درمان بیماریها با انرژی های ماورایی و کیهانی

درمان بیماریها با انرژی های ماورایی و کیهانی

درمان بیماریها با انرژی های ماورایی و کیهانیدر این مقاله قصد دارم به درمان بیماریها و شفاهای خودبخودی که هر روزه در جا جای سیاره زمین اتفاق می افتد، بپردازم. این مطلب را دوستانی میتوانند درک کنند که به انرژی درمانی اعتقاد داشته باشند.

تمام کهکشانها از انرژی تشکیل شده است

در ابتدا قصد دارم نگاهی بیندازم به فیزیک نیوتن و فیزیک کوانتوم. احتمال زیاد شما هم نیوتن و قوانین معروفش را میشناسید، بنابراین قصد ندارم مطلب را به این فضا بکشانم.

طبق فیزیک نیوتن این جهان یک جهان سه بعدی است. یعنی دنیایی که طول عرض و عمق دارد. همچنین ذهن و جسم از هم کاملا جدا هستند. و هیچ ارتباطی با هم ندارند.

دکارت فیلسوف فرانسوی در قرن هفدهم میلادی عنوان کرد که جسم مربوط به علم است و ذهن به دین ارتباط دارد و این دو کاملا از هم جدا هستند.

فیزیک کوانتوم و ورود به دنیای زیر اتمی و درمان بیماریها با انرژی های ماورایی و کیهانی

با گذشت زمان و نظریات دانشمندان بزرگی نظیر انشتین، علم جدیدی به وجود آمد به نام فیزیک کوانتوم. در فیزیک کوانتوم ذهن و جسم به هیچ عنوان از هم جدا نیستند.

در واقع تا قبل از این دانشمندان که اتم را کشف کرده بودند، ریز ترین ذرات را همان الکترون‌ها می‌پنداشتند که به دور اتم در حال گردش هستند.

اما با تحقیقات جدید، این نظریه بطور کلی رد شد. دانشمندان وارد اتم شدند و ذرات بسیار ریزتر از الکترونها را مشاهده کردند. آنها ذراتی را به نام کوارت کشف کردند که از الکترونها بسار ریزتر بودند.

1666413924336 1 - درمان بیماریها با انرژی های ماورایی و کیهانی

اما تحقیقات به همین جا ختم نشد، باز هم با ورود به عمق این ذرات، رشته هایی شبیه طناب را کشف کردند که به سرعت در حال حرکت بودند. این رشته ها را استرینگ یا ریسمان نام نهادند.

الکترون و فضای اطراف اتم

طبق تحقیقات دانشمندان و محققان و بر اساس نظریه ریسمان ۹۹/۹۹۹۹۹۹ درصد جهان هستی را انرژی تشکیل داده و تنها یک صدهزارم کائنات را ماده تشکیل میدهد.

منظور از کائنات تمام جهان هستی، شامل تمام سیارات، کهکشانها و هر چیزی که در این جهان و جود دارد. بنابراین میتوانید بیشتر به انرژی درمانی فکر کنید.

اما بپردازیم به الکترون و فضای اطراف آن. طبق فیزیک نیوتنی، الکترونها در یک مدار به دور اتم میچرخند. اما با یافته های جدید، دانشمندان فیزیک کوانتوم به این نتیجه رسیدند که الکترون در واقع در یک فضای ۲۲۰ کیلومتر مربع در اطراف اتم در گردش است.

4002 - درمان بیماریها با انرژی های ماورایی و کیهانی

و جالب اینجا بود زمانی که شخص به الکترون نگاه میکرد آن را در نقطه خاصی مشاهده میکرد. اما هنگامی که توجه خود را از آن بر میداشت، الکترون هم محو میشد و در واقع به میدان امکانها بر میگشت.

میدان لایتناهی امکانها و درمان بیماریها با انرژی های ماورایی و کیهانی

یک انفجار را در نظر بگیرید. بعد از یک انفجار آیا نظم اتفاق می افتد یا بی نظمی؟ مشخصا بی نظمی رخ میدهد. اما حال برگردیم به همان انفجار بزرگ یا بیگ بنگ. چگونه است که بعد از آن انفجار مهیب که جهان هستی با تمام کهکشانها بوجود آمد، همه چیز در منظم ترین حالت ممکن قرار گرفت؟

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

این کار فقط از یک قدرت برتر و نیروی ماورایی بر می آید. بنابراین در اطراف ما یک میدان بزرگ لایتناهی وجود دارد که همه امکانها در آن وجود دارد.

4001 - درمان بیماریها با انرژی های ماورایی و کیهانی

منظور من از امکانها، هر چیزی میتواند باشد. سلامتی  ثروت، قدرت، شهرت و یا هر چیز دیگری. انرژی درمانی هم یکی از آن موارد است.

دنیاهای موازی با دنیای اکنون ما

در این میدان لایتناهی دنیاهای موازی برای هر کدام از ما وجود دارد که در لحظه میتوانیم در آن زندگی کنیم.

بعنوان مثال اگر شما اکنون یک بیماری سخت و حتی صعب العلاج دارید، در یک دنیای موازی دیگر در میدان کوانتوم، خودی از شما وجود دارد و در لحظه زندگی میکند که یک جسم سالم دارد.

بگذارید اینطور بگویم، در واقع چیزی که باید طبیعی باشد این است که شما یک جسم سالم و بدون بیماری داشته باشید. اینکه الان شما بیمار هستید اصلا طبیعی نیست.

چگونه خود را بر روی سلامتی در دنیای موازی تنظیم کنیم؟

موضوع مهم دقیقا همین جا است. اگر شما خودتان را بر روی امکان سلامتی در دنیای کوانتوم تنظیم کنید، بدون هیچ پیش شرطی و در یک لحظه میتوانید آن را تجربه کنید.

اما این اتفاق چگونه رخ میدهد؟ شما باید انرژی خودتان را با انرژی امکان سلامتی منطبق کنید. یعنی به سطحی از انرژی برسید که اگر همین لحظه شما دارای جسم سالمی بودید، تجربه میکردید.

1666417002083 - درمان بیماریها با انرژی های ماورایی و کیهانی

بگذارید واضحتر بگویم. فرض بگیریم شخصی بیماری ام اس دارد. در حال حاضر بدن این شخص یک انرژی مشخص را تجربه میکند. به نسبت دردی که دارد تجربه میکند.

حال اگر این شخص خود را در حالی ببیند که بیماری ندارد، و بر عکس در همین لحظه یک بدن سالم دارد و یک زندگی زیبا را تجربه میکند، اکنون در چه سطح انرژی قرار دارد؟

فکر کنم متوجه شده باشید منظور من دقیقا چیست. اما بسیاری این را فقط یک تئوری میدانند. اما خوشبختانه این یک واقعیت است. و این شفاهای خودبخودی هر روز در سراسر دنیا اتفاق میفتد.

دلیل علمی برای اثبات این قضیه در درمان بیماریها با انرژی های ماورایی و کیهانی

بعضی افراد به شدت ذهن منطقی قوی دارند. و اعلام میکنند تا زمانی که علم یک موضوع را ثابت نکند، به طور کل مردود است.

بسیار خوب. بگذارید از جنبه علمی این مورد را بررسی کنیم. دانشمندان تا امروز حدود ۲۳ هزار ژن را در بدن انسان کشف کرده اند.

البته این عدد تا چندین سال پیش بسیار بالاتر بود. اما امروز به عدد ۱۹ تا ۲۳ هزار رسیده اند. همچنین طبق تحقیقات ۱۴۰ هزار نوع پروتئین مختلف در بدن کشف شده است.

میخواهم در دوره درمان دیابت شرکت کنم

این پروتئین ها توسط ژنها تولید میشوند و در اختیار بافتها قرار میگیرند. زمانی که دانشمندان به عدد ۱۴۰ هزار پروتئین رسیدند، انتظار داشتند که ۱۴۰ هزار ژن هم در بدن وجود داشته باشد.

4000 - درمان بیماریها با انرژی های ماورایی و کیهانی

یعنی در واقع هر ژن مسئول تولید یک پروتئین. اما در عمل اینطور نبود. آنها مشاهده کردند که هر ژن مسئول تولید چند هزار پروتئین با اشکال مختلف است. این در حالی است که خود ژنها از لحاظ ظاهری تغییر شکل نمیدهند.

بیان ژنتیک و اپی ژنتیک

موضوع بسیار مهمی که در اینجا پیش آمد این بود که در واقع ژنهای بدن با بیانی که شخص به آنها میدهد پروتئین موردنظر را تولید میکند.

به بیان دیگر ژنها تابع بیانی هستند که از محیط بیرون به آنها القا میشود. حال این محیط بیرون میتواند عالم خارج و محیط اطراف بدن ما باشد و یا محیط داخل بدن و بیرون سلولها.

1666260043478 - درمان بیماریها با انرژی های ماورایی و کیهانی

چیزی که اهمیت دارد این است که ما میتوانیم هم به ژنهای خود بیان مناسب دهیم و سلامتی را تجربه کنیم، و هم بیان نامناسب دهیم و ایجاد بیماری کنیم در بدنمان.

بنابراین شما باید بدانید که به راحتی میتوانید با انرژی درمانی خود را شفا دهید. فرقی ندارد بیماری شما چیست. البته بعضی استثناها هم وجود دارد. بیماریهای ارثی مثل دیابت نوع یک و کم خونی داسی شکل و بعضی بیماریهای خاص که جنبه وراثت دارد از این قاعده خارج هستند.

چگونه بیماری خود را شفا دهم

تجربه ای که خودم دارم و هر روز در حال انجام دادن آن هستم را در اختیار شما علاقمندان قرار میدهم.

اگر شما بیمار هستید و سلامتی خود را از دست داده اید، پیشنهاد میکنم حتما مدیتیشن انجام دهید. مراقبه میتواند شما را به سطوح مختلفی از انرژی برساند.

شاید برای اینکه به درجه استادی برسید این کار زمانبر باشد، اما واقعا ارزشش را دارد.چون هیچ نعمتی بالاتر از نعمت سلامتی وجود ندارد. حتی تمام ثروتها و گنجهای دنیا.

ما در وبسایت تحقیقاتی جذب ساده در بخش محصولات یک مراقبه عالی به نام مراقبه تنظیم کردن خود روی امکانهای بالقوه تهیه کرده ایم و در اختیار شما قرار داده ایم. امیدوارم که با انجام دادن مستمر آن خودتان را روی امکانی که همین الان در کنار شما بصورت موازی قرار دارد تنظیم کنید و سلامتی عالی را تجربه کنید.

 

امتیاز به ما
[تعداد: 6 میانگین: 4.8]

 

همکار فروش محصولات ما باشید و پورسانت دریافت کنید:

2 دیدگاه برای “درمان بیماریها با انرژی های ماورایی و کیهانی

  1. امیرعلی اسکندری گفته:

    من به انرژی درمانی اعتقاد کامل دارم و قبلا خودم تجربه کردم.
    متشکرم از مطلب مفیدتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo