تمرین تجسم خلاق برای رسیدن به ثروت

تمرین تجسم خلاق با ذهن

تمرین تجسم خلاق راه ارزشمندی است که می‌تواند شما را به ثروت برساند. خیلی‌ها معتقدند وقتی صحبت پول و خوشبختی به میان می‌آید، هیچ یک از این تفکرات مثبت به کارهای شبانه روزی و نگرش‌های صحیح برای بالا بردن توان پرداخت صورت حساب‌های آخر ماه کوچک‌ترین کمکی نمی‌کند.

حقیقت این است که اندیشه‌های هشیار و ناهشیار، همیشه با احتساب موجودی ‌بانکی ما در حال عمل هستند. سعادت یا عدم سعادت ما نتیجه تفکر ماست. ذهن انسان و نظام باورهای او تعیین کننده کیفیت زندگی او هستند. ذهن ما بسته به شیوه‌ای که برای تربیت آن اتخاذ می‌کنیم، ما را ثروتمند یا فقیر نگه می‌دارد.

تمرین تجسم خلاق چگونه ثروت می‌سازد؟

 فقر نتیجه‌ی تفکر فقیرانه است. اگر ثروت می‌خواهید نوع تفکر خود را تغییر دهید. مثلاً کسی را در نظر بگیرید که معتقد است تا ابد برای پرداخت بدهی های خود در کشمکش و تقلا خواهد بود. شاید آن فرد فقط داوطلب شغل هایی است که حقوق و مزایای ناچیزی دارند.

1668783889978 - تمرین تجسم خلاق برای رسیدن به ثروت

او خود را متعلق به آنجا می داند. به احتمال زیاد او با کسانی که از طبقه اجتماعی او هستند ارتباط نزدیک برقرار می‌کند. زیرا فقط از مصاحبت با این قبیل افراد احساس راحتی می‌کند.او اعتقاد دارد که زندگی سخت است و کوچکترین انگیزه‌ای برای تغییر این عقیده ندارد. به همین علت تمرین تجسم خلاق می‌تواند ذهنیت این فرد را عوض کند.

به احتمال زیاد او در خانواده‌ای بزرگ شده که این عقیده را دارند. در زندگی آن چیزی را به دست می‌آوریم که انتظار داریم، بنابراین کسی که انتظار تنگدستی دارد همان نصیبش می‌شود زیرا ذهن او دائم به او گوشزد  می‌کند که تو هیچ وقت پولدار نخواهی شد.

اگر پول غیر منتظره ای هم به او برسد فوراً آن را خرج می‌کند. او نا هوشیارانه از داشتن پول زیاد احساس عجیبی دارد و دوست دارد که هرچه زودتر آن پول را خرج کند و دوباره به وضعیت بی پولی برسد.  تمرین تجسم خلاق به این دسته از افراد کمک می‌کند که با پول رابطه دوستانه‌تری داشته باشند.

1668783959964 - تمرین تجسم خلاق برای رسیدن به ثروت

 تمرین تجسم خلاق و ثروت ربطی به شغل یا تحصیلات یا سخت کار کردن ندارد

 شاید کسی فکر کند چون تحصیلات بالایی ندارد نمی‌تواند پولدار  شود. در حالی که هستند کسانی که ثروت زیادی دارن ولی کم سواد هستند و بالعکس. اگر این ذهنیت در شما به باور تبدیل شده است، تمرین تجسم خلاق به شما کمک می‌کند.

  یا شاید با خود فکر کنید چون شغل مناسبی ندارید نمی‌توانید  ثروتمند شوید درحالی که  می توانید  شغل دوم انتخاب کنید یا شغلتان را عوض کنید. یا فکر کنید که وقت کافی ندارید این در حالی است که همه ما در شبانه روز ۲۴ ساعت وقت در اختیار داریم. ثروتمند شدن  ربطی به سخت کار کردن ندارد زیرا بسیاری از آدم‌های پولدار به میزان متعارفی کار می‌کنند و ثروتمند هستند.

فقر بیماری روانی است که مانند بسیاری از بیماری‌های دیگر برای کسانی که معتقد به درمان آن هستند  قابل علاج است و مانند هر بیماری دیگری برای درمان آن به تلاش ، ابتکار و شهامت نیاز داریم. جالب است بدانید که تمام آدم های شاد و ثروتمند زمانی این بیماری را در زندگی خود شکست داده اند. شما هم می‌توانید.

 همیشه مقداری پول همراه خود داشته باشید:

بسیار اهمیت دارد که همیشه در جیب خود پول همراه داشته باشید. منظور از پول، کارت اعتباری نیست. منظور، پول فیزیکی است. اسکناسی که بتوانید آن را لمس کنید، تا به شما انرژی بدهد. به سه دلیل باید همیشه مقداری پول همراه خود داشته باشیم:

 ۱- احساس  ثروت بیشتری می‌کنید.

 ۲- به پول داشتن عادت می‌کنید.

۳- اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنید. به این ترتیب ترس خرج کردن پول را از دست می‌دهید. این ویژگی برای ثروتمند شدن بسیار مهم است.

  اگر عقیده دارید که وقتی پول زیادی همراهتان است بلافاصله آن را خرج می‌کنید، اگر وقتی پول در جیب شماست به خود اطمینان ندارید، چطور می‌توانید انتظار ثروتمند شدن داشته باشید؟ بنابراین در طول روز تمرین تجسم خلاق را انجام دهید.

1668783923148 - تمرین تجسم خلاق برای رسیدن به ثروت

 تجسم  چیزی که انتظار آن را می‌کشید شما را زودتر به هدف‌تان می‌رساند:

 سعی کنید بخشی از روز خود را صرف تجسم کردن چیزی کنید که آن را دوست دارید، اگر دوست دارید  که ثروتمند شوید تجسم کنید که  آن مقدار ثروت را به دست آورده‌اید وبا آن چیزهایی راکه دوست دارید می‌خرید و به مسافرت می‌روید و…

 ذهن انسان در چنین حالت گول می‌خورد و تلاش می‌کند که به آن وضعیت برسد. وقتی شما به لیمو ترش فکر می کنید دهن شما بزاق ترشح می‌کند چون ذهن توانایی تشخیص تجسم یا واقعیت را ندارد پس فکر کنید اگر این کار را برای چیزهایی که دوست دارید انجام بدهید چه نتیجه خوبی عاید شما خواهد شد.

شما باید بدانید که چه می‌خواهید بسیاری از ما ثروت را می خواهیم ولی هیچ وقت به این فکر نکرده ایم که چه مقدار ثروت می‌خواهیم و هدف ما از به دست آوردن آن ثروت چیست.

 هدف  شما از ثروتمند شدن باید مشخص باشد

 اگر شما خواهان ثروت زیاد هستید باید بدانید که زمانی که آن  ثروت را دارید چه کارهایی با  آن انجام خواهید داد؟ مثلاً اگر دوست دارید یک خانه داشته باشید  باید بدانیدکه آن خانه‌ای که می‌خواهید داشته باشید چند متر باشد ؟

چیدمان درون خانه چگونه باشد و از چه وسیله هایی برای درون آن استفاده کنیم یعنی جوری تجسم کنیم که در حال حاضر آن خانه را خریده‌ایم و درون آن زندگی می‌کنیم. کوچکترین جزئیات آن را تجسم کنید و خود را در حال استفاده از آن وسایل درون خانه ببینید. یا خود را تجسم کنید که به مسافرتی که همیشه دوست داشته اید بروید رفته اید و از آن لذت می برید.

شکرگزار نعمت هایتان باشید :

  قدردان و شکرگزار چیزهایی باشید که دارید و از خداوند به خاطر دارایی‌هایی که داراید تشکر کنید و در کنار این شکرگزاری تلاش کنید که دارایی‌هایتان بیشتر شود. شکرگزاری و قدردانی به شما کمک می کند تا مثبت اندیش باشید و و انرژی مثبت را به زندگی خود وارد کنید و این انرژی باعث می‌شود که با تمام قدرت به سوی اهداف خود پیش بروید.

با تمرین تجسم خلاق، ادای ثروتمندان را دربیاورید

 اگر کارمند جایی هستید هر وقت به سر کار می‌روید بخشی از  روز را صرف تجسم کردن این نکته کنید که یک جایگاه مهمی در آن اداره دارید و همه به شما احترام می‌گذارند.

یا اگر اتومبیلی را دوست دارید به نمایشگاه اتومبیل بروید و وانمود کنید که در حال خریدن آن اتومبیل هستید و پشت فرمان اتومبیل مورد علاقه خود بنشینید. در کل در طول روز این حس را داشته باشید که شخصی پولدار هستید و مانند پولدار‌ها لباس بپوشید و غذا بخورید.

تا حالا توجه کرده اید زمانی که لباس تازه و شیک می خرید و می پوشید اعتمادبه‌نفس شما هم بالا می‌رود و روحیه بهتری دارید طرز لباس پوشیدن ما تاثیر زیادی بر روی روابط‌مان با دیگران و ثروتمند شدن دارد.

پس اگر می‌خواهید ثروتمند شوید از این نکات ریز غافل نشوید. همچنین با آدم های پولدار نشست و برخاست کنید و با آنها صحبت کنید بدون شک آنها در ثروتمند شدن به شما خیلی کمک خواهند کرد.

1668712181059 - تمرین تجسم خلاق برای رسیدن به ثروت

 تمام دنیا از انرژی تشکیل شده است 

 تمام دنیا از انرژی تشکیل شده و همه چیز از انرژی است.  ماشین و خانه ای که دوست دارید از جنس انرژی است اگر چیزهایی را می‌خواهید ولی نتوانسته اید  آنها را به دست بیاورید به خاطر این است که با آن چیزها هم فرکانس و هم انرژی نبوده اید شما با استفاده از قانون جذب میتوانید فرکانس خود را با چیزی که می‌خواهید یکی کنید و آن را به دست آورید.

ورود به دوره سبک سلامتی

تمام افراد ثروتمند و موفق زمانی را به تجسم در مورد خواسته‌های خود اختصاص می‌دهند. داشتن هدف و برنامه ریزی خوب است. اما واقعا به تنهایی جوابگو نیست. اگر شما هدف داشته باشید و سپس برای آن یک برنامه ریزی جامع انجام دهید قطعا خوب است اما پیشنهاد می‌کنم آینده هدف موردنظر را همیشه تجسم کنید. به این شکل نتیجه‌های عالی بدست می‌آید.1671116630994 - تمرین تجسم خلاق برای رسیدن به ثروت

لینک کانال تلگرام ما: گروه تحقیقاتی جذب ساده

jazbesadeh@امتیاز به ما
[تعداد: 5 میانگین: 4]

 

همکار فروش محصولات ما باشید و پورسانت دریافت کنید:

2 دیدگاه برای “تمرین تجسم خلاق برای رسیدن به ثروت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo