی از جملات انگیزشی را یادداشت کنید و با خود مرور کنید تا در کوتاه مدت خود را در مسیر موفقیت بیابید و از جدیت و پشتکار خود شگفت زده شوید. جملات انگیزشی می توانند پشتکار شما را تقویت نموده و شما را برای حرکت در مسیر های پر پیچ و خم زندگی شارژ نمایند.

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

جملات انگیزشی، شادی را به شما هدیه نموده و باعث می شوند تا از زندگی خود لذت بیشتری ببرید. قابل پیش بینی است زمانی که شادتر هستید، از زندگی خود لذت بیشتری می برید. و در مسیر موفقیت گام بر می دارید، خوش اخلاق تر و مهربان تر خواهید بود و خوشبختی به سمت شما جریان می یابد.

جملات انگیزشی

چیزی که سرنوشت انسان را می سازد،استعداد هایش نیست،انتخابهایش است.

مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید.این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری.

من از کارهایی که کردم هیچوقت پشیمان نمی شوم،اما از شانس هایی که برای انجام یک سری کارها داشتم و هیچ کاری باهاشون نکردم پشیمانم.

یکی از کلید های موفقیت، داشتن نظم در انجام دادن کارهایی است که باید انجام دهید.حتی اگر میلی به انجامش ندارید… اما میدانید مهم هستند و باید انجام شوند.

می دانید چرا اغلب مردم هیچ گاه اتفاقات مهمی در زندگی شان نمی افتد؟ بخاطر اینکه هرگز به دنبال دانش من چگونه می توانم بهتر زندگی کنم نبوده اند.

بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است.   مارک زاکربرگ

موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شود، همان هایی هستند که توسط افراد عجول رها شده اند!   آلبرت انیشتین

اگر بهت گفتند نمی تونی کاری رو انجام بدی فقط بهشون بخند! بعدا می فهمند که چرا بهشون خندیدی.

وقتی دائم بگویی گرفتارم، هیچ وقت آزاد نمی شوی وقتی دائم بگویی وقت ندارم، هیچوقت زمان پیدا نمی کنی وقتی دائم بگویی فردا انجامش می دهم، آن فردا هیچوقت نمی آید!   افلاطون

 


درسی از زندگی

چارلی چاپلین : با پدرم به سیرک رفته بودیم توی صف خرید بلیط زن وشوهری با چهار فرزندشان جلوی ما بودند.
که با هیجان زیادی در مورد شعبده بازی هایی که قرار بود ببینند، صحبت می کردند.
وقتی به باجه بلیط فروشی رسیدند، متصدی باجه، قیمت بلیط ها را به آنها اعلام کرد.
ناگهان رنگ صورت مرد تغییرکرد و نگاهی به همسرش انداخت. معلوم بود که مرد پول کافی نداشت و نمی دانست چه بکند .و به بچه هایی که با آن علاقه پشت او ایستاده بودند چه بگوید.

ناگهان پدرم دست در جیبش برد و یک اسکناس صد دلاری بیرون آورد و روی زمین انداخت. سپس خم شد و پول را از زمین برداشت به شانه مرد زد و گفت: ببخشید آقا، این پول از جیب شما افتاد.! مرد که متوجه موضوع شده بود، همان طور که بهت زده به پدرم نگاه می کرد گفت: متشکرم آقا.
مرد شریفی بود ولی درآن لحظه برای اینکه پیش بچه ها شرمنده نشود، کمک پدرم را قبول کرد.
بعد از این که آنها داخل سیرک شدند، من و پدرم آهسته از صف خارج شدیم و به طرف خانه برگشتیم. و من در دلم به داشتن چنین پدری افتخار کردم. ” آن سیرک زیباترین سیرکی بود که به عمرم نرفته بودم “

از روی عشق زندگی کن نه اجبار…


 

 

جاهایی بروید که مورد توجه واقع شوید، نه مورد تحمل؛
اگر آنها ارزش واقعی شما را نمیداند پس دیگر وقتش است یک شروع جدید در روابطتان داشته باشید.   جیم ران

افرادی که صبر خوبی دارند، اتفاقات خوبی برایشان رخ میدهد
و اتفاقت عالی برای افرادی که اتفاقات عالی را خودشان با تلاش خودشان محقق میکنند.  جورج فورمن لوکاس

اول شما را نادیده می گیرندبعد به شما خواهند خندیدسپس با شما خواهند جنگیدو بعد شما برنده خواهید شد   مهاتما گاندی

می دانید چگونه باید ترس را محدود کرد؟تنها راه برطرف ساختن ترس روبه روشدن با ان است اگر ترس به زندگی تان سایه انداخته به سراغش بروید روبرویش بایستید و به آن حمله ور شوید.


خبر مرگ نوبل

آلفرد نوبل از جمله افراد معدودی بود که این شانس را داشت تا قبل از مردن، آگهی وفاتش را بخواند.
زمانی که برادرش لودویگ فوت شد، روزنامه‌ها اشتباهاً فکر کردند که نوبل معروف (مخترع دینامیت) مرده است.
آلفرد وقتی صبح روزنامه‌ها را می‌خواند با دیدن آگهی صفحه اول، میخکوب شد: آلفرد نوبل، دلال مرگ و مخترع مر‌گ‌آورترین سلاح بشری مرد!

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

آلفرد، خیلی ناراحت شد. با خود فکر کرد: آیا خوب است که من را پس از مرگ این گونه بشناسند؟
سریع وصیت نامه‌اش را آورد. جمله‌های بسیاری را خط زد و اصلاح کرد.
پیشنهاد کرد ثروتش صرف جایزه‌ای برای صلح و پیشرفت‌های صلح آمیز شود.

امروزه نوبل را نه به نام دینامیت، بلکه به نام مبدع جایزه صلح نوبل، جایزه‌های فیزیک و شیمی نوبل و… می‌شناسیم.
او امروز، هویت دیگری دارد.یک تصمیم، برای تغییر یک سرنوشت کافی است.


امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید

 

امتیاز به ما
[تعداد: 1 میانگین: 5]

 

2 دیدگاه برای “جملات زیبا و آرامبخش روح خسته شما را نوازش می دهد

  1. محمد حسن بیگی گفته:

    مطالبتان بسیار کاربردی و قابل فهم برای همگان است زیرا که با نثری ساده و روان نگاشته شده است من اغلب مطالب مربوط به موفقیت مندرج در سایتتان را مرور نمودم
    بسیار عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo