دانلود کتاب راز || با فرمت PDF

دانلود کتاب راز

درباره نویسنده

راندا برن در فیلم و کتاب راز برای اولین بار بصورت بسیار گسترده در وسعت جهانی از قانونی صحبت کرد که آن را راز موفقیت و ثروت بسیاری از افراد موفق تاریخ نام گذاری کرد .او در کتاب راز بیان کرد که اکثر افراد برجسته تاریخ از این قانون برای موفقیت شان بصورت آگاهانه یا ناآگاهانه استفاده کرده اند .و با قاطعیت بیان کرد که دلیل موفقیت افراد موفق استفاده از همین قانون بوده است.در این مقاله دانلود کتاب راز بصورت رایگان قرار داده شده است.

با خواندن کتاب راز، به تالیف خانم راندا برن، با اسرار راز آشنا می شویم، در مى‌ یابیم که بر هر کارى توانا هستیم و هیچ مانعى نمى‌تواند ما را از آرزوهایمان محروم کند. کتاب راز ما را با خویشتن راستین و توانایمان آشنا مى‌کند. رازی که خانم راندا برن از آن صحبت می کند در وجود همه انسانها نهفته است. اما در طول اعصار زمان فقط تعداد اندکی از مردم آن را درک می کنند و از آن استفاده می کنند. و با استفاده مداوم از این قانون به طور قطع به تمام خواسته های خود می رسند.

بیشتر بخوانید  چگونه ارتعاش پول بفرستیم

قانون جذب

راز بزرگ زندگی که با فیزیک کوانتوم هم اثبات شده, قانون جذب است. قانون جذب به ما می گوید تمام چیزهایی که در دنیا وجود دارد از انرژی تشکیل شده است. و هر چیز می تواند مشابه خود را جذب کند. و این بستگی دارد به نوع ارتعاشی که برای خواستن آن چیز ساطع می شود.

قانون جذب در قید و بند بعد زمان و مکان نیست. این قانون به ما می گوید افکار ما در لحظه می تواند از شرق به غرب و از شمال به جنوب برود. زیرا جنس افکار ما از انرژی است. بر طبق قوانین فیزیک, انرژی تابع زمان و مکان نیست. به عنوان مثال اگر شما یک اتومبیل را می‌خواهید.  در واقع با فکرتان ارتعاش آنرا به جهان هستی می فرستید. جنس اتومبیل هم از انرژی است. اگر افکار شما هم ارتعاش با اتومبیل درخواستی شما باشد آنها همدیگر را جذب میکند. و پس از آن به منبع باز می گردند. در اینجا منبع خود شما هستید.

بیشتر بخوانید  دانلود کامل کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید | فایل PDF

خالق فیلم راز

خانم راندا برن پس از آنکه تصمیم گرفت فیلم راز را بسازد از سراسر آمریکا از آموزه های بیست و چهار استاد بهره برد. نکته قابل تامل این ماجرا این است با اینکه در مورد قانون جذب از این اساتید بزرگ در جای‌جای امریکا با هر کدام از آنها جداگانه مصاحبه شد اما معنای تمام جملات آنها یک چیز است. آن هم قانون جذب است. آنها اعتراف کرده اند که دلیل موفقیت شان استفاده از قانون جذب بوده است.

ورود به دوره درمان قطعی دیابت

یکی از اساتید بزرگ در این فیلم خانم استر هیکس خالق اثر گرانبهای بخواهید تا به شما داده شود می باشد. اگر شما این کتاب را مطالعه کنید درک می کنید که این نویسنده ارزشمند از عالمی دیگر با ما سخن می‌گوید حرف های وی از جنس عالمی دیگر است به همین منظور در کردن صحبتهای او نیاز به مطالعه چندین باره دارد.و همچنین بقیه اساتید نیز از بزرگان می باشند.

راندا برن درباره کتاب راز می‌گوید:

همان سال گذشته بود که به گوشه‌ای از یک راز بزرگ که در واقع همان راز زندگی بود پی بردم. با خواندن کتابی که ۱۰۰ سال پیش چاپ شده بود و دخترم هیلی آن را به من هدیه داد به این راز بزرگ رسیدم.

سپس شروع به مطالعه بیشتر در این زمینه کردم و در طول تاریخ به تعقیب رازی پرداختم که در این کتاب آمده بود از اینکه فهمیدم تعداد زیادی مثل من این راز را کشف کرده بودند شگفت زده شدم بزرگترین مردان تاریخ در شماره کاشفان این راز بودند: افلاطون, شکسپیر, نیوتن, ویکتور هوگو, بتهوون, لینکلن, امرسون, ادیسون و انیشتین.

بیشتر بخوانید  فیزیک کوانتوم چگونه کارکرد قانون جذب را توضیح می‌دهد؟

با ناباوری از خودم پرسیدم: چطور است که همه این راز را می دانند؟

از آتش در میان گذاشتن این راز با مردم دنیا می سوختم. بنابراین شروع کردم به پیدا کردن کسانی که زنده بودند و این راز را می دانستند. این افراد یکی یکی پیدا شدند. من تبدیل به آهنربایی شده بودم که آنها را به طرف خودم جذب می کردم. همین که جستجویم را شروع کردم این استاد های زنده یکی پس از دیگری به طرفم کشیده شدند.

بیشتر بخوانید  دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس | فایل pdf

در ادامه…

همین طور که فیلم راز دنیا را تسخیر می کرد داستان هایی از معجزه هایی که راز ایجاد کرده بود به طرف ما سرازیر شد. مردم برای ما نامه می نوشتند و می گفتند که چطور با به کار بردن راز از دردهای مزمن افسردگی و بیماری رها شده اند. می نوشتند که چطور بعد از تصادف رانندگی برای اولین بار راه رفته اند و حتی از بستر مرگ سالم و سرحال بلند شده اند. هزاران سرگذشت به دست ما رسید که حکایت می کرد که چطور افراد به پول زیاد رسیده اند وچک ها و پول هایی دریافت کرده اند که انتظارش را نداشته اند.

ورود به دوره درمان قطعی دیابت

کسانی از راز استفاده کرده بودند تا به خانه رویایی ,شریک زندگی, ماشین, شغل و ترفیع برسند. کسانی هم حکایت کردند که چطور ظرف چند روز پس از به کار بستن راز کسب و کارشان متحول شده بود. داستانهای دلگرم کننده ای هم از خانواده‌های پرتنشی که فرزند داشتند و دوباره به آرامش رسیده بودند به دست ما رسید.

بیشتر بخوانید  اسرار ذهن ثروتمندان

 و در جایی دیگر در مورد پول می گوید:

 علت این که کسی پول کافی ندارد این است که با افکارش مانع آمدن پول می شود. هر نوع افکار احساسات و عواطف منفی مانع رسیدن چیزهای خوب از جمله پول به تو میشود. دنیا مانع رسیدن پول به دست تو نمی شود زیرا همه پولی را که می خواهی همین حالا در دنیا موجود است. اگر به اندازه کافی پول نداری علتش این است که مانع جریان پول به زندگی ات می شوی. و این کار را با افکارت انجام می دهی. باید در ترازوی ذهنت کفه پول بیشتر از حد نیاز داشتن, سنگین تر از کفه کمبود پول باشد. برای این کار باید بیشتر به ثروت و فراوانی فکر کنی.

در پایان این مقاله فایل pdf کتاب راز نوشته خانم راندا برن را میتوانید به صورت رایگان دانلود کنید.

موفق باشید

 

از اینجا دانلود کنید

همکار فروش محصولات ما باشید و پورسانت دریافت کنید

 

 

 

امتیاز به ما
[تعداد: 5 میانگین: 4.4]

 

 

‫15 نظر ارسال شده در “دانلود کتاب راز || با فرمت PDF

 1. نتافیزیک :

  من عوض شدم با کتاب راز ولی سالها بعد بدبختی های بسیار به من رو آورد که دیگر این کتاب به من کمکی نکرد و من با راه حلهای دیگر مشکلات را حل کردم.

  • سیفی راد :

   درود بر شما
   کتاب راز همانطوری که از نامش پیداست یک رازه.و این راز را شما به درستی نمی توانید ازش بهره ببرید مگر اینکه باورهای شما عوض شود.و تغییر باورها کاری نیست که به سادگی از پس آن بر بیایید.راز باید به فلسفه زندگی شما هر ثانیه هردقیقه هر ساعت هر روز و… تبدیل شود یعنی اینکه خودتان را کنترل کنید که خوشبختی به شما چشمک بزند.مسیرها برای رسیدن به اهداف زیادند اما قرار گرفتن در مسیر اصلی که همان سعادت است نیازمند ماندن در همان مسیر است.و ساده ترین عنصری که به شما می فهماند که آیا در مسیر قرار دارید یا نه!احساس است.پس سعی کنید همواره احساس خود را درست کنید چون وقتی احساس خوب باشد یعنی اینکه همه چی درست پیش می رود.
   امیدوارم سعادتمند شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.