درمان خانگی دیابت با این ۱۳ باور غلط امکان ندارد!

درمان خانگی دیابت سریع

دیابت بیماری عروق است. در این مقاله قصد داریم درمان خانگی دیابت را بررسی کنیم. و اطلاعات کاملا متفاوتی را نسبت به هر آنچه تا امروز راجب دیابت شنیده‌اید به شما ارائه دهیم. پس پیشنهاد می‌کنم افراد دیابتی این مقاله را حتما مطالعه کنند. این مقاله به قلم شخصی است که با یک روش کاملا خانگی توانسته است بیماری دیابت خود را درمان کند. این فرد نه پزشک است و نه تخصصی در طبابت دارد. اما حدود ۱۰ سال به دیابت گرفتار بوده است.

از عوارض اصلی این بیماری آسیب به کلیه و چشم همچنین کبد است. بنابراین اگر این بیماری را جدی نگیرید، در آینده باید دنبال راه‌های درمان برای چشم‌ها و کلیه‌های خود باشید. کلیه بیشترین عروق را در بدن دارد به همین دلیل در مقابل دیابت بسیار آسیب پذیر است. در واقع زمانی که قندخون در بدن فرد بیمار بالا می‌رود و سلول‌ها نمی‌توانند آن را از بدن خارج کنند، قند در عروق رسوب می‌کند و آرام آرام آن را مسدود می‌سازد.

در  اینجا قصد دارم به تمام باور‌های غلطی که در مورد دیابت وجود دارد بپردازم. البته ناگفته نماند باور‌های غلط در مورد این بیماری زیاد است، اما من قصد دارم به مهمترین آنها اشاره کنم. البته در این مورد تا حدودی اطمینان دارم که شاید بسیاری از دوستانی که این مقاله را مطالعه می‌کنند با صحبتهای من موافق نباشند. اما من ابتدا این باور‌ها را در خودم شکستم و به سلامت صددرصد رسیدم. وظیفه خود دانستم که با شما عزیزان دیابتی نیز به اشتراک بگذارم.

باور غلط شماره ۱:

برای درمان خانگی دیابت فقط باید قند و شیرینی‌جات مصرف نکنم

اگر شما دوست گرامی اعتقاد دارید که فقط با نخوردن قند و شیرینی می‌توانید بیماری دیابت را درمان کنید، سخت در اشتباه هستید.

1668154002047 - درمان خانگی دیابت با این ۱۳ باور غلط امکان ندارد!

قند و شکر قندخون را افزایش می‌دهند


صد البته یکی از اصلی‌ترین دلایل بالا رفتن قندخون خوردن شیرینی‌جات و قند است. اما شما هیچ وقت نمی‌توانید به درمان خانگی دیابت، حتی برای یک لحظه هم فکر کنید، چون مصرف قند را کاهش داده اید و یا حتی به صفر رسانده باشید. قندها جز اصلی و جدایی ناپذیر اکثر خوراکی‌ها و مواد غذایی هستند.

بنابراین شما که هم اکنون دیابت دارید و قصد دارید به درمان خانگی دیابت فکر کنید، و در حال حاضر تمام انواع مواد غذایی را مصرف می‌کنید، حتی به مقدار کم؛ قندها وارد بدن شما می‌شوند. به همین دلیل شما با سبک زندگی امروزی خود نمی‌توانید مصرف قند را به صفر برسانید.

مشکل دیگری که با حذف قندها در بدن تجربه خواهید کرد

اگر شما به فرض محال با همین سبک زندگی بتوانید قندها را کلا در بدن به صفر برسانید؛ در اینصورت یک مشکل اصلی را در بدن خود تجربه خواهید کرد. ما انسانها برای اینکه در طول روز بتوانیم پیاده روی کنیم، کار کنیم و هر حرکت فیزیکی دیگر، و یا حتی فکر کنیم، به انرژی نیاز داریم. این انرژی را بدن ما از سوختن قند‌ها بدست می‌آورد. در واقع زمانی که قند وارد خون می‌گردد توسط انسولین به بیرون از خون منتقل می‌‌گردد و به انرژی و چربی تبدیل می‌شود.

اما اگر شما قند را حذف کنید این روند دچار اختلال می‌گردد. بنابراین راه چاره چیست؟ آیا راهی هست که با وجود اینکه قندها را در بدن به صفر برسانیم، انرژی مورد نیاز بدن را نیز تامین کنیم؟

جواب قطعا آری هست. به خواندن ادامه دهید تا راهکار را به شما بگویم.

باور غلط شماره ۲:

خوردن نشاسته و کربوهیدرات درمان خانگی دیابت را دچار مشکل نمی‌کند

یکی از دسته های اصلی مواد غذایی کربوهیدرات است. با روندی که انسانها در زندگی در پیش گرفته اند، با سرعت سرسام آوری به سمت تولید کربوهیدرات پیش می‌روند.

1668153775594 - درمان خانگی دیابت با این ۱۳ باور غلط امکان ندارد!

کربوهیدراتها قندخون را افزایش می‌دهند


دسته کربوهیدرات ها برای بدن قطعا مضر هستند. کربوهیدرات ها به آسانی قندخون را بالا می‌برند و به همان اندازه که وارد بدن می‌گردند، به همان اندازه هم باید انسولین توسط پانکراس ترشح شود. این مکانیسم برای این اتفاق می‌افتد که فرد وارد کما نشود. چون قندخون بالا، فرد را در کمای مغزی فرو می‌برد. اما شخصی که دیابت نوع دو دارد به دو دلیل نمی‌تواند قندخون را در بدن کاهش دهد.

۱. پانکراس انسولین کمتر می‌سازد.

۲. پانکراس به مقدار بالا انسولین می‌سازد اما سلولها به انسولین مقاوم شده‌اند.

سوال این است آیا می‌توانیم مصرف کربوهیدرات را به صفر برسانیم؟

بدن ما برای سیستم گوارش به کربوهیدرات نیاز دارد، بنابراین ما نمی‌توانیم کربوهیدرات‌ها را کلا از چرخه غذایی حذف کنیم. اما از طرفی هم کربوهیدرات‌ها به شدت برای افراد دیابتی مضر هستند. شما با مصرف کربوهیدرات‌ها به بدن خود خیانت می‌کنید. چشمان خود را در معرض تاری دید و نهایتا تخریب قرار می‌دهید.

کربوهیدرات‌ها زخم پای دیابتی را بوجود می‌آورد. عمر شما را کمتر و کمتر می‌نماید. اگر عمر طبیعی شما ۱۰۰ سال باشد، مصرف کربوهیدرات این عدد را آرام آرام معکوس می‌کند.

پس چکار کنیم؟

اگر کربوهیدرات بخوریم احتمال سکته قلبی را افزایش می‌دهیم، و اگر نخوریم سیستم گوارش ما دچار مشکل می‌گردد.

من برای شما یک پیشنهاد عالی دارم که به این معضل هم پایان می‌دهد.

باور غلط شماره ۳:

مصرف شکلات تلخ افراد دیابتی را دچار مشکل نمی‌کند

حتی تلخ ترین نوع شکلات هم درصدی شکر دارد. بنابراین اگر شما به درمان خانگی دیابت فکر می‌کنید، باید این مسئله را درک کنید که اساسا این خوراکی را از چرخه زندگی خود حذف کنید.

1668153884959 - درمان خانگی دیابت با این ۱۳ باور غلط امکان ندارد!

شکلات تلخ گزینه مناسبی برای افراد دیابتی نیست


من تضمین می‌دهم که با نخوردن شکلات تلخ، هیچ اتفاق ناخوشایندی را تجربه نخواهید کرد. پیشنهاد من به شما این است که اگر اصرار دارید حتما طعم شکلات تلخ را بچشید، از قهوه تلخ استفاده کنید. قهوه تلخ، بدون هیچ افزودنی شیرینی، می‌تواند بسیار برای افراد دیابتی خوشایند باشد. و هیچگونه مشکلی هم برای شما ایجاد نمی‌کند.

من هم اکنون پس از چندین ماه کنترل قندخون و طی پروسه احیاء پانکراس و درمان قطعی دیابت، روزانه دو تا سه فنجان اسپرسو مصرف میکنم و هیچگونه عارضه ای را هم تجربه نکرده‌ام.

باور غلط شماره ۴:

گیاهان دارویی دیابت را درمان می‌کند

در طی ۱۰ سال گذشته که دیابت نوع دو را تجربه کرده‌ام به پیشنهاد طبیبان و دوستان زیادی به سمت استفاده دارو‌های گیاهی روی آوردم.

1668154077549 - درمان خانگی دیابت با این ۱۳ باور غلط امکان ندارد!

بعضی از گیاهان دارویی برای ساعاتی قندخون شما را کاهش می‌دهند اما به درمان خانگی دیابت کمک نمی‌کنند


گیاهان مختلفی مانند گزنه، بوقناق، برگ انبه و بسیاری دیگر از گیاهان را تست کردم. اما می‌توانم بطور قطع به یقین به شما بگویم که هیچ کدام از این گیاهان و عرقیات دیابت را درمان نمی‌کند. شاید بصورت مقطعی و برای چند ساعت قندخون شما کاهش پیدا کند، اما به هیچ عنوان نباید بعنوان راهی برای درمان استفاده شوند. مسئله اصلی این است که آیا اصولا بدن ما انسانها به گیاهان پاسخ مناسب می‌دهند؟

آیا انسانها از لحاظ ژنتیکی برای گیاهخواری آماده هستند؟

پاسخ به این سوالات مستلزم تحقیقات زیاد است. من در این زمینه تحقیقات زیادی انجام داده‌ام و نتیجه کار را کاملا تجربه کرده‌ام. بخوبی می‌دانم که از گیاهان باید به چه شکل استفاده کنیم که بیشترین فایده را نصیب ما کند. اما ایمان دارم هیچ داروی گیاهی، هیچ دمنوش و هیچگونه عرقیاتی نمی‌تواند به دیابت نوع دو کمک کند. و همچنان استرس قند خون بالا را تجربه خواهید کرد.

باور غلط شماره ۵:

شیره تریاک مسکن تمام درد‌ها است، حتی دیابت

یکی از سمی ترین باور‌هایی که بسیاری افراد را از چاله به چاه انداخته است، همین باور است. شیره تریاک کاربرد‌های فراوانی از طب قدیم تا امروز داشته است. در این مسئله هیچگونه تردیدی نیست. اما مصرف بی رویه آن همزمان می‌تواند زندگی شخص و روابط اجتماعی و عاطفی یک شخص بیمار را دچار چالش کند.

این ماده یک مسکن است. می‌تواند بعضی از دردهای شما را التیام دهد. شرکت های دارو سازی هم دارو‌های مختلفی به این منظور تولید کرده اند که بدون شک در موارد اورژانسی کاربرد دارد.

اما اگر شما در زمینه نقش هورمون‌های مختلف که خداوند بصورت رایگان در بدن انسان قرار داده است، اطلاعاتی داشته باشید، پی می‌برید که بعضی از هورمون‌ها، در بدن در شرایط خاصی همین احساس سرخوشی بعد از مصرف مخدر را به انسان می‌دهند.

چون اکثر اشخاصی که از شیره تریاک برای درمان خانگی دیابت استفاده می‌کنند، در ابتدا باورشان این است که قندخونشان در حالت نرمال باقی می‌ماند. اما به مرور زمان و در اثر استفاده زیاد وابسته همان احساس سرخوشی برای ساعاتی می‌گردند. بنابراین شخص نگارنده پیشنهاد اکید می‌کنم که به هیچ عنوان شیره تریاک را راهی برای درمان دیابت در نظر نگیرید.

باور غلط شماره ۶:

میوه‌ها حاوی مقدار زیادی فیبر هستند و منع مصرف ندارند

می‌خواهم در اینجا شما را به سالیان دورتری در گذشته ببرم. چند نوع میوه می‌توانید پیدا کنید؟ به نظر شما آیا منطقی است که این همه میوه رنگارنگ از قدیم وجود داشته باشد. آیا شما ۵۰۰ سال پیش می‌توانستید خرمالو را پیدا کنید؟

1668153924593 - درمان خانگی دیابت با این ۱۳ باور غلط امکان ندارد!

هر میوه ای مناسب افراد دیابتی نیست


سیب چطور؟ آن هم در رنگهای مختلف و اندازه های متفاوت. جای تردید نیست که میوه ها انواع ویتامین‌ها را در خود نهفته دارند. همچنین آنها دارای فیبر نیز هستند. ماده ای که در بدن گوارش نمی‌شود. اما در نظر داشته باشید که میوه‌ها دارای قند زیادی هستند. و پس از مصرف میوه باید منتظر فعل و انفعال سیستم غده پانکراس، انسولین و قندخون باشید.

پس آیا من، بعنوان یک شخص دیابتی نمی‌توانم میوه مصرف کنم؟ پاسخ تمام این سوالات را به شما خواهم گفت. تمام این باور‌ها و پاسخ تمام این سوالات  یک نوع سبک زندگی است که من بعنوان نگارنده دیابت خود را درمان کرده‌ام.

باور غلط شماره ۷:

غذا‌های مخصوص افراد دیابتی را مصرف کنید، آنها مشکل ندارند

سیستم بازاریابی و فروش بسیار هوشمند عمل می‌کند. آنها افرادی خبره و در زمینه جامعه شناسی استخدام می‌کنند تا نیازهای جامعه را بسنجند و سپس بر اساس آن محصولات جدید خود را عرضه کنند.

1668153843582 - درمان خانگی دیابت با این ۱۳ باور غلط امکان ندارد!

غذا‌های مخصوص افراد دیابتی شما را به دردسر دچار می‌کند


فراورده‌هایی که هم اکنون در بازار تحت عنوان غذا‌های کیتو عرضه می‌گردد دقیقا مصداق مطلب بالاست. آنها می‌دانند که شما به دیابت گرفتار شده‌اید. و همچنین اطلاع دارند که شما دوست دارید طعم و لذت خوردن همه خوراکیها را احساس کنید. بنابراین اقدام به تولید مواد غذایی و خوراکی های جدید می‌کنند، و سپس با تبلیغات فریبنده ذهن افراد دیابتی را به سمت تجربه این لذت‌ها می‌برند.

 شما وسوسه می‌شوید، و از آنجایی که این تبلیغات به شما تاکید می‌کند که مصرف این خوراکی‌ها آسیبی به شما نمی‌زند، بنابراین طولی نمی‌کشد که شما خود را در حال مصرف این نوع خوراکی‌ها می‌بینید.

یک مثال واضح

مثالی برای شما می‌زنم. بسیاری از مواد غذایی که حاوی شکر، نشاسته و کربوهیدرات در فروشگاه‌های موادغذایی و سوپرمارکت‌ها موجود هستند و شما آنها را مصرف می‌کنید، مگر غیر این است که شما با تبلیغات وسوسه کننده می‌خرید و مصرف می‌کنید؟ شما این فراورده‌ها را مصرف می‌کنید و دچار قندخون بالا می‌گردید. حال جامعه پزشکی اسمی برای این بیماری انتخاب می‌کند. طی مراسمی اسم این بیماری را دیابت می‌نامند.

اتفاقی که می‌افتد این است که در این مرحله شرکت‌های داروسازی وارد این سیکل می‌گردند. آنها ترکیبات مختلفی را بر روی موش‌ها آزمایش می‌کنند، و سپس داروهای کاهنده قندخون تولید می‌گردند. حالا شما می‌مانید و قندخون بالا یا همان دیابت و مطب پزشکان و دارو‌های بیشمار شیمیایی که همیشه باید هزینه کنید، و استفاده کنید که چند روزی بیشتر زنده بمانید.

اما اگر منطقی به این قضیه نگاه کنید  می‌بینید که این یک چرخه اشتباه است. این سیکل طبیعی نیست. بدن ما در حالت طبیعی باید سلامتی را تجربه کند. جسم انسان کاملا با دارو‌های شیمیایی در تعارض قرار دارد. کالبد ما این دارو‌ها را نمیشناسد. به همین دلیل از شما می‌خواهم به اصل نگاه کنید. اگر اصل موضوع را دریابید و درک کنید، به طور یقین می‌فهمید که الباقی فرع هستند.

ما اگر اصول تغذیه صحیح را بدانیم به هیچ عنوان سراغ محصولات و فراورده های مخصوص افراد دیابتی نمی‌رویم. و به سرعت به سمت درمان خانگی دیابت می‌رویم.

باور غلط شماره ۸:

انسولین تنها راه کنترل دیابت است

در این قسمت قصد دارم اطلاعاتی راجب انسولین به شما بدهم تا ذهنیت جدیدی به این دارو پیدا کنید. اما هیچ اصراری ندارم که شما هم مانند من فکر کنید.

1668154127571 - درمان خانگی دیابت با این ۱۳ باور غلط امکان ندارد!

انسولین تنها راه درمان دیابت نیست


انسولین هورمونی است که از سلولهای بتا در پانکراس ترشح می‌شود و وارد خون می‌گردد. هنگامی که قندخون شما بالا رود، این هورمون بصورت طبیعی ترشح می‌شود و قند را از طریق کانالهایی به بیرون از خون می‌برد. سپس طی فرایندی، قسمتی از این قند را به انرژی و قسمتی دیگر را به چربی تبدیل می‌کند و این چربی را در بافت‌های بدن از جمله در شکم، پهلو، کبد و یا حتی اطراف کلیه‌ها ذخیره می‌کند و چاقی را به دنبال دارد.

همانطور که پیش تر گفته شد شخصی که دیابت نوع دو دارد، یا انسولین به مقدار کافی و حتی بیشتر در بدن خود دارد که این نشانه مقاومت به انسولین در سلول‌ها است، که نشانه خوبی نیست؛ و یا پانکراس وی کمتر انسولین ترشح میکند. نتیجه هر دو کاملا مشخص است: بالا رفتن قندخون. پزشکان در هر دو صورت برای بیمار انسولین تجویز می‌کنند. برای اینکه این انسولین قندخون را کاهش دهد.

سوال من از شما این است: آیا افرادی که مقاومت به انسولین دارند، و در حال حاضر دوز بالایی از انسولین به شکل طبیعی در بدن خود دارند، با ورود مقدار دوزهای اضافه انسولین از راه پوست و از منابع خارجی، دچار مشکلات دیگری نمی‌گردند؟ آیا راه دیگری وجود ندارد که من بیمار دیابتی قندخون خود را کاهش دهم بدون اینکه انسولین اضافه وارد بدن خود کنم؟

امروزه محققان انسولین را مادر تمام بیماری‌های داخلی بدن می‌دانند. در واقع اگر کبد شما مشکل دارد ریشه آن انسولین است، اگر فشارخون بالا را تجربه می‌کنید، باز هم نقش انسولین بی تاثیر نیست.

انسولین نیاز شما را برآورده نمی‌کند

بنابراین اگر شما قندخون بالا دارید مشکل با تزریق انسولین حل نمی‌شود. این فقط یک خیال خام است. بیمارانی هم که پانکراس آنها انسولین به مقدار کافی نمی‌سازد، نیاز دارند که پانکراس خود را احیاء کنند که به حالت نرمال برگردد. راهش این نیست که به بدن انسولین تزریق کنند، چون این کار صرفا باعث می‌شود کماکان پانکراس شما تنبل بماند. و نتیجه این است که روزی کارایی خود را از دست می‌دهد.

انسولینی هم که وارد بدن می‌گردد برای ساعاتی قند شما را متعادل می‌کند، در حالی که خود این انسولین به بقیه اندام‌ها آسیب جدی وارد می‌کند.

باور غلط شماره ۹:

طب سوزنی به افراد دیابتی کمک می‌کند

طب سوزنی کاربرد‌های فراوانی دارد و در خیلی از مسائل به فرد کمک می‌کند. اما در مورد درمان خانگی دیابت هیچ تحقیق جامعی وجود ندارد که ثابت کند به درمان دیابت می‌انجامد.

1668154033276 - درمان خانگی دیابت با این ۱۳ باور غلط امکان ندارد!

طب سوزنی نمیتواند راه درمان باشد


هزینه طب سوزنی هم بالا است و برای افرادی که مشکلات مالی دارند قابل انجام نیست. بنابراین انتخاب این راه بعنوان یک مسیر جهت درمان دیابت معقول به نظر نمی‌رسد. البته اگر مواردی باشد که ثابت کند افرادی با طب سوزنی توانسته اند بیماری دیابت را درمان کنند باز هم ارزشش را دارد. اما متاسفانه تا امروز هر مطلبی که راجب طب سوزنی و دیابت وجود دارد قطعی نیست.

باور شماره ۱۰:

افراد دیابتی می‌توانند به جای مصرف قند از توت و خرما استفاده کنند

این باور هم بسیار شایع است. من واقعا دلیل این همه اصرار برای مصرف یک ماده شیرین مثل قند و یا جایگزینی برای آن را نمی‌دانم.

1668153957752 - درمان خانگی دیابت با این ۱۳ باور غلط امکان ندارد!

خرما جایگزین مناسبی برای قند نیست


شما باید قبول کنید که به بیماری دیابت گرفتار هستید. و همچنین می‌دانید که اگر مواد قندی مصرف کنید قندخون شما افزایش پیدا می‌کند. و می‌دانید که اگر قندخون بالا بماند مشکلات حاد و ناگواری را تجربه می‌کنید. بنابراین چه اصراری وجود دارد که شما دنبال مواد جایگزین برای قند باشید. مصرف دو عدد خرما(حدود ۴۸ گرم) به مقدار ۳۲ گرم قند و ۳۶ گرم کربوهیدرات دارد. این می‌تواند برای یک شخص دیابتی در حد یک فاجعه باشد.

یک فرد بیمار باید بداند که با ورود این حجم قند به بدن خود، در حالی که پانکراس و انسولین متعادلی ندارد می‌تواند وی را به سمت عوارض بیشتر هدایت کند.

“بنابراین پیشنهاد می‌کنم به فکر جایگزین نباشید”

باور غلط شماره ۱۱:

محصولات دیابتی و بدون قند را به راحتی می‌توانم مصرف کنم

قبلا در این مورد راجب بحث تبلیغات و تولید مواد غذایی و خوراکیها گفتم. امروزه کارخانجاتی وجود دارند که محصولات رژیمی و بدون قند تولید می‌کنند و در دسترس افراد دیابتی قرار می‌دهند. محصولاتی مثل قند رژیمی، شکر رژیمی، بیسکویت رژیمی، قرصهای شیرین کننده و بسیاری فراورده های بدون قند دیگر.

من تجربه استفاده چند سال محصولات یک برند معروف را دارم. حال که به پیشینه این موضوع نگاه می‌کنم، عوارض وحشتناکی را تجربه کرده ام. کاملا ایمان دارم که این عوارض صرفا مربوط به استفاده از همان فراورده‌های رژیمی بوده اند. بنابراین به عقیده من ارزش حتی یکبار استفاده کردن را ندارند.

شما هنگامی که یک ماده شیرین را وارد دهان خود می‌کنید، بزاق دهان ترشح می‌شود. مغز این مزه را می‌فهمد چون بسیار باهوش است. مغز می‌داند که یک ماده قندی وارد بدن شده است. بنابراین اتفاقی که می‌افتد این است که پانکراس شروع به فعالیت میکند و انسولین ترشح می‌کند. این در حالی است که آن ماده ای که خورده اید فاقد کالری است.

اینجا موضوع این است که انسولین بی دلیل وارد خون می‌شود. و این موضوع می‌تواند بقیه اندام‌ها را با مشکل مواجه کند. باید بگویم ضرر این دسته فراورده ها حتی از خود قند هم بیشتر است. بنابراین بهترین تصمیمی که می‌توانید برای بدن عزیزتان بگیرید، حذف این فراورده‌ها از چرخه زندگی‌تان است. و باز هم من تضمین می‌دهم هیچ اتفاق ناخوشایندی را تجربه نخواهید کرد.

باور غلط شماره ۱۲:

همه دیابتی‌ها مشکلات بینایی را تجربه می‌کنند

در مجموع این پیش فرض هم نمی‌تواند درست باشد. بسیاری افراد دیابتی هستند با وجود اینکه قندخون نا متعادلی را تجربه می‌کنند، اما مشکلات بینایی ندارند. بیماری دیابت بسیار مرموز است. و افراد درگیر را دچار عوارض مختلفی می‌کند. اما اگر شما سبک زندگی مناسبی داشته باشید تا پایان عمر خود نه تنها مشکلات بینایی را تجربه نخواهید کرد، بلکه از عوارض دیگر نیز مصون خواهید ماند.

بسیاری افراد هم متاسفانه به مشکلات بینایی مثل تاری دید و حتی در موارد حاد‌تر تخریب شبکیه و مشکلات جدی‌تر را تجربه خواهند کرد. ولی خوشبختانه راهی هست که شما به راحتی و بدون استفاده از هیچ نوع داروی شیمیایی و حتی گیاهی دیابت خود را ریشه کن کنید.

باور غلط شماره ۱۳:

دیابت یک بیماری ارثی است، از کنترل من خارج است

این ذهنیت به خیلی افراد صدمه می‌زند. در این مقوله گروه تحقیقاتی جذب ساده، تحقیقات زیادی انجام داده است، که خلاصه ای از آنرا در این مقاله خدمت شما ارائه می‌نماییم.

اما قطعا در یک مطلب جداگانه مفصل راجب این باور و تحقیقات دانشمندان به شما خواهیم گفت. امروزه ثابت شده است که بیماری دیابت نوع یک و کم خونی داسی شکل و بعضی از بیماری‌های خاص قطعا منشا ژنتیکی دارند و از نسلی به نسل دیگر منتقل می‌شوند.

اما در مورد دیابت نوع دو اینطور نیست. در واقع این باور که اکثریت جامعه فقط بر اساس شنیده‌ها که گفته شده بیماری دیابت نوع دو ارثی است، با تمام وجود به آن اعتقاد پیدا کرده اند. باور به ارثی بودن دیابت از دو ناحیه می‌تواند به شخص دیابتی صدمه بزند. اول اینکه این افراد چون باور دارند که دیابت نوع دو ارثی است، بنابراین هیچگونه تلاشی برای درمان انجام نمی‌دهند.

و همین موضوع نهایتا منجر به تخریب چشمها، نارسایی کلیوی و زخم پای دیابتی می‌گردد. زیرا آنها اعتقاد دارند این سرنوشت برای من رقم خورده است و از عهده من خارج است. مورد دوم این است که این افراد می‌دانند از آنجایی که بیماری آنها ارثی است، بنابراین به فرزندان آنها نیز منتقل می‌شود. یک ذهنیت خطرناک که می‌تواند به وقوع بپیوندد.

به همین دلیل با بیان نامناسب به ژنهای بدن خود و تولید پروتئین‌های نامناسب به بیماری خود دامن می‌زنند، و همچنین این بیان نامناسب ژنتیک به فرزند دلبند آنها نیز منتقل می‌شود. اما امروزه ثابت شده است که بیماری دیابت نوع دو به هیچ عنوان ارثی نیست. در واقع تمام این مسئله به بیان ژنتیک ارتباط دارد.

نقش فیزیک کوانتوم در درمان بیماریها

در همین لحظه ای که شما دوست گرامی در حال خواندن این مقاله هستید، در کلینیک‌هایی در سراسر دنیا دانشمندان فیزیک کوانتوم، در مدت کمتر از یک ساعت بیماران سرطانی را درمان می‌کنند. بله واقعا این اتفاقات در حال رخ دادن است. تنها کاری که آنها انجام می‌دهند این است که به ژن‌های بیمار این بیماران بیان سلامتی می‌دهند.

اتفاقی که رخ می‌دهد این است که در یک لحظه ژن‌های بیماری زا خاموش می‌گردند و ژنهای سلامتی روشن می‌گردند. و این ژن‌های جدید پروتئین‌های جدید تولید می‌کنند، و بیان پروتئین‌ها بیان زندگی است.

سخن پایانی

من بعنوان شخصی که سابقه ۱۰ سال بیماری دیابت داشته ام، سبکی از زندگی را برگزیده ام که براساس منطق استوار است. نتیجه آن هم تجربه سلامتی در بالاترین سطح زندگی است. امروز به لطف خداوند اثری از بیماری دیابت در خود احساس نمی‌کنم. نه تنها دیابت بلکه تمام امراض و بیماریهای داخلی بصورت صدرصد درمان شده است.

به همین خاطر تصمیم گرفتم این تجربه طبیعی و عالی را در اختیار شما عزیزان هم قرار دهم. اگر خواهان یک تجربه شیرین سلامتی هستید پیشنهاد می‌کنم شما هم به این مسیر وارد شوید.

 

امتیاز به ما
[تعداد: 9 میانگین: 3.9]

 

همکار فروش محصولات ما باشید و پورسانت دریافت کنید:

6 دیدگاه برای “درمان خانگی دیابت با این ۱۳ باور غلط امکان ندارد!

 1. علی اصغر شکفته گفته:

  باسلام وتشکر بی پایان از شما
  ولی این فقط بیان ۱۳ باور غلط بود و روش درمان خانگی وتجربه ۱۰ سال و… رونفرمودید

  • کیومرث سیفی راد گفته:

   درود بی پایان بر شما دوست گرامی
   ضمن تشکر بابت توجه‌تان به مقاله، در پایان مقاله لینکی را جهت ورود به صفحه دوره آموزشی و ارائه راهکار الصاق شده. برای بررسی بیشتر روی این لینک کلیک کنید.

 2. راضیه کریمی گفته:

  سلام
  این مقاله شما تمام قوانین را نقض میکند. یک مجموعه سوال در ذهن من که ۶ ساله قندخون دارم شکل گرفته است. چطور میتوانم به این مطالب شما اطمینان کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo