چگونه ارتعاش پول بفرستیم؟

ارتعاش

چگونه ارتعاش پول بفرستیم؟همه چیز در دنیا، در روی زمین، در هوا، در دنیای فیزیکی و غیر فیزیکی در حال ویبریشن است. و تمام این ارتعاشات را خدای بزرگ توسط قانون جذب سازمان دهی می‌کند  و  این شگفت انگیز است چون اگر دست ما بود نمی‌توانستیم آن را سازماندهی کنیم. تمام اجسام از انرژی تشکیل شده است. و دارای ویبرشن هستند. مثلا به انگشت خود نگاه کنید. چی می بینید؟ قطعا جسمی به نام انگشت. اما اگر همین انگشت را زیر یک میکروسکوپ بگیریم اثری از یک جسم نمی بینیم. مجموعه ای از اتمها، الکترون‌ها پروتون‌ها و در نهایت ریزترین ذره‌ای که تا به حال کشف شده یعنی کوارک را مشاهده می‌کنیم.

دانشمندان هنگامی که بی نهایت به الکترون نزدیک شدند به قانونی رسیدند به نام قانون ریسمان. در این قانون به جای اینکه ذرات را جدا از هم فرض کنند آنها را مانند اجزای یک طناب به هم متصل فرض گرفتند، که به سرعت در حال ویبریشن هستند. و مجموع این ارتعاشات تشکیل اجسام را می‌دهد.حال در آزمایشات بعدی دلیل اینکه بعضی از اجسام همدیگر را جذب می‌کنند و در کنار هم قرار می‌گیرند مشخص گردید. آنها به این نتیجه رسیدند که دو جسمی که بصورت ناخودآگاه همدیگر را جذب می‌کنند و در کنار هم قرار می‌گیرند این است که آنها هم ارتعاش هستند.

ارتعاش پول، ثروت را به سمت ما می‌کشد

نیازی نیست بفهمیم که چگونه دو جسم هم ارتعاش همدیگر را جذب می‌کنند ما فقط از این قانون  استفاده می‌کنیم. مثلا وقتی که ما تلویزیون را روشن می‌کنیم نیازی نیست که بفهمیم چه تغییراتی اتفاق می‌افتد که روشن می‌شود. و چگونه توسط آنتن همه مردم می‌توانند یک فوتبال را نگاه کنند. چگونه با یک دکمه  شبکه‌های آن را عوض می‌کنیم. ما اصلا به این چیزها فکر نمی‌کنیم فقط از آن استفاده می‌کنیم. چون استفاده کردن از آن آسان است. قانون جذب هم همین‌طور است ما فقط باید یاد بگیریم که از آن  استفاده کنیم.

1674625421184 - چگونه ارتعاش پول بفرستیم؟

احساس خوب و ارتعاشارتعاش پول را در خود تقویت کنیم

 به هر چیزی توجه کنیم می‌توانیم ارتعاش آن را بفرستیم و معنی توجه این است که ما در حال فرستادن ارتعاش آن هستیم. و آن را به زندگی خود دعوت می‌کنیم. چون جهان پر از فراوانی است  و از هرچه که بخواهیم بی نهایت وجود دارد به شرط اینکه بگوییم که چه می‌خواهیم. همه انسانها از صبح تاقبل از خواب در حال فرستادن ارتعاش هستند.

اما اکثر افراد این کار را اشتباه انجام می‌دهند. ما از صبح تا شب در حال فرستادن ارتعاش هستیم و ارتعاش چیز‌هایی که نمی‌خواهیم را می‌فرستیم. و توجه خود را روی چیزهایی می گذاریم که نمی‌خواهیم در زندگی‌مان اتفاق بیفتد. و انتظار داریم که آن را از زندگی خود  بیرون کنیم و این اصلا امکان پذیر نیست قانون جهان بر خلاف این است. ما باید روی خواسته ها توجه کنیم.

ما نباید بر روی ناخواسته‌ها تمرکز کنیم. چون در هر صورت ارتعاش آن را می‌فرستیم. مثلا وقتی که می‌گوییم بی پولی را نمی‌خواهیم یا بیماری را نمی‌خواهیم با این کار آنها را به زندگی خود دعوت می‌کنیم. در قانون جذب نمی‌خواهم؛ معنا ندارد به جای این جمله‌ها می‌توانیم بگوییم که من ثروت را می‌خواهم من سلامتی را می‌خواهم. ما روی چیز‌هایی که دوست نداریم، نباید توجه کنیم و مدام در این موارد صحبت یا فکر کنیم.

 ما در همه حال در حال فرستادن ارتعاش هستیم. مثلاً زمانی که مطالعه می‌کنیم ارتعاش می‌فرستیم. زمانی که تلویزیون تماشا می‌کنیم ارتعاش می فرستیم. زمانی که با کسی صحبت می‌کنیم ارتعاش می‌فرستیم. انسان فقط زمانی که خواب است ارتعاش  نمی‌فرستد پس ما باید هر لحظه حواسمان به توجه خود باشد.

1674625421694 1 - چگونه ارتعاش پول بفرستیم؟

ما دائم در حال ارتعاش هستیم دلیل موفقیت و عدم موفقیت در ارتعاش پول

 دلیل عدم موفقیت  فقط یک چیز است که ما ارتعاش منفی به خواسته های خود می دهیم. مثلا ما می خواهیم پولدار شویم  اما در مورد بحران اقتصادی مطالعه می‌کنیم .یا می خواهیم سلامت باشیم اما مطالبی می خوانیم که ببینیم برای سلامتی چه چیزهایی ضرر دارد.پس ما باید مراقب باشیم که در طول روز به چه چیزهایی توجه می کنیم.ممکن است که شما بگویید که این بسیار سخت است که هر لحضه به توجه و افکارم بنگرم.

اگر دوست دارید بدانید باورهای شما چگونه زندگی شما را می سازد این مقاله بسیار به شما کمک می کند.

واقعیت این است که سختی این قضیه زمانی از بین میرود که شما به مرحله ای از آگاهی برسید که ناخودآگاه ودر ضمیرتان بدانید خوبها کدام استو بدها کدام.و این کار نیازمند تمرین وزمان است.اما تا آن لحضه شما به احساس خود بنگرید.در هر لحضه از خود بپرسید به چه فکر می کنی؟ببینید احساستان خوب است یا مخالف آن.اگر احساس خوبی داشتید پس بدانید که راه را درست می روید.

برای درک بهتر موضوع این مقاله‌ها را به شما توصیه می‌کنیم:

 واقعیت‌های زندگی دیگران، واقعیت زندگی ما نیست!

باید این موضوع را بدانیم که واقعیت‌های زندگی اشخاص، واقعیت دنیا و زندگی ما نیست. واقعیت زندگی ما، نتیجه ارتعاشی است که فرستاده‌ایم.  مثلا این واقعیت که می‌گوییم، پول کم است، فقر زیاد است و کشور دچار رکود اقتصادی شده است، یا خیانت در جامعه زیاد  شده است، برای همه صدق نمی‌کند. چون افراد زیادی هستند که در همین شرایط اقتصادی و تورم، ثروت‌های هنگفتی به دست می‌آورند. یا مثلا در روابط، آمار طلاق و خیانت بالا رفته است، اما بسیاری هم در همین شرایط، رابطه‌های عاشقانه‌ای دارند.

1674625421409 - چگونه ارتعاش پول بفرستیم؟

با توجه کردن ارتعاش پول میفرستیمپس واقعیت هر کس تجربه زندگی او است و تجربه او، از ارتعاشی است که فرستاده است و ارتعاش آن را از توجه، به دست آورده است. پس ما به هر چیزی توجه کنیم، ارتعاش آن را می‌فرستیم. و سپس نتیجه آن را در زندگی خود تجربه می‌کنیم. و با چند بار تجربه، واقعیت زندگی ما می‌شود.

ورود به دوره سبک سلامتی

بنابراین ما ارتعاش هر چیزی را بفرستیم همان یا چیزی شبیه به آن را  جذب می‌کنیم. ما یک ارتعاش منفی می‌فرستیم و در زندگی‌مان به وجود می‌آید. و باز هم آنقدر به آن توجه می‌کنیم که دوباره ارتعاش منفی آن را می‌فرستیم.  پس باید از همین حالا تصمیم بگیریم که به موارد منفی توجه نکنیم.  ارتعاش خود را تغییر بدهیم و ارتعاش چیزهایی که دوست داریم را بفرستیم  تا چیزهایی که دوست داریم وارد زندگی‌مان شود. وظیفه ما این است که ارتعاش بفرستیم و خدای خوب و مهربان خودش می‌داند که از چه راه‌هایی جواب ارتعاشات ما را بدهد.1671116630994 - چگونه ارتعاش پول بفرستیم؟

لینک کانال تلگرام ما: گروه تحقیقاتی جذب ساده

jazbesadeh@امتیاز به ما
[تعداد: 5 میانگین: 4.2]

 

همکار فروش محصولات ما باشید و پورسانت دریافت کنید:

6 دیدگاه برای “چگونه ارتعاش پول بفرستیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo