راز موفقیت آرنولد شوارتزنگر ;سخنرانی انگیزشی_فایل صوتی

راز موفقیت آرنولد شوارتزنگر

شروع موفقیت آرنولد شوارتزنگر

تمام انسانهای موفق از یک نقطه ای راه خود را به سوی موفقیت شروع کرده اند.در واقع آنها هم قبل از استارت موفقیت تنها یک انسانهای معمولی بوده اند. در این مقاله راز موفقیت آرنولد شوارتزنگر را که در یکی از سخنرانی های خود به آن اشاره کرده در یک فایل صوتی برای شما علاقمندان به موفقیت منتشر می کنیم.

معرفی کوتاه

آرنولد آلویس شوارتزنگر (به آلمانی: Arnold Alois Schwarzenegger) (زاده ۳۰ ژوئیه ۱۹۴۷) مدل، تهیه‌کننده، کارگردان، تاجر، سرمایه‌گذار، نویسنده، نیکوکار، سیاستمدار، بازیگر و بدن‌ساز اتریشی-آمریکایی، برنده جایزه گلدن گلوب بازیگری است. وی فرماندار سابق ایالت کالیفرنیا است.

بیشتر بخوانید  احساس خوب کلید ارتباط با رویاها

شروع حرکت با هدف گذاری

در شروع سخنرانی آرنولد به اهمیت هدف گذاری تاکید می کند.وی می گوید فرض کنید شما بهترین هواپیما را در اختیار داشته باشید. وشروع به حرکت کنید , اما اگر ندانید که به کجا قصد دارید حرکت کنید پس از مدتی سر گردان میشوید . بنابراین برای شزوع شما باید هدف خود را مشخص کنید.سپس در راستای رسیدن به آن شروع به تلاش می کنید.

10 - راز موفقیت آرنولد شوارتزنگر ;سخنرانی انگیزشی_فایل صوتی

زندگی شخصی

او هم اکنون ۴ فرزند دارد (۲ دختر و ۲ پسر) و همسر او نیز ماریا شرایور کندی (خواهرزادهٔ جان. اف. کندی) بود. این دو در سال ۲۰۱۱ از هم جدا شدند.از بهترین دوستان او می‌توان به فرانکو کلمبو – فرانک زین – چارلز گینز و جورج باتلر اشاره کرد که در دوران ورزشی زندگی او خیلی تأثیرگذار بودند.

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

ثروت

بعد از جدایی از همسرش ماریا شریور در سال ۲۰۱۱ میزان ثروت شوارتزنگر ۴۰۰ میلیون دلار تخمین زده شد و حتی طبق مالیات سال ۲۰۰۶ میزان ثروت او تا ۸۰۰ میلیون دلار هم تصور میشد. در سال ۱۹۹۷ شوارتزنگر ۳۸ میلیون دلار پولش را برای خرید جت شخصی صرف کرد. شوارتزنگر یک بار درباره دارایی‌هایش گفت: پول شما را خوشحال نمی‌کند.
من الان پنجاه میلیون دلار دارم؛ ولی وقتی ۴۸ میلیون دلار داشتم خوشحال تر بودم. او همچنین ذکر کرد: من میلیون‌ها دلار پول بعنوان تاجر در گذر زمان کسب کردم.

 

 

امتیاز به ما

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.