بازی فراوانی  استر هیکس _ تمرینی که شما را به ثروت می رساند

بازی فراوانی  استر هیکس

بازی فراوانی  استر هیکس  :

 بازی فراوانی استر هیکس یک  بازی راحت است و در عین حال برای بعضی ها سخت است.

کسی که قانون  جذب را باور ندارد از این بازی نتیجه ای نمی گیرد.این تمرین وقت بسیار کمی از شما می‌گیرد .و فقط چند دقیقه در روز وقت می خواهد و سختی آن به خاطر این است که بعد از گذشت چند روز  خسته می شوید یا فراموش می‌کنید.

بخصوص اگر از لحاظ مالی در تنگنا باشید. با مقاومت ذهنی و ضمیر ناخودآگاهتان  روبه رو می‌شوید. پس اگر می خواهید به نتیجه برسید حتماً این بازی را قدرتمندانه ادامه دهید تا شاهد نتایج شگفت انگیز آن باشید.

با ادامه ی این بازی مقاومت ذهن شما از بین می‌رود. و ارتعاش شما با ارتعاش پول یکی شده و باعث ورود پول به زندگیتان می شود.

نتیجه گرفتن از این بازی به باورهای شما بستگی دارد. و برای همه اتفاقات  یکسانی نمی‌افتد.

امکان دارد بعضی ها از همان روزهای اول  شاهد نتایج خوبی باشند. و بعضی دیگر زمان بیشتری را صرف این بازی کنند تا نتیجه بگیرند.

 نباید این بازی را از روی اجبار و بی حوصلگی انجام داد .چون در این صورت  میل شما به انجام آن کم می شود و نتیجه ای  هم از آن نمی گیرید.

شما باید این کار را از روی علاقه انجام دهید. و با هر خریدی که  انجام می‌دهید احساس شادی ‌کنید.

ذهن انسان نمی‌تواند بین واقعیت و خیال تفاوت قائل شود.پس حتما شادی و هیجان موقع انجام بازی را فراموش نکنید.هرچقدر واقعی تر عمل کنید  نتایج بهتری  می گیرید. همان کارهایی را انجام دهید که در صورت داشتن پول  واقعی انجام خواهید داد.

  روش انجام بازی فراوانی:

 فرض بگیرید که هر روز یک مبلغی پول به حساب شما واریز می شود . و شما باید حتما آن پول را تا انتهای همان روز خرج کنید.

بیشتر بخوانید  رسیدن به رویاها در 6 مرحله |  شش مرحله ای که آرزو را به طلا تبدیل می کند

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

ابتدا برای شروع این بازی از یک مبلغ کم شروع کنید. چون وقتی با یک مبلغ زیادی بازی را شروع می‌کنید با مقاومت ذهنی روبرو می شوید. و همچنین هر روز که می‌گذرد باید  یک مبلغ زیادتری را خرج کنید که با گذشت  چند روز مبلغ بسیار زیادی می شود و شما نمیدانید که با آن چه چیزی بخرید.

پس از این مبلغ کم شروع کنید .مثلا از یک میلیون یا کمتر با هر مبلغی که راحت تر هستید. و مقاومت ذهنتان کمتر است شروع کنید. اگر با روزی یک میلیون شروع کردید روز اول باید یک میلیون خرج کنید و روز دوم دو میلیون و روز سوم ۳ میلیون و روز چهارم ۴ میلیون باید خرج کنید.

فرض کنید که روز هفتم شده است و مبلغ هفت میلیون تومان به حساب شما واریز شده است.  با این فرض که در شش روز قبل مبلغ ۲۱ میلیون تومان خرج کرده‌اید و چیزهایی راکه دوست داشته‌اید خریده اید حالا روزهفتم  است و می خواهید آن  هفت میلیون تومان امروز را خرج کنید. هر روز مبلغ خود را با مبلغی که در روز شروع در نظر گرفته بودید جمع کنید. هر روز به اندازه مبلغ روز اول به مبلغ آخرین روز شما اضافه می شود.

 با آن پول چه چیزهایی می توان خرید:

 با پولی که به حساب شما واریز می شود فقط می توانید چیزهایی که دوست دارید را بخرید. مثلاً روز اول با یک میلیون می‌توانید یک ساعت برای خود بخرید.

توجه  کنید که با آن پول نمی‌توانید بدهی‌ها و قبض‌های خود را پرداخت کنید. چون بازی فراوانی  قصد دارد که تمرکز شما را روی فراوانی ثروت  بگذارد ، در حالیکه پرداخت بدهی توجه شما را روی بدهی ها وقرض هایتان می برد.

بیشتر بخوانید  فیزیک کوانتوم چگونه کارکرد قانون جذب را توضیح می‌دهد؟

با آن  پول نمی توانید سکه و طلا بخرید یا پس انداز داشته باشید. ولی برای استفاده شخصی و هدیه دادن اشکال ندارد. خریدهای را انجام دهید که اگر در واقعیت آن پول را داشته باشید.

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

آنها را می خرید مثلاً در واقعیت شما اگر یک لپ‌تاپ بخرید. دوباره چند روز بعد همان لپ تاپ را نخرید و اگر یخچال می خرید چند روز بعد دوباره پول خود را صرف خرید یخچال نکنید.

طوری این بازی را انجام دهید که در عالم واقعیت قرار دارید. با آن پول می توانید برای کسانی که دوست دارید کادو بخرید.

بازی فراوانی  استر هیکس را به طور واقعی انجام دهید

 برای واقعی تر به نظر رسیدن این تمرین طوری رفتار کنید که ذهنتان آن را باور کند مثلاً به بازار بروید و چیزهایی راکه دوست دارید قیمت کنید و فرض را بر آن بگیرید  که آنها را خریده اید یا اگر این کار برایتان دشوار است از طریق اینترنت سرچ کنید و قیمت های آنها را به دست آورید. وطوری رفتارکنید که انگار آنها را خریده اید هرچه واقعی تر رفتار کنید ذهنتان آن را بیشتر باور می کند.

 برای اینکه فراموش نکنید که روز چندم هستید یا چه وسایلی را خریده اید آنها را در دفترچه یا کامپیوتر خود ثبت کنید یا از برنامه هایی که در اینترنت برای این بازی فراوانی طراحی شده استفاده کنید.

بهترین راه برای اینکه ذهن آن را باور کند این است که یک دسته چک برای خود طراحی کنید یا کپی بگیرید هر روز به مبلغ آن روز در وجه خود چک بکشید و بنویسید که بابت چه چیزی آنچه را کشیده اید مثلا برای خرید ساعت ، تاریخ آن را هم بنویسید هر کاری که لازم است این تمرین واقعی تر به نظر برسد انجام دهید.

بیشتر بخوانید  چگونه ثروتمند شوم | با این روش یک میلیون دلار درآمد کسب کردم

 هدف از بازی فراوانی این است که شما احساس ثروتمند بودن کنید و این حس را داشته باشید که هر چیزی را که بخواهید می توانید بخرید.  با این کار  ارتعاش پولدار بودن را می فرستید و با ثروت هم  ارتعاش می شوید.

 

امتیاز به ما
[تعداد: 4 میانگین: 4.3]

 

‫4 نظر ارسال شده در “بازی فراوانی  استر هیکس _ تمرینی که شما را به ثروت می رساند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.