دانلود کتاب راز || با فرمت PDF

دانلود کتاب راز

دانلود کتاب رازراندا برن در فیلم و کتاب راز برای اولین بار بصورت بسیار گسترده در وسعت جهانی از قانونی صحبت کرد که آن را راز موفقیت و ثروت بسیاری از افراد موفق تاریخ نام گذاری کرد. او در کتاب راز بیان کرد که اکثر افراد برجسته تاریخ از این قانون برای موفقیت خود بصورت آگاهانه یا ناآگاهانه استفاده کرده اند. و با قاطعیت بیان کرد که دلیل موفقیت افراد موفق استفاده از همین قانون بوده است. در این مقاله دانلود کتاب راز بصورت رایگان قرار داده شده است.

با خواندن کتاب راز، به تالیف خانم راندا برن، با اسرار راز آشنا می‌شویم، در مى‌‌یابیم که بر هر کارى توانا هستیم و هیچ مانعى نمى‌تواند ما را از آرزو‌هایمان محروم کند. کتاب راز ما را با خویشتن راستین و توانایمان آشنا مى‌کند. رازی که خانم راندا برن از آن صحبت می‌کند در وجود همه انسانها نهفته است. اما در طول اعصار زمان فقط تعداد اندکی از مردم آن را درک می‌کنند و از آن استفاده می‌کنند. و با استفاده مداوم از این قانون به طور قطع به تمام خواسته های خود می‌رسند.

قانون جذب و کتاب راز

راز بزرگ زندگی که با فیزیک کوانتوم هم اثبات شده، قانون جذب است. قانون جذب به ما می‌گوید تمام چیز‌هایی که در دنیا وجود دارد از انرژی تشکیل شده است. و هر چیز می‌تواند مشابه خود را جذب کند. و این بستگی دارد به نوع ارتعاشی که برای خواستن آن چیز ساطع می‌شود.

قانون جذب در قید و بند بعد زمان و مکان نیست. این قانون به ما می‌گوید افکار ما در لحظه می‌تواند از شرق به غرب و از شمال به جنوب برود. زیرا جنس افکار ما از انرژی است. بر طبق قوانین فیزیک، انرژی تابع زمان و مکان نیست. به عنوان مثال اگر شما یک اتومبیل را می‌خواهید. در واقع با فکر‌تان ارتعاش آنرا به جهان هستی می‌فرستید. جنس اتومبیل هم از انرژی است. اگر افکار شما هم ارتعاش با اتومبیل درخواستی شما باشد آنها همدیگر را جذب می‌کنند. و پس از آن به منبع باز می‌گردند. در اینجا منبع خود شما هستید.

خالق فیلم راز

خانم راندا برن پس از آنکه تصمیم گرفت فیلم راز را بسازد از سراسر آمریکا از آموزه‌های بیست و چهار استاد بهره برد. نکته قابل تامل این ماجرا این است با اینکه در مورد قانون جذب از این اساتید بزرگ در جای‌جای امریکا با هر کدام از آنها جداگانه مصاحبه شد اما معنای تمام جملات آنها یک چیز است. آن هم قانون جذب است. آنها اعتراف کرده اند که دلیل موفقیت شان استفاده از قانون جذب بوده است.

یکی از اساتید بزرگ در این فیلم خانم استر هیکس خالق اثر گرانبهای بخواهید تا به شما داده شود می باشد. اگر شما این کتاب را مطالعه کنید درک می‌کنید که این نویسنده ارزشمند از عالمی دیگر با ما سخن می‌گوید حرف های وی از جنس عالمی دیگر است به همین منظور درک صحبتهای او نیاز به مطالعه چندین باره دارد. و همچنین بقیه اساتید نیز از بزرگان می‌باشند.

راندا برن درباره کتاب راز می‌گوید:

همان سال گذشته بود که به گوشه‌ای از یک راز بزرگ که در واقع همان راز زندگی بود پی بردم. با خواندن کتابی که ۱۰۰ سال پیش چاپ شده بود و دخترم هیلی آن را به من هدیه داد به این راز بزرگ رسیدم.

سپس شروع به مطالعه بیشتر در این زمینه کردم و در طول تاریخ به تعقیب رازی پرداختم که در این کتاب آمده بود از اینکه فهمیدم تعداد زیادی مثل من این راز را کشف کرده بودند شگفت زده شدم بزرگترین مردان تاریخ در شماره کاشفان این راز بودند: افلاطون، شکسپیر، نیوتن، ویکتور هوگو، بتهوون، لینکلن، امرسون، ادیسون و انیشتین.

با ناباوری از خودم پرسیدم: چطور است که همه این راز را می‌دانند؟ از آتش در میان گذاشتن این راز با مردم دنیا می‌سوختم. بنابراین شروع کردم به پیدا کردن کسانی که زنده بودند و این راز را می‌دانستند. این افراد یکی یکی پیدا شدند. من تبدیل به آهنربایی شده بودم که آنها را به طرف خودم جذب می کردم. همین که جستجویم را شروع کردم این استاد های زنده یکی پس از دیگری به طرفم کشیده شدند.

دانلود کتاب راز

همین طور که فیلم راز دنیا را تسخیر می‌کرد داستان‌هایی از معجزه‌هایی که راز ایجاد کرده بود به طرف ما سرازیر شد. مردم برای ما نامه می‌نوشتند و می‌گفتند که چطور با به کار بردن راز از درد‌های مزمن افسردگی و بیماری رها شده اند. می‌نوشتند که چطور بعد از تصادف رانندگی برای اولین بار راه رفته اند و حتی از بستر مرگ سالم و سرحال بلند شده اند. هزاران سرگذشت به دست ما رسید که حکایت می‌کرد که چطور افراد به پول زیاد رسیده اند وچک‌ها و پول‌هایی دریافت کرده اند که انتظارش را نداشته اند.

ورود به دوره سبک سلامتی

کسانی از راز استفاده کرده بودند تا به خانه رویایی، شریک زندگی، ماشین، شغل و ترفیع رسیده بودند. کسانی هم حکایت کردند که چطور ظرف چند روز پس از به کار بستن راز کسب و کارشان متحول شده بود و به موفقیت رسیده‌اند. داستان‌های دلگرم کننده ای هم از خانواده‌‌های پرتنشی که فرزند داشتند و دوباره به آرامش رسیده بودند به دست ما رسید.

و در جایی دیگر در مورد پول می‌گوید:

 علت این که کسی پول کافی ندارد این است که با افکارش مانع آمدن پول می‌شود. هر نوع افکار احساسات و عواطف منفی مانع رسیدن چیزهای خوب از جمله ثروت به تو می‌شود. دنیا مانع رسیدن پول به دست تو نمی‌شود زیرا همه پولی را که می‌خواهی همین حالا در دنیا موجود است. اگر به اندازه کافی پول نداری علتش این است که مانع جریان پول به زندگی ات می‌شوی. و این کار را با افکارت انجام می‌دهی. باید در ترازوی ذهنت کفه پول بیشتر از حد نیاز داشتن، سنگین تر از کفه کمبود پول باشد. برای این کار باید بیشتر به ثروت و فراوانی فکر کنی.

دانلود کتاب راز1670967885853 - دانلود کتاب راز || با فرمت PDF

لینک کانال تلگرام ما: گروه تحقیقاتی جذب ساده

jazbesadeh@برای دانلود کتاب اینجا کلیک کن 

امتیاز به ما
[تعداد: 8 میانگین: 4.6]

 

همکار فروش محصولات ما باشید و پورسانت دریافت کنید:

15 دیدگاه برای “دانلود کتاب راز || با فرمت PDF

 1. نتافیزیک گفته:

  من عوض شدم با کتاب راز ولی سالها بعد بدبختی های بسیار به من رو آورد که دیگر این کتاب به من کمکی نکرد و من با راه حلهای دیگر مشکلات را حل کردم.

  • سیفی راد گفته:

   درود بر شما
   کتاب راز همانطوری که از نامش پیداست یک رازه.و این راز را شما به درستی نمی توانید ازش بهره ببرید مگر اینکه باورهای شما عوض شود.و تغییر باورها کاری نیست که به سادگی از پس آن بر بیایید.راز باید به فلسفه زندگی شما هر ثانیه هردقیقه هر ساعت هر روز و… تبدیل شود یعنی اینکه خودتان را کنترل کنید که خوشبختی به شما چشمک بزند.مسیرها برای رسیدن به اهداف زیادند اما قرار گرفتن در مسیر اصلی که همان سعادت است نیازمند ماندن در همان مسیر است.و ساده ترین عنصری که به شما می فهماند که آیا در مسیر قرار دارید یا نه!احساس است.پس سعی کنید همواره احساس خود را درست کنید چون وقتی احساس خوب باشد یعنی اینکه همه چی درست پیش می رود.
   امیدوارم سعادتمند شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo