جذب سلامتی با قانون جذب – چگونه به سلامت جسم برسم؟

جذب سلامتی

جذب سلامتی با قانون جذب چگونه ممکن است؟ بدن ما در حقیقت محصول تفکر ما است. علم پزشکی اکنون به این حقیقت رسیده است که نوع احساسات و افکار ما تعیین کننده ماهیت و ساختار فیزیکی و عملکرد بدن ما است.

وقتی کسی به شدت بیمار است، علاوه بر درمان با دارو روش دیگری در اختیار دارد. و آن روش این است که در ذهن و طرز تفکر خود به جستجوی علت بپردازد. همه افراد می‌توانند در تنهایی و خلوت، بدون توجه به اتفاقات اطراف خود به سلامتی روحی ایده‌آل خود بپردازند.

تمام جهان هستی از انرژی تشکیل شده است. جسم ما و ذهن ما هم از انرژی است. اگر ما بتوانیم ذهن خود را کنترل کنیم و این انرژی‌ها را در جهت سلامتی همسو کنیم، بیشک هر اتفاقی را که بخواهیم می‌توانیم رقم بزنیم. حتی درمان تومور‌های بدخیم سرطانی. اما ۹۹ درصد مردم جهان اعتقادی به این واقعیت ندارند.

1668894227884 - جذب سلامتی با قانون جذب - چگونه به سلامت جسم برسم؟

هنگامی که استرس باشد، جذب سلامتی اتفاق نمی‌افتد

 ریشه تمام بیماری ها یک چیز است و آن استرس است. هر استرس با یک فکر منفی شروع می شود و از آنجا که قانون جذب باعث جذب افکار مشابه به خود است این فکر منفی باعث می‌شود که زنجیره‌ای از افکار منفی به سمت ذهن ما هجوم بیاورد و نتیجه‌ آن، به انواع بیماری‌ها در بدن ما منجر می‌شود. اگر شما از لحاظ سلامتی دچار بیماری شده‌اید به خاطر این است که با بیماری هم ارتعاش هستید.

قدرت افکار مثبت و جذب سلامتی

  میزان سلامتی ما به ما می‌گوید که دید ما به زندگی چطور بوده و چقدر خود را دوست داشته ایم و چقدر قدر شناس بوده ایم و اگر بیمار هستیم، علائم بیماری به ما یک چیزی می‌گویند آنها به ما هشدار می‌دهند که راه را درست نرفته‌ایم و با احساسات منفی مانند کینه، نفرت، عصبانیت، حسادت، حرص و طمع و ترس، باعث به وجود آمدن بیماری در بدن خود شده ایم .

مهم نیست که چقدر فکر منفی کرده‌ایم، ما می‌توانیم این فکر‌های منفی را با یک فکر مثبت جایگزین کنیم. قدرت افکار مثبت خیلی بیشتر است و این خیلی خوب است. ۹۰ درصد افکار ما در طول روز منفی است. اما ناراحت نباشید چون قدرت افکار مثبت ما خیلی بیشتر است.

1668894192040 600x400 - جذب سلامتی با قانون جذب - چگونه به سلامت جسم برسم؟

به فکر افکار منفی خود نباشید چون می توانید آنها را با یک فکر مثبت تغییر دهید و باعث به وجود آمدن زنجیره‌ای از افکار مثبت شوید. قدرشناسی بابت تمام داشته هایمان باعث جذب بیشتر آنها می‌شود. قدرشناسی بابت بدن سالمی که دارید باعث جذب سلامتی می شود.

نقش تجسم در بهبود بیماری و جذب سلامتی با قانون جذب

 اگر بیمار هستید تمام توجه خود را روی بیماری نگذارید چون این کار باعث جذب بیشتر بیماری می‌شود همواره در ذهن خود تجسم کنید که سالم هستید و از سلامت‌تان لذت می‌برید. تمرکز و توجه شما روی هر چیزی باعث می‌شود انرژی آن بیشتر شود. در واقع توجه شما هر کجا باشد، انرژی شما هم همانجا است.

مثلاً اگر کمردرد دارید تجسم کنید که در یک باشگاه ورزشی هستید و در کمال سلامتی مشغول ورزش کردن هستید و از این که سلامت هستید خدا را شکر می‌کنید. آنقدر این کار را انجام دهید تا به سلامت برسید. شما باید ایمان داشته باشید که بهبود پیدا می‌کنید و تمام تلاش خود را بکنید که به ظاهر بیماری توجهی نکنید.

 نقش سیستم ایمنی بدن در جذب سلامتی

  بدن ما سیستمی دارد که اگر برایش مشکلی پیدا شود آن را درمان می‌کند. سیستم ایمنی بدن باعث می‌شود که هر بیماری را درمان کند اگر بدن دچار عفونت شده باشد با عفونت ها مبارزه می‌کند، اگر زخمی شویم این سیستم ایمنی بدن است که آن را ترمیم می‌کند. اگر ما از لحاظ روحی حالمان خوب باشد هیچ بیماری نمی‌تواند به بدن ما نفوذ کند. هر فکری که از ذهن ما می‌گذرد، در یک چشم بر هم زدن بر ترکیبات شیمیایی بدن تاثیر می گذارد.

1668894152297 600x400 - جذب سلامتی با قانون جذب - چگونه به سلامت جسم برسم؟

سموم حاصل از ترس، ناکامی و فشار، بدن ما را به شدت بیمار می‌کند. غیر ممکن است که فردی در آن واحد هم مضطرب، برانگیخته و وحشت زده باشد و هم احساس سلامتی داشته باشد. بیماری ، اغلب نتیجه تعارضات درونی حل نشده‌ای است که دیر یا زود در جسم، نمایان می‌شوند.

 نقش باور‌ها در بیماری

 نظام باور‌ها و توقعات انسان می‌تواند او را در بیماری نگه دارد مثلاً وقتی یک نفر در کنار ما نشسته و سرما خورده و عطسه می‌کند چون ما بارها شنیده ایم که سرماخوردگی بیماری واگیرداری است، و این جمله به یک باور قوی در ما تبدیل شده است، و در ضمیر ناخودآگاه ما ثبت شده، پس باعث می شود که ما هم سرما بخوریم.

تجربه نشان می‌دهد بیشتر کسانی که مادر و پدر آنها دارای یک بیماری مثل دیابت یا سرطان و… غیره هستند خود را مستعد آن بیماری می‌دانند و آن بیماری را بر خود لازم می‌دانند. احساسات و عواطف سرکوب شده بر تندرستی ما تاثیر می‌گذارند. برای سالم بودن و انرژی داشتن لازم است که هیجانات مثبت خود را حفظ کنیم و به بیان احساسات خود بپردازیم و خود را سزاوار سلامتی و تندرستی بدانیم.

 نقش ذهن در سلامت جسم و روان

 ذهن انسان بر بدن او تاثیر می‌گذارد و اگر رفتارهایی مثل ترس خشم و نفرت و انواع رفتار های بد را دارید جسم شما هم این رفتارها را منعکس می‌کند و بیماری ذهن شما به بیماری جسمی تبدیل می شود.

همواره سعی کنید که افکار شاد و سالمی داشته باشید و خود را سالم تصور کنید و سلامتی را حق خود بدانید. بیماری‌ها و درد‌ها به ما یک چیز را می‌گویند که ما از ذهن و بدن خود استفاده درستی نمی‌کنیم و این هشدار‌ها به صورت درد در ما بروز می‌کند و این درد نشانه خوبی است چون به ما هشدار می دهد که یک مشکل در بدن خود داریم و باید به درمان آن بپردازیم و همچنین طرز تفکر و رفتارهای خود را اصلاح کنیم.

 جملات تاکیدی برای جذب سلامتی

 جملاتی مانند:

حال من هر روز بهتر و بهتر می‌شود.

 من بدنی سالم و قوی دارم.

 بدن من هر لحظه سالم‌تر می‌شود.

 خدایا شکرت بابت سلامتی که به من عطا کرده‌ای.

این جملات را در طول روز بارها تکرار کنید. می‌توانید با توجه به شرایط خود جملاتی بسازید و در طول روز تکرار کنید. شاید بگویید اما من الان یک بیماری صعب العلاج دارم چگونه این کار را انجام دهم؟ چگونه دروغ بگویم؟ من که خودم می‌دانم درمانی برای من وجود ندارد!

بهتر است در اینجا یک مطلب را به شما بگویم. ذهن ما انسانها بخشی دارد به نام ضمیر ناخودآگاه. این بخش جایی است که تمام افکار ما که در طول زندگی تکرار و تکرار شده‌اند و سپس تبدیل به باور شده‌اند، در این مرکز ثبت شده است.

این مرکز فرق بین دروغ و راست را نمی‌داند. ضمیر ناخودآگاه هر فکر و جمله ای را باور می‌کند. مهم نیست که دارید در مورد سلامتی‌تان دروغ می‌گویید. اصلا مهم نیست که دروغ شما یک دروغ شاخدار است. او حرف شما را باور می‌کند.

راه مبارزه را انتخاب کن

اگر هم اکنون یک بیماری دارید و در حال خواندن این مطلب هستید، پیشنهاد می‌کنم یک بار دیگر این مقاله را مطالعه کن. و سپس جملات تاکیدی خودتان را بسازید و هر روز آنها را تکرار کنید. جلوی آیینه بایستید و این جملات تاکیدی مثبت را با خود تکرار کنید. فراموش نکنید این کار را با احساسی عالی توام با امید و ایمان انجام دهید.

1668894269470 600x400 - جذب سلامتی با قانون جذب - چگونه به سلامت جسم برسم؟

شاید پزشک شما چند روز پیش به شما گفته است که درمانی برای بیماری شما وجود ندارد. می‌تواند اینطور نباشد. شما می‌توانید فکر کنید که آن پزشک یک آدم دروغگو است. و یا حرف او را روزی صد‌ها بار با خود تکرار کنید تا بالاخره اسیر بیماری خود شوید.

حالا که به شما گفته‌اند راهی برای درمان شما وجود ندارد، خود‌تان دست بکار شوید. شهامت داشته باشید و با ذهن خود راهی برای درمان بیماری بسازید. به همه ثابت کن که آنها اشتباه کرده اند. هیچ بن بستی در این جهان هستی وجود ندارد. همیشه راهی وجود دارد. ایمان داشته باشید که جذب سلامتی با قانون جذب راه نجات شما است.

ورود به دوره سبک سلامتی

 با استفاده از جملات تاکیدی و صحبت کردن درمورد سلامتی و حذف خبرهایی در مورد بیماری باعث می‌شویم که ارتعاش سلامتی بفرستیم و قانون جذب، سلامتی را برای ما به ارمغان خواهد آورد.1671116630994 - جذب سلامتی با قانون جذب - چگونه به سلامت جسم برسم؟

لینک کانال تلگرام ما: گروه تحقیقاتی جذب ساده

jazbesadeh@امتیاز به ما
[تعداد: 4 میانگین: 5]

 

همکار فروش محصولات ما باشید و پورسانت دریافت کنید:

3 دیدگاه برای “جذب سلامتی با قانون جذب – چگونه به سلامت جسم برسم؟

  1. فاطمه گفته:

    سلام منم همین مشکلی که گفتیدرو دارم وقتی یکی سرما میخوره اگه تو یه اطاق دیگه ای هم باشه یا برای یک لحظه از کنار من رد بشه فورا مریض میشم چون همش استرس اینو دارم که نکنه بهم سرایت کنه ولی الان با خوندن این مقاله فهمیدم که خودم مقصر هستم اصلا فکرنمیکردم که خودم با رفتارم باعث جذب اون مریضی شدم

  2. فریبا زارع گفته:

    سلام منم همین مشکلی که گفتیدرو دارم وقتی یکی سرما میخوره اگه تو یه اطاق دیگه ای هم باشه یا برای یک لحظه از کنار من رد بشه فورا مریض میشم چون همش استرس اینو دارم که نکنه بهم سرایت کنه ولی الان با خوندن این مقاله فهمیدم که خودم مقصر هستم اصلا فکرنمیکردم که خودم با رفتارم باعث جذب اون مریضی شدم

  3. فاطمه گفته:

    سلام من حرفای شما رو تایید میکنم واقعا افکار بد با استرس باعث جذب بیماری میشه. ببخشید شما آموزش قانون جذب دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo