جذب سلامتی با قانون جذب – چگونه به سلامت جسمی برسم ؟

جذب سلامتی

افکار و احساسات ما تعیین کننده جذب سلامتی  ما هستند:

 بدن ما در حقیقت  محصول تفکر ما است. علم پزشکی  اکنون به این حقیقت رسیده که نوع احساسات و افکارما تعیین کننده ماهیت و ساختار فیزیکی و عملکرد بدن ما است. وقتی کسی به شدت بیمار است ، علاوه بر درمان با دارو روش دیگری در اختیار دارد آن این است که در ذهن و طرز تفکر خود به جستجوی علت بپردازد. همه افراد می توانند در تنهایی و خلوت ، بدون توجه به اتفاقات  اطراف خود به سلامتی روحی ایده‌آل خود بپردازند.

 منشا  تمام بیماری ها استرس است :

 ریشه تمام بیماری ها یک چیز است و آن استرس است. هر استرس با یک فکر منفی شروع می شود و از آنجا که قانون جذب باعث جذب افکار مشابه به خود است این فکر منفی باعث می‌شود که زنجیره‌ای از افکار منفی به سمت ذهن ما  هجوم بیاورد و نتیجه‌اش به انواع بیماری در بدن ما منجر می شود. اگر شما از لحاظ سلامتی دچار بیماری شده اید به خاطر این است که با بیماری هم ارتعاش هستید.

بیشتر بخوانید  روش درست توکل به خداوند چگونه است ؟

 قدرت افکار مثبت و جذب سلامتی :

  میزان سلامتی ما به ما می ‌گوید که دید ما به زندگی چطور بوده و چقدر خود را دوست داشته ایم و چقدر قدر شناس بوده ایم و اگر بیمار هستیم علائم بیماری به ما یک چیزی می‌گویند آنها به ما هشدار می دهند که راه را درست نرفته‌ایم و با رفتارهای منفی مانند  کینه  ، نفرت  ، عصبانیت  ، حسادت  ، حرص و طمع ، ترس باعث به وجود آمدن بیماری در بدن خود شده ایم .

مهم نیست که چقدر فکر منفی کرده‌ایم ما می توانیم این فکر های منفی را با یک فکر مثبت جایگزین کنیم. قدرت افکار مثبت خیلی بیشتر است و این خیلی خوب است ۹۰ درصد افکار ما در طول روز منفی است اما ناراحت نباشید چون قدرت افکار مثبت ما خیلی بیشتر است.

به فکر افکار منفی خود نباشید چون می توانید آنها را با یک فکر مثبت تغییر دهید و باعث به وجود آمدن زنجیره‌ای از افکار مثبت شوید. قدرشناسی بابت تمام داشته هایمان باعث جذب بیشتر آنها می‌شود. قدرشناسی بابت بدن سالمی که دارید باعث جذب سلامتی می شود.

 نقش تجسم در بهبود بیماری و جذب سلامتی :

 اگر مریض هستید تمام توجه خود را روی بیماری نگذارید چون این کار باعث جذب بیشتر بیماری می شود همواره در ذهن خود تجسم کنید که سالم هستید واز سلامت تان لذت می برید.

مثلاً اگر کمردرد دارید تجسم کنید که در یک باشگاه ورزشی هستید و  درکمال سلامتی  مشغول ورزش کردن هستید و از این که سلامت هستید خدا را شکر می کنید. آنقدر این کار را انجام دهید تا به سلامت برسید. شما باید ایمان داشته باشید که بهبود پیدا میکنید و تمام تلاش خود را بکنید که به ظاهر بیماری توجهی نکنید.

 نقش سیستم ایمنی بدن:

  بدن ما سیستمی دارد که اگر برایش مشکلی پیدا شود آن را درمان می‌کند. سیستم ایمنی بدن باعث می‌شود که هر بیماری را درمان کند اگر بدن  دچار عفونت شده باشد با عفونت ها مبارزه می کند ، اگر زخمی شویم این سیستم ایمنی بدن است که آن را ترمیم می کند. اگر ما از لحاظ روحی حالمان خوب باشد هیچ بیماری نمی تواند به بدن ما نفوذ کند. هر فکری که از ذهن ما می‌گذرد ، در یک چشم بر هم زدن بر ترکیبات شیمیایی بدن تاثیر می گذارد.

 

 سموم حاصل از ترس ، ناکامی و فشار ، بدن ما را به شدت بیمار می‌کند. غیر ممکن است که فردی در آن واحد هم مضطرب ، برانگیخته و وحشت زده بوده و هم سالم باشد.

 بیماری ، اغلب نتیجه تعارضات درونی حل نشده ای است که دیر یا زود در جسم  ، نمایان می‌شوند.

 نقش باورها در بیماری:

 نظام باورها و توقعات انسان می تواند او را در بیماری نگه دارد مثلاً وقتی یک نفر  در کنار ما نشسته و سرما خورده و عطسه می کند چون ما بارها شنیده ایم که سرماخوردگی بیماری واگیرداری است و به یک باور قوی در ما به وجود آمده پس باعث می شود که ما هم سرما بخوریم.

ورود به بخش تبلیغات هوشمند

تجربه نشان می‌دهد بیشتر کسانی که مادر و پدر آنها دارای یک بیماری مثل دیابت یا سرطان و… غیره هستند خود را مستعد آن بیماری می دانند و آن بیماری را بر خود لازم می دانند. احساسات و عواطف سرکوب شده بر تندرستی ما تاثیر می گذارند. برای سالم بودن و انرژی داشتن لازم است که هیجانات مثبت خود را حفظ کنیم و به بیان احساسات خود بپردازیم و خود را سزاوار سلامتی و تندرستی بدانیم.

 نقش ذهن در سلامت ما:

 ذهن انسان بر بدن او تاثیر می‌گذارد و اگر رفتارهایی مثل ترس خشم و نفرت و انواع رفتار های بد را دارید جسم شما هم این رفتارها را منعکس می‌کند و بیماری ذهن شما به بیماری جسمی تبدیل می شود.

بیشتر بخوانید  چگونه ارتعاش پول بفرستیم

همواره سعی کنید که افکار شاد و سالمی داشته باشید و خود را سلامت تصور کنید و سلامتی را حق خود بدانید. بیماری ها و دردها به ما یک چیز را می‌گویند که ما از ذهن و بدن خود استفاده درستی نمی کنیم و این هشدار ها به صورت درد در ما بروز می کند و این درد نشانه خوبی است چون به ما هشدار می دهد که یک مشکل در بدن خود داریم و باید به درمان آن بپردازیم و همچنین طرز تفکر و رفتارهای خود را اصلاح کنیم.

 جملات تاکیدی برای جذب سلامتی:

 جملاتی مانند: حال من هر روز بهتر و بهتر می شود.

 من بدنی سالم و قوی دارم.

 بدن من هر لحظه سالم تر می شود.

 خدایا شکر بابت سلامتی که به من عطا کرده ای.

 این جملات را در طول روز بارها تکرار کنید. می‌توانید با توجه به شرایط خود جملاتی بسازید و در طول روز تکرار کنید.

 با استفاده از جملات تاکیدی و صحبت کردن درمورد سلامتی و حذف خبرهایی در مورد بیماری باعث می شویم که ارتعاش سلامتی بفرستیم و قانون جذب سلامتی را برای ما جذب خواهد کرد.

 

امتیاز به ما
[تعداد: 1 میانگین: 5]

 

‫3 نظر ارسال شده در “جذب سلامتی با قانون جذب – چگونه به سلامت جسمی برسم ؟

  1. فاطمه :

    سلام منم همین مشکلی که گفتیدرو دارم وقتی یکی سرما میخوره اگه تو یه اطاق دیگه ای هم باشه یا برای یک لحظه از کنار من رد بشه فورا مریض میشم چون همش استرس اینو دارم که نکنه بهم سرایت کنه ولی الان با خوندن این مقاله فهمیدم که خودم مقصر هستم اصلا فکرنمیکردم که خودم با رفتارم باعث جذب اون مریضی شدم

  2. فریبا زارع :

    سلام منم همین مشکلی که گفتیدرو دارم وقتی یکی سرما میخوره اگه تو یه اطاق دیگه ای هم باشه یا برای یک لحظه از کنار من رد بشه فورا مریض میشم چون همش استرس اینو دارم که نکنه بهم سرایت کنه ولی الان با خوندن این مقاله فهمیدم که خودم مقصر هستم اصلا فکرنمیکردم که خودم با رفتارم باعث جذب اون مریضی شدم

  3. فاطمه :

    سلام من حرفای شما رو تایید میکنم واقعا افکار بد با استرس باعث جذب بیماری میشه. ببخشید شما آموزش قانون جذب دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.