پاکسازی با روش هواوپونوپونو _ چگونه روحم را پاکسازی کنم

پاکسازی با روش هواوپونوپونو

  پاکسازی با روش هواوپونوپونو :

 در این مقاله می‌خواهیم در مورد پاکسازی با شما صحبت کنیم و یک روش عالی پاکسازی که هواوپونوپونو نام دارد را به شما معرفی کنیم. این روش را شخصی از اهالی هاوایی به نام دکتر هیولن بر روی بیماران روانی یک بیمارستان به مرحله عمل درآورده است. و بدون ویزیت کردن بیماران آن بخش باعث بهبودی آنان گردیده است. دکتر جو ویتالی به طور کامل در کتاب محدودیت صفر به تشریح این روش پرداخته است.

هواوپونوپونو فرایندی است در راه رها کردن انرژی سمی در بدن انسانها که بازده آن مشاهده تاثیرش بر اندیشه‌ها ، گفتار و اعمال الهی است. این روش باعث حل تمام مشکلاتی می‌شود که سال‌ها از حل آن عاجز بوده ایم، این روش باعث درمان بیماری‌هایی می‌شود که سال‌ها با آن دست و پنجه نرم کرده ایم، این روش باعث بهبود روابط تان با دیگران می‌شود، باعث می‌شود که در زندگی همواره تصمیمات درست بگیرید و اشتباه نکنید در کل با این روش به هرچه که بخواهید خواهید رسید و این یعنی معجزه.

 پاکسازی با روش هواپونوپونو چیست؟

هواوپونوپونو به معنای انجام کار صحیح یا اصلاح یک اشتباه است. هر اشتباهی سرچشمه گرفته از ذهن آدمی است که در نتیجه شکل‌گیری خاطرات دردناک گذشته پدید می‌آید. هواوپونوپونو شیوه ای را در اختیارتان قرار می‌دهد که توسط آن از انرژی ناشی از آن افکار دردناک رهایی می‌یابیم. افکاری دردناک که سبب ایجاد بی تعادلی در وجود انسان ها می‌گردد.

 چگونه درمانگر می تواند به درمان بیماری ها با این روش بپردازد:

 در روش های سنتی درمان گری و حل مشکلات بیماران، درمانگر با این نگرش کار خود را شروع می‌کند که منبع  آن مشکل در وجود مراجعه کننده قرار دارد نه در وجود او. همچنین بر این باور است که یاری کردن به سایرین از وظایف اصلی او محسوب می‌گردد.

1668430569066 - پاکسازی با روش هواوپونوپونو _ چگونه روحم را پاکسازی کنم

آیا ممکن است چنین روشی سبب پدید آمدن مشکلات درمانگران و درمان آنها شده باشد؟ برای حل کامل مشکل، درمانگر باید صد درصد خود را مسئول پدید آمدن آن مشکل بداند. یعنی بپذیرد که ریشه اصلی مشکل، شکل گرفته از افکار غلط اوست، نه بیمار. درمانگری که توانایی تبدیل افکار غلط را چه در ذهن خود و چه بیمار، به عشق داشته باشد، آنگاه می تواندبه درمان بیمار بپردازد.

 در حل مسائل و پاکسازی با روش هواوپونوپونو، درمانگر  ابتدا با استفاده از هویت خود که همان ذهنش است، با منبع اصلی ارتباط برقرار کند، که منبع بی پایان عشق یا خدا نامیده می‌گردد. با این ارتباط، درمانگر از عشق درخواست می‌کند تا به اصلاح افکار غلطی بپردازد که به صورت مشکل، هم در خودش و هم در وجود بیمارش وجود دارد و این فرایند را می‌توان توبه و طلب بخشش از سوی درمانگر از خداوند دانست.

در پاکسازی با روش هواوپونوپونو درمانگر از خدا چه چیز را طلب می کند؟

 به خاطر آن افکار غلط در ذهنم که سبب به وجود آمدن این مشکل در من و بیمار شده طلب بخشش دارم، پس لطفاً مرا ببخش. در پاسخ  به توبه  و طلب بخشش از سوی درمانگر، عشق سبب فرآیندی اسرارآمیز می شود و آن افکار غلط را محو می‌کند.

در چنین فرایند روحی، عشق ابتدا به بی اثر کردن منابع می‌پردازد که سبب پدید آمدن این افکار غلط شده‌اند که از ترس، سرزنش، رنجش و یا تنفر پدید آمده، یاحتی ناشی از گیجی و سردرگمی باشد. پس از پاک کردن ذهن از چنین افکاری و رها شدن آن، عشق در آن جا می گیرد که نتیجه آن نوسازی ذهن درمانگر و حل تمام مشکلات اوست. سپس با نور عشق ، نقاط تاریک روح بیمار روشنی می‌یابد.

 مشکل همه ی اتفاقات خودمان هستیم

 مشکل همه اتفاقاتی که برای ما می‌افتد از خودمان سرچشمه می‌گیرد پس خودمان باید برای حل این مسائل تلاش کنیم. خود هویت سازی به روش هواوپونوپونو، مشکلات را نه تنها غیرقابل حل نمی‌داند بلکه به چشم یک فرصت به آنها نگاه می‌کند.

مشکلات از بازپخش خاطرات گذشته شکل می‌گیرند. مشکلات ما چیزی جز دوباره نمایش خاطراتمان در ذهن نیستند و نه به کسی ارتباط پیدا می‌کند و نه به جایی و نه به هیچ شرایطی. هواوپونوپونو، فقط و فقط عشق ورزیدن به خود است.

چنانچه می‌خواهید زندگی خود را بهبود ببخشید، باید به درمان آن بپردازید. چنانچه تصمیم به درمان کسی دارید باید این کار را با درمان خود انجام دهید. دوست داشتن خودتان بهترین راه برای درمان خودتان است و هرچه حال شما بهتر شود، دنیایتان را بهبود بخشیده اید.

1668430522764 - پاکسازی با روش هواوپونوپونو _ چگونه روحم را پاکسازی کنم

ذهن ما کوچک‌ترین اطلاعی از اتفاقاتی ندارد که برایمان رخ می‌دهد. ما از همه چیز‌هایی که در هر لحظه در دور و برمان رخ می‌دهد بی خبریم. بنابراین بهترین و موثرترین راه این است که به پاکسازی روح بپردازیم و همه آن اتفاقات را به نیروی الهی بسپاریم و به او اعتماد کامل داشته باشیم که این به معنای پذیرش تمام اتفاقاتی است که در زندگیمان به وقوع می‌پیوندد.

  هنگامی که پالایش وجود انجام می‌پذیرد دنیا نیز از آلودگی ها تمیز می‌گردد، زیرا درون ما همان دنیا است و آنچه در بیرون او وجود دارد، تصویری سرچشمه گرفته از اوست.

پاکسازی با روش هواوپونوپونو، زیستن با خاطرات یا الهامات؟

 برای زیستن دو شیوه ی متفاوت روبه رویتان قراردارد. زیستن با خاطرات یا با الهامات. خاطرات برنامه‌هایی قدیمی واز پیش نوشته شده‌اندکه پشت سرهم به نمایش در می‌آیند. اما الهامات پیام‌هایی هستند که ازسوی خداوند به شما میرسند. بنابراین اگرتصمیم گرفته اید که با الهاماتتان زندگی کنید راهی جزپاک کردن ان خاطرات از ذهن ندارید. پس تنها کاری که باید انجام دهید پاک کردن و پاک کردن است تابه وضعیت صفر برسید.

پاکسازی با روش هواوپونوپونو و رسیدن به وضعیت صفر

هنگامی که در وضعیت صفر هستیم، هیچ خاطره‌ای نداریم. در چنین وضعیتی، هویت معنا ندارد و هرچه هست تنها الهیت است و بس. در این مقاله قصد داریم روشی را به شما بیاموزیم که با استفاده از آن پاکسازی کنید و این روش را می توان در چهار عبارت ساده  خلاصه کرد که باید آن را به پروردگار ابراز دارید:

 دوستت دارم

 متاسفم

 لطفاً مرا ببخش

  شکرگزارم

 الهام از سوی الهیات و خاطره اطلاعاتی است به ثبت رسیده در ذهن ناخودآگاه مان. الهام ، کاملاً جدید و خاطره، کهنه و قدیمی است. با پاک کردن خاطرات، می‌توانید اطمینان یابید که خواست الهیت به صورت الهام به شما نازل می‌شود و در این صورت دگرگونی مورد نظرتان شکل می‌گیرد.

هنگامی که در منطقه وضعیت صفر قرار می‌گیرید، جایی که هیچ حد و مرزی در آن وجود ندارد دیگر نیازی به تصمیم‌گیری ندارید زیرا به شما الهام می‌شود و شما آن را به مرحله اجرا در می‌آورید. و به این ترتیب معجزه آغاز  می‌گردد.

خود ما مسئول صددرصد اتفاقات هستیم

 آیا تاکنون توجه کرده اید که هر جا مشکلی برایتان پیش می‌آید، شما نیز آنجا هستید؟ موضوع این است که شما صد درصد و به طور کامل مسئول همه چیز هستید و هیچ استثنایی در این راه وجود ندارد و به هیچ شکل نمی‌توانید از زیر آن شانه خالی کنید شما کاملا مسئول همه اتفاقات هستید همه!

1668441246589 - پاکسازی با روش هواوپونوپونو _ چگونه روحم را پاکسازی کنم

 هاوایی‌های کهن بر این باورند اشتباه از ذهن سرچشمه می گیرد که خاطرات آزار دهنده در آن ریشه دارند.

هواوپونوپونو روشی را در اختیارتان قرار می‌دهد که به وسیله آن می‌توانید انرژی‌تان را آزاد کنید که سرچشمه گرفته از افکار دردناک یا اشتباهات هستند و به خاطر وجود آن است که بی تعادلی به وجود میی‌آید، یا بیماری در شما شکل می گیرد. هواپونوپونو فرایندی برای حل مشکلات است که به طور کامل و تنها درون شما انجام می‌پذیرد.

خاطرات، همان اندیشیدن و الهامات، واگذار کردن آن است که بیشتر مردم بر اساس خاطراتشان رفتار می کنند، بدون آنکه خودشان از این موضوع آگاه باشند آنها در واقع هیچ اطلاعی از دنیای اطراف ندارند.

 چه زمانی پیام پروردگار را می شنویم؟

 هرگاه نگرشی به جهان داشته باشیم، آنگاه، پروردگار پیامی به ذهنمان می فرستد. در چنین حالتی  چنانچه بر اساس باز نمایش خاطراتمان زندگی کنیم که بیشتر ما همین کار را می کنیم آن وقت توانایی شنیدن آن را نخواهیم داشت، چه رسد به عمل کردن به آن. زیرا آنقدر سرگرم شنیدن صدای ذهنمان هستیم که ممکن نیست بتوانیم آن پیام را بشنویم.

هواوپونوپونو کاری آسان نیست و نیاز به تعهد پذیری دارد. این روش نیاز به تمرکز دائمی و پشتکار فراوان روی پاک کردن، پاک کردن و پاک کردن دارد.

هیچ چیز در بیرون ما وجود ندارد، هر چه هست در درون خود ما است. وقت بگذارید و تمرین‌های هواوپونوپونو را انجام دهید مطمئن باشید نتیجه ای شگفت انگیز در انتظارتان است. پاکسازی از هر کار دیگری مهم‌تر است. پاکسازی سیل نعمت‌های الهی را به سویتان جاری می‌کند.

1668430617341 - پاکسازی با روش هواوپونوپونو _ چگونه روحم را پاکسازی کنم

با ایده هایی که در ذهن شکل می‌گیرد، می توانید خوشبخت و حتی بسیار پولدار شوید. وقتی به شما الهام می‌شود که پاکسازی را به طور کامل انجام داده باشید. اگر تو طلب بخشش می کنی، نه  به خاطر نیاز خداوند بلکه به خاطر خودت است که وجودت را پاکسازی کنی. خداوند رحمت بیکران بر بندگانش نازل کرده که انتهایی بر آن متصور نیست.

 دعا پلی است میان ما و پروردگار:

فردی که دست به دعا بر می دارد باید طلب بخشش کند. این کار را به خاطر همه ی چیزهایی می کند که در وجود خود دارد که سبب به وجود آمدن شرایطی شده که در بیرون اوست. دعا پلی است میان ما و پروردگار که بی گمان نتیجه‌بخش خواهد بود و هرگز شکستی در پی نخواهد داشت. دعا نتیجه بخش است دعا صددرصد مفید است مگر آنکه خود مانع به ثمر رسیدن آن شویم.

انسانها به چیزی دست می‌یابند که احساس می‌کنند، نه آنچه که بر زبان می‌آورند.

بسیاری از ما دعا می‌کنیم بدون آنکه باور داشته باشیم خدا صدای ما را می‌شنود یا اگر هم بشنود، به ما کمک خواهد کرد یا نه. بسیاری از ما در حالی دست بر می‌داریم که کاملا ناامید و دلسرد هستیم و همین احساس ناامیدی، بخش بزرگی از انرژی مورد نیاز مان را برای تحقق آن دعا از میان می‌برد.

1668441211104 - پاکسازی با روش هواوپونوپونو _ چگونه روحم را پاکسازی کنم

در هواوپونوپونو هیچ گناهی غیرقابل بخشش محسوب نمی‌شود:

  فقط افرادی می‌توانند از مشکلاتشان نجات پیدا کنند که مسئولیت صددرصدی زندگی‌شان را پذیرا شوند.

در روش درمانی کهن هواپونوپونو، بیمار از پروردگار می خواهد تا کاستی‌های درون او را با بر زبان آورد: به خاطر هر چه که در درونم رخ می‌دهد و سبب پیدایش چنین مشکلی می‌گردد ، مرا ببخش.

آنگاه رحمت الهی کمبود‌های درون او را جبران و زندگی‌اش را دگرگون می‌کند. در نگرش هواوپونوپونو هیچ کمبودی و گناهی غیرقابل بخشش  محسوب نمی شود، بلکه به چشم فرصتی به آن نگریسته می شود که سبب یافتن نگرشی بهتر به عشق و الهاماتی می‌شود که از سوی پروردگار بر ما نازل می‌گردد.

مسوولیت صد در صد زندگیمان را بپذیریم

در پاکسازی با روش هواوپونوپونو وقتی که می‌گوییم قبول، تمام و کمال و صد در صدی مسئولیت ، یعنی باید حتی مسئولیت افرادی را نیز پذیرا باشیم که در زندگی‌تان هستند یا به نوعی با شما ارتباط پیدا می‌کنند.

بنابراین شما مسئول همه ی رویدادهایی هستید که برای آنها پدید می‌آید و این موضوعی است که باید کاملاً به آن توجه کنید.  پس اگر از این روش در زندگی تان سود ببرید، بدون تردید زندگی‌تان  دگرگون خواهد شد. گرچه حتی درک این نکته که چگونه می‌توانیم چنین مسئولیتی را بپذیریم سخت و دشوار است و بسیاری از ما نمی‌توانیم آن را در ذهنمان تحلیل کنیم.

 اما چنانچه آمادگی پذیرش ان را پیدا کنید، آنگاه باید تصمیم بگیرید که مایلید این دگرگونی چگونه باید پدید آید.

به صورتی که دنیا نیز همراه شما تغییر پیدا کند. تنها راه مطمئن برای پدید آوردن این دگرگونی، بر زبان آوردن عبارت:  دوستت دارم است.  که جمله ای کلیدی محسوب می‌شود به شرط اینکه آن را برای خودتان استفاده کنید نه برای دیگران.

1668441162628 - پاکسازی با روش هواوپونوپونو _ چگونه روحم را پاکسازی کنم

مشکل آنها مشکل شما نیز هست. پس باید روی خودتان کار کنید نه روی آنها. چون آن کسی که باید درمان شود، این شمایید، نه آنها … شما منبع و سرچشمه همه تجربیات در این دنیا هستید. این چکیده ی فرآیند به‌روز شده هواوپونوپونوست. از همین حالا شروع کنید.

 برای پاکسازی با روش هواوپونوپونو چه چیزی را باید مدام بر زبان بیاوریم؟

 اما آنچه را که باید بر زبان بیاورید بیان عبارت: دوست دارم، متاسفم، لطفاً مرا ببخش، خدایا شکرت است.

 این عبارت‌ها را بر زبان می‌آورید تا اطلاع دهید چیزی بدون آنکه بدانید چیست وارد سیستم ذهنی یا جسمی‌تان شده.

