موفقیت در یک ساعت :: رازهایی از قانون جذب که به شما نگفته اند

موفقیت

اصلی ترین نیاز شما برای موفقیت، ایمان به موفقیت است. شما باید با تمام وجود بپذیرید که موفق خواهید شد و شما شایسته و لایق موفقیت هستید. در صورتی که به دنبال راه هایی برای کشف راز موفقیت هستید و می خواهید از توان ذهن خود برای موفقیت بهره مند شوید، با خواندن این مقاله متوجه می شوید که موفقیت در یک ساعت دور از دسترس نیست.

دستیابی به راز موفقیت در یک ساعت

خداوند متعال و مهربان زمینه موفقیت را برای تمامی بندگان خود آفریده و فراهم نموده است .اما برخی از ما به افراد موفق و تاثیرگذاری تبدیل می شویم. ولی برخی دیگر با وجود تلاش و پشتکار به اهداف مورد نظر خود دست نمی یابیم. موفقیت سن ندارد و تمامی افراد با هر سن و سالی که دارند و در هر موقعیتی که قرار دارند، می توانند به موفقیت هایی که ذهن خود تعریف کرده اند، دست پیدا نمایند.

هر شخصی در زندگی خود معیارهایی برای موفقیت دارد و مشخصا الگوهایی را در زندگی به عنوان افراد موفق انتخاب نموده است. جالب است بدانید افراد موفق که حتی با معیار های مختلف موفق محسوب می شوند، راز موفقیت یکسانی دارند. افراد زیادی بوده اند که از طریق مصاحبه و مطالعات، راز موفقیت این افراد را استخراج کرده و تلاش نموده اند تا بتوانند راز موفقیت آنان را کشف در اختیار عموم قرار دهند. افرادی نظیر کوین ترودو ,  استر هیکس , راندا برن و…

راز موفقیت و القا به ذهن

راز موفقیت، ایمان به موفقیت است اما برای داشتن ایمان لازم است ذهن قدرتمندی داشته باشیم. از قدرت ذهن خود کمک بگیرید و ایمان خود را تقویت کنید تا هر چه سریع تر به موفقیت دست یابید. موفقیت را به ذهن خود القا کنید و اجازه ندهید نا امیدی و یاس از توان ایمان و قدرت ذهن شما بکاهد. اجازه دهید قانون جذب در زندگی شما جریان یابد.

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

موفقیت را به سمت خود جذب کنید و راه های ورود ضعف و نا امیدی را به روح و ذهن خود ببندید. قدرت ذهن و تمرکز خود را افزایش دهید تا بتوانید به راز موفقیت دست یابید و از تفاوت انسان، برترین مخلوق جهان هستی، با سایر مخلوقات استفاده نمایید.

 

برای دستیابی به راز موفقیت در یک ساعت چه باید کرد؟

در صورتی که به دنبال راه هایی برای کشف راز موفقیت هستید و می خواهید از توان ذهن خود برای موفقیت بهره مند شوید، دوره های راز موفقیت کوین ترودو پیشنهاد ما به شماست. تنها کاری که باید انجام دهید، گوش کردن و آزاد ساختن ذهنتان برای القای موفقیت است. کوین ترودو راز های موفقیت را با شما در میان می¬گذارد و به شما آموزش می دهد که چگونه می توانید با القا به ذهن، بر راز های موفقیت تسلط داشته باشید.

اما در این دوره شما چه چیزهایی را یاد میگیرید.در اینجا خلاصه ای از بعضی قسمتها را در اختیار شما قرار می دهم:

گام اول:مطالعه کنید

 اگر تا حالا اهل مطالعه نبوده اید اولین پیشنهاد من به شما این است که در اولین فرصت یکی از این کتاب ها را تهیه کنید:

  راز نوشته خانم راندا برن

 اسرار ذهن ثروتمند نوشته ناپلئون هیل

 بخواهید تا به شما داده شود نوشته استر هیکس

 

 برای شروع فقط یک کتاب را تهیه کنید و شروع به خواندن آن کنید. آنقدر  آنرا بخوانید که با تمام وجود تک تک کلمات آن را احساس کنید. قرار نیست ما کتاب را حفظ کنیم. موضوع این است که شما باید نوشته های کتاب را درک کنید. به یاد داشته

باشید که اشخاصی که آن کتاب ها را نوشته اند جزء موفق‌ترین افراد دنیا هستند. البته این را بدانید لزوماً آنها هوش بیشتری نسبت به شما ندارند. آنها صرفاً راز را را یاد گرفته اند . به توصیه های بزرگان گوش کنید و آنرا در مسیر زندگی به کار بگیرید.

انتخاب استاد خوب

 در این مرحله شما باید یاد بگیرید که از چه کسی پیروی کنید. چه کسی را به عنوان استاد خود برگزینید. یک رودخانه را در نظر بگیرید , کیلومترها طول دارد و در طول این مسیر گیاهان زیادی رشد کرده, درختان زیادی قد کشیده اند و چیزهای زیادی را در طول این مسیر می‌توانیم ببینیم. اما سرچشمه این رودخانه در یک نقطه خاص قرار دارد اینجا جاییست که زلال ترین آب از دل زمین می جوشد و در طول مسیر به جریان می افتد.

 قانون جذب نیز به همین شکل است افراد زیادی وجود دارند که ادعا می کنند قانون جذب را به طور کامل یاد گرفته اند آن را به دیگران آموزش می دهند. در نگاه اول شاید این قضیه درست باشد. اما اگر شما به دنبال استادانی باشید که دیگران دنبال رو آنها بوده اند  و اکنون ادعای استادی دارند قطعاً کمک بزرگی را به خودتان کرده اید. پس گام اول این است که شما مطالعه کنید یاد بگیرید اما نه از هر کسی.

گام دوم: احساس خوبی داشته باشید

 بیایید از همین لحظه شروع کنید. به چه چیزی فکر می‌کنید؟ آیا موضوعی که الان دارید به آن فکر می کنید احساسات شما را مثبت میکند یا منفی؟ مثلاً اگر شما راجع به دعوایی که دیروز با دوست خود داشته اید فکر می کنید به طور قطع به یقین الان احساس شما منفی است.

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

بنابراین این یک هشدار است  که در حال حاضر شما در حالت مثبت قرار ندارید. بنابراین لازم است که سریع افکار خود را عوض کنید. این کار برای شما هیچ هزینه ای ندارد. بیایید اینطور به قضیه نگاه کنیم. اگر کما کان شما در ذهن خود به دعوایی که با دوست خود داشته اید فکر کنید آیا می توانید چیزی را عوض کنید؟ آیا اوضاع  آن طوری که باید درست شود, اتفاق می افتد؟ مطمئناً نه. پس افکار خود را عوض کنید تا احساس شما عوض شود.

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

 حال فرض میگیریم شما در افکار خود به سلامت فکر می کنید. حالا چه اتفاقی می افتد؟ آیا غیر از این است که زیباترین احساس ها در وجود شما جاری می شود؟ البته به یاد داشته باشید که اگر شما در افکار خود به ثروت فکر می کنید ,  باید به داشتن ثروت فکر کنید نه نداشتن آن. بین این دو قضیه بسیار تفاوت است. اگر شما به داشتن ثروت فکر کنید خود را در حالی می بینید که در ثروت هستید. اما اگر به نداشتن آن فکر کنید نگاهی از سر حسرت به آن دارید. و نتیجه باز هم احساس منفی می شود.

دنیای درون و برون

این را بدانید که دنیای همه آدمها به دو شکل است. دنیای بیرون و دنیای درون. خودتان را تجسم کنید در یک شبانه روز. تمام اتفاقاتی که در دنیای بیرون برای شما رخ می دهد در نظر بیاورید. و همچنین تمام افکاری که در طول شبانه روز در درون شما پرسه می زنند رانیز در نظر بگیرید. در مورد اول شما احتمالا بتوانید تمام اتفاقات روز را که در بیرون برای شما رخ داده به صورت کامل بر روی یک کاغذ بنویسید. اما اگر تصمیم بگیرید همین کار را برای افکار درونتان عملی کنید این قطعا امکان‌پذیر نیست.

افکارمان را با احساس بسنجیم

 هر انسان در طول روز حدود ۶۰ هزار فکر در مغز خود تولید می کند. نوشتن این ۶۰ هزار فکر امکان پذیر نیست. حال خودتان قضاوت کنید از لحاظ کمیت کدام اتفاقات در زندگی شما حجم بیشتری دارد؟ دنیای درون یا دنیای بیرون. جواب مشخص است. طبق نظر تمامی روانشناسان و همچنین اساتید قانون جذب. شما در حال حاضر نتیجه افکاری هستید که در گذشته داشته اید. اما خبر خوشحال کننده این است که اگر شما در همین لحظه تصمیم بگیرید که درون خود را از افکار و احساسات مثبت پر کنید, آینده فیزیکی خود را خواهید ساخت.بنابر این دنیای درون از لحاظ کیفی هم بر زندگی شما تاثیر دارد.

برای موفقیت لازم است که شما احساس خود را خوب کنید.احساس شما دقیقا مانند یک علامت هشدار است.

 

گام سوم: ایمان به موفقیت بزرگترین راز موفقیت است!

راهکارهای مختلفی برای موفقیت به شما پیشنهاد می شود. اصلی ترین نیاز شما برای موفقیت، ایمان به موفقیت است. در گام سوم بایستی با تمام وجود بپذیرید که موفق خواهید شد و شما شایسته و لایق موفقیت هستید. ایمان به موفقیت، بزرگترین راز موفقیت است. اگر کوچکترین تردیدی در موفقیت نداشته باشید، بی شک به اهدافتان خواهید رسید.

آرزو کنید و ایمان داشته باشید به آرزوهای خود دست خواهید یافت. آرزوی شما دستور شماست. باید طبق آرزوهای خود عمل کنید. تفاوت افراد موفق و افرادی که به موفقیت های بزرگ در زندگی خود دست نیافته اند، در دنبال کردن آرزوها و ایمان به امکان تحقق آن هاست. هر چه قدرت ایمان شما بیشتر و بیشتر باشد، موفق تر خواهید بود. اما چرا با وجود این که راز موفقیت کشف شده است باز هم موفق نمی شویم؟

یکی از اسراری که در این مرحله وجود دارد این است که شما ایمان داشته باشید اتفاقات خوبی که منتظر آن هستید هم اکنون رخ داده است یعنی اینکه شما خودتان را در شرایطی ببینید که اتفاقات خوب افتاده است. همین الان این را  تجسم کنید. تجسم کنید که خانه مورد علاقه خود را خریده اید. ماشین مورد علاقه خود را دارید. و همین الان در حال رانندگی با آن هستید. چه حسی به شما دست میدهد. قطعاً این یک حس خوب است  و احساسات خوب ,حال خوب وزندگی خوب را به همراه دارد و پیامد آن این است که شما تبدیل به یک شخص موفق می شوید.

  بهترین احساسات را برای شما آرزو می کنم

  موفق باشید

امتیاز به ما
[تعداد: 2 میانگین: 5]

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo