بازی فراوانی استر هیکس _ تمرینی که شما را به ثروت می رساند

بازی فراوانی استر هیکس اثربخش

بازی فراوانی استر هیکس یک  بازی راحت است و در عین حال برای بعضی‌ها سخت و غیر قابل باور است. کسی که قانون  جذب را باور ندارد از این بازی نتیجه ای نمی‌گیرد.این تمرین وقت بسیار کمی از شما می‌گیرد و فقط چند دقیقه در روز وقت می‌خواهد. سختی آن به خاطر این است که بعد از گذشت چند روز  خسته می‌شوید یا فراموش می‌کنید.

بخصوص اگر از لحاظ مالی در تنگنا باشید. با مقاومت ذهنی و ضمیر ناخودآگاه‌تان  روبه رو می‌شوید. پس اگر می‌خواهید به نتیجه برسید حتماً این بازی را قدرتمندانه ادامه دهید تا شاهد نتایج شگفت انگیز آن باشید.

با ادامه ی این بازی مقاومت ذهن شما از بین می‌رود. و ارتعاش شما با ارتعاش پول یکی شده و باعث ورود پول به زندگی‌تان می‌شود. نتیجه گرفتن از این بازی به باورهای شما بستگی دارد. و برای همه اتفاقات  یکسانی نمی‌افتد. امکان دارد بعضی‌ها از همان روز‌های اول  شاهد نتایج خوبی باشند. و بعضی دیگر زمان بیشتری را صرف این بازی کنند تا نتیجه بگیرند.

 نباید این بازی را از روی اجبار و بی حوصلگی انجام داد .چون در این صورت  میل شما به انجام آن کم می‌شود و نتیجه ای  هم از آن نمی‌گیرید. شما باید این کار را از روی علاقه انجام دهید. و با هر خریدی که  انجام می‌دهید احساس شادی ‌کنید.

1668722970568 - بازی فراوانی استر هیکس _ تمرینی که شما را به ثروت می رساند

ذهن انسان نمی‌تواند بین واقعیت و خیال تفاوت قائل شود. پس حتما شادی و هیجان موقع انجام بازی را فراموش نکنید. هرچقدر واقعی‌تر عمل کنید  نتایج بهتری  می‌گیرید. همان کار‌هایی را انجام دهید که در صورت داشتن پول  واقعی انجام خواهید داد.

روش انجام بازی فراوانی استر هیکس

 فرض بگیرید که هر روز یک مبلغی پول به حساب شما واریز می‌شود. و شما باید حتما آن پول را تا انتهای همان روز خرج کنید.

ابتدا برای شروع بازی فراوانی استر هیکس از یک مبلغ کم شروع کنید. چون وقتی با یک مبلغ زیادی بازی را شروع می‌کنید با مقاومت ذهنی روبرو می‌شوید. و همچنین هر روز که می‌گذرد باید یک مبلغ زیاد‌‌تری را خرج کنید که با گذشت  چند روز مبلغ بسیار زیادی می‌شود و شما نمی‌دانید که با آن چه چیزی بخرید.

پس برای شروع بازی فراوانی استر هیکس از یک مبلغ کم شروع کنید. مثلا از یک میلیون تومان یا کمتر با هر مبلغی که راحت تر هستید، و مقاومت ذهنتان کمتر است شروع کنید. اگر با روزی یک میلیون شروع کردید روز اول باید یک میلیون خرج کنید و روز دوم ۲ میلیون و روز سوم ۴ میلیون و روز چهارم ۸ میلیون باید خرج کنید. هر روز مبلغ را دو برابر کنید.

فرض کنید که روز چهارم رسیده است و مبلغ ۸ میلیون تومان به حساب شما واریز شده است.  با این فرض که در ۳ روز قبل مبلغ ۷ میلیون تومان خرج کرده‌اید و چیزهایی راکه دوست داشته‌اید خریده اید.

حالا روز چهارم است و می‌خواهید آن ۸ میلیون تومان امروز را خرج کنید. در نظر داشته باشید که شما در پایان هر روز کل مبلغ آن روز را باید خرج کنید شما نمی‌توانید از این پول پس انداز کنید. این قاعده بازی فراوانی استر هیکس است.

در بازی فراوانی، چگونه خرید کنم؟

در بازی فراوانی استر هیکس با پولی که به حساب شما واریز می‌شود فقط می‌توانید چیز‌هایی که دوست دارید را بخرید. مثلاً روز اول با یک میلیون می‌توانید یک ساعت برای خود بخرید.

1668722934146 - بازی فراوانی استر هیکس _ تمرینی که شما را به ثروت می رساند

توجه کنید که با آن پول نمی‌توانید بدهی‌‌ها و قبض‌های خود را پرداخت کنید. چون بازی فراوانی  قصد دارد که تمرکز شما را روی فراوانی ثروت بگذارد، در حالیکه پرداخت بدهی توجه شما را روی بدهی‌ها وقرض‌هایتان می‌برد.

با آن  پول نمی‌توانید سکه و طلا بخرید یا پس انداز داشته باشید. ولی برای استفاده شخصی و هدیه دادن اشکال ندارد. خرید‌هایی را انجام دهید که اگر در واقعیت آن پول را داشتید، انجام می‌دادید. مثلاً در واقعیت شما اگر یک لپ‌تاپ بخرید، دوباره چند روز بعد همان لپ تاپ را نمی‌خرید و اگر یخچال می‌خرید چند روز بعد دوباره پول خود را صرف خرید یخچال نکنید.

طوری این بازی را انجام دهید که انگار در عالم واقعیت قرار دارید. همچنین با آن پول می‌توانید برای کسانی که دوست دارید کادو بخرید. این قواعد بازی فراوانی استر هیکس است.

بازی را به طور واقعی انجام دهید

 برای واقعی‌تر به نظر رسیدن این تمرین طوری رفتار کنید که ذهن‌تان آن را باور کند مثلاً به بازار بروید و چیز‌هایی راکه دوست دارید قیمت کنید و فرض را بر آن بگیرید  که آنها را خریده اید یا اگر این کار برای‌تان دشوار است از طریق اینترنت سرچ کنید و قیمت‌های آنها را به دست آورید.

طوری رفتار کنید که انگار آنها را خریده اید هرچه واقعی تر رفتار کنید ذهنتان آن را بیشتر باور می‌کند. هر چقدر واقعی تر این تمرین را انجام دهید ذهنتان ثروتمند‌‌تر می‌شود.

1666371612493 - بازی فراوانی استر هیکس _ تمرینی که شما را به ثروت می رساند

 برای اینکه فراموش نکنید که روز چندم هستید یا چه وسایلی را خریده اید آنها را در دفترچه یا کامپیوتر خود ثبت کنید یا از برنامه‌هایی که در اینترنت برای این بازی فراوانی طراحی شده استفاده کنید.

بهترین راه برای اینکه ذهن آن را باور کند این است که یک دسته چک برای خود طراحی کنید یا کپی بگیرید. هر روز به مبلغ آن روز در وجه خود چک بکشید و بنویسید که بابت چه چیزی آن را کشیده اید.

مثلا برای خرید ساعت، تاریخ آن را هم بنویسید هر کاری که لازم است این تمرین واقعی‌تر به نظر برسد انجام دهید.

ورود به دوره سبک سلامتی

 هدف از بازی فراوانی این است که شما احساس ثروتمند بودن کنید و این حس را داشته باشید که هر چیزی را که بخواهید می‌توانید بخرید.  با این کار  ارتعاش پولدار بودن را می‌فرستید و با ثروت هم ارتعاش می‌شوید.

راز ثروت

اگر به دنبال ثروت هستید، باید بدانید که راز دست یابی به ثروت در پشتکار و یا زیاد کار کردن نیست. ثروت یک ذهنیت است. شما در مرحله اول باید ذهن ثروتمند داشته باشید.

رسیدن به ثروت فراوان اول از درون شروع می‌شود. اگر ذهن خود را ثروتمند کنید، قطعا در آینده‌ای نه چندان دور آن را تجربه خواهید کرد. افراد موفق ذهن ثروتمند دارند.1671116630994 - بازی فراوانی استر هیکس _ تمرینی که شما را به ثروت می رساند

لینک کانال تلگرام ما: گروه تحقیقاتی جذب ساده

jazbesadeh@امتیاز به ما
[تعداد: 4 میانگین: 4.3]

 

همکار فروش محصولات ما باشید و پورسانت دریافت کنید:

4 دیدگاه برای “بازی فراوانی استر هیکس _ تمرینی که شما را به ثروت می رساند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo