تمرین تجسم خلاق برای رسیدن به ثروت

تمرین تجسم خلاق برای رسیدن به ثروت

تمرین تجسم خلاق برای رسیدن به ثروت

 خیلی‌ها معتقدند وقتی صحبت پول و خوشبختی به میان می‌آید  ، هیچ یک از این تفکرات مثبت به کارهای شبانه روزی و نگرش‌های صحیح برای بالا بردن توان پرداخت صورت حساب های آخر ماه کوچکترین کمکی نمی‌کند.

حقیقت این است که اندیشه‌های هشیار و ناهشیار ، همیشه با احتساب موجودی ‌بانکی ما در حال عمل هستند.سعادت یا عدم سعادت ما نتیجه تفکر ماست. ذهن انسان و نظام باورهای او تعیین کننده کیفیت زندگی او هستند. ذهن ما بسته به شیوه‌ای که برای تربیت آن اتخاذ می‌کنیم ، ما را ثروتمند یا فقیر نگه میدارد.

 برای داشتن ثروت باید تفکر خود را تغییر دهید و تجسم خلاق داشته باشید

 فقر نتیجه ی تفکر فقیرانه است. اگر ثروت می‌خواهید نوع تفکر خود را تغییر دهید. مثلاً کسی را در نظر بگیرید که معتقد است تا ابد برای پرداخت بدهی های خود در کشمکش و تقلا خواهد بود. شاید آن فرد فقط داوطلب شغل هایی است که حقوق و مزایای ناچیزی دارند.

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

او خود را متعلق به آنجا می داند. به احتمال زیاد او با کسانی که از طبقه اجتماعی او هستند ارتباط نزدیک برقرار می‌کند. زیرا فقط از مصاحبت با این قبیل افراد احساس راحتی می کند.او اعتقاد دارد که زندگی سخت است و کوچکترین انگیزه‌ای برای تغییر این عقیده ندارد.

بیشتر بخوانید  فیزیک کوانتوم چگونه کارکرد قانون جذب را توضیح می‌دهد؟

به احتمال زیاد او در خانواده‌ای بزرگ شده که این عقیده را دارند. در زندگی آن چیزی را به دست می‌آوریم که انتظار داریم ، بنابراین کسی که انتظار تنگدستی دارد همان نصیبش می‌شود زیرا ذهن او دائم به او گوشزد  میکند که تو هیچ وقت پولدار نخواهی شد.و اگر پول غیر منتظره ای هم به او برسد فوراً آن را خرج می‌کند. او نا هوشیارانه از داشتن پول زیاد احساس عجیبی دارد و دوست دارد که هرچه زودتر آن پول را خرج کند و دوباره به وضعیت بی پولی برسد.

 ثروت ربطی به شغل یا تحصیلات یا سخت کار کردن ندارد:

 شاید کسی فکر کند چون تحصیلات بالایی ندارد نمی‌تواند پولدار  شود. در حالی که هستند کسانی که ثروت زیادی دارن ولی کم سواد هستند و بالعکس.

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

  یا شاید پا خود فکر کنید چون شغل مناسبی ندارید نمی‌توانید  ثروتمند شوید درحالی که  می توانید  شغل دوم انتخاب کنید یا شغلتان را عوض کنید.یا فکر کنید که وقت کافی ندارید این در حالی است که همه ما در شبانه روز ۲۴ ساعت وقت در اختیار داریم. ثروتمند شدن  ربطی به سخت کار کردن ندارد زیرا بسیاری از آدم‌های پول‌دار به میزان متعارفی کار می‌کنند و ثروتمند هستند.

بیشتر بخوانید  قانون ارتعاش در قانون جذب چیست ؟ چگونه با خواسته ها هم ارتعاش شوم

فقر بیماری روانی است که مانند بسیاری از بیماری‌های دیگر برای کسانی که معتقد به درمان آن هستند  قابل علاج است و مانند هر بیماری دیگری برای درمان آن به تلاش ، ابتکار و شهامت نیاز داریم. جالب است بدانید که تمام آدم های شاد و ثروتمند زمانی این بیماری را در زندگی خود شکست داده اند. شما هم می‌توانید.

 همیشه مقداری پول همراه خود داشته باشید:

 به سه دلیل باید همیشه مقداری پول همراه خود داشته باشیم:

 ۱- احساس  ثروت بیشتری می کنید.

 ۲- به پول داشتن عادت میکنید.

۳- اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنید. به این ترتیب ترس خرج کردن پول را از دست می دهید. این ویژگی برای ثروتمند شدن بسیار مهم است.

  اگر عقیده دارید که وقتی پول زیادی همراهتان است بلافاصله آن را خرج می کنید  ، اگر وقتی پول در جیب شماست به خود اطمینان ندارید ، چطور می‌توانید انتظار ثروتمند شدن داشته باشید ؟

 تجسم  چیزی که انتظار آن را می کشید شما را زودتر به هدفتان می رساند:

 سعی کنید بخشی از روز خود را صرف تجسم کردن  چیزی کنید که آن را دوست دارید ، اگر دوست دارید  که ثروتمند شوید تجسم کنید که  آن مقدار ثروت را به دست آورده اید وبا آن چیزهایی راکه دوست دارید می‌خرید و به مسافرت می روید و…

بیشتر بخوانید  جذب سلامتی با قانون جذب - چگونه به سلامت جسمی برسم ؟

 ذهن انسان در چنین حالت گول می‌خورد و تلاش می‌کند که به آن وضعیت برسد. وقتی شما به لیمو ترش فکر می کنید دهن شما  بزاق ترشح می کند  چون ذهن توانایی تشخیص تجسم یا واقعیت را ندارد پس  فکر کنید اگر این کار را برای چیزهایی که دوست دارید انجام بدهید چه نتیجه خوبی عاید شما خواهد شد.

شما باید بدانید که چه می‌خواهید بسیاری از ما ثروت را می خواهیم ولی هیچ وقت به این فکر نکرده ایم که چه مقدار ثروت می‌خواهیم و هدف ما از به دست آوردن آن ثروت چیست.

 هدف  شما از ثروتمند شدن باید مشخص باشد:

 اگر شما خواهان ثروت زیاد هستید باید بدانید که زمانی که آن  ثروت را دارید چه کارهایی با  آن انجام خواهید داد ؟ مثلاً اگر دوست دارید یک خانه داشته باشید  باید بدانیدکه آن خانه‌ای که میخواهید داشته باشید چند متر باشد ؟

چیدمان درون خانه چگونه باشد و از چه وسیله هایی برای درون آن استفاده کنیم یعنی جوری تجسم کنیم که در حال حاضر آن خانه را خریده ایم و درون آن زندگی می کنیم . کوچکترین جزئیات آن را تجسم کنید و خود را در حال استفاده از آن وسایل درون خانه ببینید. یا خود را تجسم کنید که به مسافرتی که همیشه دوست داشته اید بروید رفته اید و از آن لذت می برید.

تمرین تجسم خلاق, شکرگزار نعمت هایتان باشید :

  قدردان و شکرگزار چیزهایی باشید که دارید و از خداوند به خاطر دارایی‌هایی که داراید تشکر کنید و در کنار این شکرگزاری تلاش کنید که دارایی هایتان بیشتر شود. شکرگزاری و قدردانی به شما کمک می کند تا مثبت اندیش باشید و و انرژی مثبت را به زندگی خود وارد کنید و این انرژی باعث می شود که با تمام قدرت به سوی اهداف خود پیش بروید.

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

تمرین تجسم خلاق,  ادای ثروتمندان را دربیاورید:

 اگر کارمند جایی هستید هر وقت به سر کار می‌روید بخشی از  روز را صرف تجسم کردن این نکته کنید که یک جایگاه مهمی در آن اداره دارید و همه به شما احترام می گذارند.

یا اگر اتومبیلی را دوست دارید به نمایشگاه اتومبیل بروید و وانمود کنید که در حال خریدن آن اتومبیل هستید و پشت فرمان اتومبیل مورد علاقه خود بنشینید. در کل در طول روز این حس را داشته باشید که شخصی پولدار هستید و مانند پولدارها لباس بپوشید و غذا بخورید.

تا حالا توجه کرده اید زمانی که لباس تازه و شیک می خرید و می پوشید اعتمادبه‌نفس شما هم بالا می‌رود و روحیه بهتری دارید طرز لباس پوشیدن ما تاثیر زیادی بر روی روابط مان با دیگران و ثروتمند شدن دارد.

پس اگر میخواهید  ثروتمند شوید از این نکات ریز غافل نشوید. همچنین با آدم های پولدار نشست و برخاست کنید و با آنها صحبت کنید بدون شک آنها در ثروتمند شدن به شما خیلی کمک خواهند کرد.

 تمام دنیا از انرژی تشکیل شده است :

 تمام دنیا از انرژی تشکیل شده و همه چیز از انرژی است. ماشین و خانه ای که دوست دارید از جنس انرژی است اگر چیزهایی را میخواهید ولی نتوانسته اید  آنها را به دست بیاورید به خاطر این است که با آن چیزها هم فرکانس و هم انرژی نبوده اید شما با استفاده از قانون جذب میتوانید فرکانس خود را با چیزی که می‌خواهید یکی کنید و آن را به دست بیاورید.

 

امتیاز به ما
[تعداد: 5 میانگین: 4.2]

 

‫2 نظر ارسال شده در “تمرین تجسم خلاق برای رسیدن به ثروت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.