چگونه ارتعاش پول بفرستیم

ارتعاش

اجسام مادی یا اجسام هم ارتعاش

همه چیز در دنیا و در روی زمین , در هوا , در دنیای فیزیکی و غیر فیزیکی در حال ارتعاش است و تمام این ارتعاشات را خدای بزرگ توسط قانون جذب سازمان دهی می کند  و  این شگفت انگیز است چون اگر دست ما بود نمی توانستیم آن را سازماندهی کنیم.تمام اجسام از انرژی تشکیل شده است.و دارای ارتعاش هستند.مثلا به انگشت خود نگاه کنید.چی می بینید؟قطعا جسمی به نام انگشت.اما اگر همین انگشت را زیر یک میکروسکوپ بگیریم اثری از یک جسم نمی بینیم.مجموعه ای از اتمها الکترونها پروتونها و در نهایت ریزترین ذره ای که تا به حال کشف شده یعنی کوارک.

ارتعاش و قانون ریسمان

دانشمندان هنگامی که بی نهایت به الکترون نزدیک شدند به قانونی رسیدند به نام قانون ریسمان .در این قانون به جای اینکه ذرات را جدا از هم فرض کنند آنها را مانند اجزای یک طناب به هم متصل فرض گردید,که به سرعت در حال ارتعاش هستند.و مجموع این ارتعاشات تشکیل اجسام را می دهد.حال در آزمایشات بعدی دلیل اینکه بعضی از اجسام همدیگر را جذب میکنند و در کنار هم قرار میگیرند مشخص

گردید.آنها به این نتیجه رسیدند که دو جسمی که بصورت ناخودآگاه همدیگر را جذب می کنند و در کنار هم قرار می گیرند این است که آنها هم ارتعاش هستند.

بیشتر بخوانید  اسرار ذهن ثروتمندان

نیازی نیست بفهمیم که چگونه دو جسم هم ارتعاش همدیگر را جذب میکنند ما فقط از این قانون  استفاده میکنیم. مثلا وقتی که ما تلویزیون را روشن می کنیم نیازی نیست که بفهمیم چه تغییراتی اتفاق می افتد که روشن می شود. و چگونه توسط آنتن همه مردم می توانند یک فوتبال را نگاه کنند چگونه با یک دکمه  شبکه های آن را عوض می‌کنیم. ما اصلا به این چیزها فکر نمی‌کنیم فقط از آن استفاده می کنیم .چون استفاده کردن از آن آسان است. قانون جذب هم همین‌طور است ما فقط باید یاد بگیریم که از آن  استفاده کنیم.

ارتعاش خود را تنظیم کنیم

 به هر چیزی توجه کنیم می توانیم ارتعاش آن را بفرستیم و معنی توجه این است که ما در حال فرستادن ارتعاش آن هستیم. و آن را به زندگی خود دعوت می‌کنیم. چون جهان پر از فراوانی است  و از هرچه که بخواهیم بی نهایت وجود دارد به شرط اینکه بگوییم که چه میخواهیم .

همه انسانها از صبح تاقبل از خواب در حال فرستادن ارتعاش هستند.اما متاسفانه بصورت اشتباه.ما از صبح تا شب در حال فرستادن ارتعاش هستیم و می گوییم که چه چیزی را نمی خواهیم و توجه خود را روی چیزهایی می گذاریم که نمی خواهیم و انتظار داریم که آن را از زندگی خود  بیرون کنیم و این اصلا امکان پذیر نیست قانون جهان بر خلاف این است. ما باید روی خواسته ها توجه کنیم نه نخواستن ها.

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

مثلا وقتی که می گوییم بی پولی را نمی‌خواهیم یا بیماری را نمی‌خواهیم با این کار آن را به زندگی خود دعوت کرده ایم.  در قانون جذب نمی خواهم معنا ندارد به جای این جمله ها می توانیم بگوییم که من ثروت را می خواهم من سلامتی را می خواهم. ما روی چیزهایی که دوست نداریم نباید توجه کنیم و مدام در این موارد صحبت یا فکر کنیم.

بیشتر بخوانید  هوش مصنوعی و اتوماسیون چگونه می‌تواند به پیشرفت کسب‌وکار کمک کند؟‌

 ما در همه حال در حال فرستادن ارتعاش هستیم. مثلاً زمانی که مطالعه می‌کنیم ارتعاش می فرستیم. زمانی که تلویزیون تماشا می کنیم ارتعاش می فرستیم. زمانی که با کسی صحبت می کنیم ارتعاش می فرستیم. انسان فقط زمانی که خواب است ارتعاش  نمی‌فرستد پس ما باید هر لحظه حواسمان به توجه خود باشد.

 دلیل موفقیت و عدم موفقیت

 دلیل عدم موفقیت  فقط یک چیز است که ما ارتعاش منفی به خواسته های خود می دهیم. مثلا ما می خواهیم پولدار شویم  اما در مورد بحران اقتصادی مطالعه می‌کنیم .یا می خواهیم سلامت باشیم اما مطالبی می خوانیم که ببینیم برای سلامتی چه چیزهایی ضرر دارد.پس ما باید مراقب باشیم که در طول روز به چه چیزهایی توجه می کنیم.ممکن است که شما بگویید که این بسیار سخت است که هر لحضه به توجه و افکارم بنگرم.

اگر دوست دارید بدانید باورهای شما چگونه زندگی شما را می سازد این مقاله بسیار به شما کمک می کند.

واقعیت این است که سختی این قضیه زمانی از بین میرود که شما به مرحله ای از آگاهی برسید که ناخودآگاه ودر ضمیرتان بدانید خوبها کدام استو بدها کدام.و این کار نیازمند تمرین وزمان است.اما تا آن لحضه شما به احساس خود بنگرید.در هر لحضه از خود بپرسید به چه فکر می کنی؟ببینید احساستان خوب است یا مخالف آن.اگر احساس خوبی داشتید پس بدانید که راه را درست می روید.

بیشتر بخوانید  موفقیت در یک ساعت :: رازهایی از قانون جذب که به شما نگفته اند

برای درک بهتر موضوع این مقاله ها را به شما توصیه می کنیم:

 واقعیت ها

 واقعیت های زندگی یک نفر واقعیت دنیا و زندگی ما نیست واقعیت او نتیجه ارتعاشی است که فرستاده.  مثلا این واقعیت که می‌گوییم پول کم است و کشور دچار رکود اقتصادی شده است, یا خیانت در جامعه زیاد  شده است,برای همه صدق نمی کند چون افراد زیادی هستند که در این اوضاع مالی  ثروت های هنگفتی به دست می آورند یا رابطه عاشقانه ای دارند.

پس واقعیت هر کس تجربه زندگی او است و تجربه او از ارتعاشی است که فرستاده و  ارتعاشش را از توجهی که کرده به دست آورده پس ما توجه می کنیم به مواردی و ارتعاش آن را می فرستیم  و آن را در زندگی خود تجربه می‌کنیم و با چند بار تجربه ,واقعیت زندگی ما میشود.

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

پس ما ارتعاش هر چیزی را بفرستیم همان یا چیزی شبیه به آن را  جذب میکنیم.  ما یک ارتعاش منفی می فرستیم و در زندگی مان به وجود می آید بعد آنقدر به آن توجه میکنیم که دوباره ارتعاش منفی می فرستیم  پس باید از همین حالا تصمیم بگیریم که توجه بد نکنیم  ارتعاش خود را تغییر بدهیم و ارتعاش چیزهایی که دوست داریم را بفرستیم تاچیزهایی که دوست داریم وارد زندگی ما شود.

وظیفه ما این است که ارتعاش بفرستیم و خدای خوب و مهربان خودش می داند که از چه راه هایی جواب ارتعاشات ما را بدهد.

خواندن این مقاله  نیز در فهم عمیق تر این موضوع به شما کمک می کند.

زندگی پر از شادی را برای شما آرزو دارم

 

امتیاز به ما
[تعداد: 3 میانگین: 3.7]

 

‫8 نظر ارسال شده در “چگونه ارتعاش پول بفرستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.