چیزی که نمی‌دانید از کجا آمده و نیازی هم به دانستن این امر ندارید.

عبارت متاسفم، این عبارت را بارها تکرار کنید تا خداوند شما را درمان کند. شما به این شکل از خداوند درخواست می‌کنید تا شما را در بخشیدن خودتان کمک کند.

ورود به دوره آموزشی درمان دیابت

سپس می‌گویید: شکرگذارم و دوستت دارم که در حقیقت  قدرشناسی و سپاسگزاری‌تان را بازگو می‌کنید. ایمان خود را آشکار می‌کنید و در این صورت مشکل پدید آمده به بهترین شکل ممکن نه تنها برای شما، بلکه برای همگان حل خواهد شد.

جمله دوستت دارم، انرژی های درون را رها می‌کند و سبب پیوند دوباره میان شما و الهیت خواهد شد. از آنجایی که وضعیت صفر عشقی ناب و پاک است، زمانی که در آن وضعیت قرار می‌گیرید آن وقت می‌توانید آن عشق را تجربه کنید. بعد از آن هر اتفاقی که می‌افتد مربوط به الهیت میشود.

گاهی نیز به شما الهام میشود که چه کار باید بکنید و آن کار را به درستی نمی‌دانید باز هم پاکسازی کنید هنگامی که پاک شدید آن وقت می دانید چه کار باید بکنید.1671116630994 - پاکسازی با روش هواوپونوپونو _ چگونه روحم را پاکسازی کنم

لینک کانال تلگرام ما: گروه تحقیقاتی جذب ساده

jazbesadeh@امتیاز به ما
[تعداد: 17 میانگین: 4.5]

 

همکار فروش محصولا ما باشید و پورسانت دریافت کنید:

13 دیدگاه برای “پاکسازی با روش هواوپونوپونو _ چگونه روحم را پاکسازی کنم

 1. م ج گفته:

  با سلام من به این روش ایمان دارم ولی میخوام بدونم فقط این چهار عبارتو تکرار کنیم یا همراه این عبارت مشکل روبیان کنیم

  • کیومرث سیفی راد گفته:

   سلام
   شما در مرحله اول مشکل رو میبینید و باهاش مواجه میشید، بنابراین هدفتون اینه که مشکل رو پاکسازی کنید. هوش برتر از همه چی اطلاع داره، بنابراین نیازی نیست که مشکل رو بیان کنید. شما با تکرار مداوم این چهار عبارت در واقع هدفتون پاکسازی مشکل مورد نظر هست. پس همه چی رو به هوش برتر بسپارید. این هوش نیت شما رو شناسایی میکنه.
   موفق باشید

 2. امیرحسین دهقانی گفته:

  سلام من هنوز در مورد فرایند پاکسازی ابهام دارم. آیا پاکسازی همان ذکر ۴ عبارته با بعد از گفتن چار عبارت باید کار دیگه ای انجام بدیم و در واقع پاکسازی اون کار دیگه است؟ منظورم اینه که وقتی میگیم پاکسازی کنیم دقیقا چه کار فیزیکی یا ذهنی باید انجام بدیم؟

  • کیومرث سیفی راد گفته:

   سلام و دروود خدمت شما دوست گرامی
   امیدوارم حالتون عالی باشه
   پاکسازی در واقع پاک کردن خاطرات منفی در مورد مسائلی هست که شما رو آزار میده. در وهله اول شما باید به این قضیه ایمان داشته باشید.و سپس موضوعی را که برایتان آرار دهنده هست را با گفتن چهار کلمه متاسفم لطفا منو ببخش متشکرم و دوستت دارم بصورت مداوم این خاطره را پاک کنید تا در خلا قرار بگیرید.
   خیر کار خاص دیگری لازم نیست انجام دهید.

  • سیفی راد گفته:

   درورد بر شما
   دوست عزیز نویسنده کتاب آقای ویتالی اشاره می کنند که دکتر هیولن با این روش بیماران روانی را شفا داده اند.و خود ایشان نیز دز تماس با بیمارستان به صحت موضوع پی می برد.در هر صورت گفتن این جملات قطعا نمی تواند ضرر داشته باشد.پس با ایمان کامل استفاده کنید.موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo